Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10751) Tyler Durden válasza ollie (#10744) üzenetére

Ezen szerintem ne csodálkozz, ez lesz amíg a blizz nem változtat vmit a jelenlegi metán.. Ahogy F-ECT$ már írta, 4 wint valószínűleg a legszarabb rush dekkel is kihoz arénában is, onnan meg már plusszos. Szégyen nem szégyen köv aréna runnál bepróbálom ez a no brain módszert.

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10752) whitezo88


whitezo88
nagyúr

van egy pár felesleges lapja neki is :DDD [link]

de most egy 10-3 után megint olyan draftolt, amit én (és többségünk) szökőévente tudok...

ollie - de ilyen irtózatos mennyiségű dustnál nem tök mindegy? A greenskint is lecraftolhatná.

[ Szerkesztve ]

(#10753) ollie válasza whitezo88 (#10752) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ő is - mint én - arra vár, hogy változtassanak lapokat, és csak akkor töri be teljes áron. Amúgy sem sürgős neki, mert tudtommal egyetlenegy legendaryn kívül (Captain Greenskin) minden kártya megvan neki.

***

(#10754) Sirandrish válasza ollie (#10753) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha egy lap hiányozna akkor azt már csak-csak lecraftolnám akármi is az :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10755) F-ECT$ válasza ollie (#10753) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem meg ezt már tartalékolja a kiegre. Bár wow/d3 -ban a kieggel új alapanyag is jön, és erre szerintem itt is van esély.

Dive ever, work never.

(#10756) whitezo88 válasza F-ECT$ (#10755) üzenetére


whitezo88
nagyúr

az biztos hogy a kiegben kb az összes lapot le fogja tudni kraftolni, ha akarja, azonnal.

kivéve, ha azokból másféle dust jön, pont ezért...

[ Szerkesztve ]

(#10757) ollie válasza F-ECT$ (#10755) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

99%-ban csak arénázik, szóval nem biztos, hogy le fogja craftolni az új kártyákat.

Viszont az a célja, hogy minden kártyából meglegyen neki a golden változat.

[ Szerkesztve ]

***

(#10758) whitezo88


whitezo88
nagyúr

0-2 mage-el. jó lesz ez is... :U most már megy a kövi, berakom, elvileg nem kéne ilyennek lennie ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#10759) whitezo88 válasza whitezo88 (#10758) üzenetére


whitezo88
nagyúr

[link]
+senjin, water elly, creeper, berzerker, Stormpike, Blizzard.

Kripp közben egy brutál huntert draftol megint 5 UTH-val, Ragnarossal, rengeteg jó beasttel.

[ Szerkesztve ]

(#10760) Sirandrish válasza F-ECT$ (#10755) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az vicces lenne :K
Nah jó..egyáltalán nem lenne az :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10761) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#10755) üzenetére

Ez egy kártyajáték, imho kár lenne túlbonyolítani. Másik fele, ha most bevezetik a griffhere gyűjtögetést, akkor a dustokkal mit fogsz csinálni? :U

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10762) Ereshkigal válasza Tyler Durden (#10761) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Nyilván csak anyagi okokból bonyolítanának... biztos ki lehetne ezt találni, pl. dustból az alapjáték kártyáit craftolhatod, griffheréből az első kiegét... mindenesetre én akkor hagyom abba, ha bevezetnek valami hasonló baromságot.

(#10763) Sirandrish válasza Tyler Durden (#10761) üzenetére


Sirandrish
legenda

Hát ha esetleg megfigurázzák hogy a mostani dustot majd nem lehet felhasználni az új kártyákhoz akkor ggbb.
Nem gondolják hogy majd kezdem a nulláról mert nekik kell a pénz? Remélem eszükbe sem jut ilyesmi..

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10764) Tyler Durden válasza Ereshkigal (#10762) üzenetére

Már most a határán állok a szüneteltetésnek az agyatlan rush miatt, jön vmi kavar a dustolás környékén, insta lépek..

Andrish: hja madárnak ne nézzenek (:

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10765) Sirandrish válasza Tyler Durden (#10764) üzenetére


Sirandrish
legenda

Napiquest power...én már csak ennyit szánok rá :K
Bár azt nem tudom hogy paklikat minek veszek mert sok szükségem már semmire sincs :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10766) F-ECT$ válasza Ereshkigal (#10762) üzenetére


F-ECT$
titán

Anyagi okai lennének. Aki (anno) beletolt jó pár órát / vett kártyát, és most kb megvan neki minden, az jó eséllyel annyi dustot / goldot fog gyűjteni a következő hónapokban, hogy mire kijön a kieg, addigra a szükséges kártyákhoz meglesz az erőforrása. Így nem hozna elé bevételt a kieg. Persze ha ilyen emberből kevés van (ezt a Blizz pontosan nyomon követi), akkor nem kell új alapanyag.

