Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11101) ollie válasza dilipok (#11100) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A fizetés nem feltétlen aznap teljesül, hogy fizetsz a bankkártyával, és a bankok általában a teljesülés napján váltják a pénzt valutába. A váltásért meg nem úgy fizetsz, hogy külön felszámolnak érte pénzt, hanem úgy, hogy a paypal rosszabb árfolyamon vált, mint a bank.

[ Szerkesztve ]

***

(#11102) dilipok válasza ollie (#11101) üzenetére


dilipok
veterán

ez az atvaltas arfolyamat nem befolyasolja, az az lesz, ami a fizetes feldolgozasanal neked mutatott a rendszer. Nem valtozik utana. Az meg, hogy a bank mikor konyveli le, mar legyen az o dolga (valoban van csuszas a valos konyveles es a fizetes idopontja kozott). Amugy meg most komolyan. Milyen osszegekben gondolkozol, vagy mit gondolsz milyen arfolyamon valt a paypal, hogy annyira nagyon rosszul jar, aki esetleg azt valasztja? :F csak mert en nehany forinton nem izgulnek, de nem vagyunk egyformak.

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11103) whitezo88


whitezo88
nagyúr

na el lehet menni a büdös pi,,, ba komolyan már... pap se vert még meg ezzel a paklival soha...

annyira felhúzott hogy el is csesztem később...

rank6 forever... de legalább rush paklik alig vannak.

[ Szerkesztve ]

(#11104) ígyvanferi válasza whitezo88 (#11103) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Az korrekt Mindgames... Hogy sikerült leszedned?

(#11105) whitezo88 válasza ígyvanferi (#11104) üzenetére


whitezo88
nagyúr

kb 3 lappal, de aztán 2x Th. stealezett és nem tudtam behozni a lapelőnyét, szétszedett, feladtam.

(#11106) SLYM


SLYM
veterán

van valami részletes infó az aréna díjazásáról?

(#11107) emperorka válasza SLYM (#11106) üzenetére


emperorka
tag

Én nem nagyon találtam,szerintem random díjazás van.

(#11108) whitezo88


whitezo88
nagyúr

google első találat
[link]

(#11109) kovsol válasza SLYM (#11106) üzenetére


kovsol
titán

topic összefoglaló

May the Force be with you!

(#11110) whitezo88


whitezo88
nagyúr

nyertes ranked meccsről levág és nem enged vissza... annyira jó... aztán visszaenged és befejezettnek tekintette a meccset... de hát béta még. (nem)

net nem volt rossz, nem szakadt meg.

(#11111) pethYeti válasza whitezo88 (#11110) üzenetére


pethYeti
addikt

Engem is kivágott egyszer, utána viszont akkorákat laggolt körökön belül, hogy nem bírtam támadni konkrétan...

(#11112) dilipok válasza pethYeti (#11111) üzenetére


dilipok
veterán

engem a diablo is ledobott, valami nagyobb bibi lehet(ett).

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11113) whitezo88 válasza pethYeti (#11111) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nekem is, akkor nem nálam volt a gond.

és még mindig time out van, nem tudok belépni.

[ Szerkesztve ]

(#11114) whitezo88 válasza whitezo88 (#11113) üzenetére


whitezo88
nagyúr

"all tables full"
lol itt is sor van mint a WoW-ban? :U

kovsol: nekem 1 percet, de folyton kivág.

[ Szerkesztve ]

(#11115) kovsol


kovsol
titán

Most először fogadott beléptető queue. 10 percet ír várakozási időre. pfff
Maga a battle.net alkalmazást nem tudom elindítani.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11116) emperorka válasza kovsol (#11115) üzenetére


emperorka
tag

Úgyan így jártam én is,engem se enged be.

(#11117) dilipok válasza kovsol (#11115) üzenetére


dilipok
veterán

nekem az belepve maradt, viszont most irtak ki, hogy problema van. Ugyanazt irja a wow, diablo es hs oldalan is. Tovabbi infok a twitteren. [link]

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11118) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Americas működik rendesen, átmentem arra rankedezni magel :D

rank23, ellenfél t4 fireball arcba 30 hpn :D

[ Szerkesztve ]

(#11119) Balesz1899


Balesz1899
aktív tag

Csak 105 perces várakozást jósol, szerintem "mindenképp" kivárom... :D

(#11120) Motyi válasza kovsol (#11115) üzenetére


Motyi
senior tag

A 10 perc nem is sok, nálam:

:P

(#11121) kovsol válasza Motyi (#11120) üzenetére


kovsol
titán

Közben helyre is jött, gyorsan letoltam a napi küldetés. :)

May the Force be with you!

(#11122) P00By válasza kovsol (#11121) üzenetére


P00By
nagyúr

Én most akartam játszani, de nem tudok belépni :(((

We continue to investigate the connection issues affecting all of our games. Thanks everyone for your patience while we look into this.

