Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#51601) zsiz válasza sbazsi (#51597) üzenetére


zsiz
őstag

És a vitához mit írjak? Cseréltetni szeretném, csak ugye az megint egy hónap mire ideér, megakadhat a vámon, stb...

Írjam le hogy szeretnék egy másik ilyet és a refundot meg hagyjam üresen? Vagy inkább kérjem vissza a pénzt?

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#51602) El_Diablo válasza peter.taylor (#51598) üzenetére


El_Diablo
tag

Ha jól látom ez nemzetközi csomag feladásához van. Sokkal olcsóbb a nemzetközi ajánlott küldemény. (Pl.: 150g-os küldemény csomagként ~7500 HUF, ajánlott küldeményként ~2100 HUF Németországba)

(#51603) El_Diablo válasza peter.taylor (#51600) üzenetére


El_Diablo
tag

Mivel a formanyomtatvány sem magyar nyelvű így szerintem nem magyarul kellene kitölteni. Az Angol elfogadott, de a Német is megteszi. De értelemszerűen ami magyar (pl.: név cím stb...) azt azért az eredeti nyelven kell kitölteni.

[ Szerkesztve ]

(#51604) Zeki válasza zsiz (#51601) üzenetére


Zeki
nagyúr

Refund nem lesz. Csak csere lehet. Ez a Kínából rendelés egyik átka. Lassú, vámolós, a szervizelése meg néha hehehe...

(#51605) zsiz válasza Zeki (#51604) üzenetére


zsiz
őstag

Szóval akkor azt ne is töltsem ki? Mert igazából nekem az is jó ha visszafizetik, meg az is ha cserélik.. csak ez nem jó hogy van egy telefonom, ami pont semmire nem jó így.

Olyat lehet kérni, hogy legalább ne lassú postával küldjék a csere készüléket ha már hibásat küldtek ki elsőre? Ne kelljen már megint egy hónapot várnom.. Sőt gondolom, nekem mindenképpen előre kell küldenem, akkor az se kevés idő mire odaér

[ Szerkesztve ]

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#51606) Zeki válasza zsiz (#51605) üzenetére


Zeki
nagyúr

Ők nem adnak vissza pénzt, és nem fognak extra postaköltséggel küldeni terméket. Lehet nem is cserélik, csak javítják ha visszaküldted.

(#51607) arvarez


arvarez
csendes tag

Sziasztok!

Nekem így néz ki egy külföldi rendelés:

2014.12.16
16:59
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014.12.19
23:35
Küldemény információ:
Célországba elküldve / Item sent abroad
2014.12.27
12:41
Küldemény információ:
Célországba megérkezett / Arrived in the destination country
2014.12.30
23:43
Küldemény információ:
Kézbesítésre továbbítva / Forwarded for delivery

Ma van 01.12. -.-
Tudnátok segíteni, hogy ilyenkor mit lehet csinálni, mert bementem a postára és az ő rendszerükben a 30.ai bejegyzés nem is szerepelt?! Annyit mondtak próbáljam később...

(#51608) beg válasza arvarez (#51607) üzenetére


beg
veterán

Vársz. Sajnos ez egy ilyen sport. Majd a 44. napon biztonsági dispute indítása paypal-on.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#51609) RVR400 válasza kmisi99 (#51522) üzenetére


RVR400
veterán

Nekem még csak nem is él kettő NL post TN tőlük, és ma járok 1 hónapnál, lassan 3 hete adták fel elvileg.

(#51610) zsiz válasza Zeki (#51606) üzenetére


zsiz
őstag

ok, köszi. dispute nyitva, várok. ha majd van valami érdekes fejlemény vagy segítség kell úgyis jelentkezem. köszi az eddigieket :)

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#51611) wwenigma válasza kmisi99 (#51522) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Akkor leghamarabb jovo het szerdan kerül hollandiaba es meg egy het hgoy megkapd. Ezek sacc/kb adatok...

RVR400: ha el se indult akkor nincs nekik keszleten es kamuznak...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51612) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

[link]Ez a teló érdekelne, innen rendelve, megbízható oldal? mennyi idő alatt fog ide érni kb? gondolom ezen már nincs semmi plusz költség, eddig telefont csak a minidealrol rendeltem, köszönöm a választ...

(#51613) maj-viktor válasza peter.taylor (#51598) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ahogy El_Diablo írta... ne így add fel!

Ez nemzetközi postacsomag... mely 500g-ig EU-ba
7.125 Ft

Ajánlott levélként elsőbbségivel EU-ba meg 2.965 Ft lesz összesen!