Dive ever, work never.

(#10767) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hát nekem nem jött be a Hunter. 3-3. :U igaz, semmi húzás se jött.

[ Szerkesztve ]

(#10768) ollie


ollie
MODERÁTOR

Na, nagyjából befejeztem ezt: Hearthstone arena - nem klassz specifikus Basic/Common kártyák elemzése

A megjegyzéseket várom. Bevezettem egy counter megjegyzést is, hogy mivel lehet az adott miniont counterelni. A következő a rare kártyák elemzése lesz, majd az epic/legendaryké (utóbbi 2 egyben lesz).

***

(#10769) Ereshkigal válasza F-ECT$ (#10766) üzenetére


Ereshkigal
őstag

Ez az analógia, ehhez hozzájöhet még a "próbáljuk meg" kapzsiság faktor. :)

(#10770) TheProb


TheProb
veterán

Hát ez az aréna nagyon lutri és "mák" faktorra megy :/
Eddig 2 loose-m volt de az akkora hogy nem akartam elhinni... Folyamatosan kaptam a useless lapokat amikkel semmit se tudtam csinálni... Elsőnél a sámán egyből Dust devil-el kezdett és véletlen se jött 4 körön keresztül olyan lap amivel le tudtam volna szedni az egy kis nyamvadt hp-ját... (hunterrel), majd lerakott 3! Flametongue-t és fortune for the win! :D Nem kicsit felhúzta az agyamat... :D
Következő körben szintén marha nagy loose, elején még nagyjból jól álltam de aztán megint nem jött 1 értelmes lap se és mage fordított és megnyerte. Elég elkeserítő, hogy aréna ennyire szerencse alapon megy, kezdve a class és lap role-nál :S
Jelenleg 1:2 és nemtom meddig jutok így..

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10771) Tyler Durden válasza Ereshkigal (#10769) üzenetére

Lásd blizz és az ah dióban ;]

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#10772) ollie válasza TheProb (#10770) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Mázlija volt az ellenfelednek, általában veszít az, aki Dust Devillel kezd.

***

(#10773) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ha nincs storm, nincs győzelem sem. 7. körre megvert. [link]
pedig streak volt már és majdnem r8 :(

spirit kutya se akart jönni.

ezért számít az RNG, és ezért sem igaz, hogy nicns rossz lapjárás, csak rossz deck...

[ Szerkesztve ]

(#10774) Phoenixy


Phoenixy
senior tag

Ezek az effektek... :DD

Motorola Edge 20 Pro

(#10775) Sirandrish válasza whitezo88 (#10773) üzenetére


Sirandrish
legenda

Legend rangon vagy már? Nem? Akkor fingod sincs... :DDD

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10776) whitezo88 válasza Sirandrish (#10775) üzenetére


whitezo88
nagyúr

ja tényleg, bocsánat... :(

;]

(#10777) Sirandrish válasza whitezo88 (#10776) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most az egyszer, de ne forduljon elő ilyen még egyszer :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10778) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Eh 25 perce kör. Csak azért nyert, mert utolsó lapom Ragna volt, amit Mind Controllal elvett. :(

Live-Die-Respawn

(#10779) TheProb


TheProb
veterán

Nyitottam 1 Pack-ot és volt benne spellbreaker, amani berserker valamint 1 kalóz lap.
Első kettőről kérdezném, hogy előbbivel a baglyot ki lehet váltani nem? Valamint, a berserker kb jó minden deck-be, nem? Valamint a kalóz lapok használható valamire vagy lehet őket darálni (bloodsail raider)?
(sámán, palával játszok jelenleg a legtöbbet)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10780) oriic válasza TheProb (#10779) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Én baglyot is meghagynám.

Live-Die-Respawn

(#10781) kovsol válasza TheProb (#10779) üzenetére


kovsol
titán

Spellbreaker egy nagyon jó lap, érdemes használni.
Bloodsail Raider is egy használható lap fegyvert használó classoknál. Szerintem nem az azonnal betörős kategória, főleg amíg kevés lapod van.

May the Force be with you!

(#10782) ollie válasza TheProb (#10779) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Bloodsail Raider pont jó sámánhoz és paladinhoz is, de főleg utóbbihoz, mert egy truesilverrrel a kézben már 6:3-as minionként kerül a boardra.