[ Szerkesztve ]

(#11123) whitezo88


whitezo88
nagyúr

csináltam egy full poén szinergia nélküli randuin-ish decket, erre casualon rögtön Zoo jön... de majdnem megvertem :)

kár hogy a fő randuin lapok nincsenek meg (cho, milhouse, etc, ilyenek, de még alarmobot sincs 1 sem, pedig az csak rare, meg is lepődtem hogy nincs)

ilyen: [link]
mondjuk Bloodmage kb felesleges, de gondoltam bevágom az összes legendet :D

[ Szerkesztve ]

(#11124) whitezo88 válasza whitezo88 (#11123) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Upsz faceless sincs benne potolom is majd. :)

(#11125) emperorka válasza whitezo88 (#11123) üzenetére


emperorka
tag

Ez szép!Jó sok legendary lapod van gratula hozzá.Sajnos nekem még csak egy van,az is illidan amivel nem sokra megyek.

(#11126) ollie


ollie
MODERÁTOR

Trump megcsinálta a legendet a free shaman deckkel.

***

(#11127) F-ECT$ válasza ollie (#11126) üzenetére


F-ECT$
titán

És most énekel :) 184 win kellett hozzá.

Dive ever, work never.

(#11128) SLYM


SLYM
veterán

mit kraftolnátok 400 dustért ebbe a mage deckbe? [link]

(#11129) dejaris válasza SLYM (#11128) üzenetére


dejaris
addikt

Azure Drake-eket.

(#11130) SLYM válasza dejaris (#11129) üzenetére


SLYM
veterán

gondolkodtam, de nem igazán tudom, hogy minek a helyére rakhatnám be azokat. 5 manás lényeknek ott vannak a gadgetzan-ok, utána meg már az ogrék jönnek :F

(#11131) dejaris válasza SLYM (#11130) üzenetére


dejaris
addikt

Nem kell manara pontosan cserelni mindig. En az ogrekat vagnam ki, bar ez nem teljesen objektiv, egyszeruen csak nem szeretem azt a lapot. Meg a senjin helyere is mehetnenek.

[ Szerkesztve ]

(#11132) whitezo88 válasza ollie (#11126) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Este en is beleneztem eleg sok coinflip meccs volt ami miatt a gyozelem elol esett visdza a decket is jol megcsinalta. Nem volt benne bloodmage, alakir meg doomhammer es ennyi.

(#11133) Phobion


Phobion
őstag

Szerintetek érdemes beruházni egy 40 pakkos csomagra? Nem sokat játszottam eddig ezért elég kevés lapom van, de azért mégse két fillér. :(

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11134) dejaris válasza Phobion (#11133) üzenetére


dejaris
addikt

Nem.

(#11135) whitezo88 válasza dejaris (#11134) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ha nincs ideje vagy türelme kifarmolni azt a négyezernyi goldot (vagy picit kevesebbet sikeres arénákkal) és akar legendeket is, akkor igen. 1-3 legend várható és jó sok dust.

(#11136) LBandi válasza Phobion (#11133) üzenetére


LBandi
aktív tag

Még az elején megéri mivel a kevés lap miatt érezhetően hátrányban vagy play módban. Viszont egy második vagy x. 40-pakk már pazarlás, mivel minél több lapod van annál kisebb az esélye, hogy olyat kapj amilyen még nincs meg. Ráadásul a jó lapok elég ritkán jönnek így a 40 csomagból se biztos hogy sok jót lapot fogsz szerezni. Mondjuk az egész pénztárca függő. Én még a legelején vettem egy 40-es pakkot azóta se és nem is gondolkodom hogy vegyek-e újra. Mivel már elég sok lapom van, így nem igazán akarok kiadni ~14ezer ft-ot 1-2 ezer dust-ra.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#11137) F-ECT$ válasza LBandi (#11136) üzenetére


F-ECT$
titán

Viszont egy második vagy x. 40-pakk már pazarlás.
Attól függ, hogy mit értesz pazarlás alatt. A common és rare lapok gyorsan jönnek, viszont az epic és főleg legendary lapok egy részét csak craftolni tudod, ahhoz meg dust kell. Tehát valóban kevesebb új lapot kapsz egy 2-ik vagy 3-ik 40-es packból, viszont annál több dustot.

Dive ever, work never.

(#11138) LBandi válasza F-ECT$ (#11137) üzenetére


LBandi
aktív tag

Jobb esetben is 2 legendre való dust ha kijön egy 40-es pakkból és akárhogy is nézem nem igazán költséghatékony pár lapért annyi pénzt kiadni. Míg az első 40-esből sok lapot fog tudni használni mivel alig van lapja kezdő révén.

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#11139) ollie válasza Phobion (#11133) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Neked kell tudnod, hogy megéri-e a számodra. Szerintem, ha komolyabban akarsz constructedet játszani, és nincs időd gold grindelésre, akkor megéri. Ha főleg arénázni akarsz, akkor meg értelemszerűen nem.

***

(#11140) F-ECT$ válasza LBandi (#11138) üzenetére


F-ECT$
titán

Átlagosan 2 legend + 1 legendre való dust.

Illetve egy legendet ne egy az egyben hasonlíts egy common laphoz. Ha egy deckből hiányzik 1-2 legend, akkor akár használhatatlanná is válhat a hiánytól.

