Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#20201) Boxi88


Boxi88
őstag


Fire/SOUL/CD


Murphistic

Köszönöm mindkettőtöknek, majd akkor próbálkozom... ha valakinek azért még eszébe jut valami és leírja előre is köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#20202) Fire/SOUL/CD válasza 3.Aragorn (#20200) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Maga a hiba a lemezfelület vagy fej hibájára utal. Ez a kép nem visz előrébb abból a szempontból, hogy mi lesz a hdd sorsa. Ha megcsináltad volna, amit javasoltam (ami letöröl minden partíciót, létrehoz 1-et és azt lassú formázással lezúzza), akkor annyival előrébb lennénk, hogy lehetne tudni, hogy mennyi és ami fontosabb hol találhatóak bad sectorok a hdd-n (ilyen esetben (ha valóban a lemezfelülettel/fejjel van gond), akkor borítékolható, hogy számos bad sector lesz)

megfelelő programmal vizuálisan megjeleníthető a bad sectorok elhelyezkedése. Ha ezek egy jól behatárolható területen lennének (pl hdd elején/közepén/végén stb), akkor még lehetne trükközni, hogy legalább a hdd egy részét adattárolásra tudd használni (persze ez sem biztos, hogy jó megoldás lesz)

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20203) ^^|CC|^^


^^|CC|^^
tag

csáóó

lenne egy winchim 2 particoóra szedve és az egyiket akartam megformázni,, és rákattintotam a formázásra gondolkodott egy kicsit a progi és kiírta h "a windows nem tudta befejezni a formázást".. mi lehet a probléma?
köszönöm előre is a segítséget..
:R :R

üdv.:
^^|CC|^^

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#20204) Fire/SOUL/CD válasza ^^|CC|^^ (#20203) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ez nem feltétlenül hiba, lehet, hogy csak egy másik alkalmazás "fér hozzá" ahhoz a partícióhoz, ami lehet fájlkezelő, maga az intéző, stb. Ha arra partícióra kihelyeztél dolgokat, arról ne feledkezz meg
Zárj be minden alkalmazást és próbáld meg újra, ha esetleg nem megy, akkor lemezkezelőből próbáld meg formázni.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20205) ^^|CC|^^


^^|CC|^^
tag

nem ment lemezkezelővel sem:/
[link]

és most mondták h amíg nem vltam itthon addig elindítottak egy formázást, de megszakították.. ez is okozhatta a problémát nem?

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#20206) Fire/SOUL/CD válasza ^^|CC|^^ (#20205) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Ja, hogy RAW, az remek... Töröld a partíciót (jobb egér rajta és kötet törlése), majd új kötetet hozz létre (jobb egér/új kötet értelem szerűen NTFS legyen)
Csak saját felelősségre... ;]

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20207) ^^|CC|^^ válasza Fire/SOUL/CD (#20206) üzenetére


^^|CC|^^
tag

az utolsó sort hogyan kéne értelmeznem:/ szal ez a intézkedés járhat rizikókkal?

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#20208) Fire/SOUL/CD válasza ^^|CC|^^ (#20207) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Arra figyelj, hogy amikor törlöd, akkor annak mindenféle kérdés nélkül, nem particionált területté kell "válnia". Ha esetleg olyan kérdést tesz fel a lemezkezelő, hogy ezt csak úgy tudja megtenni, hogy az kötődik az előtte levő partícióhoz(vagy bármit, amiben szerepel a másik, épp partíció), akkor ne folytasd a műveletet, állítsd meg.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20209) ^^|CC|^^ válasza Fire/SOUL/CD (#20208) üzenetére


^^|CC|^^
tag

töröltem a kötetet és mikor újra rá kattintok jobb klikkel akkor ezek a lehetőségek közül választhatok:
- új egyszerű kötet
- új átnyúló ..
- új csíkozott ..
- új tükrözött ..
ill még az "Partició törlése" parancs is választható

akkor az utolsót kell választanom?

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#20210) Fire/SOUL/CD válasza ^^|CC|^^ (#20209) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Nem particionált/nem lefoglalt terület lett helyette ugye? És az előtte lévő partíció is sértetlen?
Ha igen (mert így kellene lennie), akkor a nem lefoglalt területen (amit épp az előbb töröltél) jobb egér és új egyszerű kötet

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20211) ^^|CC|^^ válasza Fire/SOUL/CD (#20210) üzenetére


^^|CC|^^
tag

nekem szabad területként jelöli a lemezkezelő..

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#20212) Fire/SOUL/CD válasza ^^|CC|^^ (#20211) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

dobj egy képet, hogy most mi is a helyzet...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20213) ^^|CC|^^ válasza Fire/SOUL/CD (#20212) üzenetére


^^|CC|^^
tag

[link]...

