Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61951) saen


saen
veterán

Végre ez is megvan, warlock után a második. A végén már eléggé untam, standardan nem akart működni a pakli olyan jól, ezért inkább wildon fejeztem be. Ismét játszhatok többmindent, van még hét kaszt :) Már rámfér :)

(#61952) salaam válasza saen (#61951) üzenetére


salaam
senior tag

Hajrá-hajrá, mind a kilencet!

Nagy gratula :)

(#61953) KaraDani válasza saen (#61951) üzenetére


KaraDani
addikt

Gratula :)

(#61954) micafighter válasza saen (#61951) üzenetére


micafighter
nagyúr

Gratula ;)

(#61955) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Old Murk-Eye-t jól értem, hogy achievementből már nem lehet megszerezni csak craft?

(#61956) zsuha válasza KISDUCK (#61955) üzenetére


zsuha
aktív tag

sajnos így van

(#61957) DopeBob


DopeBob
addikt

80g-s questet cserélnék.

MZ/X

(#61958) arni1 válasza DopeBob (#61957) üzenetére


arni1
aktív tag

eu? Arni#2647

(#61959) NyxNyxNyx


NyxNyxNyx
addikt

Ma arénában 1 hp-n healing potiont adott a random potion-ös lap. ;] Erre építettem az egész taktikámat már a végén, hogy ha nem azt kapok, úgy sincs esélyem, és bejött.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#61960) micafighter válasza NyxNyxNyx (#61959) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pavelsports ;]

(#61961) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Shroudos Sunwalker elég aljas ;] [link]

[ Szerkesztve ]

(#61962) balisz


balisz
senior tag

Ha valakit érdekel, ezzel a deck-el mentem tegnap és ma rank 11-ről rank 5-re veretlenül wild-on. Kicsit sem aljas. :U Persze ebben az is benne van, hogy azért lagymatagabb ott a mezőny, lassabb deck-ekkel. Nem mondom, hogy kifejezetten szórakoztató volt vele játszani, de így hónap végére jó a tuti rank 5 chest-re.

[ Szerkesztve ]

(#61963) ígyvanferi válasza balisz (#61962) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Lehetne kattintható a kép, mert így elég nehéz kibogarászni.

(#61964) tomazin válasza ígyvanferi (#61963) üzenetére


tomazin
veterán

jobb klikk, kép megnyitása új lapon ;)

(#61965) AsakuraDave


AsakuraDave
őstag

80g questet cserélnék ! (EU Asa#2897)

There's only one thing that hurts people more than lies. It's saying out loud the truth and facts.

(#61966) ígyvanferi válasza tomazin (#61964) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Na b.sszus, tényleg! Ez nem jutott most eszembe. sorry

(#61967) whitezo88 válasza balisz (#61962) üzenetére


whitezo88
nagyúr

3. meccs, rank15: mage t6ban block, t7 reno, 4. meccs furcsa (t2 coin dude buffolós lap pl) paladin deck t6 reno :U utána Psychotron. Rank15 MAGIC. Ilyen deckek ellen ez nem a legjobb... (minden más igen)

gondoltam laza lesz wild rank15ön játszogatni, tévedtem. Megint. Igaz, utána egy Péter nevű ember t1ben adta fel.

[ Szerkesztve ]

(#61968) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Volt egy vicces meccsem casualon, csak pala lapos questet csináltam, nagy törekvéseim nem voltak, de az utolsó meccs számomra vicces lett és a 12 11. körben még az rng is mellém állt. :D
Akit érdekel itt a replay

[ Szerkesztve ]

(#61969) micafighter


micafighter
nagyúr

80g NA keresi a gazdáját

(#61970) micafighter


micafighter
nagyúr

https://youtu.be/_OXD2C4fbDg ;]

(#61971) F-ECT$ válasza AsakuraDave (#61965) üzenetére


F-ECT$
titán

Megvan még?

Ha nem, akkor eu 80 trade.

Dive ever, work never.

