Hirdetés

2024. május 14., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14538) Stanlee válasza 426os (#14536) üzenetére


Stanlee
őstag

Volt olyan idoszaka az eletemnek, amikor a hitel tobb volt, mint a piaci erteke a lakasnak. A kellemetlen eleg enyhe kifejezes, en nagyon sz*rul ereztem akkoriban magam. A munkahely mar nem tetszett, valsag volt, orultem, hogy van mibol megelni. Az egyetlen "motivalo" tenyezo az volt, hogy a havi torlesztot ki kell fizetni, nincs mas lehetoseg, nem lehet elsetalni, nem lehet azt mondani, hogy egy fel evre abbahagyom es keresek mas helyet. Ha most bedobom a torolkozot, es elarverezik a lakast, meg a nyakamon marad egy hitel, amit fizetni kell tovabb. Ha csak bereltem volna, akkor felmondom a berleti szerzodest es elmegyek haza, redukalom a koltsegeimet, stb. Ha mar csalad is van, gyerek(ek), akkor meg meg kevesbe ugral az ember.

Nem azt mondom, hogy nem kell hitelt felvenni es alberletezni kell. Nagyon oda kell figyelni es a leheto legrosszabbra is fel kell keszitenie az embernek magat - akkor a hitellel nem lesz gond. Ahogy irod, esszel kell felvenni a hitelt.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.