Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#52451) rendesadam válasza jimmyke_92 (#52449) üzenetére


rendesadam
tag

Nem, már szombat reggel láttam.

(#52452) bl4ze válasza dm01x (#52450) üzenetére


bl4ze
veterán

.:. bl4ze .:.

(#52453) dm01x válasza bl4ze (#52452) üzenetére


dm01x
újonc

Majdnem. Nem jósolást kértem, hanem egy sacc időt, hogy belföldön meddig szoktak szarakodni :)
Értelmes kommentel többet érsz, ilyenekre fölösleges pazarolnod a szabadidőd. :)

(#52454) bl4ze válasza dm01x (#52453) üzenetére


bl4ze
veterán

Ismétlem tanult kollégáim : 1 nap és 28 nap között bármi, szóval amit írnánk csak JÓSLÁS.

Sikerült felfogni? :F

.:. bl4ze .:.

(#52455) lililááá válasza dm01x (#52453) üzenetére


lililááá
tag

Célországba érkezéstől kapod az sms-t 2-4 nap elteltével,ha nem jön sms akkor kézhez kapod ennyi időn belül,nekem ez a tapasztalatom a 41 csomagom után.Tudom gyengusz mennyiség :D

[ Szerkesztve ]

(#52456) dm01x válasza lililááá (#52455) üzenetére


dm01x
újonc

Köszönöm, ilyesmi válaszra voltam kíváncsi. :R
Up.: Nekem ez az első olyan csomagom, aminél számíthatok vám-ra, ezért állok értetlenül a dolog előtt. :)

(#52454) bl4ze:

Ha az első komment helyett ezt írtad volna, megszabadultunk volna 2 fölösleges bejegyzéstől is. :)
Köszönöm neked is, így már tudok mire számítani.
És igen, értem :K

[ Szerkesztve ]

(#52457) lililááá válasza dm01x (#52456) üzenetére


lililááá
tag

Ha droidos a telód akkor töltsd le a Magyar posta alkalmazást,írd be a számot és értesít a csomagod mozgásáról,néha 1 napot csúszik,de látod mi van vele,ha nem kamu a TN ;) Szívesen,de ahány ember annyi tapasztalat,majd ír még alaki erre valamit.

[ Szerkesztve ]

(#52458) molvany válasza dm01x (#52456) üzenetére


molvany
senior tag

Bocs az Off - ért, de ha visszaolvastál volna, nem csak a felesleges 2 kommentöl szabadultunk volna meg, hanem attól az egytöl, amit te írtál és azoktól, amiket az vont maga után. Kb. naponta 1 - 10 ig megkérdik ugyan ezt vagy ehhez hasonlót.
Talán csak ennyire egyszerü ez az egész :K

[ Szerkesztve ]

WhatsApp :+491737182060

(#52459) dm01x válasza molvany (#52458) üzenetére


dm01x
újonc

Elolvastad a kommentemet?
Az egy kérdésvolt csak, hogy magyarba érkezéstől mennyi idő. (Nem vettem észre hogy ezt előttem is kérdezték)
De megfogtátok a lényeget. :)
Mindegy, nem akartam nektek ezzel kellemetlenséget okozni, bocsi :DDD

(#52460) bl4ze válasza lililááá (#52457) üzenetére


bl4ze
veterán

Ez jobb [link]

Mutatja a kinti postás mozgást is, garantáltan gyorsabb mint a Posta.hu vagy MPL.hu
A carrier-nél érdemes jelölni miket nézzen : china post, sao.cn , posta.hu stb. stb.
Szerintem ez a legjobb :C

.:. bl4ze .:.

(#52461) Zeki válasza dm01x (#52450) üzenetére


Zeki
nagyúr

A vámolás lehet 1-2 hét is. Szóval ne várd még. Még csak megjött. Hogy ezután mi lesz, az majd kiderül.

