Hirdetés

2024. június 3., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#41436) Steady74 válasza galervin93 (#41432) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Sok sikerem nem volt, de inkább ma a kikapcsolódás volt az első. 3/4 7 kor értem le a partra, közvetlenül a sorompóhoz ültem. Fél 8körül dobtam az elsőt, 5 percenként dobtam újat. Etető walter racer bream ( fém és műanyag darabokat találtam a kajában és egész száraz kukoricát). Csonti, pinki, giliszta, műszúnyog, csemege volt a menü, ezeket kombináltam vagy váltogattam, de fél12ig csak maszatolásig jutottam. Ekkor elmentem hgyozni, a botot bent hagytam, féket kiengedtem (MAP P4000). Mire visszaértem hallom ciripel az orsó. 3kg körüli ponty vette fel a 2 szem csontit. Hálás dolog az ACS ha már így megy el a botoktól az ember. Utána csend egy óra hosszat majd zsinórban 6-7db dévér jött kb 20dkg átlagsúlyban. Némelyikből dőlt a barna etetőanyag, fura, hogy se előtte se fél3 után egy kapásom sem volt. Cucc: Drennan Ultra feeder 3.3, MAP P4000, 0.20 főzsinór, 11es GURU előke, 16-os Gamakatsu horog.
Vittem egy SW Snova 3.3 light botot Dura Banjo kosárral, aqua pellettel, de mozdításom sem volt.

Délután 3 körül a tegnap telepített halak zöme 4-5 méterre a parttól kóválygott 10-20 fős csapatokban.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.