Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#291) domedee válasza Dare2Live (#286) üzenetére


domedee
senior tag

Én nem azt írtam, hogy ugyanolyan jó képeket csinál (zajmentesség, etc...), hanem, hogy megteszi. Csak ha le akarsz fotózni valamit, aminél az emlék a lényeg és nem a totál pontos/helyes/jó kép, akkor ez is tökéletes. Én pl. többször megcsináltam már, hogy mikor mentem edzésre, beraktam a zsebbe és futás közben zenét hallgattam (vagy nem), de ha láttam valami szépet az erdőben, akkor megáll, gép előkap és mehet a fotó. és ez mindig nálam van.

Amúgy mondok egy csúnya dolgot, volt már, hogy hirtelen szóltak, hogy fotózni kellene, de egyik fotós kollega sem volt bent éppen, nálam viszont csak ez volt. Így nem volt mese, ezzel csináltam a képet. Bele is került az újságba. Na igen, az igaz, hogy azért látszódott, mivel készült, de hidd el, volt már olyan, mikor kaptuk az anyagot; és amiket néha küldenek, háááát. Ahhoz képest szuper volt a kép.

''és van a végén a városok anyja: Budapest. Csakhogy ez nem olyan anya, aki szoptatja a gyerekeit, ellenkezőleg őt szoptatják a gyerekek, s maradnak mellette örökké satnyák, kicsinyek, vérszegények.'' - Mikszáth Kálmán

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.