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#20214) Fire/SOUL/CD válasza ^^|CC|^^ (#20213) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Oksa, akkor a szabad területen jobb egér és új egyszerű kötet, kövesd az utasításokat, NTFS fájlrendszer legyen és le is fogja formázni a végén...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20215) ^^|CC|^^ válasza Fire/SOUL/CD (#20214) üzenetére


^^|CC|^^
tag

követtem az utasításokat de hát megint kaptam üzenetet:
[link]
[link]
?

[ Szerkesztve ]

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#20216) liksoft válasza ^^|CC|^^ (#20215) üzenetére


liksoft
nagyúr

Formázással az adatok nem jönnek vissza, sőt. Azokra ugye nem tartasz igényt!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#20217) Fire/SOUL/CD válasza ^^|CC|^^ (#20215) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Áááá... :W tudtam, hogy elkerülte valami "apróság" a figyelmem... Az logikai partíció... Bocsesz...
Szóval újra: Kötet törlése, szabad területen jobb egér partíció törlése. Ekkor meg fog jelenni nem lefoglalt területként és innentől már mehet az új kötet stb stb...
Ha ezután sem tudja formázni, na az már érdekesebb lesz...

liksoft Tudatos döntés volt a formázás, szóval a rajta lévő adatoknak nincs jelentősége.

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20218) 3.Aragorn válasza Fire/SOUL/CD (#20202) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszi a választ.

Nem, még nem csináltam meg, amit javasoltál, mert első olvasatra elég bonyolult volt és őszintén szólva lusta is voltam. (Illetve nem vagyok annyira penge a témában, így cmd-s parancsokat nem szívesen írogatok, nehogy az én vinyóm is megformázzam véletlenül...)

Mindenesetre azt veszem ki a szavaidból, hogy a jelen állás szerint legjobb esetben is csak adattárolásra lesz alkalmas a vinyó. Szóval rendszernek mindenképpen kellene másik. Vagy tévedek?

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#20219) Fire/SOUL/CD válasza 3.Aragorn (#20218) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Akkor legalább a megszokott módon formázd le, de lassú formattal. Tudom, eltart egy ideig, de ez van. Látatlanba nem tudhatom mi lesz a sorsa, formázást követően folytathatjuk...

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20220) 3.Aragorn válasza Fire/SOUL/CD (#20219) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Köszi, összegyűjtöttem a bátorságot és most benne vagyok a discpart progiban
Minden gond nélkül eljutottam a "create partition primary" sorig. Egybe particionálta a lemezt.

Az a kérdés, hogy a formázásnál a

FORMAT FS=NTFS LABEL="lemezcimke"

sorban a lemezcimke helyére kell valamit írni, vagy ez csak azt jelenti, hogy így fogják hívni a lemezt?

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#20221) ^^|CC|^^ válasza Fire/SOUL/CD (#20217) üzenetére


^^|CC|^^
tag

ááh király így már működik.. :D
naggyon szépen köszönöm
:R :R

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#20222) Fire/SOUL/CD válasza 3.Aragorn (#20220) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

igen úgy "hívják" majd a lemezt. :DDD

^^|CC|^^
Örülök, hogy sikerült és még1x elnézést, szarvas hiba volt részemről, hogy átsiklottam a logikai meghajtón, pedig a képen is látszott, illetve írtál is pár olyan szót, amiből kapásból tudnom kellet volna (szabad terület, partíció törlése lehetőség). :R

3.Aragorn #20223
igen, kellenek az idézőjelek. :K

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20223) 3.Aragorn


3.Aragorn
addikt

illetve az idézőjel kell-e? jelent-e valamit?

Nem minden vándorút céltalan...

(#20224) 3.Aragorn válasza Fire/SOUL/CD (#20222) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Rendben, elindítottam. Gondolom eltart egy darabig, este még itt leszel?

Nem minden vándorút céltalan...

(#20225) Fire/SOUL/CD válasza 3.Aragorn (#20224) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Normál esetben egy 500G-s hdd lassú formázása azért nem tart reggelig, de ha ezen a hdd-n tényleg annyi hibát fog találni a format (és azt megpróbálja javítani is), akkor az kiszámíthatatlan mikor végez vele... Ha annak a hdd-nek az 50%-a bad sectoros lenne, akkor nem biztos, hogy éjfélig végezne... :DDD Reméljük azért nem így lesz...
Ha mégis, akkor is ezt végig kell várni... Próbálj nem törődni vele, hogy az ott "formálódik" ;]

Ezután válik láthatóvá, hogy mekkora mennyiségű bad sector található rajta (a lassú format megjelöli a rossz szektorokat, amiket javítani sem tudott) és azok hol helyezkednek el.
Ha valóban egy bizonyos hdd felülettel van gond, akkor relatíve kevés bad sector lesz, viszont ha a fejjel, akkor lényegesen több...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20226) 3.Aragorn válasza Fire/SOUL/CD (#20225) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Csak nem... :)

Nem minden vándorút céltalan...

