Hirdetés

2024. június 21., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:20:45

LOGOUT.hu

Üdvözlet minden kedves látogatónak, akit érdekel ez a remek kikapcsolódási forma. Legyen az hobbi vagy sport szintű.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32901) joe979 válasza sityupityu (#32899) üzenetére


joe979
aktív tag

Nem csak a zsír coca ilyen. Lapát nagy keszegek is így kerültek át. Odaviszik, kell vagy nem ?
Nem ! Akkor megy a disznóknak ! Ja akkor kell ! Sajnos ilyen ez .
Aranypikkely is megjárta ezt az utat !
Mikor beindultak és kaptak szép nagy lapát példányokat,pont ilyen módon akkor a sok haltartós " celeb " pecás fel volt lázadva mekkora szentségtörés ez . Ment az óbégatás, pár hónappal később ott fetrengett , meg büszkélkedtek velük a fotókon.

[ Szerkesztve ]

Szissz

(#32902) gban


gban
Közösségépítő

Van valakinek valami tuti módszere a szúnyogok ellen (a lékhorgászaton kívül)?
Igencsak elviselhetetlen mennyiségben kezdenek jönni a parton.
Bármi jöhet, füstölő, megevő, felvevő, és minden egyéb módon kivitelezhető módszer.

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#32903) sityupityu válasza joe979 (#32901) üzenetére


sityupityu
veterán

Így van, a sok lapát dévér mind egytől egyig a folyóvízi halászat termékei voltak amik ezekben a tavakban megjelentek. Most már nem is lehet őket "beszerezni".

gban Nekem a szuku termékei beváltak.

[ Szerkesztve ]

--albán bérgyilkosok, nürnbergi gengszter... na hagyjál már!--

(#32904) LazacX válasza gban (#32902) üzenetére


LazacX
tag

Nekem a spirál füstölő, és a stiftes authan kombinációja vált be úgy-ahogy. Ez utóbbi előnye, hogy nem kell megfogni a használathoz, és véletlenül sem megy mellé mondjuk a spray-vel ellentétben.

(#32905) Halver válasza gban (#32902) üzenetére


Halver
csendes tag

Üdv!

Ahogy előttem is írták, szúnyogriasztó-füstölő spirál, illetve petróleum lámpa.
Az a fényével/hővel elcsalja a szúnyogokat, mikor a peca végén eloltom, volt,olyan, mikor vastagon borították a megpörkölődött szúnyogok...
Ezen felül világít is, van ahol kötelező éjszaka kivilágítani a horgászhelyet.
H

(#32906) gban válasza LazacX (#32904) üzenetére


gban
Közösségépítő

A füstölő spirál beválik a szabadban, pl.stégen is?
Hány db kell? Körberakjátok magatokat, vagy egy oldalra elég, akkor sem jön a túloldalról ahol nincs füstölő?

Postázást nem vállalok.

(#32907) tween


tween
őstag

Srácok, ez a 10 kilós kiszerelés ennyiért jó ár? ---> AQUA GARANT Pellet - Aqua Uni 2mm 10kg

(#32908) csƵ válasza tween (#32907) üzenetére


csƵ
őstag

Én 430 Ft-ért vettem kilóját. Szállítással 5550 volt 5-5kg pontyos, pisztrángos.

(#32909) tween válasza csƵ (#32908) üzenetére


tween
őstag

Most akkor jó, vagy nem jó? :DDD Ha nem titok leírhatnád hol vetted. Mondjuk nekem bontatlan kell, szóval origi 10-es.

(#32910) LazacX válasza gban (#32906) üzenetére


LazacX
tag

Nekem elég egy, ha még nincs nagy invázió. Szélcsend esetén a sörtartós szék alá teszem, enyhe szélben figyelembe veszem a szélirányt. Ha meg erős szél fúj, az meg úgyis elviszi a szúnyogokat. Szúnyoginvázióban még kiegészítem stiftes kenegetéssel.

(#32911) gban válasza tween (#32907) üzenetére


gban
Közösségépítő

Ez a pisztrángos elvileg, ez a Stégnél 620 / kiló.

csƵ: hol veszed 430-ért a pisztrángos kilóját?

