Hirdetés

2024. május 25., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#30745) Crytek


Crytek
veterán

Nem igen adtam még fel külföldre csomagot (egyszer ezer éve de már full nem emlékszem)

Ezt irják:

1.Send out your package through local post office , do not return by DHL,UPS...as it will cost high customs and it may be in trouble with customs clearanc
2. Marked your order No. (1000*****/800000**** ) on your parcel.
3. Take some photos of delivery when you send it back to us.

This is our return address:
Room.501-B,5F BAK Building ,High-tech Park Nanshan District,Shenzhen,Guangdong,China (mainland) 518000
Tel:0755-86621702
Mobile : 13760355182
Full name : Liu qi(maggie)

Tehát jól értem:

1. feladom nekik nyomkövetéses módom szimplám
2. A csomagra ráírom a rendelési számomra
3. Most ezt a fotót emailbe küldjem nekik vagy a csomagba rakja ezt is??

Ezt a rohadt hossz címet is mindenestől rá kell írni a borítékra??
Ha jól emlékszem anno a nyomkövetés miatt a is zöld kitöltvényen is mire besűrítettem a címet agybajt kaptam :C

A pontos címzés a borítékon mi legyen hogy nézzen ki??

Gondolom első a név:

Liu qi(maggie)
És a többi sorba mi jön mert én azt se tudom mik ezek a nevek :( ?

Next PC Upgrade: 2022

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.