Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-02-08 20:34:45

LOGOUT.hu

Milyen kompakt digitális fényképezőgépet?
Mielőtt kérdezel, olvasd el az összefoglalót!
Figyelem! A kompakt fényképezőgép és bridge kategória gyakorlatilag megszűnt. Az ajánlóban szereplő gépek 6-7 éves modellek.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#651) perempe válasza Jinxx (#646) üzenetére


perempe
addikt

Szerintem eleve Canon bajonettes lencséket vegyél hozzá...

Ha M42-es obit veszel, akkor előbb-utóbb filmes váz és szkenner vásárlásán fogsz gondolkodni. Az én 20mm-es Flektogonom jó digire, de a jobbat tudna kisfilmen, vagy egy 5D-n. :DDD

* Brahms: 4. szimfónia *

(#652) Dare2Live válasza pilóta (#647) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Problémám annyi, hogy Gizikét, Gőzekével: amerikai használt árat hasonlítunk magyar újhoz. Egyébként javaslom nézd meg a japán ebayt is ott tippem szerint még -10% is összehozható.

paypal féléve ''használható'' MOon.

btw körbenéztem hátha szivem választotja is fentvan harmadáron ebayon [link]

de vámmal sajnos szinte fillérre annyi lenne mintha MOon venném.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#653) pilóta válasza Dare2Live (#652) üzenetére


pilóta
nagyúr

De hát miért ne hasonlítsam az amerikai árat a magyarhoz, ha egyszer meg tudom venni amerikából? Nem értem mi a baj ezzel?

Mod: Japán e-bay? Egy linket pls.

[Szerkesztve]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#654) Dtomi válasza pilóta (#653) üzenetére


Dtomi
őstag

Persze megrendelni meg tudod, aztán majd beállsz te is a rendőrségen mögém a sorba de lassan végzel, mert előttem is sokan vannak....

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#655) pilóta válasza Dtomi (#654) üzenetére


pilóta
nagyúr

:F

Elég sok mindent vásároltam már az e-bayről (pl. a fentebb említett E-300-at, autóalkatrészeket, GPS-t, miazmást), és semmi gondom nem volt.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#656) troland26 válasza pilóta (#655) üzenetére


troland26
őstag

figyi és hogy intézed az e-bay-es garanciát hogyha problémád van ?
(még nem vettem semmit csak érdekel a dolog)

(#657) Dtomi válasza pilóta (#655) üzenetére


Dtomi
őstag

Eddíg mázlid volt... nekem 2ből kétszer szopás volt. lehet szerencsétlen vagyok :W

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#658) iko


iko
tag

Sziasztok!
Nem tudjátok, hogy melyik a legolcsóbb nagylátó (zoomtartomány 28mm- alattól) kompakt gép amivel még viszonylag jó képeket lehet készíteni beltérben is? néztem a Kodak V570 -t de az beltérre nem igazán jó.

(#659) pilóta válasza troland26 (#656) üzenetére


pilóta
nagyúr

Használt cuccra itthon se sok garancia van...

Egyébként meg úgy vagyok vele, hogy ezt bele kell kalkulálni. Mondok egy példát. Amikor megvetem a Minolta A1-et, itthon 350k-volt. E-bayről postával vámmal együtt kijött 140k-ból. Mondjuk az vatta új volt, és odakint garis, szóval ki lehetett volna küldeni, ha baja van, de ha nem, és javíthatatlan, akkor veszek egy másikat, és még mindíg olcsóbb, mint itthon. Persze nem volt semmi baja...

[Szerkesztve]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#660) pilóta válasza Dtomi (#657) üzenetére


pilóta
nagyúr

De hogy jön ide a rendőrség? Még mindíg nem értem...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#661) Szten Márs válasza pilóta (#660) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

amire gondolnék - szigorúan hipotézis:
1, megrendel
2, pénz elküld
3, áru nem jön

vázlatpontokba szedhető dolgot lehet sejteni....

(#662) troland26 válasza Szten Márs (#661) üzenetére


troland26
őstag

utánvét?

(#663) orbano válasza troland26 (#662) üzenetére


orbano
félisten

tudtommal nincs utánvét ebayen...