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#32912) Steady74 válasza gban (#32902) üzenetére


Steady74
Topikgazda

(#32913) Szeszkazán válasza Steady74 (#32912) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Ezt az ember hallja ? Vagy ez párnás cucc ?

[ Szerkesztve ]

(#32914) Kelvin válasza gban (#32902) üzenetére


Kelvin
őstag


Ha nem szereted a kemikáliákat :D :))

Nekem van egy decathlonos hálóm bármilyen sapkára, vékony hosszú felsővel használtam mikor nem permeteztek a Balcsin és stégről pontyultam nád mellett estefelé.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#32915) MK VII válasza Kelvin (#32914) üzenetére


MK VII
veterán

Az első megoldásnak szerintem 95%-ban semmi értelme... Rászáll a hálóra a szúnyog és az alatta levő bőrfelületet simán eléri..
A második már valamivel jobb, mert eltartja a bőrfelülettől a hálót a sapka simléderje.

(#32916) Steady74 válasza Szeszkazán (#32913) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Totál csendes. Van benne egy mini palack valami folyadékkal, azt égeti el, ezzel melegít egy fémlapot, arra kell rátenni a szúnyogriasztó lapkát. 6-7 éve vettem, most fogyott el az első készlet gáz (4 palack talán), nekem bejött.

Ui.: Tereske24 ON ;]

[ Szerkesztve ]

(#32917) hermanyi válasza Steady74 (#32916) üzenetére


hermanyi
őstag

Remélem leszakad az ég este arrafelé :D Csak ,hogy ne legyen annyi hangya . Szóval érted :DDD
Fejleményeket várom :D

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32918) LazacX válasza gban (#32902) üzenetére


LazacX
tag

Ezeket a kalapokat méhészkalap címszó alatt is keresheted. A legolcsóbbak közül nekem is van egy, de nem szeretem, mert éjszakai horgászatnál sokat elvesz a fényből. Nem szeretek nagy fényt csinálni, sokat ront az éjszakai hangulaton, kizárólag patronokat használok, szerelni-fárasztani meg fejlámpa. A profibbak viszont beragasztott plexiablakosak, na egy ilyen már nem rossz, gondolkodok egynek a beszerzésében.

[ Szerkesztve ]

(#32919) Szeszkazán válasza Steady74 (#32916) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Beszámolót kérünk, ha van kis szünet közben is írhatod ne csak a végén :C

(#32920) golyós


golyós
őstag

Berekfürdőt ismeri valaki?
Megyünk nyaralni és gondoltam rápróbálok.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#32921) gban válasza Steady74 (#32916) üzenetére


gban
Közösségépítő

Milyen lapka kell bele, és az meddig bírja?

mod.: meg is találtam - az itt leírt idő alapján picit drága az üzemeltetése :B

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#32922) CoRt3z


CoRt3z
tag

Sziasztok!
Nagyon régi botjaim vannak, ezért szeretném lecserélni őket, nagyjából 30ezer a keret, ezért is néztem ki ezt a szettet.
Viszont az istenért sem tudom már sehol megvásárolni. Valaki tudna nekem ajánlani hasonló tudású bot/orsó kombót hasonló áron? Használt is jó.
Feederbotot még sosem láttam élőben használat közben, kicsit idegenkedek tőle, sokkal jobban bejön az elektromos kapásjelző + swinger (vagy hagyományos kapásjelző).
Method etetőkosarakbol, gumikukoricából, gumipelletből már bevásároltam, ezekkel szeretnék támadni majd.
Esetleg jó tavakat tudnátok majd ajánlani Hajdú-Bihar és Borsod megye területén?
Köszi előre is az építő kommenteket!

(#32923) hermanyi válasza CoRt3z (#32922) üzenetére


hermanyi
őstag

Itt próbáld meg .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32924) CoRt3z válasza hermanyi (#32923) üzenetére


CoRt3z
tag

Ez a Feeder szett, Én a bojlis szettet néztem ki. Sajnos azt már az energofish oldalán nem találtam, de több webshop hitegetett hogy meg tudják nekem szerezni, de már 2 hete próbálkozok és semmi.

(#32925) hermanyi válasza CoRt3z (#32924) üzenetére


hermanyi
őstag

holnap megkérdezem a boltosomat ,hogy meg tudja e hozni esetleg még .

