Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#14235) Stanlee


Stanlee
őstag

Mostanaban nem irtam ide, mult heten vettunk lakast. Kedden alairtuk az adasveteli szerzodest. Anyukam szerdan jelezte az ingatlanosnal, akinel az eladandot meg 10 evvel ezelott vettuk, hogy akkor akcio van. Csutortokon kezbecsapott a vasarloval, ma meg alairta az adasvetelit. Megy ez mint az agybaxaras es meg azt mondja valaki, hogy belassult a piac :D

Amugy megyei jogu varosrol van szo. A vasarolt ingatlant mar lassan egy eve aruljak, nem sikerult eladniuk, mert ennyiert mar nincs vevo. Anyukam abban a hazban akart mar evek ota lakast, igy jol jott a lehetoseg, 3 lakast itt nem sikerult megvennunk, most azt mondtam, hogy nem tokolunk az araval. Vegul is 1,5 misit alkudtunk, a varosban megneztem mar sok lakast, de ez volt az egyik legjobb kialakitasu es felszereltsegu.

2009-es epitesu, 74 m2, 1 + 2 fel szoba, full felszerelt konyha (mosogatogep, kulon suto, fozolap, mikro, szagelszivo, bazinagy munkafelulet, normalis meretu szekrenyek) + furdoszoba tusoloval (anyukam mar nem tud a furdokadba bemaszni), kulon WC, pici kamra, erkely, dupla legkondi (az egyik szobaban van, a masikba szereltetni kell belso egyseget). Nemsokara megy a festo aztan lehet koltozni.

Volt egy masik csalad meg a ringben, de karacsonykor amikor hazamentem, megneztem, mondtam az eladonak, hogy legkesobb 2 hetre a szerzodes alairasa utan a kezukben a penz, nem cicozunk, gondolkozzanak. Januar 9-en reggel ment anyum egy epitomernokkel ellenorizni a lakast, delutan megegyeztek az arban, 14-en szerzodes, tegnap megkaptak az utolso reszet a penznek.

22,5 misi lett, volt par almatlan ejszakam amikor 3 misi bent volt a currencyfair-nel mar napok ota es nem utaltak ki, szoval a maradek osszeget (50 ezer euro) elinteztem a Granitnal, ott hasonlo arfolyamon valtottak es kovetkezo nap erkezett az utalas. Most mar csak be kell fizetnem az adot a reszem utan :-) Anyukam meg remelem elvezni fogja az uj kecot.

“Never run after a bus or a stock. Just be patient – the next one will come along for sure.” - André Kostolany

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.