Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10951) whitezo88 válasza whitezo88 (#10950) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez gyors volt, 1:3. leszedés, rendes taunt, rogue lapok nélkül ennyi.

(#10952) Tyler Durden válasza whitezo88 (#10951) üzenetére

Hja pont ez a baj rugóval, nem kapsz elég kombó lapot, akkor ennyi. Én nagyon szeretek vele játszani, de arénában imho a legnagyobb lutri..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10953) Tyler Durden válasza xavix13 (#10941) üzenetére

Nahh itt az ígért pala dekk, ezzel sikerült kemény 5 win :(

Early game-el sok tennivaló nem volt, alig ajánlott fel kis manás lényeket :O

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10954) whitezo88


whitezo88
nagyúr

5-ös winstreak és lv6ra ugrás után dupla UTH-s mindenes hunter de jó is. pedig már örültem milyen rég jött nobrain rush. igaz előtte 3 warrior is rush volt de messze vannak még a hunter-es undormánytól.

[ Szerkesztve ]

(#10955) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na jó utána warrior feladta mikor leköptem a gorehowlt, a shaman meg ekkor: [link] nem is értem, stormot még topdeckelhetett volna.

(#10956) F-ECT$ válasza whitezo88 (#10954) üzenetére


F-ECT$
titán

Decklist? :)

Dive ever, work never.

(#10957) whitezo88 válasza F-ECT$ (#10956) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nevetséges... előző 5 meccsből 2 facehunter és 2 murlock volt. mennyi Storm jött? NULLA. összesen... így lehetetlen nyerni ellenük, a taunt csak hátráltató, de ha kipakol és nem jön storm, esélytelen az egész. egyenként hiába lövögetek, mert a hunter keselyű+uth-val úgyis húz (pedig direkt nem rakok ki 2-3nál többet), a warlock meg kettesével húz. rank5 is meglett volna, akkor kezdtek el sorba jönni ezek.
[link]

mod: és MEGINT warlock...

[ Szerkesztve ]

(#10958) F-ECT$ válasza whitezo88 (#10957) üzenetére


F-ECT$
titán

Válts hunterre. Hunter ellen coin flip, de zoo ellen nagyobb esélyed van. Vagy esetleg a taunt heavy druida is szóba jöhet.

Dive ever, work never.

(#10959) whitezo88 válasza F-ECT$ (#10958) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem fogok hunterezni, meg shamannal gyűjtöm a wineket. most a másik dupla UTH-s ellen behúztam egy stormot, de így is 6 hpval éltem túl, pont 0-ra tudtam csapni, és szerencsére nem freezingbe futott be az egyetlen kinti lényem...

[ Szerkesztve ]

(#10960) SLYM válasza whitezo88 (#10955) üzenetére


SLYM
veterán

hű, 6-os szint. az durva. csak kíváncsiságból, hogy mennyi játék után lehet ezt elérni, mennyi győzelmed van eddig összesen?

(#10961) Gyuri27 válasza whitezo88 (#10957) üzenetére


Gyuri27
félisten

Kodo, abo, alchemist kell már minden deckbe úgy látom. Doomsayer, protector szintén nem árt.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10962) whitezo88 válasza SLYM (#10960) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Hat jo kerdes. Shamannal kb lv12 rol jutottam le idaig, es miota meri a wint a golden portre miatt, az 50win. Fontos hogy egyreszt porgos deckje legyen az embernek es tudja mire szamitson az ellenfeltol. Pl en a handlock ellen a 2 earthshockot a 2 tw drakere tartogatom a hexet pedig az oriasokra. Raktam be oozet jaraxxus, a hunterek es a gorehowl ellen, probaltam harrisont is de tul draga hog akkor jojjon mikor kell es akkor is elmegy a korom vele kb masra nem marad igazan.

(#10963) Scale


Scale
őstag

(#10964) F-ECT$ válasza Scale (#10963) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez fáááájt :o

Dive ever, work never.

(#10965) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ez ám a topdick :DDD [link]
végig kézelőnyben volt, volt még swipeja és a doomhammert is leköpte.

(#10966) Scale válasza whitezo88 (#10965) üzenetére


Scale
őstag

*altf4*

(#10967) whitezo88 válasza Scale (#10966) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mindegy mert megint vesztettem kettőt, druid topdeckelt utána és nyert (köv kör lethal lett volna), meg egy zoo, ahol kb 8. körig semi spellt nem húztam. asszem maradok a resetig rank6 mert így esélytelen. de másnak sok sikert...

Noxious mondjuk most ment egy 2 swipeos tauntos druidával 0-3at :D

[ Szerkesztve ]

(#10968) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Mondhat bárki bármit...a Rouge a játék mélypontja..
Fél órás meccsek...nyomorék spellek...eej..rosszabb mint bármilyen rush pakli..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10969) whitezo88 válasza Sirandrish (#10968) üzenetére


whitezo88
nagyúr

hát ha meg tudod oldani hogy hamar leszedd az auctioneert, akkor verhető, amúgy nem nagyon. a tempo rogue meg agresszív, oda is kell azért lövés.

más: value [link] :DDD

(#10970) F-ECT$ válasza Sirandrish (#10968) üzenetére


F-ECT$
titán

Fél órás meccsek? 10 kör alatt lazán el szokott dőlni szvsz, de a többivel egyetértek: a spellek tényleg nem túl jók, az epicjei a legrosszabbak, a laphúzása is béna, kevés a jól szinergizáló lény vele.

