Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51751) korcsi


korcsi
veterán

DHL-től kaptam sms-t, hogy email-be küldjem meg az email címem, csomagszámot megadom az elég nekik azonosításhoz?

referencia 5700(XT) plexi ARGB-s blokk eladó!

(#51752) Kolondrum válasza Dominó85 (#51716) üzenetére

Nagyon jó. Már most úgy tűnik több jön ki belőle mint a másikból. A másik melegszik is, ez nem termel hőt, ergo többet is tud hasznosítani. Továbbá nem 700mA-el tolja a telót, hanem ahogy kell maxon 1.2-vel is, Pedig 2A-es mindkettőn a kimenet. Ergo ezzel a bankkal úgy tölt mint a hálózati töltővel. Nem is adom oda. :))

(#51753) El_Diablo válasza wendy87 (#51745) üzenetére


El_Diablo
tag

IGEN! :K

(#51754) Dominó85 válasza Kolondrum (#51752) üzenetére


Dominó85
veterán

Hehe gondoltam, hogy megtartod. Én is majdnem így voltam a Xiaomi 10400-asával. :DDD Csak hirtelen semmi sem jutott eszembe, mikor kellett volna...

* Péter - 06302461862 *

(#51755) Kolondrum

Akkor óra indul UK raktár banggood. Most shippeltélk.

(#51756) El_Diablo


El_Diablo
tag

Rendeléstől számított 14-ik napon kézben a CN Reg. Post-al küldött csomag. Ebből a postai utazás ideje 9 nap. :C

(#51757) lililááá


lililááá
tag

Magyar posta,honlap szerint Célországba megérkezett ,de már itt van a kezembe,postás berakta az ajtóm elé,alá írni sem kellett :D Szép :))

(#51758) maj-viktor


maj-viktor
őstag

Ma befutott egy WS-es csomi... csodálkozok, nem tudom miez... kinyitom, de nem vagyok vele előrébb, mert 10db egyforma 0,5-1$-s cucc, amit többször szoktam rendelni, így beírom a saját kis táblázatomba felírt TN számok keresésébe a csomagon lévő TN-t...

ali-s vásárlás WSxxxxxxxxxCN formátumú... 2014.11.01-ei vásárlás (megérkezett ma: 2015.01.14), laza 2,5hónap! :D

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#51759) erik365 válasza erik365 (#51750) üzenetére


erik365
aktív tag

Erre valaki esetleg ?? :DDD

[ Szerkesztve ]

1.4 T-jet M32

(#51760) Zeki válasza erik365 (#51759) üzenetére


Zeki
nagyúr

2-3 hét? Nem mindegy?

(#51761) erik365 válasza Zeki (#51760) üzenetére


erik365
aktív tag

Hát igazából bíztam benne hogy nem kamu az eu directes dealextreme..... de ezzel akkor sajnos már így jártam.

1.4 T-jet M32

(#51762) lililááá


lililááá
tag

Na ez a kamu :O
007016148309 http://www.faspeed.com/ vagy http://intmail.183.com.cn/icc-itemtraceen.jsp

(#51763) Teko001 válasza lililááá (#51762) üzenetére


Teko001
őstag

Nem feltétlen kamu, csak nem tracking. Szerintem ez az a belső azonosító ami rajta szokott lenni a csomagokon, de nem követhető.

(#51764) wwenigma válasza Kolondrum (#51752) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Powerbankbol az eredeti Xiaomi a bestbuy, barki barmit mond. :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51765) lililááá válasza Teko001 (#51763) üzenetére


lililááá
tag

Ebben tudsz segíteni,visszafordították a csomagom,?

(#51766) Kolondrum válasza wwenigma (#51764) üzenetére

Tetszik, most tartok annyinál kraft kivétel terén mint a csúcs szuper panasonic li-ion celláimmal a másiknál és még megy.

(#51767) Teko001 válasza lililááá (#51765) üzenetére


Teko001
őstag

Szerintem még nem, de nem derül ki pontosan. Az egyik csomagközpontban van, ahol lehet kinyitották? Passzolom, ennyit találtam a státusszal kapcsolatban.