(#61972) Kanczy


Kanczy
veterán

Tele van vicces dolgokkal, de az 5:30-as, és az utána következő talán a két legdurvább dolog, amit HS-ben valaha láttam ;]

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61973) KISDUCK


KISDUCK
addikt

Kiesett Madam Goya, jól értem hogy random lappal cseréli ki a pakliból a miniont, szóval egy rakás hulladék?

(#61974) Cathfaern válasza KISDUCK (#61973) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

:K

(#61975) Cathfaern


Cathfaern
nagyúr

Azt hiszem bugos az aréna, és constructedes playerekkel sorsol össze :D

(#61976) tomazin


tomazin
veterán

felkerültem a gép elé, hogy rakjak be zenét, és mivel Ti vagytok az egyetlen totyik, akiket mindig olvaslak, meg még bírom is a fejeteket, így buék :)

igen, nem vagyok szomjas :))

(#61977) micafighter válasza tomazin (#61976) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD Buék :)

[ Szerkesztve ]

(#61978) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Legendary lapokba gazdag új évet mindenkinek!!😁

(#61979) rocket válasza Bazsi1987 (#61978) üzenetére


rocket
nagyúr

Inkabb SKILL-ben RNG-ben :DDD

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#61980) Skilly


Skilly
aktív tag

Boldog Uj Evet Kivanok Mindenkinek!! ;)

Egy gyors kerdes, F2P-ben a goldot mire erdemes majd elkolteni? Paklira vagy inkabb gyujteni es venni dungeon-t?

HyperX

(#61981) KISDUCK válasza Skilly (#61980) üzenetére


KISDUCK
addikt

Hát haver nehéz kérdés, jók a dungeonök, de ha az elején vagy lehet jobban jársz ha paklit veszel, mert ugye egy full insta kb 2800 gold abból pedig kijön 28 pakli. Szerintem nézd meg hogy instába milyen lapok vannak és mérlegeld, hogy neked arra mennyire van szükséged.

(#61982) micafighter válasza Skilly (#61980) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én a helyedben megvenném az összes kalandból (a dungeon hivatalos neve hearthstoneban) az első szárnyat azért, mert igy később bármikor meg tudod venni a többit is. Ha megvannak az első szárnyak, én utána classic pakkokat bontogatnék ezerrel, mert a kara kivételével a többi kaland ki fog rotálni standardból hamarosan, de a classic lapok mindig bent maradnak. Illetve arénázni is érdemes de az kezdetben biztos hogy veszteséges lesz, de ha jobban játszol, és megy 5-6 win vagy jobb átlagba akkor nyereséges az aréna.

[ Szerkesztve ]

(#61983) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Jól kezdődnek a dolgok. :DDD

Első köröm Finly kiveszem a Tap-et(miután kivettem rájöttem, hogy facewarri mirorban magam nyírom ki vele xd).
Erre az ellenfelem rak egy Small-Time Buccaneer, jön Pöccsíz + coin Small-Time Buccaneer.
Mondom, nagyon megtoltad haver. :C
Upgradeből csináltam egy 1/3 fegyvert, kitettem a Southsea Deckhandet, jön Pöccsíz és letrédeltem mindent. ;]

Gyerek emotozot egy sort és Concede, felvett barátnak és megkaptam a jókívánságokat.


Esetleg tud valaki segíteni lefordítani? :DDD

(#61984) micafighter válasza grizlisandor (#61983) üzenetére


micafighter
nagyúr

Persze. Boldog, békés, sikerekben gazdag új évet kívánt neked és családodnak :)

:DDD

[ Szerkesztve ]

(#61985) Kanczy


Kanczy
veterán

Van még valaki, akinek ilyen bugja van? Sehogy nem enged tovább erről a screenről :(

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61986) F-ECT$ válasza Kanczy (#61985) üzenetére


F-ECT$
titán

A ládára kattints.

Dive ever, work never.

(#61987) Kanczy válasza F-ECT$ (#61986) üzenetére


Kanczy
veterán

Azt csináltam, de valamiért nem fogadja el :(

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61988) DaveNo1 válasza Kanczy (#61987) üzenetére


DaveNo1
veterán

Restart? Volt már ilyen nekem is

You are not prepared.

