Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61051) zsuha


zsuha
aktív tag

Én 116 pakkot nyitottam. Ebből meglett szinte minden rare, minden common,
23 epic
7 lego (3x paladin lego, 1 don hancho, mayor noggerhoffer, 2x sergeant sally)
Nem szeretnek tobb nyitast aldozni a kiegre, mert sztem nem erdemes. 2-4 legend craft kell majd, meg 2-4 epic, és ennyi.
Mivel csak pár legend és epic tűnik jónak + sok dustom van, nem hiszem h érdemes többet nyitni (foleg az epicek miatt).
Várok januárig, akkor craftolok.
Ami érdekes nekem: havonta átlag 1800 goldot sikerült nyujtenem, igy pedig fél év alatt osszejon 108 pakkra valo (+6 free pack most), igy igazából nem kell vennem pénzért pakkokat. Ha évente 2 kartyas kieg jön ki, nem is kell real moneyt kolteni rajuk, és egész jól ki lehet jönni. Ha esetleg vmi brutal kieg lesz, akkor veszek max egy 50es preordert.
Az 5000ftos adventuret mindig real moneybol veszem. Tovabba, az évi 52 free classic pakk jo alap a dusthoz.
Craft után nem nyitok már pakkot, minimalizalva a vesztesegeket.
Az amazon coinok p3dig segitettek az elozo kiegekhez a felzarkozasban :)

[ Szerkesztve ]

(#61052) F-ECT$ válasza fogtunder (#61042) üzenetére


F-ECT$
titán

Én mindkettőt craftoltam, a Wari legend szerintem mindenféle deckbe jó lesz, de Patches ki fog kopni, max a Pirate questekhez lesz jó.

Egy Kazakust szerintem még lecraftolok, aztán egyelőre leállok, és kivárok. (Solia van még a listán.)

Dive ever, work never.

(#61053) csizi90 válasza DaveNo1 (#61044) üzenetére


csizi90
aktív tag

Mivel patches-on kívül csak hulladékot nyitottam, ez van, ezt kell szeretnem.

Dragon priest-el is tolhatnám csak ott 3x annyi idő egy meccs.

[ Szerkesztve ]

iPhone 6S, Cube i7 Stylus, XONE

(#61054) fogtunder válasza F-ECT$ (#61052) üzenetére


fogtunder
nagyúr

nekem kazakus szerencsére esett egy, szóval megvan a renolock is, úgyhogy várok, inkmaster nekem is tetszik, de egyelőre még nem jelentek meg a reno mage-ek. volt már rosszabb craftom is, mint patches.

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61055) xavix13


xavix13
senior tag

Combo kártyás quest, random belefosva az összes combo lap ami létezik a deckembe.
"T2 win", a kombó édes istenem, sooo good. :DDD

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#61056) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Ha valaki nem akar vesződni face warrik, jade deckekk ellen. A classik zoo még mindig jó. A 3-ért 5/5 meg full kretén. :K

Amd - Radeon - Ryzen

(#61057) micafighter válasza csizi90 (#61039) üzenetére


micafighter
nagyúr

A kieg előtti pirate warit nagyon elverte a fegyver removal, ezt is meg tudja fogni de nehezebb az új pirate lapok miatt.

Van még amúgy fegyver amit nem játszik, plusz ott a db wildon, szóval még a pirate lista is tud fejlődni :) Meglátjuk mi lesz.

(#61058) Vasinger! válasza Gyuri27 (#61056) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

A zoo alatt ezt a decket értitek? [link]

(#61059) grizlisandor válasza Vasinger! (#61058) üzenetére


grizlisandor
addikt

Azt! :)

(#61060) micafighter válasza Vasinger! (#61047) üzenetére


micafighter
nagyúr

Szerintem a "midrange" shaman erös továbbra is, csak kevesebben játszák mert új deckeket próbálgat mindenki.

[ Szerkesztve ]

(#61061) micafighter válasza zsuha (#61051) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha a dust és a gold legoptimálisabb felhasználása a cél akkor valóban érdemes várni a craftolással, én mégse vártam. A kieg utáni pár hét a legélvezetesebb mert ilyenkor mindenki próbálkozik új deckkel. Ilyenkor a legélvezetesebb a játék szerintem. Mire te craftolsz addigra megint beáll a meta és sokkal unalmasabb lesz mint most.

(#61062) pachito válasza micafighter (#61061) üzenetére


pachito
őstag

Pontosan így látom én is. :K

(#61063) Gyuri27 válasza Vasinger! (#61058) üzenetére


Gyuri27
félisten

Ez valami disco hibrid. [link] nagy vonalakban.

Amd - Radeon - Ryzen

(#61064) zsuha válasza micafighter (#61061) üzenetére


zsuha
aktív tag

Igen de most jön meg életem első konzolja:ps4, és már alig várom h vegigjatszhassam azt a pár exclusivot amik miatt az egészet vettem :D

(#61065) micafighter válasza F-ECT$ (#60933) üzenetére


micafighter
nagyúr

23 lego? Mennyit nyitottál? :DDD

(#61066) h3lios


h3lios
addikt

Srácok !

