Hirdetés

2024. május 6., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#50951) need


need
addikt

na..NANa..[alakul] a dolog..alakul..

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#50952) MrChris válasza need (#50951) üzenetére


MrChris
nagyúr

hát ez hihetetlen! Nem kacsa? Oly videóban fejlesszen, ráadásul egy meglévő modellt, teljesen ellentmond az eddigi gyakorlatuknak. EM10 is megkaphatná, cserélném is a G6-ot.

(#50953) need válasza MrChris (#50952) üzenetére


need
addikt

én úgy vagyok vele..hiszem ha látom + ha felraktam..akkor!

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#50954) madgie válasza MrChris (#50952) üzenetére


madgie
titán

Eladtam minden mft cuccom tehát nem kacsa :))

(#50955) arn válasza need (#50953) üzenetére


arn
félisten

Meg ez tok nyilvanvalo hatranya volt, miert most jutott eszukbe?

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#50956) Freddy76 válasza arn (#50955) üzenetére


Freddy76
addikt

Megvárták, míg madgie kiszáll. Érdemes rá figyelni, ha elkezdi eladogatni a fuji cuccait, akkor nagyon jó fejlesztések várhatók majd ott is :DDD

"Uram, Ön részeg." "Hölgyem, Ön pedig csúnya. De én holnapra józan leszek."

(#50957) arn válasza Freddy76 (#50956) üzenetére


arn
félisten

Madgie ideje lenne nikonra valtani :D

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#50958) |AP|


|AP|
veterán

Kis kamera p0rn:

(#50959) arn válasza |AP| (#50958) üzenetére


arn
félisten

Fullframe, korvaku? :) vagy mi az a matyohimzes az obin?

[ Szerkesztve ]

facebook.com/mylittleretrocomputerworld | youtube.com/mylittleretrocomputerworld | instagram.com/mylittleretrocomputerworld

(#50960) MLaca válasza arn (#50959) üzenetére


MLaca
őstag

az, körvaku.

http://mlzphoto.hu/

(#50961) |AP| válasza arn (#50959) üzenetére


|AP|
veterán

"a fénymérést és az automatika tápellátását az objektív köré épített szeléncella biztosította, külön feszültségforrásra nem volt szükség" - Digitális Fotó Magazin, 2009. április :)

(#50962) madgie válasza arn (#50957) üzenetére


madgie
titán

Nikon 1-em még éppenséggel úgysem volt :D

(#50963) eeXaa


eeXaa
addikt

...tegnap volt alkalmam streeten tesztelni a GX7-t.
Hihetetlen mennyire precíz műszer, minden azonnal történik, mint a villám, és hangtalanul, az elektromos shutter egy aljas kígyó.. :)
...eltartott egy kis ideig míg a G3-ra lassult elmém feldolgozta ezt a fajta workfolw-t :)
...elvagyok minden földi jóval halmozva, és még mindig azt érzem, hogy még ki sem próbáltam igazán..
...Szerettem a G3-at, nagyon hozzászoktam, kézreállt meg minden, de a GX7 egy teljesen más világ. Imádom.
Örök darab! :))

(#50964) need válasza arn (#50955) üzenetére


need
addikt

nekem meg szerintem sok mindenkinek az volt a meggyőződése hogy majd a következő generációba le ez majd csak benne..

nagy néha videózom a gyereket..az a kategória ami elmegy..nyilván egy Oly-tol nem várjunk sokat.

D750+Tami 24-70..Nikon 70-200 f/2.8 vrII....Diablo3 Battletag: norennord#2734 Division 2 noren73

(#50965) Studi


Studi
addikt

OFF: az Samsung NX30-ra holnapig -40% jár a Westendben és az Alleeban régi tükörreflexes gép leadásakor. Ez így elég jól hangzik, de nem tudom, mennyi most náluk az alapár. A Digitcamnél 250, Media Marktnál 300. Az előbbivel 150-es ár jön ki, az elég korrekt azért a cuccért.
Ami nem világos a promóció leírásában, hogy sehol sem szerepel a régi fényképezőgépnél a "digitális" szó. Tehát elfogadnak egy Zenitet is?
Azt nem tudom még, hogy csak a 18-55-el van kitben a váz, vagy esetleg más üveggel is? Tud valaki ezekről esetleg valamit?

