Hirdetés

2024. június 25., kedd

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79551) F-ECT$ válasza rocket (#79550) üzenetére


F-ECT$
titán

Senki sem meri leírni, hogy melyik lapokat várja topnak, mert úgyse sikerül 100%-ban eltalálni, és ami le van írva, azt már nehéz lesz letagadni :)

Dive ever, work never.

(#79552) tomazin


tomazin
veterán

btw lesz szerintetek aréna zárás? (mintha lenne már egy ideje új kiegnél..)
nyitottam egy arénát a 2ingyen jegyemből, biztos ami tuti.

(#79553) jr1994 válasza F-ECT$ (#79551) üzenetére


jr1994
addikt

Az új rugó spelleket biztos ki fogom próbálni miracle-be, ezt le merem írni :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#79554) KISDUCK válasza jr1994 (#79553) üzenetére


KISDUCK
addikt

Arra én is fenem a fogam. Mókázni nagyon jó lesz, de a Tess Greymane le kell hozzá kraftolnom.

(#79555) whitezo88 válasza tomazin (#79552) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Kiegnél simán bekerülnek az új lapok, akár közben is (ami vicces)

(#79556) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Közbe megjött a patch a kieghez. 12.0.0. Azaz ahogy nézem csak a pár fix, a lapok még nem.

[ Szerkesztve ]

(#79557) jr1994


jr1994
addikt

80 goldot cserélnék a holnapi nap folyamán. jr1994#2873

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#79558) thesound


thesound
őstag

6,48 GB lett a telefonos app az új updattel. Lassan kevés lesz a 16 GB-s N5.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#79559) thesound válasza thesound (#79558) üzenetére


thesound
őstag

Hmm, friss telepítéssel 3,66GB lett úgy, hogy minden update-t leszedett.

[ Szerkesztve ]

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#79560) lm83 válasza thesound (#79558) üzenetére


lm83
őstag

Hát egyszer letöltött valamit, aztán play-ban frissítettem, most megint még valamit le akar tölteni, de nálam már ennyi helyet nem talál sajnos :/

(#79561) tomazin válasza lm83 (#79560) üzenetére


tomazin
veterán

nálam is ez volt, hogy nincs elég hely. csináltam a 1,5gb mellé még 1et.
nem elég. letöröltem az egészet és újra felraktam és csodák csodája elég volt.

(#79562) ETOM válasza thesound (#79558) üzenetére


ETOM
addikt

Nálam is már eléggé megszaladt.

[ Szerkesztve ]

(#79563) lm83 válasza ETOM (#79562) üzenetére


lm83
őstag

Indítsd újra, úgy sztem kevesebb lesz

(#79564) ETOM válasza lm83 (#79563) üzenetére


ETOM
addikt

Újra raktam én is ez segített, de azért vicces...

(#79565) rocket válasza ETOM (#79564) üzenetére


rocket
nagyúr

Letolti az osszes adatot update cimen, kicsereli az updatelt fajlokat, aztan nem torli le amit letoltott :D
Parszor elojott mar ez a hiba korabban is, dehat Small 80euro low resolution .TIFF Indie Company ;]

Nalam asztali Droid verzion letoltott 164mb-ot, aztan kiirta, hogy meg a Play storebol egy utolso update, majd elinditottam a jatekot, a kocsmaajtonal megallt, de lattam fullon megy a letoltes, aztan a vegen 7.7x GB-ot foglalt :DDD

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#79566) h3lios válasza rocket (#79565) üzenetére


h3lios
addikt

Igazi Bullshit volt az App frissítés....

Először letöltött 1,3 Gb-ot, aztán pár száz megát, majd még 700-at a játékban. :D Nagyon elszarták az egész rendszert. Előzőleg kezdtek javítani, de a legutóbbi update rendszer 1 hulladék.