(#52462) dm01x válasza Zeki (#52461) üzenetére


dm01x
újonc

Köszönöm! :R

(#52463) lililááá válasza bl4ze (#52460) üzenetére


lililááá
tag

[17 track]Ez is fent van mellette ez részletesebb mint a Magyar :)

[ Szerkesztve ]

(#52464) zsiz


zsiz
őstag

Már nem tudom ki említette itt ezt a PayPal Refunded Returns védelmet, de köszönöm neki, ma visszautalták a Kínába postázásom teljes árát :) 21.-én írtam nekik, ma 26 van. lehet, hogy gyorsabban is ment volna, mert még aznap rövid időn belül visszaírtak, csak gond volt a csatolmánnyal és újra el kellett küldenem nekik.

Opel Astra G Bertone Coupé X18XE1 | GTA Online: zsiz88 |

(#52465) Dominó85


Dominó85
veterán

Csak egy kis DHL adalék azoknak, akik a napokban úgy osztották az észt: [link]

Részemről a DHL innentől felejtős! :U

* Péter - 06302461862 *

(#52466) Bozek válasza Dominó85 (#52465) üzenetére


Bozek
nagyúr

Az ÁFÁ-t ki kell fizetni, szóval ebben nem a DHL a hibás.

(#52467) Laza... válasza Bozek (#52466) üzenetére


Laza...
addikt

Nem az ÁFA a probléma. Értő olvasás, ugye...

Never give up!

(#52468) Bozek válasza Laza... (#52467) üzenetére


Bozek
nagyúr

Értő olvasás Neked nem megy. Ő a 12200 Ft pluszköltség miatt problémázik, amiből ugye 9 ezer az ÁFA volt. Ha úgy írja, hogy 3200 Ft-ot kellett pluszba kifizetni, mindjárt nem hangzik olyan vészesen.

(#52469) gyűrű válasza Dominó85 (#52465) üzenetére


gyűrű
addikt

:Y Arra a vásárlására kb. 40% lett így az import teher :F

[ Szerkesztve ]

(#52470) Laza... válasza Bozek (#52468) üzenetére


Laza...
addikt

Ja, akinek 3200ft az semmi, annak nagyon jól megy

Never give up!

(#52471) Dominó85 válasza Bozek (#52468) üzenetére


Dominó85
veterán

termékár -> 30000Ft
ennek a 27%-a ÁFA -> 8100Ft
kezelési költség nincsen DHL esetén... pontosabban csak eddig nem volt -> 12200Ft

A kedves DHL számít fel ennyi pluszt a DHL-es szállítási költségen felül! Aki ezentúl DHL-t választ számoljon minimum 3090Ft, maximum 23090Ft többlet költséggel az Áfa-n felül. :Y

* Péter - 06302461862 *

(#52472) erik365


erik365
aktív tag

Sziasztok!
Paypal átutalási bizonylatot hogyan tudok letölteni a paypal-ról?
Köszönöm előre is a segítséget.

1.4 T-jet M32

(#52473) wwenigma válasza Dominó85 (#52465) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A vambiztositek akkor sem letezo fogalom maganszemelyeknel... :U

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#52474) Fricibácsi


Fricibácsi
tag

THL T6s "ócsóért" , vállalkozó kedvűeknek.[link]
Mondjuk nálam a Tinydeal elrúgta a pöttyöst, de egy próbát megér.

[ Szerkesztve ]

(#52475) Gaabe


Gaabe
tag

Ha a paypalon az én bankom vált akkor melyik árfolyamon vált az otp?

(#52476) Dominó85 válasza wwenigma (#52473) üzenetére


Dominó85
veterán

Ezt mond a DHL-nek... ne nekem. :R

* Péter - 06302461862 *

(#52477) tibbike01


tibbike01
őstag

Sziasztok!
Ezt a track number hol tudnám követni?

CF23125125

Még lehet nincs benne a rendszerbe mivel tegnap adták fel.