Összeraktam 1 Jade Concede Shaman listet és nekem nagyon tetszik. Dragon Priest-et megaláztam, pedig beteg curve-je volt a gyereknek.

Itt a deck, csekkoljátok le mindenképp !
És a poén, hogy pirate warrior ellen is tökéletes, mert tele van aoe-vel illetve a doomsayer megfogja a rákos startokat is.

B-tag: H3lios#2825

(#61067) hyperspace válasza h3lios (#61066) üzenetére


hyperspace
őstag

White Eyes-t most nyitottam, valami Shaman decket én is összerakok. Aya sincs meg mondjuk...

[ Szerkesztve ]

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#61068) pachito


pachito
őstag

Noggenfogger-t valaki nem próbálgatott esetleg? Még nem krafoltam le, de érdekelne hogy milyen élesben.

(#61069) h3lios válasza pachito (#61068) üzenetére


h3lios
addikt

Sz.r... :D
Nézd meg Kripp videóját. :D
Egyedül akkor tudom elképzelni, ha az ellenfél hatalmas board előnyben van. Viszont akkor már rég halott vagy, ha ennyi manáért kirakod ezt.

B-tag: H3lios#2825

(#61070) Chuzzlee803 válasza h3lios (#61066) üzenetére


Chuzzlee803
aktív tag

Jó decknek tűnik, de sajnos foghíjas vagyok legókat és epiceket illetően, úgyhogy sajnos nem tudok szubjektív véleményt alkotni róla.

(Hallazeal bezzeg van :W :DDD )

[ Szerkesztve ]

(#61071) tPedro_


tPedro_
őstag

56 paklit bontottam:

3 legendary: Genzo, Krul és Aya (ez utóbbi golden)
14 epic (ebből 1 golden)
66 rare (ebből 3 golden)
és 4 common golden

Nekem nem tűnik olyan rossznak. A duplák és goldenek betöréséből kb 1500 dust jött össze.
Még nem néztem utána, hogy milyen új paklikat lehet összerakni és milyen kártyák kellenek hozzájuk, de kiindulásnak talán jó lesz.

[ Szerkesztve ]

(#61072) KaraDani válasza micafighter (#61060) üzenetére


KaraDani
addikt

Piratewarriort megfelelő techhel szerintem nagyon simán tudná verni, szerintem a dragonpriest a probléma. A két aoe nagyon rekt kategória, míg a shaman aoe kb semmit nem ér a priest minionjai ellen.

(#61073) micafighter válasza KaraDani (#61072) üzenetére


micafighter
nagyúr

Igen így gondolom én is :) Ha sok wari fog szembe jönni, váltok shamanra :DDD

(#61074) thesound


thesound
őstag

Nyitottam egy arany Finja-t. Gondolkodom, hogy átkonvertáljam-e Fandral-nak. Lehet várok 1-2 hetet, de nem látom, hogy jó lehet.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#61075) KaraDani válasza micafighter (#61073) üzenetére


KaraDani
addikt

Bárcsak sok wari jönne szembe, de csak a sok clowfiesta deckket látom. Nagyon rühellem eddig ezt a kieget, a nyomormult dragonpriesttel, meg a jade marhaságokkal együtt. Komolyan mondom ha valamit játszok az lassan tényleg face lesz a sok idióta greedy fos miatt.

(#61076) h3lios válasza thesound (#61074) üzenetére


h3lios
addikt

Pedig Reddit-en vannak nem rossz Murloc paklik amiben benne van. Én azt mondanám, hogy várj még vele.

B-tag: H3lios#2825

(#61077) DaveNo1


DaveNo1
veterán

Nem tudom ki mondta, hogy ez a Jade druid jó lesz, de ez a deck valami borzadály, nem bírom megcsinálni vele az 5wines druid q-t. Gyakorlatilag minden elveri a mostani metában.

You are not prepared.

(#61078) micafighter válasza DaveNo1 (#61077) üzenetére


micafighter
nagyúr

Pedig jó az. Decklist?

(#61079) DaveNo1 válasza micafighter (#61078) üzenetére


DaveNo1
veterán

Jó szar. Agro 6. körre beveri, Reno szintén beveri, más deck meg nincs is most a ladderen. Elveszted első x körben a boardot nem jössz már vissza.

You are not prepared.

(#61080) h3lios válasza DaveNo1 (#61077) üzenetére


h3lios
addikt

User error... :D Thijs simán legendig ment vele ma... :D
Lifecoach ellen ment aki reno lockkal játszott. Thijs gyakorlatilag megalázta...

[link]

[ Szerkesztve ]

B-tag: H3lios#2825

(#61081) micafighter válasza DaveNo1 (#61079) üzenetére


micafighter
nagyúr

Ha nem mutatod meg mivel játszol egyáltalán én nem fogok tudni többet hozzászólni érdemben.

