Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-04-23 22:38:51

LOGOUT.hu

A Hearthstone több, mint 6 éves játék így szinte minden információ megtalálható a topicban. Ennek ellenére érdemes inkább kérdezni, mert nincs karban tartott mindenre kiterjedő tudástár, és a gyorsan változó szabályok, kártyák, és eltérő játékmódok miatt ilyen nem is nagyon fog előállni.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#10051) whitezo88 válasza Tigerclaw (#10050) üzenetére


whitezo88
nagyúr

több értelme van, mint gondolnád, de elsőre ne is akarj 12-0t menni. és általában csak első blikkre látszik hulladéknak.

(#10052) oriic válasza Tigerclaw (#10050) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

De van értelme. AZ ellenfél ugyanilyen véletlenszerű kártyákkal játszik.

Live-Die-Respawn

(#10053) Kvelstadt válasza Tigerclaw (#10050) üzenetére


Kvelstadt
veterán

De van értelme. mindenki más is ilyen paklikkal indul ellened arénában. Gondolj bele: saját paklival bedobna neked másokat akiknek sokkal de sokkal jobb paklijuk van. mindig kiesnél 3lose-al. Így meg mentek itt már 10win-t meg hasonlókat ezekkel a szedett-vedet paklikkal. Ez a lényege, hogy kb egyenlő eséllyel induljon mindenki. ÉS minél több win-t szedsz össze annál jobb a nyeremény is.
Én multkor csak 7ig jutottam de kaptam egy deck-et meg 180gold-ot. szóval a 150gold-os belépőért kaptam egy deck-et meg még 180goldot vissza. Van ennek értelme. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10054) F-ECT$ válasza Scale (#10030) üzenetére


F-ECT$
titán

Engem ellenfél keresés közben dob ki most már vagy harmadszor.

Most vágta le Tide-ot is.

[ Szerkesztve ]

Dive ever, work never.

(#10055) ollie válasza F-ECT$ (#10054) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Engem is kidobott egyszer keresés közben, és Guardsmanbobot is streamen.

***

(#10056) whitezo88


whitezo88
nagyúr

elkezdtem totál Basic lapokkal US szerveren, elég szenvedős így :D

és első, ajándék Packban ott a Lore, ami 150 vagy akárhányból nem esett ki még EU-n... :U

[ Szerkesztve ]

(#10057) Kvelstadt válasza whitezo88 (#10056) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jobb a drop? :) Neked is dobja a lapot más is leeroy-t bontott elsőre..

Más:
Na most már engem is kivág...
Van 145gold-om. a 45 még az arénából van. De így most még három win kell hogy meglegyen a 150. Persze most jobb is mert ha kivágna én is kivágnám a laptopot.. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10058) whitezo88 válasza Kvelstadt (#10057) üzenetére


whitezo88
nagyúr

lv1-től kezdtem is ladderen, de olyan mintha Botok ellen játszanék, de hát ők kezdők én meg nem azért.

(#10059) Kvelstadt válasza whitezo88 (#10058) üzenetére


Kvelstadt
veterán

majd poénból átnézek de nem fogok ott is játszani. Egyrészt nem kezdem előröl a játékot másrészt elég nekem eggyel is játszani. Nameg ha ott bontanék valamit ami itt kéne de még nincs meg meg is bolondulnék. Ha meg esetleg ott kétszer is kidobna valamit legendet amiből itt egy sincs.. ..elég nekem az eu! :)

De az hogy van hogy ott kezdők? Ott most kezd csak elterjedni a játék?

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10060) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#10061) Kvelstadt válasza oriic (#10060) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Még csak hunter-nél járok de van benne pár iggen durva lap.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10062) Scale


Scale
őstag

Na most találkoztam először az "új" tinkmasterrel, kirakta és a sajátját varázsolta át mókussá :DD vicces volt.

(#10063) kovsol válasza Scale (#10062) üzenetére


kovsol
titán

Elég szar lett így szerintem amúgy.

May the Force be with you!

(#10064) Scale válasza kovsol (#10063) üzenetére


Scale
őstag

Hát eléggé.. így semmi komoly deckbe nem lehet már betenni.

(#10065) Sirandrish


Sirandrish
legenda

Hát Leeroy elég hasznos :K

és persze never give up :C

[ Szerkesztve ]

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10066) whitezo88 válasza Sirandrish (#10065) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ha az élet citromot ad, kérj hozzá tequilát
=
Ha Mukla banánt ad, kérj hozzá Leeroyt :D

(#10067) Sirandrish válasza whitezo88 (#10066) üzenetére


Sirandrish
legenda

Most nézem csak hogy kétféleképpen is lethal volt.
Leeroy+Manipulator, vagy Leeroy+banánok+heroic strike :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10068) Phobion válasza whitezo88 (#10066) üzenetére


Phobion
őstag

Ha az élet citromot ad, akkor BLOOD FOR THE BLOOD GOD ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#10069) whitezo88


whitezo88
nagyúr

kiraktam yserát, támadtam, freezing trap, 11 manába kerülne, köszi...