(#52478) Digger


Digger
senior tag

Beérkezett az országba egy EverBuying-ról rendelt SmartWatch. Kaptam róla SMS-t ezelőtt 4 nappal. Fogok kapni más értesítést is? Pontosan mi az amit küldenem kell, milyen formátumban és hova?
A rendelés értéke a TN-el 40$ volt. Mennyi sarc lesz körülbelül?
Elég a kapott levelet elküldeni, vagy a PayPal oldalt nyomtassam ki, esetleg valamivel PDF-be konvertáljam?

(#52479) Laza... válasza tibbike01 (#52477) üzenetére


Laza...
addikt

nagyjából sehol...

Never give up!

(#52480) kerekfej válasza Fricibácsi (#52474) üzenetére


kerekfej
addikt

Ez micsoda tulajdonképp? The seckill is only available for appointment only

[ Szerkesztve ]

(#52481) LSiki válasza kerekfej (#52480) üzenetére


LSiki
tag

A Seckill csak akkor érvényes ha jelentkezel rá illetve elfogadod a feltételeket. A legfontosabb feltétel rémemlékem szerint hogy a PayPal címedre küldik a terméket (ami csak egyszer vehet részt) ezzel szűrve valószínűleg a többszörös jelentkezést.

(#52482) wwenigma válasza Fricibácsi (#52474) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

8000 jelentkezo eddig 20 telóra. Azért za 1:400hoz jo arany, figyelembe véve azt hogy sokan mint pl. én, nem fogok ráérni holnaputan delutan 3kor.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#52483) LSiki válasza wwenigma (#52482) üzenetére


LSiki
tag

Én úgy látom ez sorsolásos Seckill, nem pedig kuponos. Így pedig tök mindegy hogy ráérsz-e vagy sem, indulsz rajt ha jelentkezel.

(#52484) beg válasza LSiki (#52483) üzenetére


beg
veterán

Azt ugye látta mindenki, hogy ez a seckilles t6s TD only. Csak szólok.

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52485) KamuMazsola válasza beg (#52484) üzenetére


KamuMazsola
őstag

A Td only azt jelenti csak a tinydealnél.

Üdv.: KamuMazsola

(#52486) LSiki válasza beg (#52484) üzenetére


LSiki
tag

Ezzel mire gondolsz hogy TD only?

@ KamuMazsola : Én is erre gondoltam ezért nem igazán értem mire gondolt beg.

[ Szerkesztve ]

(#52487) beg válasza KamuMazsola (#52485) üzenetére


beg
veterán

Javagyúgy. Elég béna rövidítés, mert a csupán 2g képes kínai belterjes telefonokat szokták így jelölni.

[ Szerkesztve ]

You are the result of 3.8 billion years of evolutionary success, act like it. Sarcasm is the body’s natural defense against stupidity.

(#52488) wwenigma válasza beg (#52484) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

30$-ért érdekel szerinted? :))

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#52489) KamuMazsola válasza beg (#52487) üzenetére


KamuMazsola
őstag

Igen, az a WCDMA kontra TDCDMA. 3g az is csak kínai, más frekvenciájú. A T6 prot is náluk vettem arra is ezt a félreérthető jelölést tették, de megy a 3g.

[ Szerkesztve ]

Üdv.: KamuMazsola

(#52490) peter.taylor


peter.taylor
csendes tag

Mi a fene van ezzel a Tinydeal-es holland postával:

2015-01-09 16:55

NLAMSC(NETHERLANDS (, Célországba elküldve / Item sent abroad

17 napja ez van.

(#52491) peter.taylor válasza wwenigma (#52482) üzenetére


peter.taylor
csendes tag

A kínaiaknál ami 15 óra az nálunk reggel 8 óra.
7 óra az idő eltolódás.

(#52492) SUPREME7 válasza peter.taylor (#52491) üzenetére


SUPREME7
őstag

8 az. :)

(#52493) molvany válasza peter.taylor (#52491) üzenetére


molvany
senior tag

Igen. Vagyis nyári idöszámításnál +6 óra hozzánk képest, és most téli idöszámításnál +7 óta hozzánk képest.