(#20227) 3.Aragorn válasza Fire/SOUL/CD (#20225) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Úgy 82-83 %-nál monitor elsötétült, összes venti felpörög, azóta is úgy van. Valami tudományos magyarázat van a kérdésre, vagy marad a reset?

Nem minden vándorút céltalan...

(#20228) Fire/SOUL/CD válasza 3.Aragorn (#20227) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

nem csak a gép akart lemenni alvásba vagy kikapcsolta csak a monitor ilyesmi? mozdítsd meg az egeret, nyomj egy bal egér gombot vagy a billentyűzeten pl ctrl...

Mondjuk az egész jó eredmény, ha ennyi idő alatt annyi százaléknál jár...

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20229) 3.Aragorn válasza Fire/SOUL/CD (#20228) üzenetére


3.Aragorn
addikt

Nem, nem képernyőkímélő, alvás eleve nincs nálam.
Sokmindent próbáltam, se altctrl delre nem reagált, se semmi más billentyűkombinációra. Végül kinyomtam a gépet. Lehúztam a vinyót és visszakapcsoltam anélkül. Legalább az én gépemet nem cseszte el....
Szerintem holnap veszünk másik vinyót.

[ Szerkesztve ]

Nem minden vándorút céltalan...

(#20230) kungzi


kungzi
veterán

sziasztok

nővérem gépén elszállt a rendszer, és nem tudtam életre kelteni a windowst

így hát áttettem az én gépembe a winyóját, hogy átmentsek a rendszer partícióról pár fontos dolgot. de mikor elindítottam a gépem, betöltött a win7-em azt írta ki, hogy a behelyezett lemezt formázni kell. meg se tudom nyitni. valakinek vmi ötlet?

(#20231) Jarod1 válasza kungzi (#20230) üzenetére


Jarod1
addikt

hirens boot cd ről próbáld

(#20232) ^^|CC|^^ válasza Fire/SOUL/CD (#20222) üzenetére


^^|CC|^^
tag

felesleges az elnézést kérésed.. nélküled még akkor is ott tartanék ahol a part szakad :DDD
ettől emberibb az ember!
még 1x köszönöm és örök háála!
:R :R

[ Szerkesztve ]

Thug... The Hate U Gave Little Infants Fucks Everybody...  //by.: Tupac Amaru Shakur//

(#20233) mert_csokis


mert_csokis
senior tag

Sziasztok.
Nagyon jól jönne egy kis segítség.
Két vinyóm van, egy 160 gigás és egy 1 terás. A kisebb hdd-n van a rendszer, a terás csak tároló.
A lényeg, hogy gép bekapcsoláskor nem ismeri fel a rendszer vinyót, csak a másikat.
A lapon 6 sata hely van. A rendszer vinyó a 3-ason, a terás pedig a 6-os sata helyen van.
Már szinte minden létező kombinációt kipróbáltam, rakosgattam mind a 6 hely valamelyikére.
Volt már sata kábel megmozgatás, csere, minden. De csak a terás hdd-t ismeri fel, a másikat nem.
Gondoltam várok kicsit hátha magához tér, volt már ilyen régebben is. De most semmi.
Kínomba már visszatöltöttem a bios default beállításait is, de semmi.
Egyik napról a másikra csinálta ezt, semmi előzmény.
Bármilyen használható ötletet szívesen veszek.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#20234) liksoft válasza mert_csokis (#20233) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Meghalt, csere.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#20235) mert_csokis válasza liksoft (#20234) üzenetére


mert_csokis
senior tag

Az lehetetlen. Egyik pillanatról a másikra?
Ez hétfő óta van, egyszer be is adta második, vagy harmadik újraindításra.
Akkor használtam is a gépet, semmi gond nem volt vele. Valami durva vírus nem lehet?
Alapvetően nem régi hdd, egy 2008-as gyártású samsung.

adidas UltraBOOST 21 (FY0371) 41 1/3-os méretben eladó

(#20236) liksoft válasza mert_csokis (#20235) üzenetére


liksoft
nagyúr

Attól még lehet. Újabb is halt már meg. Ha egyszer elindult, akkor nem lehet érintkezési hiba?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#20237) Lasy válasza mert_csokis (#20233) üzenetére


