Hirdetés

2024. június 24., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:07:55

LOGOUT.hu

KÉRDÉS ELŐTT OLVASD EL AZ ÖSSZEFOGLALÓT ÉS HASZNÁLD A KERESŐT!

Ha EU-n kívülről rendelsz, mindig kalkuláld bele az ÁFA-t, esetleges vámot, kezelési költséget! Nem számít, hogy mi van a csomagra írva (gift vagy alacsonyabb összeg), el sem olvassák. Röntgen és a fizetési bizonylat (paypal, bankszámla kivonat) alapján történik az ÁFA fizetés.
Ha EU tagországból érkezik a csomagod vagy EU szállítással tagországi vámolással (EU warehouse, EU express) akkor abban az esetben sem vámot sem ÁFA-t nem kell fizetni.
Sima posta esetén (kínai, belga, svéd, holland stb.) 60 nap is lehet a kézbesítési idő (jellemzően 25-40 nap, de ritka esetben előfordulhat ennél rövidebb idő is). Aggódni 45 nap után érdemes, akkor lehet mozgolódni, érdeklődni.

Boltok, fizetés, szállítás, nyomkövetés, vámolás, reklamáció témakörökkel kapcsolatban található információ az összefoglalóban, ezért erősen ajánlott kinyitni és elolvasni a felesleges és ismétlődő kérdések elkerülése érdekében.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24034) hevizms válasza SSlyTR (#24030) üzenetére


hevizms
addikt

Hát gyanitom ez a hsz keltette fel a figyelmét.Talán figyeli a fórumot,mégha nem is tud magyarul és ha felbukkan a geekbuying szó akkor azt legoogle fordítózza.Itt meg bemásoltam a geektől kapott email-t.
Biztos ez alapján keresett priviben itt.
[link]

Ez csak tipp részemről,de valószínű.
Amúgy irtam arra az email cimre ami a priviben szerepelt,legalább azt kideritve hogy valóban ő irt-e?
Visszairt hogy igen ő volt,figyeli a fórumot és látta hogy beirtam hogy náluk(geek)rendeltem és hogy érdeklődtem.
Megkérdezte az emailben most újra hogy segithet-e.
Ennyi történt most.
Rákeresve a neten az email cimre és a geekfans névre,több helyről kijött hogy nagy valószinűséggel tényleg egy ott dolgozó segiteni akaró ember.
Az email cim is erre utal,hisz csak a geekbuying használja gondolom az ilyen végződésű email cimeket.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.