A vér nem válik VAZZE!™

(#664) Dtomi válasza Szten Márs (#661) üzenetére


Dtomi
őstag

Te már tudsz valamit!!! troland26 Egyetlen olyan boltot, vagy árust mondj aki utánvéttel küld külföldről. De ne egy közgyűrűt mutass ebeyen. Mindenesetre a pénz nagyjából 2/3-át visszakaptam 2hónappal a befizetés után. De csak mert a bolt korrekt volt. Ha nem az 1 forintot nem kapok belőle vissza.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#665) Szten Márs válasza Dtomi (#664) üzenetére


Szten Márs
nagyúr

Jól értem, hogy a pénzed 1/3-át lenyúlták csak úgy, mert mértne, és ez a korrket bolt?

(#666) Dtomi válasza Szten Márs (#665) üzenetére


Dtomi
őstag

Persze. Én elküldtem a pénzt 1 auszriai boltba ők kiadták a gépet innentől kezdve részben teljesítették a kötelességüket. Azért mondom hogy részben mert miután 3. fél is bekapcsolódik (posta, futár, galamb, stb.) onnantól kezdve csak a mutogatás megy jobbra balra. ha van pénzed perelsz ha nincs akkor kussolsz és vársz. A bolt miről tehetett?? semmiről. Ment a Telefon, a tolmács, kimentem kocsival semmi. 2* kellett Eurót forintra és egyszer forintot euróra. Miután megkaptam a pénzt esett az euró ára természetesen nem akkori áron váltották, Nem lehetett már gépet venni úgyhogy azt se tudtam. Közben + volt rendelve amerikából az 50-500 még jó hogy azzal is gond volt így nem lett Minolta bajonettes obim amit azóta semmire nem tudtam volna használni :W mivel alfát nem vennék az 100 KM-meg sehol nem kapni. Használtan is ritkán.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#667) pilóta válasza Szten Márs (#661) üzenetére


pilóta
nagyúr

Az rendben van, van ilyen. De ez ellen lehet védekezni. Egyrészt olyan feedbackű emberkétől szabad vásárolni, aki legalább 98%-os. Másrészt mindíg biztosítva kell feladni a cuccost. Ha nem, akkor a magyar postán fog eltűnni. MIndíg, csak és kizárólag paypallal kell fizetni, mert ott van még egy plusz védelem, ha szemét lenne az eladó.
Viszont még mindíg nem értem, hogy jön ide a rendőrség?

[Szerkesztve]

Aki él és nem boldog, az téved!

(#668) orbano válasza pilóta (#667) üzenetére


orbano
félisten

UPS vagy DHL és akkor nincs pósta, nem tűnik el a küldemény. Persze a vámon simán várhat 5-6 hetet a cucc, az is elég para...

A vér nem válik VAZZE!™

(#669) troland26 válasza Dtomi (#664) üzenetére


troland26
őstag

én full láma vagyok e-bay -el kapcsolatban meg amúgy sem tervezem a külföldi vásárlást ezekután meg pláne

(#670) pilóta válasza orbano (#668) üzenetére


pilóta
nagyúr

Nem javaslom UPS-t vagy DHL-t. Nagyon drága és lassú. US Postal Priority-vel szoktam küldetni biztosítva. Olcsó, 3-4 nap alatt itt van, a vámon meg max 2-3 napot van.
Ha biztosítva van (és persze nyilvántartva), akkor nem tűnik el, mert akkor kiderülne, hogy hol dézsmálták meg. Nekem még soha nem volt bajom ilyen küldeménnyel, pedig pár ezer dolcsit elköltöttem már. Egyedül egy filléres alkatrészjegyzék tűnt el (hogy mi a fenét csinált vele az idióta postása?), mert azt nem volt érdemes biztosítani, olyan kicsi értékű volt. De tök rendes volt az eladó, küldött másikat, miután szóltam neki, hogy nem jött meg..

Aki él és nem boldog, az téved!

