Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11701) whitezo88


whitezo88
nagyúr

egyébként korábban szó volt arról hogy Garrosh helyett Varian lesz a Warrior, ezzel mi van? Bár értelmét nem láttam szerintem így pont jó, meg csomó warrior lap horda témájú.

(#11702) P00By válasza whitezo88 (#11701) üzenetére


P00By
nagyúr

ezzel mi van? Nem tudom, 10 percet wowoltam a leges leg elején. Fogalmam sincs ki kicsoda :D

Rogue rush paklim már nem nagyon akar működni pár napja :(

[ Szerkesztve ]

(#11703) whitezo88 válasza P00By (#11702) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Garrosh a horda vezetője, Varian meg az Alliancé.

én most az új warrior drafttal szívok... ma valahogy semmi se jön össze. ellenfél jobb tempóban van végig ha nem akkor az RNG miatt fordít.

0:1 most és a druid is úgy játszik velem ahogy akar.

[ Szerkesztve ]

(#11704) netpeti98 válasza whitezo88 (#11701) üzenetére


netpeti98
addikt

Én valahol azt olvastam, hogy megvásárolható extraként lehet majd lecserélni a hősöket, de csak a kinézet változik a képességek nem.

(#11705) ígyvanferi válasza whitezo88 (#11703) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Most már inkább Vol'jin a horda vezetője.

Egyébként tényleg nincs sok értelme lecserélni Garrosh-t. Majd Varianként a Gorehowl-t kézbefogva támadunk Grommash-sal? Nonszensz. Vagy akkor a fél warrior paklit cserélhetik.
Talán a személyisége miatt, vagy a jelenlegi lore-ban betöltött szerepe miatt akarják lecserélni? Mondjuk Gul'dan sem az a kimondott szent.

Anduint kéne inkább kicserélni valaki igazi, komolyan vehető herora. Bár nem nagyon ismerek ilyen priestet a warcraft lore-ból. Talán Tyrande. Esetleg ha a witch doctorokat is priesteknek tekintjük, akkor még Vol'jin is szóba jöhet. Bár ezzel megint csak több lenne a baj, ami a kasztspecifikus kártyák jelentős részét illeti.

(#11706) M3oH válasza ígyvanferi (#11705) üzenetére


M3oH
addikt

Nem hiszem, hogy vmelyik herot lecserélnék már. Újak biztos lesznek idővel.

(#11707) kovsol válasza ígyvanferi (#11705) üzenetére


kovsol
titán

Ezeket a könyvekből vágjátok így? Vagy a Warcraft játékokból?

más:
Antonidas egy frost mage volt valójában, és mégis fireballt ad itt a játékban. Ez nekem fura csak amúgy?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11708) k.kristof válasza ígyvanferi (#11705) üzenetére


k.kristof
őstag

Tyrande Whisperwind elég híres priest a WoW lore-ból :) A másik Velen lehetne, de ő legendary lapként van bent.

Képzeld el, druidaként ott a paklidban Tyrande, az lenne csak a jó :D

[ Szerkesztve ]

(#11709) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Ha mar itt tartunk garrosh az apukajat kuldi harcba :)

(#11710) k.kristof válasza whitezo88 (#11709) üzenetére


k.kristof
őstag

Cairne Bloodhofnál meg a Deathrattle a saját fiát idézi meg.

(#11711) ígyvanferi válasza kovsol (#11707) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Pár éve, amikor még sok időm volt és javában WoW-oztam elég sok warcraft lore-t olvastam.

Azt honnét tudjuk, hogy frost mage volt? Szerintem ez nem úgy van, mint hogy mi játékosok választhatjuk valamelyik specializációt. Archmage volt és kész.

(#11708) k.kristof: ja, Velen, még ő is nagyobb erőt képvisel, mint Anduin.

[ Szerkesztve ]

(#11712) kovsol válasza ígyvanferi (#11711) üzenetére


kovsol
titán

Warcraft3-ban szerepel hősként és ott eléggé annak tűnt. (bár így most belegondolta, 4 spellből kettő frost, kettő meg inkább arcane ágra rakható) Ez alapján nekem az jobban adta volna, ha egy frost elementalt adna lapként, mivel ott is az volt az egyik képessége.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11713) whitezo88 válasza kovsol (#11712) üzenetére


whitezo88
nagyúr

azért az egy eléggé leegyszerűsített kaszt volt ott, a fireball meg elég jó spell, az illik jobban egy legendhez, szerintem logikus így.

más: a warrior draft is 3:3 lett, 2x druida vert meg elég csúnyán. egyik még egy Cairnet is kivágott, azt akkor adtam fel. nosza, draftolok egy druidot. nulla swipe, nulla groove, nulla druid of the claw, starfall sincs csak wrath meg starfire. epic lap sincs. az alapok jók, van több tazdingo, yeti is, meglátjuk...