(#61989) itldj válasza Kanczy (#61987) üzenetére


itldj
aktív tag

Próbálj meg másik eszközről belépni (tablet, mobil) az általáaban segít.

(#61990) Kanczy válasza itldj (#61989) üzenetére


Kanczy
veterán

Ez segített, köszi :R

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61991) Cathfaern válasza micafighter (#61982) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

+1
Kezdésnek az a fontos, hogy legyen egy stabil classic lapkészlet. Általában jók az adventure-ös (meg lap kieges) kártyák, de felépítésükből adódóan az esetek jó részében csak rájuk nem lehet egy paklit felépíteni. És a basic deck "csicsázásával" nem sokra megy az ember.
Igazából ez az ellenérvem arénával szemben is, mert onnan is kieges lapok jönnének. Amúgy nem lenne vele gond, utóbbi időben nekem 2-3 wines arénákra is adott 40-50g-t, szóval majdnem 0-ra jön ki booster vásárlással szemben (vagy csak nekem volt mákom).

(#61992) h3lios


h3lios
addikt

Kiégtem :C

B-tag: H3lios#2825

(#61993) kobe24


kobe24
tag

Valaki cserélne 80g-s questet? :)

(#61994) F-ECT$ válasza kobe24 (#61993) üzenetére


F-ECT$
titán

Jelen. De csak 22 után.

Dive ever, work never.

(#61995) kobe24 válasza F-ECT$ (#61994) üzenetére


kobe24
tag

Írtam privátot. :)

(#61996) h3lios


h3lios
addikt

Shamanról annyit, hogy még mindig Broken class..
Druiddal volt 1 comeback köröm ellene. A boardok így néztek ki:
Nálam 3db 2/2
Nála: 3/3 trogg, 2 piritwolf, 1 azure drake

Kipakoltam: Aviana + Kun + 2 War + Auctioneer + Azure Drake + Alex
Srác fogta topdeck lightning stormmal thalnossal mindenre highrollt tolt. 2 War-t leszedte 1-1 bolt-al a többi cuccot letradelte....

Nevetséges amit ez a fos tud csinálni. Egy ilyen boardot nagyjából Brawl + Nether esetleg kazakus poti tud csak megoldani. Barátunk fogta és 4 lapból megoldott 50+ manát érő 7+ lapot.

B-tag: H3lios#2825

(#61997) F-ECT$ válasza h3lios (#61996) üzenetére


F-ECT$
titán

Én azt gondolom, hogy
-az overcommitment legyen büntethető
-egy control / tempo jellegű deck tudjon tisztességesen boradot takarítani
-az auctioneert nem kellett volna kiraknod

Egyébként valószínűleg én is falnak mentem volna egy ilyen után :)

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#61998) peterr85


peterr85
tag

80 g csere valaki?

(#61999) Kanczy válasza h3lios (#61996) üzenetére


Kanczy
veterán

Azure Drake, Feral Spirit, Tunnel Trogg, Thalnos, Lightning Storm, Lightning bolt, Lightning bolt? Ez hol 4 lap?

Beletetted az összes lapod egy AoE-ről híres kaszt jobb boardjába, amin már eleve volt 1 spellpower, ráadásul minimum 4 lap volt a kezében is. Mindezt úgy, hogy épp kicsaltál a kezedből "50+" manát a 10. (?) körben. Ez egyszerűen user error volt a részedről, amit meg is büntetett a játék. Shit happens.

[ Szerkesztve ]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#62000) whitezo88


whitezo88
nagyúr

NA rank19en aggro shammannal (Amnesiac list) sikerült kikapni egy olyan druidtól, aki a pár cthun lapokon kívül vanilla 1 dropokkal és croccal is játszott. Minden nap ér valami érdekes... Maelstrom portalba belejátszik, ott van nála a t10 cthun a tauntok mellett. Amúgy nem érzem erősnek ezt a decket, de még párat próbálok rajta... (se hex, se storm...)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.