Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#61701) h3lios válasza KaraDani (#61700) üzenetére


h3lios
addikt

Druid ellen kb. insta win, ha nincs neki Mulch, márpedig nem sokan futtatják. Rogue ellen insta lose lehet, ha Sap-elik. De egyébként egyetértek, hogy tud jó is lenni. De ahhoz kell a körítés. Mármint Edwint csak akkor játszanék, ha megvan a 2 prep és a többi miracle lap. A kezdőknek a rendes finisher is gondot okozhat Leeroy és Malygos hiányában. Ezt figyelembe véve nálam Tirion előkelőbb helyen áll, mert minden paladin deckben nobrainer.

B-tag: H3lios#2825

(#61702) F-ECT$ válasza h3lios (#61701) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt figyelembe véve nálam Tirion előkelőbb helyen áll, mert minden paladin deckben nobrainer.
Persze, csak most 3-4 hónapig nem lesz Paladin deck, legalábbis Standerden.

Dive ever, work never.

(#61703) Mister_X válasza F-ECT$ (#61702) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Hát pedig valamivel még kéne 48 win :(

Mikor fog kirotálni a Standard? Olyankor teljes áron lehet törni?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61704) KaraDani válasza h3lios (#61701) üzenetére


KaraDani
addikt

Jó én nem úgy gondolkoztam, hogy basic lapok mellé kell berakni :DDD

(#61703) Mister_X: Standard nem rotál ki az egy játékmód :) Blackrock, TGT, és LOE rotál ki a standard módból köv kiegnél tavasszal. Nincs teljes áron törés.

[ Szerkesztve ]

(#61705) F-ECT$ válasza Mister_X (#61703) üzenetére


F-ECT$
titán

A Standrad azért Standrad, mert az soha nem fog kirotálni. (Persze jelen állás szerint.)

A kiegek rotálnak ki a kiadást követő második év első új kiegészítőjének megjelenésekor, legközelebb valamikor 2017 tavaszán fog ez megtörténni a BRM, TGT, LOE hármassal. Viszont ilyenkor is csak normál áron lehet törni.

Dive ever, work never.

(#61706) Mister_X


Mister_X
nagyúr

Jóvan bakker, értsétek jól :O Legközelebb pontosabban fogalmazok. Azt tudom, hogy mi a Standard, miért az, csak azt nem tudtam, hogy mikor fog véget érni a Year of the Kraken.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61707) itldj válasza Mister_X (#61706) üzenetére


itldj
aktív tag

Jövő tavasszal, a következő gyűjtögetős kieg megjelenésekor. Ilyenkor csak annyi történik, hogy a kirotáló lapok átkerülnek wildba, és akkor is craftolhatóak ha nem nyitottad ki a hozzájuk tartozó adventuret. A kirotált adventuret / pakkot mmár nem lehet megvenni, ebben annyi kiskapu van, hogy ha legalább egy szárnyat kinyitottál mielőtt kirotált volna, akkor goldból megveheted 700g/szárny áron továbbra is.

(#61708) micafighter válasza Mister_X (#61706) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem látnak a fejedbe inkább teljes választ adtak :)

Amúgy anyfines control palával próbálkoznék standardon, ha sok lapod hiányzik a wild secret palából.

Vagy egy divine shieldes aggropala. Egyik se t1 deck de a 35 win összehozható, és az aggro azért is jó mert rövidek a partik.

Salaam aggro priesttel hozta össze az utolsó kb20 winjét wildon :DDD
Ezek után úgy gondolom nincs lehetetlen :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61709) micafighter


micafighter
nagyúr

Átérzem, de már csak 20 win kell a golden warihoz azért játszok ezzel :DDD

(#61710) salaam válasza micafighter (#61708) üzenetére


salaam
senior tag

Még most is beleborzongok, ha rágondolok. Szörnyű egy ügy volt az a golden priest :))

(#61711) micafighter válasza salaam (#61710) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD Kéne valami bónusz azoknak akik a gadgetzan kieg előtt húzták ki, megérdemelnék :DDD

[ Szerkesztve ]

(#61712) Mister_X válasza micafighter (#61708) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Erre az anyfin controlra, aggrora kaphatok decklistet?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61713) micafighter válasza Mister_X (#61712) üzenetére


micafighter
nagyúr

A murloc control pala kb így néz ki: https://tempostorm.com/hearthstone/decks/murloc-paladin-standard-meta-snapshot-dec-18-2016

Finja meg barnes nem kulcs lapok bele, wickerflame sem muszáj ha nincs, a többi az viszont elég fontos.