(#10070) whitezo88


whitezo88
nagyúr

[link]
3 uth, 2 v 3 +1-es kutya, keselyűk, kill commandok, highmane, stb stb... valami 8-0 eddig

(#10071) Scale


Scale
őstag

Ez az aréna tök élvezetes.. most kaptam sorban az 5. druidát ellenfélként..

(#10072) Phobion válasza Scale (#10071) üzenetére


Phobion
őstag

Az a vicces, hogy múltkoriban én is így jártam, csak ott egymás után háromszor. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#10073) Kvelstadt


Kvelstadt
veterán

Druidaval készülök arénázni csak kidobott mielőtt ellenfelet kaptam ezért kicsit halasztom.
Itt a draft. Szerintem nem rossz de majd kiderül.

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10074) Scale válasza Phobion (#10072) üzenetére


Scale
őstag

Na vége a druida felhozatalnak.. 5ből 4et sikerült megvernem, egymás után jöttek szép sorban :D Azután kaptam egy maget aki tele volt water elementalokkal..

(#10075) Scale


Scale
őstag

Érdekes amúgy milyen magek ellen játszok állandóan arénában... Mindegyiknél min. 3 water elemental, 2fireball és min. 1venture co... én az elmúlt három napban 2x is mage arénáztam és közel se kaptam ilyen draft lehetőségeket, ellenem meg mind2x ilyen mage jött akik rendesen el is fenekeltek..

Na de a pakli bontás után ezt dobta elém:

:DDD

Szerk.: Szomorúan látom, hogy nem lehet betörni :O

[ Szerkesztve ]

(#10076) Kvelstadt válasza Scale (#10075) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Megbosszultalak! :) Hoztam a másik mage-et is. volt még 6 hp-m de vertem egy olyan kombot 2 kör alatt hogy 24hp-ról feladta,
secret-el lopta a lehozott sylvanas-om és tolt mellé egy stormwind c-t. buffos lett a syl-je ezért belevezettem az enyém és sikerült az övét ellopni. volt mellette taunt-om szóval nem tudta leszedni. kihozott egy dire wolf-ot a storm-al meg taunt-üt támadott. 1hp-ja volt a syl-emnek ezért belevezettem a farkasába és kizárásos alapon loptam a stormwind-jét meg lehoztam egy ancient of war-t. :)

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10077) Sirandrish válasza Kvelstadt (#10073) üzenetére


Sirandrish
legenda

Az igen.
Ironbark, Ancient of War, Sylvi, Ysera, 2 swipe, 3 keeper..
Nem gyenge :N

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#10078) Kvelstadt válasza Sirandrish (#10077) üzenetére


Kvelstadt
veterán

Jol néz ki csak az a gyenge pont hogy sok a magas lap és első két körben azokat adogadta és buktam is mindekettőt.
Másik két mage ellen már jobb volt a lapjárás és hoztam is simán a spell-eső ellenére is.
Ysera volt az első lap a draft-ba. másik kettő alexstrasza meg gruul volt.

[ Szerkesztve ]

"Én jókor dodgeolok, a boss üt rosszkor!"

(#10079) whitezo88


whitezo88
nagyúr

shamannal: control warri ellen, amiket kijátszott: cairne, geddon, alex, ragna. csak a legvégén a geddon tudott 2x belémsebezni, kezét kiszórta. leütöttem kb 6 hp-ra, akkor jött persze alex. geddon sebzett, 13. nah, de ekkor topdeck Alakir, volt a kezdemben egy flametongue, kezembe doomhammer, asztalomon semmi, akkor tessék 14 :D kellett, mert ez a kettő 15-öt üt körönként, plusz 2 geddon. kár hogy se alex, se geddon, se grom nincs meg, így az én warriorom hiányos még. Leeroyyal csak 12 lett volna.

[ Szerkesztve ]

(#10080) whitezo88 válasza whitezo88 (#10079) üzenetére


whitezo88
nagyúr

viszont délelőtt beraktam warriorba Harrison Jonest, utólag láttam hogy más, gyakorlottabb játékos is használja (tink helyett került be), és pl Doomhammer ellen elég imba...

(#10081) ollie válasza Scale (#10075) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ne is mondd. Tegnap csináltam, egy mage draftot, nem volt benne 1 db flamestrike, blizzard, frostbolt sem, össz volt 2 fireball meg 1 polymorph és 2 cone of cold ami használható volt. 1db lategame miniont ajánlott fel a játék a draft során. Az ellenfeleknél meg olyan is volt, hogy egymás után 2 legendaryt játszott ki. Szóval lategame nélkül úgy, hogy nem volt AOE spell sem, 1:3 lett a vége.

Most van egy paladin draftom, nincs benne truesilver, consecration, össz 2 equality, ami használható, lategame nulla. Előtte volt druid draftom, abban early game egyáltalán nem volt, a draft alatt csak 1db 2 manás miniont ajánlott fel. Szóval kezd elegem lenni ebből.