Dive ever, work never.

(#10971) Sirandrish válasza F-ECT$ (#10970) üzenetére


Sirandrish
legenda

Lehet csak 24 percesek, de 3szor hosszabbak mint bármi más ellen...

whitezo88 Derossz :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10972) Scale


Scale
őstag

De jó így veszteni egy aréna meccset.. (csak a dude volt az övé)

Szerk.: Következő meccsen...

[ Szerkesztve ]

(#10973) ollie válasza whitezo88 (#10969) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Lol, ilyen value játékot már én is előadtam, csak épp Darkscale Healerrel. Így meghalt a Soulpriestem, és ezért természetesen ugyanabban a körben meggyógyítottam hero powerrel az ellenfél minionját. :DDD

***

(#10974) Scale


Scale
őstag

Hihetetlen.. lassan kijelenthetem hogy yolobombert se pickelek többet.. két egymás követő meccsn is mind a 3 az én arcomban landolt...

(#10975) Sirandrish válasza Scale (#10972) üzenetére


Sirandrish
legenda

Te kitoltad a bombert egy sértetlen Amani Berserker ellen?
Jól látom?

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10976) ollie válasza Scale (#10974) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó az a bomber, csak tedd ki előtte a Raging Worgened és/vagy Acolyte of Pained, és yolo. Mondjuk akkor a legidegesítőbb, amikor csak egy 1 életes lénye van kinn az ellennek, nálad semmi, és így is a saját arcodba tolja mindhárom bombát.

Hopp, tényleg, Amani Berserker volt az ellenfélnél? Akkor még mázli, hogy nem azt találta el. :DDD

[ Szerkesztve ]

***

(#10977) kovsol


kovsol
titán

Leeroyt gyártottam le végül. Ma nyertem is miatta 2-3 mérkőzést.

May the Force be with you!

(#10978) xavix13


xavix13
senior tag

Faszom kivan már a sok rusholó agyatlan 10 éves csicskával az arénában. :W

Volt egy ilyen mage deckem, aztán 2-3-ra lett elég.

Első meccs mage vs. mage.
Semmi mást nem csinált csak az arcomat ütötte, chargeos lénnyel, frostboltal, pingel. Közben engem feltartott 2x frost novával, 2 polymorphal, frost elivel.
10 kör pyro arcba, 11. kör pyro arcba. Anyád...

Nyertem egyet, utána, jött egy druid. 4! db chargeos druid of the clawal, Force of Nature + Savage roar a 9. körben 10-ben kivégzett egy starfire-el.

4. meccsem, 3 hp-val hoztam egy paladin ellen, szerencsére neki nem volt olyan jó rush deckje, de ő se csinált semmit egész meccs alatt, csak az arcomat csapkodta. Hála istennek nem húzott a végén még egy truesilvert.

Köv. meccs hunter ellen, már a szokásos agyatlan rush deck, 3 fegyója volt tele trappel, levert 7 hp-ra ő még 30-on. Innentől 4. körön belül halott vagyok amúgy is ha nem csinál semmit de azért a köv körben topdeckel egy unleasht.

Ezekkel kellene valamit csinálni, nem a nat pagle-t nerfelni, kedves blizzard.
Komolyan elmegy az ember kedve a játéktól, undorító. :U :W

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#10979) Scale válasza Sirandrish (#10975) üzenetére


Scale
őstag

Lefizettem hogy azt ne találja el, de sajnos visszanyalt a fagyi :U

(#10980) dejaris


dejaris
addikt

Miert nem szolt senki, hogy ennyire elvezetes a token druid :D Osszekraftoltam egyet, es lehet kiuti a szivembola warlockot es warriort :B

(#10981) Sirandrish válasza Scale (#10979) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hja akkor nem szóltam :C

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10982) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na ezt nevezem above average shaman draftnak :D
[link] [link]

(#10983) Scale válasza dejaris (#10980) üzenetére


Scale
őstag

Pontosan miből áll a token druida?

(#10984) dejaris válasza Scale (#10983) üzenetére


dejaris
addikt

Token gyartokbol, buffokbol es a szokasos korites persze.

(#10985) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ha nem fogynak a rush paklik, mégis átváltok erre lehet [link]

azaz már nem, mert nemsokára reset és alig fogok tudni már játszani, ehhez meg így is jópár óra kell.

mod: mert ezzel nem vagyok annyira gyakorlott, meg mint írtam, shamannal akartam gyűjteni a wineket. és 2 lore is kéne még...

[ Szerkesztve ]

(#10986) dejaris válasza whitezo88 (#10985) üzenetére


dejaris
addikt

Eddig miert nem tetted?
En komolyan nem ertem, hogy ekkora siras melett, miert nem mentek ilyensmivel vagy warriorral...