B-tag: H3lios#2825

(#79567) rocket válasza h3lios (#79566) üzenetére


rocket
nagyúr

Nem volt idejuk erre figyelni, vadi uj otletekkel es tokeletesen balanszolt lapokkal jon az uj kiegeszito, erre ment el az idejuk nagy resze ;]

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#79568) ígyvanferi válasza rocket (#79565) üzenetére


ígyvanferi
addikt

A WoW klienssel is mindig ez volt, óriásira hízott a mérete, ha csak frissítgette az ember. Egy új telepítés a nulláról meg mondjuk a harmada volt. Nem tudom időközben ezen javítottak-e valahogy. A mobilos HS kliens frissítéséből kiindulva, nem hiszem.

(#79569) ShadeHun


ShadeHun
kezdő

Srácok aki előrendelt milyen módon tette? Hogy a legolcsóbb?

(#79570) tomazin válasza ShadeHun (#79569) üzenetére


tomazin
veterán

Ha a 80asra faj a fogad, akkor megveszed dollarert. Keress ra itt a topicban is le van irva, hogy kell megvenni. Ha az 50esre akkor amazon coinnal 41,5eur vagy us.battle.net 50usd. Nezd meg melyik a kevesebb.

Ui: rendeljen elo hoher. En nem vagyok hajlando
A) ennyit kifizetni a hsert
B) tamogatni azt, h megint bundle arat emeltek (ok,h tobbet adnak, de tobbet kell fizetni)
C)betartva a 80nyitas/kieget 15k felett vagyok golddal.

[ Szerkesztve ]

(#79571) DaveNo1


DaveNo1
veterán

80g csere nálam

You are not prepared.

(#79572) F-ECT$ válasza ETOM (#79564) üzenetére


F-ECT$
titán

Én is: 6.84 -> 3.93 GB. Bár elfért, de helyből sosincs elég egy idő után :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#79573) DaveNo1 válasza DaveNo1 (#79571) üzenetére


DaveNo1
veterán

Elkelt.

tomazin: Szerintem most a 80 nyitás bőven nem lesz elég, annyira megtolták a mech deckeket + van jópár specifikus legend/epic lap ami a mostani amúgy is jó deckeket tápolja.

Szerintem:
-2 druid legend fixen játszva lesz
- Magenél a Luna jó lehet valamilyen agroba
- Pala legend spell mechdeckbe játszva lesz
- Priestnél Zerekre lesznek kísérletek
- Rogue lapok még erősen kérdésesek számomra, vagy csak funra lesz jó, vagy valami OP dolog fog kisűlni belőle.
- Shamannal electra játszható
- Warlocknál a spell jó erősítés a Zooba
- Warriornál Dr. Boom tuti játszva lesz
- Neutralból meg Zillax tuti jásztva lesz mech deckekben

Ami + hogy Whizbanggal relatíve használható deckek lesznek játszhatóak ez nagy + a kezdőknek.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#79574) Gyuri27 válasza DaveNo1 (#79573) üzenetére


Gyuri27
félisten

Azt az egy legendet fogom craftolni.
Éljen a random fiesta. :C

Meg wildon a mech mage dr 7-el. Oszt csók.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#79575) tomazin válasza DaveNo1 (#79573) üzenetére


tomazin
veterán

Rajottem, h 80+pity timert nyitok. Illetve megneztem 16kgoldom van. (Ezt inkabb azert irom le, mert igy a forumban latom, h mennyire megy f2pel)

(#79576) thesound


thesound
őstag

80g csere

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#79577) lm83


lm83
őstag

Egy kis statisztika, ha valakit érdekel :)
F2p-ben játszom, mindig megcsinálom a napikat ebből vannak csak pakkok.
Pár napja nyitottam az utolsó ww paklimat, új kieg előtt mindenképp el akartam menni lego-ig.
Most összesen 450 darab ww kártyám van. Gennt kraftoltam, meg szerintem még pár lapot, úgyhogy 89 pakkot nyithattam.
20 pakkot nyitáskor a többit azóta a goldokból. Illetve amiket lehetett kapni szavazásért, vagy ilyen ingyenes aréna run, az max 3-5 lehet. Meg ugye dr kvesztek lehettek még.
Ki lehet számolni mennyit lehet akkor így összeszedni.
Mindig így szoktam csinálni, hogy utána nyitom a pakkokat. Másfél év alatt még nem sikerült átállni, hogy kieg előtt legyen vagy 8-10k aranyam.
Van most 10 lego-m, ebből 8-at nyitottam, és 28 epic (persze a legjobbak vannak mindenből).