Cairne Bloodhofnál meg a Deathrattle a saját fiát idézi meg.

ez természetes, WoW-ban Cairne halála után a fia, Baine vette át a helyét a taurenek vezéreként. Cairne is azért mond mást Garrosh ellen mert nem volt épp felhőtlen a viszony köztük.

[ Szerkesztve ]

(#11714) F-ECT$


F-ECT$
titán

Patch notes. Főleg bug javítás, illetve most már tuti nem fogsz questet kapni, ha betelt a 3 napid, és megcsinálod az egyiket. :(

Dive ever, work never.

(#11715) k.kristof válasza F-ECT$ (#11714) üzenetére


k.kristof
őstag

Tegnap éjjel már le is töltötte, az első két javítást nagyon vártam, rettentő idegesítő bugok voltak...

(#11716) ollie válasza F-ECT$ (#11714) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Bemásolnád ide? melóhelyen le van tiltva az az oldal.

***

(#11717) k.kristof válasza ollie (#11716) üzenetére


k.kristof
őstag

Bocs a közbeszólásért :)

Bug Fixes

- Hearthstone will no longer remain on screen when Alt + Tab are pressed in Full Screen mode.
- The client will no longer pester you repeatedly about the Season ending over and over again.
- Losing an Arena match and returning to the key screen will no longer cause the key to appear to have been upgraded.
- The sound played after casting Assassinate no longer continues after the attack has finished or is cancelled. Don’t forget to check for a pulse.
- The Buy button in the Shop should now be properly clickable when you have 100 or more gold.
- Accepting a Friendly Challenge while the Store UI is open will no longer cause the Store UI to remain and obstruct view of the deck selection screen. Store UI gets a little clingy sometimes.
- You are once again able to start a game in any mode after exiting a Friendly Challenge match.
- Battle.net friends on the friend’s list will once again accurately reflect the game status of cross-game friends.
- Minions once again gain +1 Health when Sword of Justice is triggered after Repentance is played.
- Completing a quest when there are three quests in the quest log will no longer immediately grant a new quest.

[ Szerkesztve ]

(#11718) k.kristof válasza ollie (#11716) üzenetére


k.kristof
őstag

Ha a Hearthpwn megy, akkor oda is felrakták: patch note.

(#11719) ollie válasza k.kristof (#11717) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Köszi!

***

(#11720) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Ok, WTF??


Indul a játék, én épp böngészek, mire visszamegyek ott a minion!!!??

Live-Die-Respawn

(#11721) whitezo88 válasza oriic (#11720) üzenetére


whitezo88
nagyúr

egyik fails of the weekáben olyan van első körben, hogy kirak egy hunter íjat a hős MAGÁTÓL (más a hős is) majd 1hiteli az ellenfelet... szintén magától.

(#11722) oriic válasza whitezo88 (#11721) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kinyomni se lehet. :D

Más:

Az igazi OTK. :DDD

Nyád... :DDD

Live-Die-Respawn

(#11723) ígyvanferi válasza oriic (#11722) üzenetére


ígyvanferi
addikt

I just dont care about the sheep... hányszor gondoltam én is hasonló helyzetben ezt és kaptam ki, mint a fene. :D

(#11724) Wolverine válasza ígyvanferi (#11705) üzenetére


Wolverine
félisten

Anduinnak szerintem elég nagy szerepe lesz még a lore-ban a közeljövőben. Már most fontosabbnak érzem, mint pl. Rexxart vagy Valeerát a játszható hősök közül.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#11725) whitezo88 válasza Wolverine (#11724) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Valeerát nem is értem még mindig, benne sincs a játékban, szinte csak egy villanásra volt benne a WoW-ban.

A Wow comicban még megjelenik szereplőként és ennyi.

(#11726) Tyler Durden

Újabb bug a játékban. Ellenfél paladin, 2 hpja van, én hunter kint van explo trap. Üt truesilverrel engem, trap bekattan lekerül 0-ra, majd a kard healeli 2-re.. Most csak én vagyok háklis vagy tényleg az lenne a normális ha a hpd 0, akkor vesztettél?

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11727) ollie válasza Tyler Durden (#11726) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

OP hunterrel játszottál, ne reklamálj. :P

***

(#11728) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#11726) üzenetére


F-ECT$
titán

Ez nem új, és nem is feltétlenül bug. A trap és a heal egyszerre történik ugyanis.

Dive ever, work never.

(#11729) k.kristof válasza F-ECT$ (#11728) üzenetére


k.kristof
őstag

Én azt vettem észre, hogy előbb healel, és utána támad és kapja a sebzést, bár Explosive Trap ellen nem próbáltam. Így nézve logikus, hogy nem halt meg a pala.