(#50966) .: JuSzT :. válasza Studi (#50965) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

T csoportnál azt hiszem webshopban kerek 200.000 volt nemrég.... most 214

Jogi fejjel gondolkodva, ami le van írva az le van írva. Ergo ha nincs kitétel hogy digitális váz kell nekik, akkor nem is kérhetik hogy digitális legyen. Ha meg erősködnek, akkor esélyesen megemlíteném a nem korrekt magatartást és a vásárló megtévesztését is :)

[ Szerkesztve ]

(#50967) Studi válasza .: JuSzT :. (#50966) üzenetére


Studi
addikt

Az a kerek 200 is egy -20%-os promó volt, akkor esélyes, hogy 250 lehet a hivatalos ára mostanában, és a MM van még egy lépéssel lemaradva.
Mondjuk én most még Tokajban vagyok, és analóg SLRem sincs, amit odaadnék, kéne újítanom egy Zenitet gyorsan. :DDD

(#50968) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Csak én szövögetek elméleteket? :D

A zindexen egymás után keresnek GH1 vázat meg 70-300 obit. Majd érdekes módon a következő 2 hirdetés egy GH1 váz és egy 70-300 obi. Más más nick alatt. wtf?

(#50969) Parci válasza .: JuSzT :. (#50968) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezek aztán a fontos kérdések..! ;]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#50970) Parci válasza Studi (#50967) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

fehér nx mini + 9 mm 90e a médiában, arra nyomhatnának még egy akciót, hogy becsússzon a parci-ár alá :DDD

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#50971) .: JuSzT :. válasza Parci (#50969) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Nem , egyáltalán nem fontos, de hogy ennyire hülye legyen valaki, hogy kamu regekkel csinál magának keresletet, ráadásul egymás után ? :D

Ha jól emlékszem barnában volt már 60 ért is nemrég. Az már csak csak a piaci ár :)

(#50230) lenan

[ Szerkesztve ]

(#50972) Parci válasza .: JuSzT :. (#50971) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

uhhh, arról a dealről lemaradtam :Y

(kipróbálnék egyszer egy nx minit, nx átalakítóval, 30/2-vel... ez utóbbi ugyanis ekv. 85 mm, nem is rossz fényerővel. kár egyébként, hogy annyira rámentek a vékonyságra, hogy új bázistávolságot is csináltak, mókás lenne, ha egyszerűen csak a szenzort cserélték volna, és így rámennének az nx pankeák obik trükközés nélkül a mini vázakra: 30->85, 16->45, 20->55. de még a 45->120 is érdekes volna, bár az már nagyobb)

[ Szerkesztve ]

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#50973) sideburns válasza Parci (#50970) üzenetére


sideburns
aktív tag

Pár hete a Duna Plázában 60e volt.

(#50974) MrChris válasza .: JuSzT :. (#50968) üzenetére


MrChris
nagyúr

ja. Hogy szítsam az összeesküvést, fil kivételével nem sok hozzászólásuk volt. :D

(#50975) Parci válasza sideburns (#50973) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

ezek az akciók egyébként webre nem kerülnek fel (vagy legalább az infó)? mindig csak helyi dolgok és csak ott derül ki?

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#50976) Studi válasza Parci (#50975) üzenetére


Studi
addikt

Igen, a bolti készleteket általában helyi akcióval szórják ki. :(

[ Szerkesztve ]

(#50977) |AP|


|AP|
veterán

Vigyázat! Nyomokban tetoválást tartalmaz (szó szerint)...

(#50978) Dolphin válasza |AP| (#50977) üzenetére


Dolphin
tag

:C

(#50979) Mercutio_ válasza |AP| (#50977) üzenetére


Mercutio_
félisten

Lakkozod a körmöd? :Y :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50980) .: JuSzT :.


.: JuSzT :.
addikt

Máté Bence, TV2 napló. hamarosan

(#50981) madgie válasza .: JuSzT :. (#50980) üzenetére


madgie
titán

Köszi, de nincs tévéelőfizetésem az enkór korában, a mindigtévéhez meg lusta vagyok szerelni :DDD

(#50982) jjeahh válasza madgie (#50981) üzenetére


jjeahh
nagyúr

áh, te még nem vagy különc, én kb. 15 éve néztem TV-t utoljára :D

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#50983) Mercutio_ válasza jjeahh (#50982) üzenetére


Mercutio_
félisten

Akkor vitte el a medve harmadjára az antennát? :D

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50984) Gondwana válasza madgie (#50981) üzenetére


Gondwana
addikt

Nálunk meg még TV sincs a lakásban! (Igaz, hogy van 6db ThinkPad, akkor meg TV minek...)