***

(#10783) TheProb válasza ollie (#10782) üzenetére


TheProb
veterán

és (#10781) kovsol: Igen közben palára nekem is beugrott, hogy truesilverrel nem is olyan szar, viszont sámlinál eddig általában miniont buffoltam a rockbiterrel, de akkor ezen változtatok.

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10784) F-ECT$ válasza TheProb (#10783) üzenetére


F-ECT$
titán

A Rockbiter szerintem nem számít fegyvernek.

Dive ever, work never.

(#10785) ollie válasza TheProb (#10783) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A Rockbiter nem fegyver, a shamannak is van saját fegyvere, de azt craftolni kell.

***

(#10786) Sirandrish válasza TheProb (#10783) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nem a Rockbiter..hanem a Stormforged Axe..emellé sem rossz. Vagy Doomhammer, de az Axe valószínűbb azért :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10787) TheProb válasza F-ECT$ (#10784) üzenetére


TheProb
veterán

ja igen, benéztem :)

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10788) Gyuri27 válasza whitezo88 (#10773) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tegnap így kaptam ki. Ez a zoo is vagy vagy. Nyersz vagy sem. Akár a hunter.
Néztem veev-t. Hát az is mit művel rugóval. Ha jól jönnek a lapok szét kap mint hülyegyerek a cukros zacsit.
Abba a deckbe is 2 lap volt ami leg. Lerooy és talnos. Persze nem minden ellen jó. Viszont viszonylag olcsó és pörgős.

Amd - Radeon - Ryzen

(#10789) TheProb


TheProb
veterán

Tinkmaster Overspark vagy Lorewalker Cho?

Sámánnak aréna deck építéshez

[ Szerkesztve ]

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10790) ollie válasza Gyuri27 (#10788) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Jó, hogy mondod, ideje kipróbálni a miracle rogue-ot.

(#10789) TheProb: mi a kérdés pontosan?
Ja, szerkesztetted. Ez a 2 nem jó, mi a 3.?

[ Szerkesztve ]

***

(#10791) Sirandrish válasza TheProb (#10789) üzenetére


Sirandrish
legenda

Mi a 3.? Ezek elég szarok:)

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10792) whitezo88 válasza TheProb (#10789) üzenetére


whitezo88
nagyúr

egyikse. előbbi random, használhatatlan. utóbbi meg shamanba használhatatlan. Shamanba Bloodmage és Al'Akir való.

(#10793) ollie válasza Sirandrish (#10791) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Amúgy Tinkmaster nem teljesen rossz, ha a másik kettő sem jó, mert ha úgy teszi ki, hogy csak egy saját toteme van kint, akkor akár 5/5-é is változtathatja a totemet.

***

(#10794) Sirandrish válasza ollie (#10793) üzenetére


Sirandrish
legenda

Háát..nem tudom mi lehet a 3. de látatlanba is azt vinném inkább :D
Nagyon helyzetfüggő lett Tinkmaster.. :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10795) TheProb válasza ollie (#10790) üzenetére


TheProb
veterán

A 3. King mukla...

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10796) Sirandrish válasza TheProb (#10795) üzenetére


Sirandrish
legenda

Vigyed azt :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10797) ollie válasza TheProb (#10795) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ez a legjobb.

***

(#10798) TheProb válasza ollie (#10797) üzenetére


TheProb
veterán

köszi a gyors válaszokat :)

Most se érzem azt, hogy normális lapjaim lennének, de majd kiderül

"Boba is Mickey, Mickey is Boba" - Finkle Einhorn | PC Rig: https://pcpartpicker.com/b/bBy48d

(#10799) Chronos85


Chronos85
tag

Hunter aréna elemzés (félkész)

A megjegyzéseket korrekciókat szívesen fogadom, sőt mi több örömmel várom, hogy minnél több információval legyen gazdagabb az olvasó.

A Huntert első sorban a már tapasztaltabb játékosoknak és a pörgős gyors játékot szeretőknek ajánlanám. Ha rangsorolnom kellene a kasztokat, nálam az utolsó háromban szerepelne, mivel nagyon két élű. Ha sikerül összehozni egy bika paklit, akkor nagyon élvezetes köröket tudunk menni, de sajnos amíg egy közepes vagy gyenge draftal a pala, mage, druid hármasnál kitudunk préselni 4-5 győzelmet addig hunterrel erre esélyünk sincs.
Több removalnál is írom, hogy 2-3 is elfér, ez azért ennyire nem egyszerű, mert szükségünk lesz minoinokra is ha nyerni szeretnénk, Mindig nézzük meg, hogy mennyinél járunk és pl.: 5 kill command mellé valszeg már nem lesz szükségünk explosive shotra.