(#51768) Kolondrum válasza wwenigma (#51764) üzenetére

3152 a 3280-al szemben. mAh. Hm, maradjon vagy sem. :DD

(#51769) lililááá válasza Teko001 (#51767) üzenetére


lililááá
tag

Ez az eredeti folyamat.
RR280534364HU 2014 Departure from outward office of exchange HUBUDA CN 20141227 2213
RR280534364HU 2014 Import Customs Scan Beijing CN 20150106 1316
RR280534364HU 2014 Import Security Scan Beijing CN 20150106 1554
RR280534364HU 2014 Import Customs Scan Shenzhen CN 20150112 0949
RR280534364HU 2014 Import Security Scan Shenzhen CN 20150112 1533
RR280534364HU 2014 Export Security Scan Shenzhen CN 20150113 0912

[ Szerkesztve ]

(#51770) Teko001 válasza lililááá (#51769) üzenetére


Teko001
őstag

Az irodai árfolyam a legveszélyesebb. Vigyázni kell vele, az a legdrágább. :D Viccet félre téve, mi az eredeti szöveg?

Szerk: Hát akkor elképzelhető, hogy visszaindult

[ Szerkesztve ]

(#51771) lililááá válasza Teko001 (#51770) üzenetére


lililááá
tag

Javítottam :) Az nagy öröm,gondolom akkor fizethetem a vissza utat is,de akkor ott marad a postán,mert az oda vissza út annyi mint maga a termék :D

[ Szerkesztve ]

(#51772) csgkv


csgkv
újonc

Minideal garancia témakörében tanulságul:
Doogee telefont (dg150) rendeltünk még tavaly. A paypal védelem határán érkezett meg (a vámkezelés már elindult), sajnos mire kipróbáltam a telefont, már lejárt. Nagy valószínűséggel hibás telefont kaptam. Csak egyszer tudtam feltölteni, mert a következőre már nem reagált, egy darabkája ki is esett a burkolatból, és amint többen is írták, ezen sem volt semmi szilikonvédelem (jóllehet maga a minideal IP67 jelzést adott rá, tehát már itt csúsztatott). Leveleztünk, visszaküldtem, ahogy kérték, aksistul, csak a telefont. Majd újabb levélváltások, hogy az alaplapot kell cserélni és erre nincs garancia, de ha fizetek, megcsinálják. Választhattam, hogy bukom az egész telót, vagy reménykedem, végül kevesebb összegben egyeztünk meg. Tegnap meg is érkezett a telefon. Akkumulátor és hátlap nélkül... :( A kérdésre a válasz az volt, hogy ők azért nem küldték, mert én sem küldtem el... Elindítottuk a paypal reklamációt, hogy legalább ez a "javítási költség" ne vesszen el, ez most még folyamatban van. A Minideal megbukott a teszten, nem tudnám innentől megbízható boltnak minősíteni, nem merek, de nem is akarok tőlük most már egyáltalán semrmit rendelni. Ha Vatera típusú bolt lenne, egy nagy negatívot adnék, így viszont maradt a megosztás mások okulására (de ha tud valaki jobbat, ne tartsa meg magának!).

(#51773) beg válasza csgkv (#51772) üzenetére


beg
veterán

Csak zárójelben, a dugi reklámozta ip67-el, arról, hogy ez ordas nagy hazugság, nem a bolt tehet, nem a bolt csúsztatott.
Visszaküldéskor fényképezünk, videózunk, hogy mit tettünk a csomagba. Ez is alapszabály. Garanciás készülék alaplap cserekor is garanciás. Ha ezt mégis benyelted, szintén butaság volt. Valahol zavart érzek az erőben. Sokan rendeltünk onnan sokszor és garanciális ügyintézés is volt pár.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#51774) Laza... válasza beg (#51773) üzenetére


Laza...
addikt

És volt már onnan is negatív, jellemzően max 1 hetet hazudik a mini a rendelésnél (ez a jó rész), gariban viszont kezdenek ők is lesüllyedni (de átlagban még így is jobbak másoktól. Mondjuk akinek kára van, azt ez nem vigasztalja)

Never give up!