Dive ever, work never.

(#11141) dejaris válasza whitezo88 (#11135) üzenetére


dejaris
addikt

Nem kell kifarmolni semmit az elvezetes jatekhoz, alap paklival is lehet szakitani am.

(#11142) LBandi válasza F-ECT$ (#11140) üzenetére


LBandi
aktív tag

Az igaz, viszont common, rare +1-2 epic lapból összeállított deckel is szépen el lehet lavírozni persze nem legend rangig (habár Trump bácsi erre is rácáfolt rendszerint).

PhobioNN7: Amúgy lapszerzésre arénázást javaslom abban az esetben ha mégse veszel pakkot. Napi küldetésekből és a play módban 3win/10gold jutalom révén egy hét alatt kb. 500 goldot össze lehet szedni ami pár Aréna run-ra kifutja.

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#11143) whitezo88 válasza dejaris (#11141) üzenetére


whitezo88
nagyúr

csak egy nem Trump vagy más profi embernek akinek nincs 6-8 órája naponta meg fog ragani a ladder derekán, ha nem facehunter, vagy zoo-val megy, amik olcsók, vagy budget mage-shamannal. Rank10 alatt szinte csak facehunter és zoo van, a másik fele pedig control warrior, watcher druid leginkább. pala, pap alig, de shamannal is alig találkoztam (azokat mind meg tudtam verni). de persze csak arénához tényleg nem kell költeni. én azért örülök hogy így lett nem egy nem két legendem, de a P2Warrior deck még mindig arrébb van, Watcher druidba se ártana egy TBK, mert az sincs és a handlock elkalapálja. Az amúgy hogy veri meg a handlockot? TBK kell azzal egy tauntos óriás meg van oldva, de nincs hard removalja más, a Tinkmaster volt de az meg kuka ugye. Illetve egy BGH van még. Shamannal legalább van 2 ES a süsü ellen meg 2 hex 2 óriásra, a többi annyi hogy életére kell figyelni kicsit. napokban elvesztettem egy gamble.t, jó boardelőnyöm volt kb 6-7. körre, tíz hp-ra csaptam le, neki semmi se volt kint, kezembe egy hex. gondoltam na egy Moltennel még elbírok... hát, kettő jött taunttal, és később se tudtam a másikkal mit kezdeni már.

[ Szerkesztve ]

(#11144) dejaris válasza whitezo88 (#11143) üzenetére


dejaris
addikt

Miert feltetelezed, hogy celja a legend rangot elerni? R1X-en is jol szorakozhat estenkent. Es barmennyire hihetetlen, de zoo-val is megragadnak az emberek a ladder derekan, mivel meg mindig nagyon nehez jol jatszani vele.

(#11145) Tyler Durden válasza dejaris (#11144) üzenetére

MIt nevezünk a ladder derekának? Amúgy ezt nem értem, hogy mi a nehéz a zoo lock dekkben.. Csapkodsz vele, mint hal a szatyorban.. (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11146) whitezo88 válasza dejaris (#11144) üzenetére


whitezo88
nagyúr

1., nem mondtam hogy nem szórakoztató, csak általában az ember haladni is szeretne, javulni, ehhez nagyon sok idő kell, amit packvásárlással le lehet rövidíteni, de ugye tapasztalat még mindig fontosabb.
2. a sima zoo a legegyszerűbb erős deck, ennél a facehunter is valamivel nehezebb. 13-12 környékén én is belenéztem pár meccsig, de nevetségesen könnyen lehetett vele nyerni, mass removal, sok taunt tudja megfogni csak. viszont nem szórakoztató, unalmas, egysíkú.

(#11147) Tyler Durden válasza whitezo88 (#11146) üzenetére

Kb ez a tapasztalatom nekem is. Én most shammy/zoolock/NSA druiddal mászom a laddert. 8ig relatíve elég könnyű volt eljutni, ráadásul a meccsek 60%-át zoolockkal játszottam. Gyors, 1xű, mint a faék és kevesen tudják megfogni..

LBandi: tudja a franc mi a neve, fórumon ilyen humorosan tolta a srác :DDD
http://www.hearthpwn.com/decks/39081-the-nsa-is-watching

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11148) LBandi válasza Tyler Durden (#11147) üzenetére


LBandi
aktív tag

"NSA druid" ezen jót nevettem, tán kémkedik az ellenfél lapjai között, vagy esetleg lehallgatja a gondolatait mit szeretne kijátszani? :DDD

"Az igazi EMO-s halva születik."

(#11149) whitezo88 válasza LBandi (#11148) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az a priest, aki engem is t3 mindgames Al'Akirral vert meg a múltkor, meg féltucat lapot lop el :DDD

(#11150) LBandi válasza Tyler Durden (#11147) üzenetére


LBandi
aktív tag

Ez jó, jót derültem egy két kombó leírásán.

whitezo88: Valóban a priestre jobban illik az NSA jelző. :K

[ Szerkesztve ]

"Az igazi EMO-s halva születik."

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.