(#671) orbano válasza pilóta (#670) üzenetére


orbano
félisten

Kisebb összegben teljesen jó a USPS, de a 3-4 napra ne esküdj. Ez nem a póstaszolgálattól függ, hanem a magyar vámtól. Simán bent tarthatják egy hónapig is. Velem történt már meg nem egyszer (ponst USPS-es küldeménnyel).

A vér nem válik VAZZE!™

(#672) Dtomi válasza pilóta (#667) üzenetére


Dtomi
őstag

Kifizetem a biztosítást, kifizetem a vámot, kifizetem a küldési díjat, és hopp többe vagyok mint ha itthon veszem, ja és van garancia...
Úgy jön ide a rendőrség, hogy a két szép szeméért senkinek nem adnak semmit, de miután feljelentettem a DPD-futárszolgálatot és felhívtam az osztrák boltot, hogy folyamatban a rendőrségi nyomozás, és esetleg megemlítem, hogy sunyítanak nem kötöttek csomagbiztosítást, ami egyébként benne volt a szerződésben is. és 130e ft !!! Lehet, hogy lesz egy kis nyomozás odakint is. És jééé megindult a kártérítés.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#673) pilóta válasza orbano (#671) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát az eddigi 32 alkalommal nem volt gondom. Mondjuk ebből 10-12 volt olyan értékű, hogy vámot kelljen fizetni. De a leghosszabb sem tartott 2 hétig sem.
Úgyhogy én főleg a nagyobb összegnél mindenképp a USPS-t favorizálom. Persze nekik is vannak több féle árképzásű csomagja, szóval a legolcsóbb hajóval küldős 30 napos verzió nem jó. Viszont a legdrágább légipostás biztosított is jóval olcsóbb, mint a UPS és társai...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#674) pilóta válasza Dtomi (#672) üzenetére


pilóta
nagyúr

Aha. És ebből kiindulva mindenkinek, aki USA-ból e-bayen keresztül vásárol, rendőrségi ügye lesz. Mert neked gondod volt az osztrákokkal. Értem.
Egyébként egyáltalán e-bayen keresztül rendelted?

Természetesen nem biorobot módjára kell vásárolni, hanem megnézni, hogy postával-biztosítással-vámmal együtt mennyire jön ki, és akkor megvenni, ha ezzel együtt fele-kétharmada az itthoni árnak. Senki nem mondta, hogy drágán kell vásárolni...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#675) Dtomi válasza pilóta (#674) üzenetére


Dtomi
őstag

Nem eddíg minden ismerősömnek gondja volt de lehet, hogy ez egy ilyen banda... Te hol találsz olyan fotós cuccot fényképezőt kelléket ami fele kétharmada az itthoni árnak mindennel együtt??? Szted van ilyen??? Lehet autóalkatrészbe igen de fotóba nem nagyon.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#676) pilóta válasza Dtomi (#675) üzenetére


pilóta
nagyúr

Hát eddig a negyedik fotócuccon vagyok túl, és eddig mind kb fele volt az itthoni árnak. De volt egy Minolta A1, ami 40%-a. Szóval tapasztalatból mondom.
De egyszerű, bejelentkezel és akkor tudsz keresni leütött aukciók között, és megnézed, hogy mennyiért mennek el a dolgok...

Aki él és nem boldog, az téved!

(#677) Dtomi válasza pilóta (#676) üzenetére


Dtomi
őstag

Majd ha egyszer esetleg te is buksz majd félre áll a szád. Nem lebeszélni akarok senkit. Velem ez volt ennyi.

"Megvan a saját véleményem - kemény vélemény -, de nem mindig értek vele egyet."

(#678) pilóta válasza Dtomi (#677) üzenetére


pilóta
nagyúr

Persze, én is tudom, hogy lehetnek gondok. Nekem eddig csak egy volt, de az is kis értékű és ahelyett is küldtek újat. Meg sok millió e-bayernek is tök jó tapasztalata van. Nem véletlen megy ilyen jól. Ennek ellenére lehet bukni, és pár ezrelék bukik is vele, de ezt bele kell kalkulálni. Ha minden óvintézkedést betartasz (pozitív feedback, biztosítás, stb.), akkor legroszabb esetben 20-ból 1 elvész. Az hosszú távon 5% veszteség. Szóval ezt bele kell számítani és kész. Ha itthon vásárolsz, ennyi akkor is összejöhet, mert nem garizzák, vagy pont a gari lejárta után 1 nappal megy tönkre, vagy ha használtat veszel, eltűnik az eladó (még itt a Ph-n is előfordul...) stb.

