Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11501) P00By válasza F-ECT$ (#11498) üzenetére


P00By
nagyúr

Nyitottam egy paklit amiben benne volt az utolsó hiányzó murloc, ezért megkaptam a ledzsenderit. Csak ezért :D Kipróbálni. Szoktam rankdbe menni, szezononként kb. egyszer :DDD Minden alkalommal szarra vertek :(

(#11502) ollie válasza Tyler Durden (#11496) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem mondod? :D

Már azon is csodálkozok, hogy egyáltalán nyertem ezzel hármat.

Az amcsi szerveren meg természetesen most egy olyan druid drafttal tolom, amiben nincs swipe, az összes removal 2db wrath, és lategame minion is csak 1 van.

mod: hehe 7:1-nél tartok ezzel a paladin drafttal

[ Szerkesztve ]

***

(#11503) ollie


ollie
MODERÁTOR

Világbajnok druid draft. Hogy a rákba vagyok ezzel 5:0-n???

***

(#11504) F-ECT$ válasza P00By (#11501) üzenetére


F-ECT$
titán

Érdemes ott is próbálkozni. Rank 20-ig néhány vereséggel el lehet jutni akármilyen paklival.

Dive ever, work never.

(#11505) xavix13 válasza Tyler Durden (#11496) üzenetére


xavix13
senior tag

Végül 9:3 lett. A csúnya mage után egész könnyedén meneteltem 9:1-ig, ahol 2x egymás után mulligan után 5,6,7 manás lapok jöttek a kezembe, szóval megvolt ásva a sírom.
Pláne egy coin+ringleaderes rogue és egy mana wyrm+mirror image-es mage ellen.

De legalább kaptam szépen goldot érte (280). A 12-es arénámra csak 245 járt legutóbb. (Igaz volt helyette egy arany common és egy második pack.)

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11506) ollie


ollie
MODERÁTOR

Végre! :)

***

(#11507) xavix13 válasza ollie (#11506) üzenetére


xavix13
senior tag

Gz! Gondolom 90%-a arénából :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11508) ollie válasza xavix13 (#11507) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából csak 62%, mert szoktam napi questeket play módban csinálni.

***

(#11509) whitezo88


whitezo88
nagyúr

aréna: ellenfél t1 inner inner tigris :D
mondjuk jobb mint ugyanez Gruul-lal...

(#11510) Tyler Durden válasza ollie (#11503) üzenetére

Jólvan, látom téged is "kényeztet" az rng ;) Nekem ma a 4 aréna run alatt csak ilyen moslékot sikerült adnia, nem is csináltam velük karriert /4-5 win/.

xavix13: ne is mondd, néha besírok, hogy milyen kezdőkezeket tudok kapni. Bár mondjuk volt olyan, hogy az ellenfél is hasonlóan "jól" húzott és 4 körön keresztül csak néztük 1mást :D

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11511) whitezo88 válasza whitezo88 (#11509) üzenetére


whitezo88
nagyúr

egyébként volt 2 swipeja, 2 starfireje, legalább 1 wrathja. 1 hp-ra ütöttem (biteot is eltolt), nekem 7. mit topdeckel? erdőt... jól van...

[ Szerkesztve ]

(#11512) Tyler Durden

Aréna másnál is befagyott most, vagy csak engem tisztelt meg vele? Nemtom, de utóbbi iőben egyre többször tapasztalom, hogy ledob vagy szimplán jácchatatlanul belassul..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11513) whitezo88 válasza Tyler Durden (#11512) üzenetére


whitezo88
nagyúr

most jó, de nekem más bajom van, 0:2nél
[link]
kidding??
t2 watcher t3 owl??? lop egy pedit, köv körre van 4 hpm...

pedig gondoltam az auctioneer jól fog menni az olcsó spellekkel.. hát nagyon jól ment...
ja aztán másolja a Lordom gg...

0:3 marha jó volt, nevetségesen erős ellenfelek jöttek...

[ Szerkesztve ]

(#11514) F-ECT$ válasza whitezo88 (#11513) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezért nem arénázok :)

Szegény sámán már vagy 10 kör óta board előnyben volt, de nem volt elég dmg a paklijában. Egy Leeroy elég lett volna még wf nélkül is, de végül azért csak sikerült nyerni :D

Dive ever, work never.

(#11515) whitezo88 válasza F-ECT$ (#11514) üzenetére


whitezo88
nagyúr

nem baj volt benne egy Mindgames ami nincs, meg nem dustot kaptam hanem 30 aranyat legalább :)

(#11516) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#11514) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én meg ezért nem rankedezem.