Aláírás (nem kötelező megadni - minden hozzászólásnál automatikusan az üzenet végéhez íródik)

(#32926) gban


gban
Közösségépítő

Ezt ismeri valaki?
480 óra ennyiért, az a 'már gyanús' kategória, de egyelőre hajlok a dologra.
Ennél az is gyanús hogy csak zárt térben hatásos.

Illetve ezt találtam, a Steady által linkelt készülékre keresve találtam egy videót, amiben említik a neem olajat, az alapján bukkantam erre a gyűjtésre.

Valamint, nagyon alap cucc, de sosem használtam - ez hatásos?

És lassan erre a témára is várjuk a jelentkezőt aki már most unja :DDD

[ Szerkesztve ]

Postázást nem vállalok.

(#32927) joe979


joe979
aktív tag

Mai bestia ! Megérte kimenni :(

Szissz

(#32928) Steady74 válasza Szeszkazán (#32919) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Zsola barátommal jöttem ki, aki besz@rt a fórum pecára jósolt időtől és akkor nem jött. Ma szeretném az apróságokat kikerülni ezért a 45 méterre kiakasztott spombbal eddig fél kg tigrismigyoró és fél kg 15mm-es halibut pellet ment be. Egyik method feeder 45m-re kiakasztva a másik 47re. 16mm-es pop up, 16 mm-es süĺlyedő pelletek a csakik (meg valami amit nem írok le :DDD ). 7kor érkeztünk 8tól pecázok kb, eddig 1 db kapás 1 db szákolás előtt lemaradt ponty. Nem sok, na :DDD

(#32929) Grillo válasza Steady74 (#32928) üzenetére


Grillo
senior tag

Ideje váltani a 3 méteres spiccbot+csonti kombóra. :DDD

(#32930) Steady74 válasza Grillo (#32929) üzenetére


Steady74
Topikgazda

:)

(#32931) LazacX válasza CoRt3z (#32922) üzenetére


LazacX
tag

Elnézést, amiért hazabeszélek, de a Sziki tó tényleg jó hely.

[ Szerkesztve ]

(#32932) LazacX válasza gban (#32926) üzenetére


LazacX
tag

Amit alap cucc címszó alatt utoljára linkeltél, az valóban hatásos. De kevésbé horgász, inkább kerti partis eszköz. Kettő az egyben, fényt is ad és riaszt. Fáklyába kell tölteni, és azt elhelyezni valahol. De a töltögetése nyűgös, büdös lesz az ember keze tőle, ami csalizásnál nem előny. Nagy fényt ad, és ha a szélirány pont olyan, hogy a víz felől fúj, akkor a fáklyától nem látni a jelzőt. Ha szélcsend van, még rosszabb, mert túl közel kell helyezni magunkhoz. És a damil mellé sem érdemes rakni.

Lehet hogy van más felhasználási területe is, én ezt ismerem.

(#32933) Csabee. válasza joe979 (#32927) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ez mi?

Üdv: Csabee.

(#32934) gban válasza Csabee. (#32933) üzenetére


gban
Közösségépítő

Nekem mósógép-csőnek tűnik. Vagy zuhanycső.
De szerintem Joe-nak se mutatkozott be :DDD
De mindenképp méretesnek tűnik, gondolom nem dobta vissza :DD

Postázást nem vállalok.

(#32935) joe979 válasza Csabee. (#32933) üzenetére


joe979
aktív tag

gányolt mocsadék , funkciója ismeretlen. élettere ismeretlen.

Szissz

(#32936) Csabee. válasza joe979 (#32935) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Ja, szóval kipergetted.. :D Jót tettél a víznek hogy kiszedted.

Üdv: Csabee.

(#32937) vendingo


vendingo
veterán

Tudnátok ajánlani olcsó haltartót, amit versenyeken szokás használni? Az se gond, ha free posta van. Legolcsóbbat keresem évi 1-2 használatra.

Lesz céges verseny pici kockatavon, ahol elég sűrűek a szektorok. Halak 2-14 kiló között, gondolom light feeder kilőve, ha csak nem akarom összeszedni a többiek cuccát is :)

Arra gondoltam, hogy 10-30-as match-el támadom be a vizet. Átlagos mélység 1.5-2m, keskeny hosszú tó.
Keszeg nincs, szóval célhal a ponty. Milyen csalit, aromát(ízt), illetve etető kombinációt ajánlanátok? Indulnak majd komolyabb versenyzők is, de azért próbálkoznék én is top 5-be kerülni, mert horgászcuccokat lehet nyerni. A cég elég lóvés, szóval gyanítom, hogy nem spiccbotok meg hasonló dolgok lesznek majd a nyeremények között.