Aki él és nem boldog, az téved!

(#679) Dare2Live válasza pilóta (#676) üzenetére


Dare2Live
nagyúr

Én Canon/Nikon vázból akármi újat nézek vámmal+postaval+bitosítással ugyanott vagymég rosszabbúl vagyok mintha geizelhals nál körbenézek. (kb nemsokkal drágábban behozza nekem a cuccot onnan kisker.)

ésakkor nincs elveszett, meg csak amerikában érvényes gari.


használt cuccnál meg ott az apronet/vatera, igaz kb +20% de nincs postaköltség, nincs biztosítás és mielött megveszem leülök a laptopommal és csinálok 50expot és kiderül mit is veszek.

Így félóra nézegetés után, pedig most bazi gyenge a $ és nagyon erős a forint.

don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up, don't look up...

(#680) pilóta válasza Dare2Live (#679) üzenetére


pilóta
nagyúr

Ok. Akkor te ne vásárolj az USA-ból. :R

Aki él és nem boldog, az téved!

(#681) orbano


orbano
félisten

Izé, kérdés: nincs véletlenül valakinek kölcsönbe egy bármilyen canon obija? :U Nálam lesz a hétvégén egy 30d, csak éppen üveg nincs :(

A vér nem válik VAZZE!™

(#682) Athanáz9


Athanáz9
aktív tag

Üdv. Nagylátószögű kompakt gépre vágyom. Jó, ha jó is. Van ilyen? :F

[Szerkesztve]

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#683) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

Dilemmával állok szemben: Konica Minolta A200 vagy Canon EOS-D60 :F

K.M. A200 13 hónap gari 1400 expo + minden tartozék, kivéve videokábel
+ új, gyári 1.5x tele előtét (ACT-100)
+ új, gyári 0.8x széleslátó előtét (ACW-100)
+ Kingston 45X Compact Flash 4G FAT32
+ HAMA PL Circular M49 (IV) szűrő
+ utángyártott pótakksi
+ hasítottbőr Minolta hordtáska

Ára: 176.000, de alkunék belőle.
A két előtétlencsét és a 4GB-os kártyát eladnám.

VAGY:

Canon EOS D60 - nem garis, de jó állapotú
+ Cosina Ultrazoom objektív 28-210-es 3.5-5.6 Af
+ Canon 28-105 3.5-5.6 Af objektív
+ Close Up lencse 72mm átmérővel makrózáshoz
+ portré markolat
+ új aksi
+ táska
+ dupla akkutöltő

Ára egyben fix 130.000.
A Canon obit elcserélném egy nagyobb látószögűre, és a markolatot eladnám.

Szóval szerintetek melyik?
Használnám mindenre. Kültér, beltér makró. És meg akarok tanulni mindent, ami a fényképezéssel kapcsolatos. :)

az A200-as obija világosabb, és ezáltal gondolom lejjebb lehet venni kicsit az érzékenységet, ami kisebb zajt jelent. Az persze kérdéses, hogy ez elég lesz-e a D60 képének utoléréséhez... szerintem nem.

Ami az A200 mellett szól: obi, stabilizátor, videó, hordozhatóság.
A D60 mellett a képminőség, és a DSLR beállítások szólnak. (a bővíthetőség nem szempont, mert nem lesz rá több pénzem, és nem is akarok költeni többet)


Athanáz9:

Drágán: Sony R1
Olcsóbban: Kodak P880
mindkettő 24mm-től indul

[Szerkesztve]

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#684) Athanáz9 válasza Athanáz9 (#682) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Úgy értem: létezik ilyen?
:F

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#685) Athanáz9 válasza Bici (#683) üzenetére


Athanáz9
aktív tag

Thx.