(#11517) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#11516) üzenetére


F-ECT$
titán

Magas labda volt, szépen leütötted ;)

Dive ever, work never.

(#11518) F-ECT$ válasza whitezo88 (#11513) üzenetére


F-ECT$
titán

Ezt most találtam. A képről 6 db 2 drop hiányzik.

Dive ever, work never.

(#11519) whitezo88 válasza F-ECT$ (#11518) üzenetére


whitezo88
nagyúr

4:3 talán meglesz.

(#11520) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#11518) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Korrekt. 3 legendet már én is draftoltam arénában. Sikerült is egy lenyűgöző 5-3-at menni azzal. Mentségemre a többi lapot tekintve a pakli elég kaki volt.

(#11521) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#11520) üzenetére


F-ECT$
titán

Ebből is látszik, hogy a legend önmagában nem elég. Egyébként melyik 3 volt az és melyik class?

Dive ever, work never.

(#11522) F-ECT$


F-ECT$
titán

Próbálok handlockkal játszani, de valahogy nem akarja az ég. Priest ellen mentem, már kiment a 2 SW: D, 2 SW: P, 2 Toughtsteal (persze giantet is sikerült vinnie), 1 Minid Vision, bár MC még 1 sem. Én 15 hp-n voltam, ellenfél 30-on, előttem az utolsó Molten Giantem 9/1-es tauntként, és egy Argus (2/3), előtte semmi. Én jöttem, 10 mana, heal nem volt, giant/drake nem volt, így gondoltam a legjobb, ha Jaraxxus-t tolok. Megtettem, majd támadtam, így maradt neki 16 hp-ja, nyomott is egy Well Played-et, amire én butus azt hittem, hogy engem dicsért meg, de NEM.
Ezt tolta: Mortal Coil (tőlem lopva ofc) -> tauntnak annyi, majd Leeroy (ezt is tőlem lopta valószínűleg) -> 9hp, majd Mind Blast -> 4 hp, majd Dennis -> 2hp, majd felhealelte magát 18-ra, és azt hittem vége a körnek, de még jött egy utolsó előtti lapos Soulfire, és így gg. :DDD

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#11523) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#11521) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Leeroy, Hogger és Ragnaros hunterrel. Be is szúrtam akkor a draftot. Itt meg írtam, mennyire voltak hasznosak.

[ Szerkesztve ]

(#11524) whitezo88


whitezo88
nagyúr

egy a baj az antiagro watcher druiddal: teljesen használhatatlan nem agro paklik ellen. pala ellen igaz szűkösen de vesztettem, aztán rogue összepakolt 6 kör alatt, bár ott még taunt se jött. csináltam inkább sima control druidot...
bár azzal most shaman ellen szopok. t2 unbound t3 doges. hiába van kezemben wrath meg swipe ha nem tudok mit csinálni velük ilyenkor még. 6. körre fel is adtam, mert Groove sincs sehol. zsinórban 3 lose rank11ról...

[ Szerkesztve ]

(#11525) F-ECT$ válasza whitezo88 (#11524) üzenetére


F-ECT$
titán

Szerintem a druida rank 10-15 között nem az igazi most. Talán a ramp, de ahhoz is jól kell húzni. Miracle ellen meg legalább 2 taunt kell turn 6-ra, mert egyet lazán Sapol.

Dive ever, work never.

(#11526) kovsol


kovsol
titán

Valaki tudna segíteni abban, hogy manapság rankedre milyen paladin paklit lenne érdemes összerakni? Cél a rank10 alá bejutás. Vagy nem is érdemes a palát erőltetni inkább?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11527) F-ECT$ válasza kovsol (#11526) üzenetére


F-ECT$
titán

Koyuki paláját lesd meg.

Dive ever, work never.

(#11528) kovsol válasza F-ECT$ (#11527) üzenetére


kovsol
titán

Köszi, ez jó tipp volt. Fejlesztettem is a paklimon.

May the Force be with you!

(#11529) F-ECT$ válasza kovsol (#11528) üzenetére


F-ECT$
titán

Jó kis deck, csak nincs meg hozzá a Tirionom. Szerintem most jobb, mint a druida deckek, és kevesen tolják, így meglepőbb lehet.

Dive ever, work never.

(#11530) xavix13


xavix13
senior tag

Ezt már nevezem paladin draftnak. :C Kíváncsi vagyok meddig megyek vele. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11531) kovsol válasza F-ECT$ (#11529) üzenetére


kovsol
titán

Legendary nekem sincs meg sajnos mind hozzá. Ragnaross és Tirion viszont megvan. Szerencsére írt alternatívát is a legendary kártyákra, a tinkmastert és caint kénytelen voltam pótolni. Bár a tinkmaster most már nem akkor nagy szám úgyse. Ezt a leírást néztem amúgy.
Mondjuk az egyik kedvenc kártyám a SoJ nincs a pakliban.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11532) ollie válasza xavix13 (#11530) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Itt már lehet, hogy túl sok lesz a consecration, de attól függetlenül jó lett.