Forrás: posta.hu
http://posta.hu/static/internet/download/2015_lapdijszabas_magyar.pdf

Ajánlott levélként 2kg alatti "csomagokat" feladhatsz... hanem óriás méret... (összeadva a 3mérete, szél-hossz-mély: 90cm lehet levél esetén és a leghosszabb, ha jól emlékszem 60cm)

napi szinten adok fel leveleket - csomagokat... eléggé képbe vagyok! elsősorba belföldre, de néha külföldre is...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#51614) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Hát a DHL nem kényeztet el. Van egy sanda gyanúm, hogy ebből holnap se lesz semmi ... :( Egész nap nem volt idejük foglalkozni szegénnyel :)

Hétfő, Január 12, 2015
14 Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható BUDAPEST - HUNGARY 01:14
13 Vámkezelési eljárás befejeződött BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 01:11
12 A küldemény megérkezett a DHL <Service Area> elosztó részlegéhez. BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 00:58
11 Küldemény elhagyta a DHL <Service Area> kiszolgáltató részlegét BUDAPEST - HUNGARY BUDAPEST - HUNGARY 00:05

[ Szerkesztve ]

(#51615) maj-viktor válasza SUPREME7 (#51614) üzenetére


maj-viktor
őstag

Fene a pofájukat, hogy hajnali 1-kor merészeltek foglalkozni a csomagoddal...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#51616) SUPREME7 válasza maj-viktor (#51615) üzenetére


SUPREME7
őstag

Az oké, de egész nap nem sikerült felszabadítani, hogy kézbesítsék holnap :)

(#51617) maj-viktor válasza SUPREME7 (#51616) üzenetére


maj-viktor
őstag

Értem - érthető... DHL-nél elég gyorsan szoktak frissülni a státuszok...
Ha nagyon sürgős a csomag (gondolom azért DHL-es), akkor telón biztos tudnak valami mondani róla, hogy mi a helyzet... Bár ez még simán olyan idő, amire rámondható, hogy türelem... ha több nap - 1hét után se mozog DHL, akkor lehet igazán "balhézni"... ezt simán befogható annak, hogy "sok a csomag"... és még így is tartják a vállalt szállítási határidőt... még vámmal együtt is...

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#51618) azbest válasza maj-viktor (#51613) üzenetére


azbest
félisten

Az ajánlott tartalmazza a nyomkövetést? Úgy emlékszem a sóher magyar postánál csak úgy lehet nyomkövetési infót lekérni, ha külön fizetünk érte.

(#51619) azbest válasza azbest (#51618) üzenetére


azbest
félisten

Áh közben látom, hogy nemzetközinél van követés [link], valószínűleg csak belföldi ajánlottnál feláras a nyomkövetés.

(#51620) Zeki válasza azbest (#51619) üzenetére


Zeki
nagyúr

Belföldinél DPD-vel kell csomagot feladni, a vaterafutaron keresztül.

(#51621) maj-viktor válasza azbest (#51619) üzenetére


maj-viktor
őstag

Igen!
Az ajánlott = regisztrált = nyomonkövethető

Az ajánlott levél belföldön nem tudod "neten követni", de a külföldi nyomonkövethető!
Belföld esetén a már említett vaterafutáros csomag küldés ajánlott, az nyomonkövethető és "olcsó", 2kg-ig 150E Ft-ig biztosítva elsőbbségi 1napos kézbesítéssel 990 Ft
Külföld esetén viszont olcsón és jól, csak ajánlott levéllel jársz... külföldre csomagként küldeni drága postával! Fentebb leírt 3E VS 8E Ft

Ezt sokan nemtudják, de 2kg alatt feladhatsz levélként is "csomagot" olcsóbban, ha nem óriás méret... pl. cipősdobozt még simán feladható levélként, csak 2kg alatt legyen!

A lényeg, ha 2kg alatt van, levélként is "elviszik" (a már említett 3méret 90cm alatt van és a leghosszabb 60cm, akkor kötelességük felvenni... ÁSZF-ükbe benne van)

Elég röhejes, hogy sokszor nekem kell felvilágosítani a posta dolgozót...

Múltkor is, volt egy vaterafutáros csomagom (kinyomtatott lapos), viszem adom fel, és 150E Ft-os értékbiztosított (régen csak 50E-ig volt, de felemelték 150E-re), persze a csomag "valós értéke" "csak" 40E Ft volt, de 150E-t írtam rá, mivel ingyen benne van az árban! És akkor a posta dolgozó nőci kijelenti, hogy ezt így nem veszi fel, mert ha 150E Ft, akkor drágább... mondom ácsi! neten 1-2hónapja felemlték az értékhatárt és már többször adtam így fel, szóval az még mindig 990 Ft lesz... hívta a postavezetőt, az meg "felvilágosított", hogy nekem van igazam és én jól tudom... ennyit a postai dolgozók "szakmaiságukról"... sajnos "résen kell lenni", mert ott basszák át - verik át - húzzák le az embert, ahol csak tudják... és sokszor az ilyen hanyag dolgozók nem is azért, hogy nekik jobb legyen, szimpla "lustaságból"...