Az aggro meg kb úgy néz ki hogy összeszeded a broken 1-2 droppokat és teszel mellé divine favort. :DDD De linkelek mindjárt arra is egy decklistet.

(#61714) Mister_X válasza micafighter (#61713) üzenetére


Mister_X
nagyúr

"Az aggro meg kb úgy néz ki hogy összeszeded a broken 1-2 droppokat és teszel mellé divine favort. :DDD De linkelek mindjárt arra is egy decklistet."

Gratulálok, megtaláltad az egyetlen paladin lapot, ami nincs a készletemben (elvből) ;] De 200 dust mi az nekem.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61715) micafighter válasza Mister_X (#61714) üzenetére


micafighter
nagyúr

:DDD Az új pala epic lap a small time recruit megvan? Azzal valamennyire helyettesithető.

(#61716) micafighter válasza Mister_X (#61714) üzenetére


micafighter
nagyúr

Divine favor helyett small time recruits-al:

Elég sokat lehet ezen variálni mivel sok erős 1-2-3 drop van a játékban. Egy ideje nem játszottam már amugy aggro palát ugyhogy valoszinüleg nem ez a legerősebb verzio de nagyjából igy néz ki.

(#61717) fogtunder válasza Mister_X (#61714) üzenetére


fogtunder
nagyúr

hogyhogy nincs divine favor? betörted?

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61718) micafighter válasza Mister_X (#61712) üzenetére


micafighter
nagyúr

Lejárt a szerk. idő, kieg előtt ezzel szerettem amugy leginkább játszani :)

Más: élvezet ilyen játékostól kikapni :U Vagy csak szerintem rossz play egyetlen 5/3-ra swipeolni? Akkor még egy dragon lapot se látott, csak kalózokat.

(#61719) whitezo88


whitezo88
nagyúr

1 mana wisp ftw [link]

"A natural mistake" jött is.

(#61720) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#61719) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Még nem játszottam Jade deck-kel de agro ellen ez miért nem jó play?

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#61721) Mister_X válasza NyxNyxNyx (#61720) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Turn 1 érdemesebb 3-at a deckbe rakni és utána lehet már rakosgatni szépen. Ugye begszívtad, ha az utolsó öt lapban van a második idol.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61722) whitezo88 válasza Mister_X (#61721) üzenetére


whitezo88
nagyúr

HA van 2. sokszor 1 van. t1ben semmit se csinál és ment a kukába a többi.

(#61723) Mister_X válasza fogtunder (#61717) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ha volt, akkor biztos. Most azért egyet lecraftoltam, mert nincs 2 small-time recruits.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61724) salaam válasza micafighter (#61718) üzenetére


salaam
senior tag

Ha egy feral rage van, nincs ramp, stb. (rengeteg körülmény), én is simán leswipeolnám, 5 damage rengeteg, pláne druidnál.

(#61725) NyxNyxNyx válasza whitezo88 (#61722) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Pont annyit csinál, hogy a következő jade lap már nagyobb. Nem tudom, nem győztetek meg. :D
Ha esetleg azt mondanátok, hogy az agro leveréséhez elengedhetetlen, hogy sokat játssz ki abból a lapból, akkor megérteneném.

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#61726) salaam válasza Mister_X (#61721) üzenetére


salaam
senior tag

Why shuffle on t1 is always a missplay

Egyébként meg matchup függő, de én simán eltolom az elsőt és a másodikkal meg megvárom Fandralt.

(#61727) F-ECT$ válasza whitezo88 (#61719) üzenetére


F-ECT$
titán

Reddit szerint.

Közben meg is előztek.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#61728) KaraDani válasza salaam (#61724) üzenetére


KaraDani
addikt

+1 és (#61725) NyxNyxNyx +1.
A swipe a körülményektől és a kezétől függően tökéletesen jó play lehet, a T1 idol meg egyértelműen korrekt.

(#61729) saen: A mulligannal is egyetértek, ha még nincs ramped azért dobod el mert rampet akarsz találni, ha meg már van ramped azért dobod el, mert lapokat akarsz találni amikre tudsz rampelni.

[ Szerkesztve ]

(#61729) saen válasza salaam (#61726) üzenetére


saen
veterán

Egyetértek. Emellett Kolento + más profik is egyetértenek ebben. A meccset nem akarod azzal kezdeni, hogy bekeversz 3 lapot a deckedbe, laphúzás lassabban jön, nagy értékű lapok lassabban jönnek.
Személy szerint mulligannél mindig eldobom ezt a lapot, ha mégis van, akkor turn 1 wisp lesz belőle.

(#61730) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Akkor legyen jó play, így is vesztett, de akkor majd erre figyelek. Bár szerintem nem jó deck, túl lassú, szóval nem is játszom vele.