***

(#11533) xavix13 válasza ollie (#11532) üzenetére


xavix13
senior tag

Valószínű, de a poén kedvérért kivettem mindet. Úgy se kapok többet, ennyit egy draftnál. :D

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11534) dilipok válasza ollie (#11506) üzenetére


dilipok
veterán

ezt amugy hol szamolja? marmint, h mennyit nyertel any game mode?

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11535) F-ECT$ válasza kovsol (#11531) üzenetére


F-ECT$
titán

Ennél van egy picit újabb. Legalábbis a streamjén, listát nem tudok adni sajnos.

Dive ever, work never.

(#11536) kovsol válasza F-ECT$ (#11535) üzenetére


kovsol
titán

Akkor talán ez? [link] Mondjuk ha erre gondoltál, sajna giant hiányban szenvedek így ezt tuti nem rakom össze.
Amit korábban linkeltem az aljára lapozva van egy upated deck. Azt raktam össze.

Mikor szokott streamelni amúgy? Kíváncsi lennék rá majd, még soha nem láttam játszani.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11537) Gyuri27


Gyuri27
félisten

Nyehehe. Hihihi. Hahaha.
Mit sikerült bontanom, na, na?

Amd - Radeon - Ryzen

(#11538) ZS3NI válasza Gyuri27 (#11537) üzenetére


ZS3NI
őstag

Golden Ragna vagy Wisp :D

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11539) kovsol válasza Gyuri27 (#11537) üzenetére


kovsol
titán

4db wisp és egy angry chicken egy pakliban. ;] Ebből az egyik wisp gold. :DDD

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11540) P00By válasza kovsol (#11539) üzenetére


P00By
nagyúr

:D ;]

(#11541) Gyuri27 válasza ZS3NI (#11538) üzenetére


Gyuri27
félisten

Sajna csak sima ragna. :DDD

kovsol: ha az nem is, de hasonló szokott lenni.

Amd - Radeon - Ryzen

(#11542) oriic válasza kovsol (#11539) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Vagy 4 gold whisp. :DDD

Live-Die-Respawn

(#11543) P00By válasza Gyuri27 (#11541) üzenetére


P00By
nagyúr

EU-n nagyon rég nyitottam legendásat :(

(#11544) whitezo88


whitezo88
nagyúr

ismét bőkezűen osztott lapokat a gép:
[link] [link]
összesen 4 leszedést dobott be, persze párosával... húzás csak a recycle van, azt kész.

(#11545) ollie válasza dilipok (#11534) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Quest Logban van a nyerések száma, de nincs benne a practice, és a 100 ill. 1000 nyerésbe az is beleszámít.

(#11544) whitezo88: Ez se sokkal jobb, 1db swipe sincs :D De legalább van némi laphúzás.

[ Szerkesztve ]

***

(#11546) SLYM


SLYM
veterán

most már én is büszkélkedhetek egy igen jó nyitással. lehet, hogy ezzel honorálta a játék, hogy elkezdtem rankedezni :) [link] amúgy ez a legend mennyire számít jónak? érdemes betenni egy mage deckbe?

[ Szerkesztve ]

(#11547) Sirandrish válasza SLYM (#11546) üzenetére


Sirandrish
legenda

Erősen a gyenge legendek mezőnyét erősíti, de 1-2 rush deckbe talán beleférhet :K
Mage deckbe én konkrétan nem tenném :N

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11548) whitezo88 válasza SLYM (#11546) üzenetére


whitezo88
nagyúr

rush vagy hunter pakliba, de a gyengébbek közé való. tulajdonképpen egy +1 attackos Yeti 1-el olcsóbban, de a banán visszaüthet.
Zoo-ba használja Reynad, meg asszem Millhouse-t is...

[ Szerkesztve ]

(#11549) kervantas válasza SLYM (#11546) üzenetére


kervantas
aktív tag

Hunter deckben jó, meg egy-két miracle Rugó-ban láttam még. Ha tudod tartani a board controlt akkor nem akkora hátrány az a két banán.
Egyébként két perce nyitottam egy Lorewalker Wisp-et, van annak helye valahol Randuinon kívül?

(#11550) xavix13 válasza kervantas (#11549) üzenetére


xavix13
senior tag

Azt mondják hogy spell szegény deckekbe, de én konkrétan még senkit sem láttam aki használná. Max. fun deckbe.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.