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

(#50985) burek


burek
újonc

Ha valakit érdekel (Pécs, MM)

E-PL5 dupla kit 114990
E-PM2 14-14 79990

(#50986) .: JuSzT :. válasza burek (#50985) üzenetére


.: JuSzT :.
addikt

Jo ar de sajnos innen messze van :(

(#50987) scarabaeus


scarabaeus
őstag

Gondoltam, mivel focus stacking témát a másik fórumon nem mindenki olvas, viszont a makrózás az ittenieket is érdekelheti, figyelembe ajánlom a 897-es hozzászólást, a benne szereplő cuccal és képekkel. (Nem én írtam, én ott is ugyanaz vagyok, mint itt. :) )

Quoth the Raven "Nevermore."

(#50988) Mercutio_ válasza scarabaeus (#50987) üzenetére


Mercutio_
félisten

Ezek még éltek, amikor fotózta őket? :U

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, Parnis Pilóta, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#50989) fil válasza .: JuSzT :. (#50971) üzenetére


fil
őstag

Túlvariálod egy kicsit ezt a dolgot. :)

(#50990) scarabaeus válasza Mercutio_ (#50988) üzenetére


scarabaeus
őstag

A szóban forgó képek egyikéről írja is, hogy 65 képből rakta össze, azt írja is, hogy annyit már nemigen lehetne élő rovarról összehozni. De tizen-huszonképes fókuszsorozatokat összehoznak élő állatokról is abban a topikban.

Quoth the Raven "Nevermore."

(#50991) Parci válasza burek (#50985) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

azért az az e-pl5 duplakit szúrós annyiért!

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#50992) Studi válasza Parci (#50991) üzenetére


Studi
addikt

Úgy néz ki elmegy a G6, most jöhet az agyalás, mi legyen helyette, mert a kinézett GX7 ára erősen ugrott felfelé. :F Mazsi, nem akarsz venni egy E-M10-est a 45-ösödhöz? :DDD

Hétvégén használtam a PM2-t, szuper szenzor, remek képek, de az LCD napfénynél nekem nem az igazi. Pedig van egy P5 korrekt áron az irányjelzőn, de EVF nélkül azzal is ugyanez lehet a problémám...

(#50993) madgie válasza Studi (#50992) üzenetére


madgie
titán

Nincs 45-ösöm, felesleges volt gép nélkül leküldeni :)

(#50994) Studi válasza madgie (#50993) üzenetére


Studi
addikt

Hát legyen, akarok venni valamit jóárasítva! :DDD

(#50995) MrChris válasza Studi (#50994) üzenetére


MrChris
nagyúr

ha mindegy akkor akciós havi balatoni strandbelépő biztos van :D
Az EM10 miért nem jó?

(#50996) eeXaa válasza MrChris (#50995) üzenetére


eeXaa
addikt

...a kérdés inkább az, hogy miért lenne jobb, mint a GX7?

(#50997) .mf


.mf
veterán

Végre siker! :C

Teljes méretben @ g-drive

Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

(#50998) jjeahh


jjeahh
nagyúr

srácok: g6, e-p5, e-pl5, e-m10, gx7... gépenként legalább egy képet linkelhetnétek, hogy el lehessen mondani fotóztok is ;] na jó, többet nem kötekedek, bocsi :D

eeaa: én ennyire nem szoktam a különbséget átérezni két gép között, én valszeg max az e-p1-ről e-m1-re vagy valami a7s-re lépést érezném meg igazán, nekem amiket eddig tapogattam kb. mind egykutya, az összes géppel meg tudnám lőni ugyanazt amit eddig...valszeg ezért napolom el folyton a váltást, lehet kivárom, amíg az öreg oly bedöglik, már kb. 27k expónál jár...

(#50997) .mf: én lehet világosítanék az aranybarna részen, de sztem jó lett :K

[ Szerkesztve ]

Fb: facebook.com/n.barni | Insta: instagram.com/n_barna/ | Strava: bit.ly/2HvMboG

(#50999) madgie válasza .mf (#50997) üzenetére


madgie
titán

Nekem ez setét, de amúgy jóvón :)

(#51000) Gondwana


Gondwana
addikt

... és ennek a rencernek nem jòsoltak nagy jövőt?
60.000...
Még ennyi kìvànok mindenkinek!

Szerk..:ooopsz, egy kilencest benéztem.

[ Szerkesztve ]

... megy a csiga hazafelé ... (One World One Dream One More Thinkpad, Please [ o] )

Útvonal

Fórumok  »  Digitális fényképezés  »  Micro Four Thirds (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.