Olcsó zsinórjelölő filcet és csúzlit se ártana vennem. Filcből nem a 3000-es kategóriát keresem, csúzlinak meg nem kell messze vinnie, rakós távon is jön a hal, de ha 30-40 métert tud, nekem már bőven elég, messzebb nem szoktam úszózni.

[ Szerkesztve ]

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#32938) Szeszkazán válasza Steady74 (#32928) üzenetére


Szeszkazán
senior tag

Na mi volt a vége?

(#32939) Steady74 válasza Szeszkazán (#32938) üzenetére


Steady74
Topikgazda

Még nincs vége :) wafter be kisponty ki. Itt tartunk :)

(#32940) FireFox1996 válasza Csabee. (#32936) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Egyszer kipergettem egy egész felmosót, tele volt sárral, partra "kifárasztás" közben többen megálltak a parton, és megnéztek, hogy mit fogtam :) Maga a felmosó kb. 10 kgs lehetett, a régi fajta, ami fából készült, és magába szívta tele sárral :W

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#32941) golyós


golyós
őstag

Valaki szombaton nem jönne Kevére?
Minden haver dolgozik, egyedűl meg nem akarok aszalódni.
Bojlis oldalra mennék mert oda lehet állni kocsival.

Honor 20 Pro & Samsung GalaxyS23 Ultra & Note 10 lite & Iphone 13PM

(#32942) galervin93 válasza vendingo (#32937) üzenetére


galervin93
őstag

Filc témában: kettőt vettem eddig, két olcsóbbat. Mindkettő fosch... Most fogok venni rendeset, nem érdekel mennyibe kerül. Nekem mindkét olcsóbbik nagyon folyós volt, megfogta a damilt, de pár dobás után már szinte nyoma sem volt. Nem volt alkalmas arra, amire hivatott...

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#32943) FireFox1996 válasza Steady74 (#32939) üzenetére


FireFox1996
őstag
LOGOUT blog

Helyzet? Jöttek a nagyok? Harapnak ilyen melegben?

<< Nem szabad félni a kudarctól, játszd végig a játékot ! >>

(#32944) Csabee.


Csabee.
nagyúr

Boldogasszony tavon volt már valaki?

Üdv: Csabee.

(#32945) vendingo válasza Csabee. (#32944) üzenetére


vendingo
veterán

Még nem, de ismerősök rendszeresen járnak ide. Vannak benne nagy halak, sok a harcsa, ragadozó.
Remek bojlis hely.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#32946) Csabee. válasza vendingo (#32945) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen, az a helyzet, hogy feederezni mennék oda, mert nem messze lesz dolgom, s kiülnék 7-8 órára pecázni! A tulajt felhívtam, jófejnek tűnt.

Üdv: Csabee.

(#32947) tepenzed


tepenzed
őstag

Hölgyeim és uraim!
Az új szegecses Döme merítőnyél immáron elérhető boltjainkban! Mindenkit várunk szeretettel! :DD
[link]

#szegecses #nemkellragasztani #tween #meritonyel #imre #nemleheteltorni

By Döme Team Feeder

Más: Egy helyi horgásztó most rakta fel az afrikai harcsa telepítést bemutató videót, szerintetek ez normális? [link] :((

[ Szerkesztve ]

(#32948) joe979 válasza tepenzed (#32947) üzenetére


joe979
aktív tag

Utálóm az afrikai harcsát, undormány. Meg a télen kidöglenek amúgy is,

#szegecses #nemkellragasztani #tween #meritonyel #imre #nemleheteltorni
:C

[ Szerkesztve ]

Szissz

(#32949) joe979 válasza Csabee. (#32936) üzenetére


joe979
aktív tag

Hacsak nem tünteti el valami zöld párti kölök a következő áradásig :)

Szissz

(#32950) tween válasza joe979 (#32948) üzenetére


tween
őstag

Na elmentek a náthás pics@ba ... :O

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.