[ Szerkesztve ]

(#61731) saen válasza whitezo88 (#61730) üzenetére


saen
veterán

Én tegnap játszottam küldik miatt, 0-4-gyel indultam vele, utána normalizálódott a helyzet. Tényleg lassú deck egyébként, nem a legjobb. Ettől függetlenül van még druidás küldim ma is, szóval fogok még vele menni.

(#61732) Bazsi1987


Bazsi1987
őstag

Rank 13-14-en vagyok mi ez a priest mánia itt kurva unalmas hogy 10-ből 7 csicska pap?😥

(#61733) Kanczy válasza Bazsi1987 (#61732) üzenetére


Kanczy
veterán

Te mivel játszol? :B

You don't get it, son. This isn't a mudhole... It's an operating table. And I'm the surgeon. (Batman: The Dark Knight Returns)

(#61734) Bazsi1987 válasza Kanczy (#61733) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Most egy jade druid de sajnos csak a legendekből aya van meg 😣

(#61735) fausto


fausto
addikt

Karácsonykor szokott annyira ünnepi hangulatba kerülni a blizz, hogy adnak 1-2 ajándék pakkot vagy valami leárazást? :)

(#61736) balisz válasza fausto (#61735) üzenetére


balisz
senior tag

Náluk minden nap karácsonyi hangulat van, hull a pénz a HS-ből, mint a hó karácsonykor, nincs is szükségük semmi ünnepi hűhóra. ;]

(#61737) Mister_X válasza salaam (#61726) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ácsi, itt meg van említve Reno. Jade Reno-val még nem találkoztam.

Egyébként értem a logikát, hogy miért "missplay", de az "alwayst" levenném előle. Nem mindegy, hogy mi ellen játsszunk. Priest és jade mirror és C'thun paklik ellen én simán a pakliba nyomnék hármat (ha nem reno deck az enyém), mert hosszú meccsre kell felkészülni.

Egyébként Jade Shaman szerintem jobb deck.

@Bazsi1987: Welcome to the Inn! Minden második player Tyrande vagy Anduin :P Én se szeretem őket, pláne amikor drakonid köcsög egy Reno Paladinban képes megtalálni az EQ+Consec kombót :(((

[ Szerkesztve ]

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#61738) NyxNyxNyx válasza Mister_X (#61737) üzenetére


NyxNyxNyx
addikt

Na akkor olvasd el mégegyszer. :D

"I've tried the same thing 8 times and I'm all out of ideas..."

(#61739) micafighter


micafighter
nagyúr

Uj brawl:

(#61740) F-ECT$ válasza micafighter (#61739) üzenetére


F-ECT$
titán

Volt már ilyen egyszer.

Dive ever, work never.

(#61741) micafighter válasza F-ECT$ (#61740) üzenetére


micafighter
nagyúr

Nem ugy értettem hogy nem volt még ilyen, hanem hogy uj mint a következő, az e heti :DDD

(#61742) fogtunder válasza micafighter (#61739) üzenetére


fogtunder
nagyúr

Hajrá death rattle hunterek

I hate morning people. And mornings. And People.

(#61743) micafighter válasza fogtunder (#61742) üzenetére


micafighter
nagyúr

Én speciel tempo dragon warit játszottam pár kalózzal, meglett elsőre :)

Más:

Igy kezdtünk,

aztán:

Nem az ő napja :DDD

(#61744) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Jó ez a brawl. Easy win, easy pack. ;]

(#61745) micafighter válasza Vasinger! (#61744) üzenetére


micafighter
nagyúr

Az korrekt :C

(#61746) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Mivel èn màr nem jàtszom, azèrt remélem valakinek ezzel tudok segíteni valakinek :B

Előre is Boldog Karácsonyt Kívánok ès Jó játékot!

[ Szerkesztve ]

(#61747) thesound válasza FuRiONight (#61746) üzenetére


thesound
őstag

Na ki lesz a leggyorsabb? 😁
Én nem viszem el, rajtam nem segít, régóta játszom. Thx a felajánlást.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#61748) Bazsi1987 válasza FuRiONight (#61746) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Valaki elvitte köszönés nélkül.... Honnan van ilyen kódod?😊

(#61749) thesound válasza Bazsi1987 (#61748) üzenetére


thesound
őstag

Dobozos játékokban volt. Pl. Diablo 3-ban biztos volt.

Vannak a léleknek régiói, melyekbe csak a zene világít be. - Kodály Zoltán

(#61750) föccer válasza Bazsi1987 (#61748) üzenetére


föccer
nagyúr

Klasszikus névtelen ninjulás.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.