Hero képesség: 2 manáért 2 direkt sebzés a hősbe elsőre nem tűnik valami jónak. De várjunk csak ezzel igen nagy előnyre tehetünk szert lategameben. Igyekezzünk minnél többször kihasználni. Ezért a draft során több olcsó minoinra lesz szükségünk a többi kaszthoz képest.

A kaszt előnyei:
- szuper hero képesség
- szögegyszerű a játék vele (to the face baby)
- nagyon erős paklit tudunk összerakni, ha elegendő "beast"-et ajánl fel

Hátrányai:
- nagyon szenvedős lesz, ha nem kapunk a draft során a kulcskártyákból

Hunter Secretek: Szerves részeit képezik a kasztnak, ne féljünk beválasztani őket. Egy tapasztalt játékos persze kitudja játszani őket, viszont minden féle képpen hátrányba kerül miatta.

Top kártyák:

King Krush: A Hunter legendary lapja, 9 manáért 8/8 van jópár másik hasonló legend, de ezzel a kijátszott körben is tudunk támadni a charge képesség miatt, nem mellesleg beast.

Gladiator's Longbow: 7 manáért egy 5/2es fegyver nem nagy szám, de várjunk csak ezzel támadva nem szenvedünk el sebződést. Nyugodtan beleszálhatunk akár egy óriásba is.

Snake Trap (secret): 2 manáért 3db 1/1es kígyó kombózva igen nagy előnyre tehetünk szert. pl.: starving buzzardal kapásból három lapot is húzhatunk. Fontos, hogy csak direkt minoin sebzésre aktiválódik. Battlecry, spell, vagy mage pingje nem játsza ki a secretet.

Savannah Highmane: 6 manáért egy 6/5ös elsőre nem nagy szám, de ha meghal 2db 2/2es hiénát idéz. Ezért mint a megjegyzésben is írja ez egy igazi szörnyeteg. 2-3at nyugodtan válogassunk be ha lehetőségünk van rá.

Explosive Shot: Nem sok aoe sebzése van a hunternek. A célpont szomszédjait is sebzi 2vel, igaz a tapasztaltabb játékosok figyelnek már a boardon elhelyezett minoinok sorrendjére, de azért nyugodtan válasszunk be 2-3at is ha tehetjük.

Eaglehorn Bow: Fegyver már ez is elég, de csapdák aktiválásával táplálhatjuk. Early gameben hatalmas előnyhöz juttathat minket, de lategameben se rossz 2t ha tehetjük.

Deadly Shot: A random miatt lehet nem ide kéne sorolnom, de ha letudjuk a nagy dögök mellöl takarítani a kicsiket akkor egyértelműen top kártya 3 manáért akár egy óriást is leszed 2-3nál azért többet ne nagyon, mert a jóból is megárt a sok.

Animal Companion: Ez a spell, mint írja is egy beastet idéz (4/4es taunt, 2/4es +1 dmg minden mobunknak a boardon vagy 4/2es charger). Olcsó, jó, nyugodtan akár 4-5öt is.

Unleash the Hounds: Továbbiakban UTH. 2 manáért az ellenfél boardján lévő minoinjainak megfelelő 1/1es chargeos kutyát idéz. Elsőre nem nagy szám de kombózva pl.: Starving Buzzardal, Scavenging Hyenával, Hunter's Markal nagyon durva pusztítást lehet végezni velük. Ezért ha tudjuk kombózni egyáltalán nem sok a 3-4 se belöle.

Starving Buzzard: A Hunter laphúzó kártyája, 1Hpja miatt csak abban a körben tegyük ki, amikor tudunk is húzni vele. 2-3 ha kitudjuk használni a képességét.

Scavenging Hyena: Önmagában ez se valami nagy szám, de csunyán feltud hízni ha sikerül kombóznunk pl.: UTHval. igyekezzünk akkor kitenni mikor 2-3 beastet is be kell tradelnünk. 2-3 ha sok a beast lapunk.

Hunter's Mark: Igyen kijátszható és bárminek 1re állítja a HPját. kell ennél több? :) Jól kombózható pl.: UTHval.

Multi-Shot: Early gameben hatalamas előnyre tehetünk szert vele, késöbb is hasznunkra válhat.2-3 nyugodtan elfér belöle.

Tracking: Elsőre nem tűnik valami jónak, de mi választhatjuk ki a három lapból a legszimpatikusabbat (a másik 2 visszakerül a pakliba). Ezzel hatalmas előnyt szerezve. Ennek ellenére 2nél többet ne pickeljünk, mert valamivel nyernünk is kell majd.