Kérdezek mindig, mindenáron! A magyar kormánynak mindig mindent elhiszek. (Jaj.) - Rómáról (Italia) sokfajta felvilágosítással szolgálhatok, dokféle tárgykörben.

(#686) orbano válasza Athanáz9 (#682) üzenetére


orbano
félisten

az A szériás Canonok is ilyesmi gyújtóról indulnak, ha olcsóbbat akarsz, meg asszem a fuji s5600, de erre már nem emlékszem biztosra :U

A vér nem válik VAZZE!™

(#687) Bici válasza orbano (#686) üzenetére


Bici
félisten

az s5600 38-tól indul... :U

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#688) bandus


bandus
veterán

Hugom szülinapjára kinézett/tünkegy sony t-9-es gépet. Árban és külalakban milyen alternatívák jöhetnének még szóba? Nem kellenek manuális beállítások, nem hiszem, hogy komolyabban foglalkozna vele, csak mivel én fényképezőgépet kaptam szülinapomra neki is az kell :)

"a jövötsajnos nemlehet tudni csakhamárotvagy deakormegmár azajelen"

(#689) werttzui válasza bandus (#688) üzenetére


werttzui
őstag

Akciós a medikernél 80 ropi bár ilyen áron biztos van jobb.

PENTAX

(#690) werttzui válasza werttzui (#689) üzenetére


werttzui
őstag

Talán a canon powershot A640

PENTAX

(#691) Hydra SR válasza Bici (#687) üzenetére


Hydra SR
addikt

Bizony, és ez gyakran kevés beltérben. Nekem legalábbis kevésnek tűnik.

A privát arra való, hogy olyasmit írj, ami nem tartozik másra. A szakmai kérdéseknek általában van topicja. Ha nincs, nyiss egyet.

(#692) werttzui válasza werttzui (#690) üzenetére


werttzui
őstag

Ill ha ultrakompakt kell mindenképp van belőle bőven van casio exilim pl megnézhettek több modelt is [link] össze is lehet hasonlítani őket.

[Szerkesztve]

PENTAX

(#693) Bici


Bici
félisten

UP a #683. hsz-nek... :D

Szóval melyiket javasoljátok, és szerintetek mennyiért tudom eladni a D60-hoz járó portrémarkolatot, vagy a Minolta tele, és nagylátó lenycsét, valamint a 4GB-os kártyát??
(az utolsó 3 új)

Köszi! :R

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#694) Mercutio_ válasza pilóta (#680) üzenetére


Mercutio_
félisten

Szia!
Megkérdezhetem, hogy kintről egy használt/új Pentax K100D/istD/istDS illetve Canon 350D váz, vagy váz+alapobjektív minden költséggel együtt mennyiért szerezhető be?

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#695) perempe válasza Mercutio_ (#694) üzenetére


perempe
addikt

D vázat árul vki 90K-ért, de a DS is megéri alapobival 100K-ért...
[link]

350D-t is hirdetnek, de drágábbak.
[link]

Ezek után nem hiszem, hogy érdemes gépet külföldön venni, csak ha nincs rá jó alkalmad. (Nekem volt.) Idealo.de vagy Ciao.de oldalon tudsz az árakról tájékozódni. Általában ugyanannyiba kerülnek a cuccok az USA-ban is, mint Európában (euro), csak az USD olcsóbb...

* Brahms: 4. szimfónia *

(#696) TexT-BoY


TexT-BoY
addikt

Sziasztok!

Sajnos hamarosan le kell adjam a Canon PS A510esem és ezért keresek egy olyan gépet amivel kicsit elörébb léphetek de semmiképsem hátra. Eddig ezzel is megvoltam abszlut elégedve. Általába semmi konrltumra nem vagyok rá álva.. gyakorlatilag ''életképeket'' löttem mindigis a géppel, de mindigis foglalkoztatott valamilyen szinten a fényképezés.. Itt jöttök képbe ti:) milyen gépet kéne vegyek olyan 80k brutto környékéig /esetleg használtan/? Hogy lássátok körülbelül mit szoktam müvelni itt egy összecsapott válogatás a képeimböl: [link] ha minden igaz minden képet 1600x1200ba és auton löttem.. ezekkel a képekkel viszont 100%elégedett vagyok amelett hogy milyen játszi könynedséggel készültek és ezt a gépet egy ismeretlen kezébe is oda lehetett nyomni hogy ''hé ott megnyomod azt kész'' és igy is tök jó képeket csinált.. :)
Egyéb iránt a kiszemelt egy Pana FZ7es de nagyon elrémültem amiatt amiket irtak itt a forumon is rola .. meg nemtudom.. szoval szerintetek mi lenne a megoldás?

