Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#11051) M3oH válasza Wolverine (#11050) üzenetére


M3oH
addikt

A facet, azért hívják facenek, arcra megy, vagyis a hősre.

(#11052) dejaris válasza Wolverine (#11050) üzenetére


dejaris
addikt

Magyaran jatekhelyzet dontii el, hogy valami rush, vagy face? Teljesen felesleges megkulonboztetni.

(#11053) netpeti98


netpeti98
addikt

Sámán aréna: Earth Elemental vagy Faceless?

(#11054) ZS3NI válasza netpeti98 (#11053) üzenetére


ZS3NI
őstag

Earth elementál kb a legjobb epic sámánnal. 100% hogy az kell

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11055) ígyvanferi válasza netpeti98 (#11053) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Én inkább az elementalt vinném. Faceless is jó lehet, de leginkább csak ha valami nagyot tudsz lemásolni. Mostanában meg divat telesz.rni a boardot kis minionokkal.

68-jára nyitottam egy Millhouse Manastormot. Hurrá!

[ Szerkesztve ]

(#11056) pethYeti


pethYeti
addikt

Tegnap felcseszett a játék, nem tudom ez bug-e vagy rejtett faszság. Leraktam egy Auchenai Soulpriest, majd az ellen minionra ráküldtem egy Power Word: Shield-et ami healelte... Ez normális?

(#11057) ZS3NI válasza pethYeti (#11056) üzenetére


ZS3NI
őstag

A power word shieldnek semmi köze a gyógyításhoz. Give HP. :) nem pedig heal

IDDQD ( ͡° ͜ʖ ͡°)

(#11058) pethYeti válasza ZS3NI (#11057) üzenetére


pethYeti
addikt

Oh valóban :)

(#11059) ígyvanferi válasza pethYeti (#11056) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Mármint, hogy adott neki plusz 2 hp-t vagy ténylegesen healelte, mert sebzett volt? Az előbbi normális.

(#11060) pethYeti válasza ígyvanferi (#11059) üzenetére


pethYeti
addikt

Világos már, csak kb 2 hónapja nem hseztem, aztán csak reflexből toltam, elfelejtettem hogy az +2-t ad és nem healel.

(#11061) Tyler Durden válasza F-ECT$ (#11034) üzenetére

Olvasgattam fórumokat, de sajna semmi konkrétat nem írnak. Utolsó 2 legend változtatás is ugye csak amiatt volt, mert az a 2 lap kb minden deckben szerepelt.

Nálam ha az általad leírtakból kellene választani akkor a köv sorrend lenne:

1.Tirion
2. Alex
3. Grommash vagy Sylvanas /itt nem tudok dönteni/

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11062) xavix13


xavix13
senior tag

Nekem is volna dustom egy legendre, de fogalmam sincs melyiket kéne. Jöhetne Leeroy, Cenarius, Black Knight, Ysera, Sylvanas.

Vagy legyárthatnám a Druid deckembe a 2 Ancient of Loret, 2. Keepert, 2. Ancient Watchert, 2. Argust, 2. Argent Commandert, Sámánhoz meg a 2 Feral Spiritet, 2 Lightning Stormot. Csak az a baj hogy ezeket előbb utóbb úgy is nyitok míg legendet nem igazán és nagy valószínűséggel akkor is valami hulladékot.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11063) dejaris válasza xavix13 (#11062) üzenetére


dejaris
addikt

Ezeket persze, kinyitod valamikor, de addig sokkal elvezetesebb lesz a jatek veluk, mint egy arva legendel.

[ Szerkesztve ]

(#11064) xavix13 válasza dejaris (#11063) üzenetére


xavix13
senior tag

Eddig is legendeket csináltam rare, és epickek helyett és nem bántam meg. Meg most már eléggé sok kártyám van és igazából már csak ezek kellenének úgy isten igazából, na meg persze a legendek.
Viszont most nagyon erősen gondolkodom rajta, pont azért mint amit te is mondtál.
Most még nehezebb dönteni mint az első 2 craftnál, mert akkor még sok volt az új kártya amit nyithatok.
Most viszont sztem annál a pontnál vagyok, hogy vagy bemákolom ezeket a közeljövőben és jóság van, vagy nyitom a 40 dustos paklikat, mivel már a lapok nagy része megvan.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11065) Tyler Durden válasza xavix13 (#11064) üzenetére

Alig van pár legend ami értelmes a jelenlegi metában, én szerintem is jobban jársz epic kraftokkal..
Ami vicc, pont azokat a lapokat gyártottam én is, amiket most te tervezel :D

[ Szerkesztve ]

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11066) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Uristen tides milyen pala ellen jatszott pappal: dupla doomsayer ogre harpy, volt gelbin is meg tobb legend es kikapott :D classic pala deck, meta reolutionary

(#11067) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hát ez az anti agro druid rankeden nem nagyon akar működni... 8 kör alatt 11 hp-t tudtam csak leverni neki, lore még segített volna (2 lapja volt és az healel ugye) de nem jött pedig 2 innervate volt. kill command, stb megoldotta ha épp volt kint taunt.