(#51775) Zeki válasza csgkv (#51772) üzenetére


Zeki
nagyúr

A dooggee dg150 a legalja silány telefon. Ingyen se kéne. Miért nem érdeklődtél itt előtte?
A minideal meg menjen a susnyásba.

(#51776) beg válasza Laza... (#51774) üzenetére


beg
veterán

Az a baj, hogy nagyon bekínaiwebshoposodott. Kár érte, majdnem az utolsó mohikán volt. Kb. akkor kezdődött, amikor naponta 4x törték fel.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#51777) wwenigma válasza Kolondrum (#51768) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Egyertelmu hogy marad. ;]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51779) Laza... válasza beg (#51776) üzenetére


Laza...
addikt

Igen, igazából egyik sem megbízható már gari kérdésben (sőőőt). épp ezért (is) jó a DHL, mert van védelem "bőven", és ha gebasz van, vissza lehet küldeni még időben a telót. Utána már ezek nemnagyon romlanak el, vagy ha igen, nagyon minimális % (jellemzően a filléres überfasza telók, olcsó jánoséknak sorry, nem áll szándékomban senkit megsérteni :P ... :U )

A DHL kérdésnél ez nem tudom miért nem merül fel soha, senkiben? :F De mindenki a saját pénzét ott baxa el, ahol akarja

Never give up!

(#51780) Zeki válasza Laza... (#51779) üzenetére


Zeki
nagyúr

Hogy van ez a dhl védelem?

(#51781) beg válasza Zeki (#51780) üzenetére


beg
veterán

A 45 napból több marad debugolni a kütyüt.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#51782) DJ Diablo válasza Zeki (#51780) üzenetére


DJ Diablo
tag

Úgy gondolja, hogy DHL-el hamar itt a holmi és több időd van nyomkodni, tesztelni mielőtt lejár a PayPal védelem, mintha lassú postával vetted volna.

(#51783) Laza... válasza Zeki (#51780) üzenetére


Laza...
addikt

Há bakker, ha Te nem érted, egy újonc hogy pi***ba értse :DDD

Never give up!

(#51784) Zeki válasza Laza... (#51783) üzenetére


Zeki
nagyúr

Azért nem értem, mert életem a 3 fokozat valamelyikén élem le:
- fáradt vagyok
- nagyon fáradt vagyok
- kurvára fáradt vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#51785) Laza... válasza Zeki (#51784) üzenetére


Laza...
addikt

Ennyi a lényege :)

A fáradtságot nem vettem észre, sorry ;] . Bár van olyan fórumtárs (nem Te, mielőtt nem értenéd ;] ), aki épp folyamatosan beteg, és lázas ha rá van "pirítva" :)) ;)

:DDD

Never give up!

(#51786) Kolondrum válasza Zeki (#51784) üzenetére

Táppénz azt csók. :DD

(#51787) Zeki válasza Laza... (#51785) üzenetére


Zeki
nagyúr

Aztatat tudomkije. :)

Mondjuk a mostani kegyetlenúl rossz usd-Ft árfolyammal én már nem vennék telót Kínából.
Kollégám 42-ért vesz Redmi 1S-t, pult alól, rendes hazai garival.
Én valszeg valami olcsó elöl is kamerás windows telót veszek, skype, mobilevoip patentül menjen, nekem ez a lényeg.

(#51788) Zeki válasza Kolondrum (#51786) üzenetére


Zeki
nagyúr

Évek óta leledzek ebben az állapotban... ahol 3 gyerek van.... nem csak nappal zajlik az élet.

(#51789) Kolondrum válasza Zeki (#51788) üzenetére

Köszönöm! Hogy mit azt elég ha én tudom. :R
Kitartás csak 40 év és felnőnek.

(#51790) Laza... válasza Kolondrum (#51789) üzenetére


Laza...
addikt

Elég 25 is. Tapasztalat, de ilyenkor meg már mind1 mit mondasz- előjön a saját akarat, és külső szemlélő maradsz

Never give up!

(#51791) Kolondrum válasza Laza... (#51790) üzenetére

pübe dühöngöm ki magam.