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#51622) sbazsi válasza sbazsi (#51597) üzenetére


sbazsi
veterán

Na most kezdek ideges lenni.

Tömören: tabletet rendeltem, hibás.
PP dispute->claim. PP: Küldjem vissza.
Ez december 10-én meg is történt.
Jan 5-én a PP lezárta az ügyet, mondván, hogy csaló vagyok.
Jan 5-én megérkezett Pekingbe.
Jan 10-én Shenzenbe.

Erre ma:
2015-01-12 15:54, 深圳市深南中投递站, 中国 - CN, 未妥投, Unsuccessful delivery

A címzés, mivel volt benne kínai karakter, fogtam, kinyomtattam a levelet, kivágtam, és azt ragasztottam a boritékra. Tehát biztos, hogy oda küldtem, ami címet megadtak.

Ilyenkor mi van?

(#51623) maj-viktor válasza sbazsi (#51622) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha nem veszik át... vissza a címzetthez, azaz visszajön majd idővel...

Ám miért lettél "csalónak" nyilvánítva!?
A PayPal vita keretében nem megbeszéltétek, hogy visszaküldöd stb.
Mellékelted a TN számot, stb.

Nekem amikor volt ilyen visszaküldéses történetem, akkor kérték adjam meg a TN számot, megadtam és abból látszott, hogy feladtam - elment - úton - megérkezett - átvették - nem vették át, stb. és kaptam full refundot!

Volt olyan esetem is, hogy feladtam - visszaküldtem és a feladástól számított 5napon belül már kaptam full refundot (pedig még "csak" úton volt a csomag)... mondjuk itt már valszeg nagyon kicsúsztam - kicsúszott az eladó a "határidőkből"... ugyebár a 45nap... majd a 2hét refund-claim... az újabb 2hét "várakozás", stb.

Ám, attól hogy nem vették át, még átveheti majd... itt magyarba (bocsánat Magyarországon) 2hétig (10munkanapig őrzik), a kínai posta szabályokat nem tudom

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#51624) wwhy válasza sbazsi (#51579) üzenetére


wwhy
veterán

Soha többet geekbuying... június óta ígérik vissza a 100USD-met... és még sehol semmi :(

ELADÓ <<narancs Honor Magic5 Ultimate>> <<Újszerű, doboz, minden kellék>>

(#51625) sbazsi válasza maj-viktor (#51623) üzenetére


sbazsi
veterán

Miért lettem csalónak nyilvánítva? Ez egy roppant jó kérdés.
Nem tudom, egyszercsak ezt a levelet kaptam:
(egyébként ez engem is nagyon érdekelne!!! )

We have concluded our investigation into the following claim:

Seller's Name: GeekBuying
Seller's Email: payment@geekbuying.com
Seller's Transaction ID:...

Transaction Date: Oct , 2014
Transaction Amount: USD
Invoice ID:
Your Transaction ID:
Case Number:
Buyer's Transaction ID:

The tracking information you provided was invalid and we were unable to confirm delivery of the item associated with this claim. As a result, the case is now considered closed and we are unable to process a refund.

We encourage you to work directly with the seller to find a resolution.
Thank you for your cooperation.

Sincerely,
Protection Services Department

PayPal does not tolerate fraud or illegal activities. Your complaint has been noted in the record of the PayPal user you reported. If we find this user has violated our policies, we will investigate and take appropriate action. If this occurs, you may be contacted in the future about the status of this complaint.

To make sure future transactions proceed smoothly, we suggest you visit the PayPal site and click the Security Center link located at the top of any page. There you will find tips on how to avoid fraudulent sellers in the "Fraud Prevention Tips for Buyers" section.

Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you will not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account and click the Help link in the top right corner of any PayPal page.

Copyright © 1999-2015 PayPal. All rights reserved.

PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Registered Office: 5th Floor 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

---

Nekem amikor volt ilyen visszaküldéses történetem, akkor kérték adjam meg a TN számot, megadtam és abból látszott, hogy feladtam

Én is feladtam, és a pp megfelelő helyére beírtam a tracking numbert. Aztán jött a levél...

Ilyenkor mit tudok tenni?