E: Most úgy 1200 goldnál járok, szerintem megint max 20 pakk lesz nyitáskor az ajándékokkal.

[ Szerkesztve ]

(#79578) kchryss válasza lm83 (#79577) üzenetére


kchryss
addikt

Én is f2p-ben játszom, még egy fillért sem költöttem a játékra. Elég keveset szoktam játszani, napi küldiket tolom le és néha-néha játszom ha van egy érdekesebb deck ami megtetszik. Elég régóta írom melyik kiegészítőből mennyi pakkot vettem és hogyan nyitottam:
msog 73 pakk 5 legend
ug 85 pakk 7 legend
kft 110 pakk 5 legend
kc 92 pakk 7 legend
ww 71 pakk 5 legend

Ez a pakkmennyiség arra elég, hogy minden kiegészítőnél össze tudjak rakni 2-3 megtetsző deck-et.
Ha pedig betörném az összes wild lapomat akkor le tudnám kraftolni az összes tier1-2 decket. Még mindig megvan az összes lapom a régi adventure-ös kiegészítőkből (LoE, BM, karazhan). Még Majordomot sem törtem be. A nemrég kirotáló wotog, msog kiegészítőkből sem törtem még be semmit. Egyelőre jól elvagyok így. :)

(#79579) tomazin válasza kchryss (#79578) üzenetére


tomazin
veterán

Az nem kicsit makos nyitassorozat..

(#79580) rocket


rocket
nagyúr

"Whizbang will not be allowed in official Blizzard esports events and tournaments."

Igyis egy vicc Esportnak hivni a Hearthstonet :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#79581) whitezo88 válasza rocket (#79580) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Amúgy érthető, mivel random decket dob be. Ez a fő oka, mivel így nem lehet betartani a LHS/Conq szabályait.

Valamelyik személyiség a napokban akadt ki Twitteren, hogy csúnya dolog viccet csinálni a HS Esportból, mivel annyi ember készül rá. (azt már nem tette hozzá hogy sorra szépen ki is hullanak az RNG miatt)

Én csak simán sajnálom azokat a Prokat, akik még 2018ban is Full Time koncentrálnak erre, aztán MINDIG pofára esnek versenyen, RDU ékes példa. Nagyon komolyan készül mindig és mindig kipottyan, és mindig megígéri hogy még jobban fog készülni. Nem véletlen hogy sok Pro hagyta a francba már. Firebat, Ostkaka VB nyertesek és hol vannak? FB streamel, azt szeretem is, OK meg már azt sem. Pavel is eltűnt.

[ Szerkesztve ]

(#79582) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Twitch csatornán új lapokkal játszanak épp. PlayHearthstone csati.

(#79583) thesound válasza thesound (#79576) üzenetére


thesound
őstag

elkelt

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#79584) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#422) üzenetére


F-ECT$
titán

Meglett a One of everything. Csak 5 év kellett hozzá :)

Dive ever, work never.

(#79585) rocket válasza whitezo88 (#79582) üzenetére


rocket
nagyúr

Balanszolt meccs megy eppen :D

Ez az egy meccs megmutatta mekkora power creep lett HS, T10 tenyleg alom lesz lassan :D

[ Szerkesztve ]

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#79586) whitezo88 válasza rocket (#79585) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Spell Damage Coin :DDD

(#79587) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Na a központi streamnek vége, de Kripp streamel gatheringről, új lapokkal.