[ Szerkesztve ]

(#11068) Kvelstadt válasza ollie (#11047) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Pont úgy vagyok most.
Fel van gyűlve 3 és azt sem tudom most megcsinálni.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11069) Tyler Durden válasza whitezo88 (#11067) üzenetére

Én azt váltogatom most zoolockkal és egész jól megyek. Ma kezdtem kicsit odalépni rankeden 16-ról felkapáltam 8-ra. Most volt egy kis szünet azt folytatom.
Ami röhej a handlock-oknak nem találom az ellenszerét, lassan ott tartok, hogy ha látom handlock feladom, azt go köv meccs..

"It's only after we've lost everything that we're free to do anything." Télen snowboard, nyáron bringa + LEGO® PSN ID: oORastaMaffiaOo

(#11070) F-ECT$ válasza whitezo88 (#11067) üzenetére


F-ECT$
titán

Én hunter vertem vele, zoo ellen még nem próbáltam.

Dive ever, work never.

(#11071) F-ECT$ válasza xavix13 (#11062) üzenetére


F-ECT$
titán

Talán rare-t még nem olyan fájdalmas craftolni, hiszen ha nyitsz is, akkor is csak általában 1-et, és akkor csak 80 dustot vesztesz vele. Viszont ha lecraftolod a 2 epicet, és utána abból nyitsz, akkor 300 dust ment a kukába.

Én az argenteket, argusokat tuti legyártanám, mert azok szinte mindenhova beférnek, akárhogy alakul a meta. Ha komolyan szeretnél sámánozni, akkor a feralokat és a 2 stormot is legyártanám. A druidából hiányzó cuccok (főleg a 2 lore) még elég sok dustba kerülnének, lehet egyelőre azt nem erőltetném.

De ha legend:
-Leeroy - tuti, sok helyre befér, akár rush, akár mid, sőt a handlockban is előfordul, ami pedig már control deck
-Cenarius - mivel sok lap hiányzik még a druida deckedből, így ez kiesik
-TBK - jó lehet ez is sok helyre
-Ysera - nagyon jó legend, de csak control deckbe fér el (főleg wariban látni jelenleg)
-Sylvanas - kicsit szituációs, mostanában kezd ismét elterjedni

Dive ever, work never.

(#11072) F-ECT$ válasza whitezo88 (#11066) üzenetére


F-ECT$
titán

1-2 hete, mikor mindenki zoo meg face hunter akart lenni, akkor láttam palát: 2 doomsayer, 2 holy light, 2 guardian, 2 wild + eq/cons - egész jó volt vele a srác, persze szinte minden más ellen elvérzett.

Ma nem nagyon játszottam, de az 5 meccsemből 0 rush/face volt. Kezd megfordulni a trend?

@ígyvanferi: Edwinre azért illik rádobni egy Concealt, nem?
Persze, de az nem mindig jön kézbe, még lappörgetéssel sem.

Dive ever, work never.

(#11073) F-ECT$ válasza Tyler Durden (#11061) üzenetére


F-ECT$
titán

Köszi, egyelőre még érlelgetem, nem tudom, hogy Tirionnal elkezdenék-e palázni, Grommash meg önmagában kevés lenne a wari deckhez. Alex már inkább esélyes, no meg ahogy már korábban írtam: Al'Akir.

Ami röhej a handlock-oknak nem találom az ellenszerét
Bgh + 2 silence, illetve 15 hp körülről nem szabad lejjebb vinni, hogy ne tudja kitenni ingyen a molteneket, hanem onnan board + kézből kell 0-ra vinni. Persze ezt könnyű leírni...

Dive ever, work never.

(#11074) Kvelstadt válasza pethYeti (#11060) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Én ezt úgy jegyeztem meg hogy amire az van írva hogy restore, az tud sebezni.
De persze én is elkövettem majdnem minden hibát amit a soulpriest hatása miatt el lehet... :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#11075) xavix13 válasza F-ECT$ (#11071) üzenetére


xavix13
senior tag

Végül is legyártottam mindent amit felsoroltam, így most már szinte csak legendeket kell kraftolnom. Esetleg egy-két epic mellé. Ismerve a szerencsémet a közeljövőben úgysem nyitottam volna egy lore-t sem, ha meg véletlen még is, hát kicsit szomorú leszek, de remélem ez nem fog bekövetkezni. :D Ahhoz képest hogy milyen kevés epicem van ma éppen sikerült a 3. BGH-mat is kinyitnom, ha ez így folytatódik tényleg soha se lett volna loreom, ahhoz meg túl jó hogy nélkülük druidozzam. Rare-ek is jól jöttek, sokkal kiegyensúlyozottabbak lettek a paklijaim. Úgyhogy mostantól rámehetek a legendekre, menet közben meg majd beesnek a hasznos, de nem életbe vágóan fontos lapok.