Kapok egy sz@r terméket, visszaküldöm, és a pp nem adja vissza a pénzt.
Hová lehet ezzel fordulni?

wwhy: részemről is soha többet geekbuying...

(#51626) sbazsi válasza sbazsi (#51625) üzenetére


sbazsi
veterán

Hogy van ez a nyomkövetéses dolog?

Most nézem a másik ajánlott nyomkövető oldalt (trackitonline.ru), és ott is ugyanaz van, mint a magyar posta oldalán. Nevezetesen semmi, csak annyi, hogy itthon felvette a magyar posta.

Csak a 17track.net oldalon találtam december 11-e utáni frissítést.

Hogy van ez? :F

(#51627) Teko001 válasza sbazsi (#51625) üzenetére


Teko001
őstag

Nem lettél csalónak nyilvánítva, csak elutasították az igényedet.

Az ok rész: The tracking information you provided was invalid and we were unable to confirm delivery of the item associated with this claim. As a result, the case is now considered closed and we are unable to process a refund.

Lényegében szerintük helytelen volt a tracking információ, és nem tudták megerősíteni az általad elmondottakat.

(#51628) sbazsi válasza Teko001 (#51627) üzenetére


sbazsi
veterán

és ilyenkor mit tudok tenni?

(#51629) Teko001 válasza sbazsi (#51628) üzenetére


Teko001
őstag

Őszintén szólva nem tudom, hogy lehet-e fellebbezni, de mintha lehetne. De ezt majd valaki megmondja, aki csinált már ilyet.

(#51630) Zeki válasza sbazsi (#51622) üzenetére


Zeki
nagyúr

Lehet ott cseszted el, hogy kínai karakter volt benne, és úgy nyomtattad ki.
Nekem a paypal adta meg a banggood címét, angol verzióban. És úgyis adtam fel.

(#51631) Laza... válasza sbazsi (#51628) üzenetére


Laza...
addikt

Gyakorlatilag semmit. Írhatsz nekik, de 90% hogy még csak válaszra sem méltatnak sajna (tapasztalat)

Never give up!

(#51632) sbazsi válasza Teko001 (#51629) üzenetére


sbazsi
veterán

Ezt találtam.

I used to work for PayPal's claims team, and spent more than a year working these kinds of cases. There's a chance you can appeal the claim decision once the package shows delivery.

És mi van, ha nem veszik át? Pénzt megkapták, nekik már mindegy...

ugyanitt ezt írja valaki:
Credit card chargeback is always an option, but then paypal may ban your account.
erre mekkora az esély itthon?

#51630 CineDOG1
A címet a PP rendszeren belül, a claim keretében kaptam. Most is ott van a leveleim között, az email feladója a PP.
És ezután nem sok lehetőségem volt a paypalen: vagy megadom a tracking numbert, vagy cancel claim.

[ Szerkesztve ]

(#51633) Zeki válasza sbazsi (#51632) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az szopás. :(

(#51634) Teko001 válasza sbazsi (#51632) üzenetére


Teko001
őstag

Itthon is létezik chargeback ha arra gondolsz.

(#51635) wwenigma válasza sbazsi (#51632) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugyanannyi az esély a banra mint nemetorszagban vagy tanzániában. :U Egyebkent nem tudom mennyi a dija de a bankba legtöbbször nem beszelnek rola mert minden ilyen ügyet magyarázni kell a kartyakibocsátó felé (VISA/Mastercard/etc)

Irni kell nekik, nyomkövető oldal linkjevel egyetemben...

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#51636) sbazsi válasza wwenigma (#51635) üzenetére


sbazsi
veterán

Nem a banra mennyi az esély, hanem arra, hogy a bank érdemben foglalkozik ezzel.

A magyar posta honlapja vajon miért nem írja azt, amit a 17track igen?

[ Szerkesztve ]

(#51637) maj-viktor válasza sbazsi (#51636) üzenetére


maj-viktor
őstag

Nekem már volt dupla levonásos esetet... melyet "online form"-on keresztül megreklamáltam (OTP) és visszakaptam a pénzt... De hát az nem ilyen eset, hogy szar termék - visszaposta...

Ám a nyomkövető nem is frissült!? (csak hogy felvették, ~1hónapja!?)
Ezesetben meg a postán kell reklamálnod, mint elveszett csomag... és így kártérítés igénylés!
Mely ha náluk is csak ez látszik, hogy felvették és nem jutott el a címzetthez, akkor 15+1x feladási díj visszatérítés van (legalábbis belföldi ajánlott levél esetén volt már ilyenhez szerencsém), a külföldit sajnos nem tudom, de a ÁSZF-ükbe biztos van róla említés!