(#11730) Tyler Durden válasza ollie (#11727) üzenetére

Igaz én kérek elnézést :DDD

F-ECT$: én csak abból indultam ki, hogy a neve mellett a hp számláló 0 mutatott, elvileg lénynél ez ilyenkor halál..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11731) kovsol válasza Tyler Durden (#11726) üzenetére


kovsol
titán

Ugye a trap támadás előtt már aktiválódik. A truesilver is támadás előtt healel. Tulajdonképpen teljesen egy időben történt a heal és a támadás, maximum az effektek lejátszása volt megtévesztő. Én ebben az esetben úgy valósítottam volna meg, hogy healel +2 majd utána támad -2. Itt pont fordítva játszotta le, azért tűnik furcsának.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11732) Gyuri27 válasza Tyler Durden (#11726) üzenetére


Gyuri27
félisten

Előbb a heal. Majd ütés. Aztán sebződik a pala (vagy lény), ha marad még hp bemegy a támadás.
Azaz a manyőver végén marad a palának 2 hp-ja.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11733) Sirandrish válasza oriic (#11722) üzenetére


Sirandrish
legenda

2 srác unatkozott...nem is volt minion a paklijába a csókának...
Tuti megjátszott

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11734) whitezo88 válasza Sirandrish (#11733) üzenetére


whitezo88
nagyúr

2 gagdetzan, 1 röfi meg 1 bluegill. de poénnak jó, mert biztos hogy megrendezett :)

(#11735) csoki válasza whitezo88 (#11734) üzenetére


csoki
senior tag

ti nem olvastok kommentek közt? első komment a feltöltőtől:

"Yeah, guys, first episode was scripted, but it's still amazing (you don't see shit like that everyday!). "

:DDD

(#11736) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#11730) üzenetére


F-ECT$
titán

Lénynél is van olyan, hogy lemegy 0-ra, és a végén mégsem hal meg. De persze az ilyen egyszerre történő cuccoknál lehet, hogy kicsit megtévesztő a kiírt érték.

Dive ever, work never.

(#11737) M3oH


M3oH
addikt

(#11738) k.kristof válasza M3oH (#11737) üzenetére


k.kristof
őstag

Majdnem eltaláltam a tojást :) Tetszik a kiegészítő pakli bevezetése, kezdem is gyűjteni a goldot rá.

(#11739) whitezo88 válasza k.kristof (#11738) üzenetére


whitezo88
nagyúr

mennyi gold lehet majd? nem találtam hogy írta volna.

(#11740) Tyler Durden válasza M3oH (#11737) üzenetére

Baron Rivendare mondjuk odab@sz.. 1-2 gólem, Cairn és csatolt vidéke és iszonyat :Y

whitezo88: nem írják /se a goldot se az irl money-t/

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11741) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mi az idegesítőbb a BM-nél?

mikor valakinek van 3 lapja és 1:15-ig gondolkozik hogy 1 lapot kijátsszon. nem egyszer hanem minden körben eljátsszva.

[ Szerkesztve ]

(#11742) xavix13


xavix13
senior tag

Mai nyitás. Valami másnak jobban örültem volna. :(

(#11743) ZS3NI: Én meg azt olvastam hogy Adventure módban kapjuk meg az új lapokat.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11743) ZS3NI válasza whitezo88 (#11739) üzenetére


ZS3NI
őstag

Redditen 250 goldokról beszélnek, nemtudom honnan szedték.

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11744) whitezo88 válasza xavix13 (#11742) üzenetére


whitezo88
nagyúr

jó az :)

én is elvagyok a Millhouseal. :) beraktam a randuin-ish pakliba meg a Zoo-ba is.

(#11745) ollie válasza M3oH (#11737) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Végre, erre vártam! :)

***

(#11746) Scale válasza M3oH (#11737) üzenetére


Scale
őstag

TL;DR? Most nincs időm végigolvasni az egészet :D

(#11747) ollie válasza Scale (#11746) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jön a single player kieg. Az első fejezet ingyenes, a többi goldért vagy pénzért vehető, és végignyomva lehet vadiúj lapokat unlockolni.

***

(#11748) Scale válasza ollie (#11747) üzenetére


Scale
őstag

:)) :R

(#11749) oriic válasza Sirandrish (#11733) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

AZ, de kurta jó nem? :)

Szerk:

Most nézem, új játékmód, új kártyák, single mód, új pálya. :D Hell yeah. :C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#11750) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Tetszik ez az új pálya. Plusz most olvasom hogy 30 új kártya jön? Hell yeah. :C

Live-Die-Respawn

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.