Hirdetés

2024. június 18., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#70729) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Mivel tegnap reggel nagyon fázós voltam, ma összekaptam magam, asszony megint éjszakás volt (gyanús nekem.. ;] ), hozta a kávémat, felöltöztem, bepakoltam Ignisbe....Kémleltem az eget, nem úgy tűnt hogy eső lenne, inkább kissé ködösnek tűnt csak. Volt még egy kevés erjesztett kukorica, azt is betettem, tudom hogy értelmetlen ilyenkor, de mondom inkább a halaknak adom, mint kidobjam.
Elindultam 5 fokban, a Rábca fele a Hanyi utakon már ezt mutatta az Ignis:

Valami mintha szemerkélt volna, de inkább csak ködszitálásnak tűnt.
Odaértem a Rábcához, sehol senki. Behúztam az ikszet, lefotóztam a vizet, jó a szint, de furcsán habzott.


Még mindig szitált valami, mondom lekeverem az etetőanyagot, betetek, aztán vagy eláll, vagy mit nekem egy kis szitálás....
Első körben gondoltam beetetem a vödör alján megmaradt erjesztett kukoricát, talán egy fél kiló maradt a Maros Mixes vödörben, de lével kb félig volt a vödör. Rosszul foghattam meg, ahogy vettem ki leesett a teteje, és kb fél liter lé a csomagtartóba borult....
Megdermedtem, milyen szag lesz itt, de rájöttem hogy nylon van leterítve a csomagtartóba, az jól felfogta. Villámgyorsan pakoltam ki a csomagtartót, az ülőkés horgászládámat ahogy kitettem felborult, persze a teteje nem volt lezárva..Felborult, az összes aprócikk kiszóródott a fűbe.....
Nem tudom mit mondtam, tuti hogy felsőbb égi hatalom nemi tevékenységre való felszólításával kezdődött...... :U
Szerencsére le tudtam önteni a levet, nem nagyon folyt a nylon alá...Összepakoltam, beszórtam az erjesztett kukoricát. Kevertem két fajta etetőanyagot, method pelletet, meg simát. 1 method feeder, 1 bolo..Ez volt a terv....
Etettem sima etetőanyaggal is, nekiálltam, előszedtem a botokat....Megeredt....
Hát, várunk egy kicsit, nem tűnt egybefüggő felhőnek ami felettem volt...
Vártam...Vártam.....Most már kezdett egybefüggő felhőnek látszani. Esett, szép alkalomhoz illő csendes őszi eső formájában......
Csomagtér nylont begyűrtem az anyósülés elé.... A 4 fok még oké lenne pecázni, de áztató esővel...... :N :N
Elindultam haza. Tömény cefreszag az autóban..El is gondolkodtam, megállítana a rendőr, beszagolna az autóba, fújnám a szondát rendesen....
Hazaértem, autóba cefreszag, tiszta retek az autó kívülről, én is csalódott vagyok.....
Vannak ilyen napok, hogy semmi nem akar összejönni.....Csinálok valami hasznosat, jól teleoffolom nektek a fórumot! :D :D :)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.