(#51792) Kolondrum

Van egy Switzerland és egy Kínai TN-em ami dec 31 óta csak célországba elküldve. NAmármsot, a több cuccos csomim amit nem rég rendeltem ma jött meg MO-ra kínából. Mi van a többivel? Léket kapott a hajó?
Az fájna anyagilag. Bezzeg mindig az olcsó cuccok jönnek meg hamar.

(#51793) Laza... válasza Kolondrum (#51792) üzenetére


Laza...
addikt

Most láttam a Discoveryn, árverezték a konténert, és az Izraeliek kaszáltak :D I.J.

Never give up!

(#51794) #73959936


#73959936
törölt tag

Erre valaki ?

:R

(#51795) Dominó85 válasza Laza... (#51785) üzenetére


Dominó85
veterán

Örülj, hogy privát ment és nem hsz.

* Péter - 06302461862 *

(#51796) beg válasza Dominó85 (#51795) üzenetére


beg
veterán

Szerintem most egy hétig nem fog tudni aludni a rettegéstől ;]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#51797) #73959936 válasza #73959936 (#51794) üzenetére


#73959936
törölt tag

Már tárgytalan :K

(#51798) ghiottone


ghiottone
nagyúr

Sziasztok. Kínából - az aliexpressről - rendelnék majd február környékén egy Droid Mini-t. Gyorsan rákerestem a fórumon és már világos, hogy az EMS-t hanyagoljam, inkább legyen DHL. Kérdésem az lenne, hogy a DHL a vámkezelés után a csomag kiszállításakor a 30.53 dollár felett még fog kérni díjat vagy ez esetleg tartalmazza a teljes költségeket is. Nem igazán van kedvem a hagyományos postára várni 2 hónapot.

Eladó OnePlus 12 Nillkin fólia & tok: https://shorturl.at/qvFIU

(#51799) Dominó85 válasza beg (#51796) üzenetére


Dominó85
veterán

Már bocs, de aki más betegségén viccelődik az egy szánalmasan kis ember. :U

* Péter - 06302461862 *

(#51800) csgkv válasza Zeki (#51775) üzenetére


csgkv
újonc

Néztem a fórumokat, olvasgattam, itt is, és ezt a telefont még tavaly nyáron (!) rendeltem. Azóta húzódik az ügy. (Közben még magyarországi hivatalos forgalmazója is lett a doogeenak, az egyik szervizessel beszéltem is, és mondta, hogy nem kapta meg az IP67-et). Nekem a kicsi gyerekeim nyáltermelése ellen kellett egy picit "jobb" teló (nem egy hiperszuper okostelót akartam, hanem amit nem sajnálok, ha földhöz vágnak, összenyálaznak stb. és alkalomadtán még a leveimet is megnézhetem rajta). Ez is megfelelt volna, ha működik. Mellesleg mit tehetsz a kínai garanciával? Mész a fogyasztóvédelemhez? "If you just say same words,we can't talk any more." Ez volt az utolsó mondata az ürgének. Lehet cikizni, miért mentem még tovább akkor, miért nem hagytam veszni. Csak reménykedem, hogy legalább a "javítási költség" a javamra dől el a PayPal által.

Mellesleg az is érdekes, hogy egy láthatóan kopott, más imei számú telót kaptam vissza.
Teljesen jogos lenne, ha egy vadi új telót kapnék, a javítási költség vissza, de ezt a jogomat nem igazán tudom érvényesíteni.

Csak egy kérdés begnek: ha lefényképezed, mit érsz vele? Ha ennyire parasztok, simán mondhatják, hogy utána meg kivetted. Videót se készítesz az egész utadról a postáig, miközben tartod a csomagot, hogy már pedig addig nem bontottad ki! Ők leírták, hogy ezt és ezt tegyem bele, én leírtam, hogy ezt és ezt tettem bele. Amikor megkapták, senki nem jelezte, hogy ez és ez hiányzik, csak most, hogy elvileg már nálam van a "javított" csomag, és reklamáltam, hogy hol a hátlap meg az aksi meg a csavarok. Éppenséggel ennyi fáradtsággal azt is írhatta volna, hogy ő biza' elküldte. És akkor mit csinálok? Ugyanúgy max. csak a paypal marad - ha csak nem tudsz jobbat.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.