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11076) F-ECT$ válasza F-ECT$ (#11072) üzenetére


F-ECT$
titán

Módosítok: rankeden kevés zoo van, casualon sok :)

Dive ever, work never.

(#11077) F-ECT$


F-ECT$
titán

Mage arena: TBK, Archmage vagy Baron? (Baron nagyon nem, csak leírtam, hogy mi a 3-ik.)

Dive ever, work never.

(#11078) ígyvanferi válasza F-ECT$ (#11077) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Gondolom már késő, de én TBK-t vinném. Mondjuk Archmage-dzsel semmi tapasztalatom, de arénában nem igazán érzem létjogosultságát. Míg a TBK-val egy csomó potenciális threatet elpusztíthatsz.

(#11079) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Elmegy a random generator a jó édes k*rva anyjába de már tényleg.
Hunteres napit csinálom Pala ellen..
Teleszarja a boardot 1-2 manás lényekkel, és el is fogy a keze, amikor a kutyákkal szépen letakarítom..már a zsebemben éreztem a wint, erre topdeck>>Divine favor..húz vagy 5 kártyát..oké..
Megint kiszór mindent + Truesilver..megint letakarítom a boardot..neki nulla lap..nekem 3. Neki vagy 14 HP, nekem 8
Topdeck> második divine favor ..azzal milyen két lapot húz? Leeroy+Abusive Sergeant..

Hja OK..BOCCS

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11080) whitezo88 válasza F-ECT$ (#11076) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én se sokat láttam rankeden, de druiddal megvertem már standard control dudut, meg most control warriort is.. jó dolog azért a sok nagy taunt. igaz a pakli hátránya hogy nincs se bloodmage, se azure drake, legendből is csak kettő, de nem rossz így sem.

(meg én is rájöttem honnan lehet látni ki nyeri a brawlt - csodálkoztam hogy streamerek tudják előre - : aki utoljára megy bele.)

frissítem a jelentések listáját viszont 1-2 új szóval.

[ Szerkesztve ]

(#11081) F-ECT$ válasza ígyvanferi (#11078) üzenetére


F-ECT$
titán

Nem késő, abbahagytam a draftot. Tbk lesz, bár sokszor 1 tauntot se kap az ember arénában.

Dive ever, work never.

(#11082) Phobion


Phobion
őstag

Félig off, de érdekelne, hogy ha OTPről utalok PayPal-ra 40 pack értékű forintot, akkor az most mennyibe is kerül? :F

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11083) föccer válasza Phobion (#11082) üzenetére


föccer
nagyúr

Miért paypalozol? Direkt leveszik a kártyáról is, csak battle.net-en meg kell adni előre a kártya adatokat. Utána a játékban 2 kattintás és le is emelik a zsetont.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11084) kovsol válasza föccer (#11083) üzenetére


kovsol
titán

Nekem a paypal fiokom van megadva és így is két katintás. Nem szeretem megadni a bankkártya adatokat. Elég ha a paypalnak megadtam, aztán utána azzal fizetek mindenhol. Nem kell rá utalgatni, levonja az röla magától, azy is be lehet állítani, hogy ne a paypal váltsa át a pénzt.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11085) whitezo88


whitezo88
nagyúr

azért nem semmi ilyen constructedet draftolni. még volt 2 swipe, 2 azure, groove, stb stb...
[link]
5-3, pedig nagyon jó volt az én draftom is...

(#11086) ollie válasza Phobion (#11082) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem nagyon rosszul játssz, ha utalsz, ugyanis az utalásért és a valuta váltásért is kell fizetned. Kapcsold a bankkártyád a paypal accounthoz, és állítsd be, hogy a bankod váltsa a pénzt, úgy jársz a legjobban. De még így sem lehet pontosan megmondani, hogy mennyibe fog kerülni, mert a bank csak nappal később hajtja végre ténylegesen a tranzakciót, addig csak zárolva van a pénz, és az akkori árfolyamon számolja majd.

***

(#11087) xavix13


xavix13
senior tag

Jól kezdődik a mai aréna... 0-1 eddig :U

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11088) ollie válasza xavix13 (#11087) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A sok értelmes hunterrel tud csak játszani.

***

(#11089) xavix13 válasza ollie (#11088) üzenetére


xavix13
senior tag

Az még hagyján, dehogy olyan deckje van amilyennel constructedre mehetne az kicsit felbassza a pumpát az emberben. Most egy sámán szopat halálra a 2. meccsen.