[ Szerkesztve ]

***

(#10082) föccer válasza ollie (#10081) üzenetére


föccer
nagyúr

Ilyet is ritkán hallani tőled.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10083) ollie


ollie
MODERÁTOR

Warlock ellenfél, turn 1 -> soulfire face :DDD

***

(#10084) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hoppá ez a shaman végre jó murlock ellen is. tolt 2 tidehuntert, húzót, életet adót, warleadert, murkeyet, még shadowflamezett is de 19 hp-val fejeztem be, ebből 1 soulfire volt. persze nagyon kellett a storm és a spiritkutya is... (ranked ezis ofc)

az Al'Akir pedig jó lap, most is azzal tettem fel az i-re a pontot.

ollie: Dennis warlockot draftolt? ;]

[ Szerkesztve ]

(#10085) Scale


Scale
őstag

Összegyűlt 1600, nagyon gondolkozok, hogy Ragnaros vagy Leeroy legyen :F Leeroy eléggé jó lenne a rugó és a hunter paklimba is, de igazából akárhol megállná a helyét.. Ragnaros elég jó lenne, ma még valamelyiket le akarom craftolni csak igazából nagyon nem tudom, hogy most melyik legyen.

(#10086) ollie válasza Scale (#10085) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igazából mindegy melyiket választod, mert a következő packban úgyis az lesz, amit épp ledraftoltál. ;] :P

***

(#10087) Scale válasza ollie (#10086) üzenetére


Scale
őstag

Hát jó, azzal még együtt tudok élni :P Lehet várok holnapig, következő pakliban ha nem lesz semelyik majd akkor, csak addig el kell dönteni hogy melyiket akarom :D

(#10088) whitezo88 válasza Scale (#10085) üzenetére


whitezo88
nagyúr

Ragna csak lassu kontrol dekkekve jo es egyre kevesbe erzem imbanak a metaban, ellenben a leeroy rugoba (cold blood) es facehunterbe is alap es sokat csap. Rugonal shadowsteppel meg kettoert meg egy hatos.

[ Szerkesztve ]

(#10089) Scale válasza whitezo88 (#10088) üzenetére


Scale
őstag

Igen, miracle rugózni akarok, meg facehunterezni, kicsit meguntam már a lassú sámánozást, legalábbis most kedvem lenne rugózni meg hunterezni.

(#10090) kexksz válasza whitezo88 (#10088) üzenetére


kexksz
addikt

Ragna midrange-be is jó.

(#10091) Scale válasza kexksz (#10090) üzenetére


Scale
őstag

Mit értesz midrange alatt?

(#10092) föccer válasza Scale (#10091) üzenetére


föccer
nagyúr

Midgame-t akart írni.

üdv, föccer

Építésztechnikus. Építőmérnök.

(#10093) Morran válasza Scale (#10091) üzenetére


Morran
csendes tag

Midrange: A midrange paklik általában a leghatékonyabb lapokat tartalmazzák, amelyek az értékükért nagyon hasznosak (ilyen például a Chillwind Yeti) és az ellenfélnek valószínűleg legalább két lapra lesz szüksége, hogy eltávolítsa a midrange deck-et használó játékos lényét.

A control és a midrange paklikkal (deck=pakli) a játékosok nem sietnek, - az aggro deck-ekkel ellenben - ezek általában hosszasan tartó meccsek, mert drágább, de hatékony lényeket használnak. Egy aggro deck az esetek többségében legyőzi a control deck-et, mert a játék kezdeti szakaszában, ahol az aggro nagyon erős, a control-t játszó játékos nem tud mit lépni az ellenfél lényei ellen. A Midrange deck-ek általában minden játékrészben hasznosak, ezért hatásos az aggro deck-ekkel szemben, hiszen már a játék elején tud reagálni az agresszív lényekre, de gyengébb a control deck-ek ellen, mert nem tudja elég gyorsan megölni az ellenfelét.

http://hearthstonehungary.hu/guide

[ Szerkesztve ]

(#10094) Scale válasza Morran (#10093) üzenetére


Scale
őstag

Értem, köszi :)

(#10095) F-ECT$ válasza Scale (#10085) üzenetére


F-ECT$
titán

Egyértelműen Leeroy. Ragna is jó, de sokkal kevesebb deckbe, és sokkal kevesebb alkalommal tud hasznos lenni. A Tink nerf segített rajta, de nem eleget ahhoz, hogy megelőzze Leeroyt.

Dive ever, work never.

(#10096) whitezo88


whitezo88
nagyúr

esti tévéműsor: [link] :DDD

(#10097) Scale válasza F-ECT$ (#10095) üzenetére


Scale
őstag

Köszi a tippeket, szerintem is leeroy lesz :)

(#10098) Redcaster


Redcaster
őstag

Priest 4ever :D

(#10099) whitezo88


whitezo88
nagyúr

hát ez gyors aréna volt. druida, 0 swipe, szinte csak midgame. nyertem 3at, majd azonnal 3 loss... 35 gold 25 dust szóval 2 napig megint nincs aréna... a pack kuka, 35 dust.

[ Szerkesztve ]

(#10100) Scale


Scale
őstag

Cairne reinkarnációja, Baine mit mond támadáskor?:D Sehol se találtam neten és érdekelne.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.