(#79588) fogtunder válasza whitezo88 (#79581) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Meg olyan senkiháziak, mint ropecoach. De amúgy a legtöbb HCT nyertes elmegy streamelni és rájönnek, hogy otthon a székből utazgatás és görcsölés nélkül jobban élnek, kevesebb a stressz, aztán hagyják a francba az egészet. Utoljára a legendásan hosszú token Druid mirrort néztem vissza, mert érdekes meccs volt, de nem nézek egyáltalán bajnokságot.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#79589) Bootyhunter


Bootyhunter
tag

Sziasztok!

Ma este kedvet kaptam megint a hs-hez, gondoltam fel is rakom. Már a Blizzard app felrakásánál a következőt tolja az arcomba: We can't connect you to the Blizzard patch service! Meg hogy ellenőrizzem a netkapcsolatom!
A netem jó, minden megy (torrent, youtube, stb..) a sebesség is megvan. Mi lehet a baj?

(#79590) rocket válasza whitezo88 (#79587) üzenetére


rocket
nagyúr

Kimozdult otthonrol? ezt a datumot meg kell jegyezni :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#79591) rocket


rocket
nagyúr

Blizzard "random" :D

Early gameben szuper lett volna, de mar kijatszotta steedeket es echo buffokat :D

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#79592) tomazin válasza F-ECT$ (#79584) üzenetére


tomazin
veterán

Melyik volt az utolso lego?

(#79593) whitezo88


whitezo88
nagyúr

EU Rank17 too hard :U kár volt elhanyagolni a laddert, sose jutok fel így az 5 csillagos rendszerben. [link] köv ellenfél ugyanaz a deck, (midhunter) és szintén elver. Odd rugó ennyire nem jó itt vagy mi? Rosszabb a tempója sokkal és lesmorcol. Ja, 0-3 már közben.

[ Szerkesztve ]

(#79594) whitezo88 válasza whitezo88 (#79593) üzenetére


whitezo88
nagyúr

[link] így nem nehéz rank18ra esni, érdemes nézni a summonjait és a spellt. ja, CS tökéletesen lenullázott, mivel semmim nem volt baitre. mage vagy rugó amivel wint akarok gyűjteni, de így hogy? Ja tudom: nem vagyok jó játékos. Mod: 0-5, Odd hunter ellen, mint big mage, esélyem sem volt. Nem értem, esküszöm. Mi a jó itt? mert ezek nem. Mindenki brainless smorc.

[ Szerkesztve ]

(#79595) callmeakos


callmeakos
veterán
LOGOUT blog

Hosszú hónapok ota visszanéztem a játékba, el is felejtettem hogy új standard van. Csak ennyire építettem az Old Godsra :D

All→M8

(#79596) KTony válasza whitezo88 (#79594) üzenetére


KTony
tag

Hsreplay adatai last 24 hour rank 17 Eu server Big druid 60.52% Odd Paladin 57.66% Even Shaman 55.43% winrate

(#79597) whitezo88 válasza KTony (#79596) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Koszi ez sajnos fizetos adat igy nem latom. Az oddpalaval meg birtam de a masik ketto ellen csak lose volt.

(#79598) KTony válasza whitezo88 (#79597) üzenetére


KTony
tag

Decklisteket tudsz nézni alapból is de érdemes befizetni rá a játéknak a decklisteket választás is része asztalon lehet látni rankonként a gyakoriságát is lehet mérlegelni hogy a gyakori deckkek ellen viszel countert vagy az adott rankonként a legjobbwinrate el deckel játszol rank5 körűl már egy decknek ég és föld winrate egy rankal feljebb folyamatosan váltogatni kell ha haladni akarsz

(#79599) DaveNo1 válasza whitezo88 (#79594) üzenetére


DaveNo1
veterán

Én egg hunterrel most r7-nél járok úgyhogy nem játszok sokat. Érdemes kipróbálni, nem egy 0 IQ deck.

You are not prepared.

(#79600) ShadeHun


ShadeHun
kezdő

Én tegnap kipróbáltam jó néhány új lapot a kiegből, a Meltdown-ban, a Fireside Gatheringen. Hát, van 1-2 brokennek tűnő cuccos, pl. a paladin 1 mana 1/3 mech :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.