Nem nagyon jó, de nem is rossz kártyák:

Explosive Trap (secret): Az egyetlen aoeje a hunternek, de csak a hőst támadva aktiválódik. Ezért és 2 sebzése miatt early gamben igazán hasznos.

Freezing Trap (secret): Tempo kártya, csak early gameben tudjuk kihasználni igazából és könnyen kijátszható ezért 1 maximum 2nél többet ne válasszunk belöle.

Misdirection (secret): Nincs is jobb, mint mikor egy nagy sebzést sikerül valaki másra áthárítani, viszont könnyen kijátszható (fegyverek, druid hero power is aktiválja), ezért nem top.

Flare: 1 manáért laphúzás, nem rossz. Secretet, Sthealthet semlegesíteni se rossz, de ezek eléggé szituációhoz kötöttek csak ez miatt nem top.

Tundra Rhino: 2dmgvel nem nagy szám, de az összes beastünknek charge-ot ad amíg él (saját magának is). 5. körben kijátszva nagy valószínűséggel csak egy 2 manás lapot tudunk vele leütni. Ezért probáljuk kombózni mással, ez miatt 2nél többet ne is nagyon válasszunk belöle.

Timber Wolf: Önmagában nem erős, de ha kombózni tudjuk pl.: UTHval, Buzzardal, Kill Commandal már igazán hasznos kis jószág. 2-3 ha paklink engedi.

Houndmaster: Bármelyik beastünkből tauntert csinál +2/2es buffal. Nem hangzik rosszul, de 4/3as értékekkel nem valami nagy szám, ezért csak akkor válasszuk ha van már jó pár erős beastünk pl.: Oasis Snapjaw. 2nél többet azért ne.

Arcane Shot: 2dmg bármire nem rossz, de igazi hasznát csak early gameben vesszük ezért 2nél többet ne pickeljünk ha van jobb.

Rossz kártyák:

Snipe (secret): 2 manáért 4 dmg, nem hangzik rosszul de könnyen kijátszható ezért kerüljük.

Bestial Wrath: Tempót szerezhetünk vele early gameben, nem valami nagy szám mert csak beastre tudjuk rárakni és többnyire 1hpval fog ott maradni az amire ráraktuk.

Hunter-el jól kombózható minionok:

Fontos hogy az első körben tudjunk valamit kijátszani valamint késöbb a hero power mellett. Ezért a jobb 1 manás lapok pl.: Argent Squire, Worgen Infiltrator, Leper Gnome
Jobb Charger lapok pl.: Bluegill Warrior, Wolf Raider, Arcane Golem, Argent Commander
Jobb Beast lapok pl.: Bloodfen Raptor, Dire Wolf Alpha, Ironbeak Owl, Oasis Snapjaw, Stampeding Kodo stb...
Abusive Sergeant: Ezt ne az elsőben rakjuk ki probáljuk UTHval kombózni.
Stonetusk Boar: Ha nincs UTH hunter's markal ez is letakarít bármit vagy ha kell a Kill Command 5 sebzése.
Knife Juggler: Alapból is jó, de UTHval egy getling géppuska.
Wild Pyromancer: Hunter's Markal ha nincs kéznél UTH.
Flesheating Ghoul: Ha nincs kéznél hyena ezt is etethetjük UTHval.
Emperor Cobra: Beast és bármit letakarít Thundra Rhinoval kijátszva.
Cult Master: Ha nincs kéznél Buzzard, UTHval.

Mostmár mehetünk bátran vadászni! Mint látható jók a hunter lapjai, a gond akkor van ha ezeket nem tudjuk combózni. Viszont az aréna is kezd elmenni a gyors pörgős irányban, mint a constracted. Ezért még ha mi nem is fogjuk választani jó tisztába lenni a lapjaival.

Itt meg is ragadom a lehetőséget, hogy megkérjem ollie-t ha méltónak találja (és kijavította a helyesírási hibáimat :) ) nyugodtan csapja hozzá az ő sorozatáhóz, blog bejegyzései közé is rakhatja. Nem haragszok meg ha egy csokorban lesznek, a vázat úgyis onnan vettem. Köszönöm.
A rugót nem igérem meg, ha időm engedi akkor a héten meglesz. Azért azzal több tapasztalatom van.

[ Szerkesztve ]

(#10800) xavix13 válasza Chronos85 (#10799) üzenetére


xavix13
senior tag

Trackingel a nem választott kártyák nem kerülnek vissza a pakliba, egyszerűen eldobjuk őket.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.