Azaz belföldi elveszett ajánlott levél esetén, ha az 500 Ft-ért adtad fel, akkor 15x500 Ft = 7.500 Ft + 500 Ft = 8E Ft kártérítést kapsz... persze jó 1hónap "kivizsgálás" után!

Semmiképp ne hagyd annyiba! Ha nem él / frissült a TN szám... akkor a posta a ludas.. kártérítési igényt náluk kell benyújtani, eredeti feladóvevény kell hozzá! és felvesznek egy "jegyzőkönyvet", csomagkerestetés, stb.

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#51638) ..Balazs..


..Balazs..
újonc

Sziasztok! Egy kis helpet szeretnék kérni!

Kérdésem: DHL-es vámkezeléshez miket kell majd küldenem? Még nem kaptam meg az e-mailt de gondolom de gondolom nemsokára küldik.

Olvastam egy régi hsz-ben, hogy bankszámla kivonat és az aliexpresses sreenshot kell amin látszik a TN is.
A bajom csak annyi, hogy számlakivonatot ugye csak az előző hónapról lehet lekérni. Elegendő ebben az esetben a tranzakcióról majd egy screenshot vagy ezt hogyan kell megoldani?

Köszi a segítséget!

(#51639) Zozzant válasza sbazsi (#51636) üzenetére


Zozzant
addikt

A postánál kell indítanod keresést, kártérítést. Paypal befejezte ezt az ügyet.

https://logout.hu/bejegyzes/guga/az_utolso_kivansag.html

(#51640) SUPREME7


SUPREME7
őstag

Akit érint, érdekel: Beszéltem a DHL ügyfélszolgálattal, mert eddig soha nem tartott eddig, hogy az országba van 2 napja de még mindig visszatartva a csomagom. Egy baromi jófej emberke vette fel, felhomályosított, hogy a "Vámkezelési eljárás befejeződött" tévesen kerül bele a nyomkövetésbe, és a tényleges vámkezelés a "Küldemény visszatartva - költségek rendezése után címzettnek kiszolgáltatható" ami lassan frissül.

Az enyém is már megvan, ma hozzák :) Kérdés nélkül elmondta, hogy mennyi lesz a fizetendő, megkérdezte van-e valami amit rögzíthet a futárnak mint információ, mindenképp hívjon-e mielőtt ideér stb., szóval marha rendes volt :)

(#51641) hege21


hege21
senior tag

OGYA.....ZGYW ragszámot kaptam egy órához :Y
Melyik posta lehet,vagy kamu TN?

Pixel 4A 5G fehér eladó

(#51642) Varesz_86


Varesz_86
aktív tag

Antilife hogy hogy nincs a megbízhatóak között? Telefont szeretnék rendelni a spain warehouse részből, nem is ajánlott?

(#51643) Turbobacsi válasza Varesz_86 (#51642) üzenetére


Turbobacsi
senior tag

talán azért mert nincs olyan hogy "Antilife": keresd így: Antelife

"A pisztácia kifogyott! Van vanília, karamell, tutti frutti, rumos dió és kávé!"

(#51644) bl4ze válasza arvarez (#51607) üzenetére


bl4ze
veterán

Hívd a 0640-464646 számot. Posta ügyfélszolgálat.
2 hét alatt nem kaptad meg az ultra cinkes.... :(

.:. bl4ze .:.

(#51645) BrutalArmy


BrutalArmy
csendes tag

üdv,

kaptam aliexpressen egy faspeed.com os trackinget, ez most fake tracking ugye?
egyáltalán fel lett adva a csomag? aki már kapott ilyen tn-t meg kapta a rendelését?

köszi.

(#51646) bl4ze válasza BrutalArmy (#51645) üzenetére


bl4ze
veterán

úgy hiszem az fastspeed, és bátran használd a keresőt - volt már erről szó a minap. :D

.:. bl4ze .:.

(#51647) Zeki válasza Varesz_86 (#51642) üzenetére


Zeki
nagyúr

Az antelife már árult refurbishedet újként.

(#51648) Sliderxy


Sliderxy
senior tag

Mi van abban az esetben ha leütöttem valamit ebay-en de közben rájöttem hogy mégsem kell az a típus? Vissza lehet valahogy vonni?

(#51649) El_Diablo válasza Sliderxy (#51648) üzenetére


El_Diablo
tag

Írsz az eladónak egy kulturált levelet.

(#51650) csubuka válasza Zeki (#51647) üzenetére


csubuka
addikt

Sőt, ami akciós náluk az valójában szerintem mindig valamelyest necces áru. :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.