(#61082) balisz válasza DaveNo1 (#61079) üzenetére


balisz
senior tag

Már az elejétől minél agresszívabban golem-eket kell csinálni, nem szabad például a Jade Idol-t bekeverni a pakliba a meccs elején. Ezzel a paklival a coin+Wild Growht, utána Jade Blossom ramp is működik, rögtön 2 manával az ellenfél előtt jársz. A meccs végén meg az olcsó spell-eket húzásra használod Gadgetzan Auctioneer-el. Ha ez sikerül akkor nem látom, hogy verne a Reno warlock, te szinte végtelen számban tudod gyártani a golem-eket, neki meg van 2-3 jó board clear-je.

(#61083) micafighter válasza balisz (#61082) üzenetére


micafighter
nagyúr

Reno warlockot konkrétan földbe döngöli sirba rakja körbe hugyozza és virágot visz a sírjára. :DDD

Amúgy ahogy irod az első idolt tényleg nem érdemes bekeverni mert ronthatja a pakli minöségét.

(#61084) DaveNo1 válasza balisz (#61082) üzenetére


DaveNo1
veterán

Reno lock úgy hogy Leeroy kombó és kész. Elején nagyon sok hp elmegy. Kazakussal meg brutál sok board clearje lesz.

You are not prepared.

(#61085) Kanczy válasza alevan (#61037) üzenetére


Kanczy
veterán

Az mondjuk elég menő, hogy 48 packből 2 arany legendet nyitottál, én pedig béta óta egyet ;] :Y

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61086) micafighter válasza DaveNo1 (#61084) üzenetére


micafighter
nagyúr

Reno warlockot játszok most, egyedül a jade druid tud konzisztensen elverni.

(#61087) h3lios


h3lios
addikt

Ez a Pirate Paladin rohadtul szemét 1 pakli... :D Az előbb épp egy tökéletesen húzó Koton Druidod aláztam szét... :D

Lapjai: 4/6 maci taunt -> 5/7 Koton buffer tanunt -> 5/7 Koton buffer tanunt ->Twin Emperor
A vicc az, hogy T9 -re így is halott volt... :D

B-tag: H3lios#2825

(#61088) Tom5


Tom5
addikt

Sergeant Sally
Auctionmaster Beardo
Megtartsam őket vagy dust? :F

(#61089) DaveNo1 válasza micafighter (#61086) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát erre most is mondhatom hogy valamit rosszul csinálsz, tegnap Thijs is mondta, hogy szerinte most a reno warlock a tier1 deck mert minden verhető vele könnyen

You are not prepared.

(#61090) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Volt 800 dustom, könnyes búcsút intettem Acidmaw-Dreadscale párosnak és legyártottam Ayát. Minőségi befektetés :C Nekem a Jade Shaman jön be, még a csápos kieg lapjaival is ismerkedek... de az Evolution Master tud néha villantani és a Jade Elementalok tökéletes célpontok :C

A második képen jade druid és 7/7-eket tudott volna idézni a továbbiakban.

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61091) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Something something Indie Company [link] :U

(#61092) h3lios válasza whitezo88 (#61091) üzenetére


h3lios
addikt

Mindeközben... ;]

B-tag: H3lios#2825

(#61093) h3lios


h3lios
addikt

Thij-nál Sub train megy, kb. 30 sub zsinórban. :Y

B-tag: H3lios#2825

(#61094) DJGABI válasza hyperspace (#61067) üzenetére


DJGABI
addikt

crusher/bogchamp deckbe tedd be, én legalábbis ilyesmivel próbálkozok [link]

<< "stabil, de mégse" >> << MX440 FTW! >>

(#61095) h3lios


h3lios
addikt

Massan újra kamerával tolja a streamelést. Lehet, hogy botolt de én annó kajaszünetekben jól szórakoztam rajta, szóval lehet visszatérek hozzá, ha ugyan abban az időpontban streamel mint régen.

B-tag: H3lios#2825

(#61096) Kanczy


Kanczy
veterán

Beraktam a Dirty Ratet Reno lockba. Eddig egyszer használtam -> kiszedtem az enemy N'Zothot ;]

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61097) ígyvanferi válasza Kanczy (#61085) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én meg egyet sem, én nyertem.

(#61098) pachito


pachito
őstag

Én most egy Ilyen Reno Lock-kal nyomulok.
Elven Archer picket Reynad streamjén láttam, nagyon troll mert működik a kalóz ellen. :))

Eddig közepes intenzitással Rank 12. (+ Reno Mage meg Priest, Pirate Pala néha)

(#61099) Kanczy válasza ígyvanferi (#61097) üzenetére


Kanczy
veterán

?

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61100) ígyvanferi válasza pachito (#61098) üzenetére


ígyvanferi
addikt

És mivel nyersz? Én az esetek felében a PO+Leeroy, PO+Leeroy+Faceless, Leeroy+Faceless kombóval nyertem. Persze lehet, hogy pár körrel később ezek nélkül is menne.

(#61099) Kanczy: csak elpanaszoltam, hogy én meg még egy golden legendet sem nyitottam, amióta játszom.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.