[ Szerkesztve ]

(#10987) P00By


P00By
nagyúr

Ismét megutáltam az arénát, 2:3 igaz kritikán aluli mage paklim volt(4 spell). Az utolsó kettőhöz egy kör kellett volna, h nyerjek :(

(#10988) ollie válasza whitezo88 (#10985) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Erre gondolsz?

Class: Druid
Cards sorted by Low Cost

Neutral (16)
Acidic Swamp Ooze
Ancient Watcher x2
Sunfury Protector x2
Big Game Hunter
Harvest Golem x2
Chillwind Yeti x2
Defender of Argus x2
Sen'jin Shieldmasta x2
Cairne Bloodhoof
Ragnaros the Firelord

Druid (14)
Innervate x2
Wrath x2
Savage Roar
Keeper of the Grove x2
Swipe x2
Druid of the Claw x2
Force of Nature
Ancient of Lore x2

***

(#10989) whitezo88 válasza ollie (#10988) üzenetére


whitezo88
nagyúr

elvileg ez, linkelte is [link]

(#10990) F-ECT$


F-ECT$
titán

Lol: face priesttel találkoztam most: charge, mind blast, leeroy...

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#10991) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#10990) üzenetére

Ha orosz srác volt, akkor ugyanazzal találkoztam én is (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10992) whitezo88


whitezo88
nagyúr

tegnap késő este még próbálgattam a watcher druidot (facehunter így is megvert, igaz elég jól jöttek a lapjai) és jött egy spellpoweres druid. ogre, kobold, ancient mage... aztán szétlőtt :DDD rankedhez kevés lenne, de így meglepett. Malygod tesco.

2x Lore-t meg lecraftoltam végül (készre csinálva a paklit), így visszaesett a dust, de szerintem Alexet gyártottam volna, de még úgy is kéne több legend, drága lap ahhoz amihez az kéne.

(#10993) Tyler Durden válasza whitezo88 (#10992) üzenetére

Én is néztem a dekket, nekem 1 lore hiányzik, azt hittem megúszom, hogy nem kell lekraftolni, de több helyen is írják, hogy must have..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10994) Redcaster válasza Tyler Durden (#10993) üzenetére


Redcaster
őstag

Akkor én igencsak szerencsésnek érezhetem magam, ha 2 egymást követő pakliból 2 loret nyitottam ^^

(#10995) Tyler Durden válasza Redcaster (#10994) üzenetére

1-et vmikor én is nyitottam, meg 2 war is van a tarsolyban ;)

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10996) Tyler Durden válasza ollie (#10988) üzenetére

Nahh ezt a dekket összepakoltam én is, annyi differencia van, hogy mivel nincs bgh-m belecsürtem helyette egy Leeroyt :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10997) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ennyit attól hogy 95% a winrate, megint megvert egy facehunter. és mielőtt érne a vád: nem volt misplay, de legalább taunt se :) elején egy shieldupos watchert UTH és Hunters markkal szedett le, aztán hasonlóképp végzett egy tazdingóval. és ennyi. megvan ezeknek is a taunt elleni módszer... watcher innervate shields up, vagy simán t2 inner tazdingó lenne jó nyitás ilyenek ellen. [link]
meg ennek a paklinak előnye shamannal szemben, hogy könnyebb board controlt kialakítani kevesebb lénnyel.

de legalább lehet casualon is gyakorolni mert ott is kettesével jönnek :)

[ Szerkesztve ]

(#10998) Tyler Durden válasza whitezo88 (#10997) üzenetére

Rank 16on ahol jelenleg vagyok ez atom. Most gyorsba összecsuktam egy rugót meg egy priestet. Priest ellen uccsó körben Leeroy + force of nature, összességében 22dmg-t kapott 1 kör alatt.. :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10999) whitezo88 válasza Tyler Durden (#10998) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ez nagyon jó deck, nem is azt mondom (pap ellen főleg, gyakorlatilag a fél deck 4/5ből áll, szóval se SW, se nova nem csinál sokat), csak azért úgy is kell húzni. most mondjuk megvertem egy facehuntert elég alaposan, mert több tauntcsináló is jött.

ahogy néztem Tides is ilyennel rankozott anno, pont a ladderes rushok miatt.

(#11000) whitezo88


whitezo88
nagyúr

priest rémálom: t3 inner, coin, cairne :D játék végéig semmit se tudott vele kezdeni (meg a yetikkel, druidákkal se nagyon). MC idejére meg sima Baine-t csináltam belőle, biztos ami biztos. jó ez a pakli, csak nem annyira pörgős. már azért a huntereket is fogom, bár előbb benéztem egyet, rossz volt a sorrend (wrath) és nem maradt mana, 1 dmg kellett volna.

nagyon halála a druida a papnak, ugye SW nem hat csomó lényre, holy nova kevés, soulpriestes CoH is az 5-6 hp-sok miatt, Cabal se tud mit lopni nagyon max golemet, vagy sima 2/3-at... viszont MC-vel kevés lap van amit érdemes elszedni.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.