WhatsApp :+491737182060

(#52494) klarkzone


klarkzone
tag

Gyerekek segítsetek már, mi van az alival? valamit rosszul csinálok? 60 napja várok az ügyem elbírálására, és nem tudok semmit sem csinálni, még csak üzenetet sem lehet küldeni, egyszerűen nincs kinek, nevetséges ez így a paypal-hoz képest, hiába van "Buyer Protection", már ott tartok, hogy törlöm magam, és hagyom az egészet a fenébe. Azt sem értem, hogy mi az a piros 0$?!

(#52495) maj-viktor válasza dm01x (#52450) üzenetére


maj-viktor
őstag

Ha pár napon belül nem kapod meg (max.3), akkor sanszos, hogy vámolják!

Most is volt egy csomagom... vártam - vártam.. státusz még mindig nem változott (SMS sem jött), de az ajánlott levél megjött ma róla, hogy legyek szíves csatolni a dokumentumokat - szal vámolják.. CH-s svájci csomag...

(#52494) klarkzone
Ha jól látom eszkaláltad a 0$-os kérvényt... egyszóval nem figyeltél! Ez bukó történet!
(a kínai mindig átírja a full refund-ot 0$-ra... ha nem figyelsz - lejár az idő és így jártál eset)

mondjuk ez a megjegyzés kissé vicce:
"sorry friend. it's chinamade. not original."
:DDD

Mit vettél!? Ha jól látom baleseti kamera - Car DVR... abból is van "copy"?
Nem csak Samsung - iPhone clone!? Mert akkor érteném azt a kommentet, hogy nem "geniue" darab
vagy mi volt vele a probléma!? látom csatoltál képet

[ Szerkesztve ]

JunkieeeBoy.blog.hu - FaceBook.com/MadeInCsajna & FaceBook.com/DronHUN

(#52496) trebrona válasza maj-viktor (#52495) üzenetére


trebrona
nagyúr

Ahogy elnézem a HDMI hiánya (is) lehet a probléma.

klarkzone (#52494)
Videódról link esetleg? (Okulásként)

[ Szerkesztve ]

------- Nem mindegy, hogy egyelőre áll a meccs, vagy egyenlőre áll a meccs. ------

(#52497) klarkzone válasza klarkzone (#52494) üzenetére


klarkzone
tag

Hogy tisztább legyen a dolog, én tudtam, hogy egy "koppintást" rendelek, hiszen az eredeti kameráról és a kínai változatról összehasonlító videók is találhatók a youtube-on, sőt az alin nem is árul senki eredeti GS8000L-t. A probléma azzal van, hogy én a hamisítvány hamisítványát kaptam, egy 5$-os vackot ami olyan mint egy kvarcjáték, és bizony erről a kameráról egy darab videó nem volt, amíg én el nem készítettem egyet, ami alá szépen leírtam, hogy melyik eladó ad el ilyeneket.

(#52498) klarkzone válasza maj-viktor (#52495) üzenetére


klarkzone
tag

Ok, értem hmm... ügyes... "a kínai mindig átírja a full refound-ot 0$-ra" Pff, ezt nem tudtam, és biztosan figyelmetlen voltam, mert 800/600 volt a vérnyomásom, nem is érdekel a lóvé (tanulópénz), meg már annyi idő eltelt.

(#52499) klarkzone válasza trebrona (#52496) üzenetére


klarkzone
tag

(#52500) El_Diablo válasza klarkzone (#52494) üzenetére


El_Diablo
tag

Vársz az Ali kivizsgáló csapatának a döntésére. Valóban hosszú idő, mert nekem egy héten belül jött a döntés. Nem kell aggódni, maximum az order No-rel megírnám a contact-nak, hogy ugyan mi tart 60 napig? :K

(#52495) maj-viktor: Te meg ha nem értesz valamit ne szólj bele! Az a $0-os érték a "normális". Az csak azt jelenti, hogy rizsszem nem akar egy fillért sem adni. A felette lévő sor a lényeg: Dispute Order Total. Ott már jelölte a vevő, hogy mennyi az igénye...

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.