HAAAAAKUNA BATATA "Mert ha nekem szar, neked jó, tipikus ember morál..."

(#697) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Sziasztok! Kb egy évvel ezelőtt írtam a topikban, akkor vettem meg az első digitális gépemet. Mivel nehéz volt a választás, vettem egy akciós Fuji A350-est, ajándék memóriakártyával, olcsó volt, gondoltam kipróbálni a digit. fényképezést jó lesz. Kb 1 éve használom, de van pár zavaró dolog benne. Tükörreflexes analóg praktica-ról váltottam. A legzavaróbb dolog az a Fuji-nál, hogy esős időben már vakuzni akar, sőt néha napsütésben árnyékos helyen is. Ha nem kapcsolok vakut, akkor jelzi, hogy bemozdult lehet a kép. Beltéren vakuval egész jó képeket készítettem, de a természetfotók nagyon gyengék. Mintha túlexponálna, világosak a képek, nincs mélységélesség, és elmosódottak a részletek. Lámpafénynél már sokszor nem talál fókuszt, kevés neki a fény. Jelenleg szervizben van a gép, (Bekapcsoláskor nem, vagy félig jön ki az optika). Arra gondoltam, ha kész lesz, nekiadom a lányomnak, én meg veszek egy másikat. Rászánnék a dologra kb. 80e. forintot. Bridge kategóriában is gondolkodtam (Kodak P sorozatot nézegettem), bár kissé több az ára, nemtudom hogy ad-e annyi plusz dolgot, hogy megérje. Tehát amit szeretnék:
- AF segédfény
- Éles képek, lehetőleg automata módban is.
- Jó fényerejű optika, hogy nagylátószögnél esőben ne akarjon vakuzni.
- Manuális beállítások lehetősége (ISO, blende, zársebesség)
- Lehetőleg kevés képzaj.

Nemtudom van-e ilyen gép, de gyanítom hogy ezen elvárásoknak legalább a Bridge kategóriában találnék gépet, vagy a belépő tükrösök közt. Mi a véleményetek? Mivel csak egy gépet, ezt a kis Fujit használtam, semmi összehasonlítási alapom nincs. Annyit tudok, hogy ez a Fuji az igényeimet nem elégíti ki.......

(#698) Mercutio_ válasza perempe (#695) üzenetére


Mercutio_
félisten

No igen, ''gyenge'' 20-25%-al olcsóbb az eurós árhoz képest helyből, gondoltam, ha újonnan 80 körül DS, 110 körül K100D van az amcsiknál, akkor talán hassználtan ennyyiből kijön minden egyéb kültséggel együtt :F

Vásárlásról egy tanulságos történet [link]

Eladó/Cserélhető: GERE Kopar faládák, ÓRA:Orient Bambino II Bigsize, FANTASY könyvek, Garis keskeny MOSOGATÓGÉP, könyvespolcok, MOSÓGÉP

(#699) drkbl válasza Zoli bácsi (#697) üzenetére


drkbl
őstag

Digitális Fotó Magazinban 32 kompakt/bridge van felsorolva összehasonlítás címszóval, főbb műszaki adatokkal, irányárral, az talán segíthet.

Jómagam kompaktból talán a Canon A520 mai verzióját venném [link], bridge kategóriában S5600-am van, de 80kból inkább SP-500UZ-t vennék, pontosan a nagyobb nyitó fényerősség miatt [link].

(#700) orbano válasza TexT-BoY (#696) üzenetére


orbano
félisten

üdv! írtam erről neked a digifénykép topikba :U

A vér nem válik VAZZE!™

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.