Szerk.: 0-2 eddig. Volt neki 3 fire eli, lightning storm, feral spirit, 2 flamethonge, 3 unbound, 2 yeti, 1 ogre, erathshock, lightning bolt, csak hogy a legerősebbeket említsem. :W A legrosszabb kártyája egy Lord of the arena volt.

[ Szerkesztve ]

One thing I've learned: if you don't draw first, you don't get to draw at all.

(#11090) whitezo88 válasza xavix13 (#11089) üzenetére


whitezo88
nagyúr

én most TC-s Conseces pala deckel vagyok 1-2-n...

[ Szerkesztve ]

(#11091) dilipok válasza ollie (#11086) üzenetére


dilipok
veterán

mar bocs, de miben kulonbozik az, ha a paypalra utalsz x fontot/eurot es a bank valt, attol h a blizzardnak utalsz x fontot/eurot es a bank valt? Nem mellesleg nincs kulon koltsege a penznem valtasnak es nem egy nappal kesobbi arfolyamon szamolnak. (jol is neznenk ki, ha 1000 font valtasra azt irna neked, hogy x forintba kerul, majd masnap lekonyvelne valami homlokegyenest mast, mert eppen sokat mozdult az arfolyam :U)

A koltsegeket nezve ugyanaz ha direkt utalsz v paypalt hasznalsz.

föccer: ok, ez igy van es ezt meg el is lehet fogadni. Viszont a tobbi netto hulyeseg :B

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11092) föccer válasza dilipok (#11091) üzenetére


föccer
nagyúr

Mert így csak 1 helyen adja meg a banki adatokat és paypalról utal minden felé. Ha nem használja a pp-t, akkor meg mindenhol közvetlenül a banki adatokat kell megadni. Így csak 1 oldalban kell megbízni (és félni, hogy feltörik), és nem számtalanban.

üdv, föccer

[ Szerkesztve ]

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#11093) kovsol válasza dilipok (#11091) üzenetére


kovsol
titán

Paypalra nem kell utalni. Levonja a kártyádról mint vásárlás, így nincs utalási költség. Ugyan olyan, mint amikor kártyával fizetsz, csak nem adod meg az adatokat tucatnyi weblapnak.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#11094) dilipok válasza kovsol (#11093) üzenetére


dilipok
veterán

jogos :K (bar van az utalas is mint opcio, de igazad van). Nem is kotekedesnek szantam, amit irtam, csak nagyon sok valotlansag volt a hsz-ben, es ezzel esetleg elriaszthat embereket, akik nincsenek tisztaban az online fizetessel (bar en meg mindig megadom a bankkartya adataimat mindenhova, soha nem ert meg kar sehol, pedig nem tegnap kezdtem. Meg a nagy sony hekkelesnel is elloptak az adatokat, de ott sem ert sem engem, sem mast kar. De ez mar tenyleg csak egyeni preferencia)

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#11095) whitezo88


whitezo88
nagyúr

mivel vagy féltucat meccs óta nem jött rush ladderen, druiddal meg más ellen annyira nem jó, visszaváltottam shamanra. azonnal jött 2 rush... aoe persze sehol, vagy későn.

mod: na mégse, legalább jött Zoo ellen egy storm topdeck :) de így is éppen nyertem csak.

[ Szerkesztve ]

(#11096) Phobion


Phobion
őstag

(#11083) föccer, (#11086) ollie Köszönöm a válaszokat! :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#11097) ollie válasza dilipok (#11094) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Semmi valótlanság nem volt a hsz-emben.

***

(#11098) whitezo88


whitezo88
nagyúr

dust összehasonlítás a népszerű deckekből:
[link]
a zoo kevesebb mint 1 legendary árából kijön és legend képes (persze Reynad futtat Milhouset meg Muklát is), a facehunter is kevesebb mind 2 legend ára (konkrétan 1 Leeroy van benne, azért), és az is. a P2Warrior persze a legdrágább és ott azért húzni is tudni kell a sikerhez. nem szép 9-10. körig nézegetni Alexet, Gromot, Geddont, Yserát :)

[ Szerkesztve ]

(#11099) Sirandrish válasza whitezo88 (#11098) üzenetére


Sirandrish
legenda

Nah..reggel 2 darab Hunteres küldim is volt..ki kellett volna próbálnom ezt a face cuccot.
Bár szerencsére az enyémmel sem volt gond, de a változatosság gyönyörködtet :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#11100) dilipok válasza ollie (#11097) üzenetére


dilipok
veterán

de, volt. Le is irtam, hogy mi. (nagyon rosszul jar ha nem paypalt valaszt, valutavaltasert fizetni kell kulon illetve nem azon az arfolyamon konyvelik masnap a fizetest, mint amennyi a fizetes teljesulesekor volt...)

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.