Lasy
veterán

az én winyóm is ezt csinálja, de néha kiír egy olyat is hogy hiányzó ntdl vagy mi.
Ilyenkor tuti nem látja a winyómat.
ekkor szoktam kicsit véárni, BIOS elindít, megkeresem a winyót, ha látja akkor be fog kapcsolni legközelebb, ha nem akkor várok még egy kicsit és megin eljátszom ezt.
Tuti a winyo lesz a hibás, de nem tudom mitől. nekem is egyik napról a másikra csinálta.
Most áttettem a 120GB-set a win-nek, és tökéletes azóta is, semmi hiba.
tehát tuti winyó lesz a gondod neked is. :(

+36702778032

(#20238) gjani9


gjani9
csendes tag

Heló ma leesett hitachi deskstar 500GB hdd-m miközben adatot mentettem róla,azóta nem lehet semmit csinálni vele,az ezközkezelöben,usb-n csatlakoztatva,lemezmeghajtók->tulajdonságok->kötetek->beolvasásra nem beolvashato-t ir,közvelenül csatlakoztatvael se indul a gép,lehet még valamit kezdeni vele?

[ Szerkesztve ]

(#20239) liksoft válasza gjani9 (#20238) üzenetére


liksoft
nagyúr

Levélnehezéknek jó még. Vagy adatmentéses cég, de drága mentés, mert feltehetően át kell építeni, és több alkatrész cserére szorul.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#20240) Atos23


Atos23
senior tag

Ismetelten Tiszteletem. :) Van nekem egy 2,5 zoll Samsung ATA HDD itthon a laptopomban, amely uj koratol furcsa hangokat ad ki.

Mar egyszer gariban kicsereltettem annak ellenere, hogy nem volt baja teszt program szerint, de ismeros vagyok nagykereknel, egy szavamba kerul a csere hala Istennek. Igy a jelenseg tobb HDD eseteben 0 kilometeresen adott.

Szoval DOS program, es HD sentinel szerint is null napos HDD ezt csinalja:

Samsung elindul, betolti az OS-t, majd klattyan egyet a betoltes utan, valoszinuleg parkolora teszi a fejet.
Kb. 15-40 masodpercenkent klattyan uzemszunet kozben (nincs HDD muvelet, de fut az OS), meghatarozhatatlan idonkent.

Ha folyamatos hasznalatban van a lemez, pl. masolas, filmnezes, defrag, az uzeme csendes es klatty mentes, kifogastalanul halk.

Hallottam mar arrol, hogy ez termeszetes Samsung HDD-nel, korabban egy 2,5 zoll SATA HM320JI-nel is jelentkezett ez a dolog, csak nem olyan surun.

Valaki meg tudna mondani, milyen ""hasznos"" funkcionak koszonheto ez a tipikus Samsung jelenseg? Valahogy nem lehet kikapcsolni DOS Samsung utillal, vagy BIOS-ban valamit, amivel akar lassul a HDD, de megszunik ez?
Az a helyzet, hogy tudom, hogy hibatlan a HDD, megis rettentoen idegesit az uzemszunet kozbeni klatty. :(

Hitachi, Seagate HDD-vel a gep tokeletes, de sajnos kelloen nagy kapacitasban csak Samsungot tudok vasarolni, igy ezt a problemat szeretnem megoldani.

Koszi!

(#20241) liksoft válasza Atos23 (#20240) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

A lemez felmelegszik, mert a fej több mint 150 fokos (súrlódás - levegő, nem felület :W ). Így egy sáv szépen lassan egyre melegebb. Hőtágulási gondok léphetnek fel, ezért a fejet parkoltatják. Szériánként változhat az ideje. A HDSentinelben van olyan funkció, mely elméletileg nem engedi ezt.

A használat típusától függ mivel jársz jobban ha az élettartamot nézzük.

Vagy, SSD. :D

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#20242) Atos23 válasza liksoft (#20241) üzenetére


Atos23
senior tag

Csak azt nem ertem, miert pont munkaszunetben klattyog, es masolas kozben elvileg jobban melegszik, akkor miert nem parkoltat. Meg fura, hogy mas gyarto ezt nem csinalja meg. Megnezem a Sentinelt, bar furcsa lenne, hogy a Sentinel ki tudja kapcsolni, DOS samsung util meg nem :)

(#20243) gjani9 válasza liksoft (#20239) üzenetére


gjani9
csendes tag

Aha,kösz a választ.Felpörög rendesen csak olvasni nem akarja.
Azé' megnézem EASEUS Partition managerrel is hátha..

(#20244) Zebu


Zebu
addikt

Sziasztok!

Ma vettem észre, hogy a garis 1.5TB-os WD vinyóm SMART eredményei nem a legrózsásabbak...

Parázzak rajta, foglalkozzam vele, vagy vigyem vissza gariba cseréltetni?

[ Szerkesztve ]

(#20245) Zebu válasza Zebu (#20244) üzenetére


Zebu
addikt

Na elindítottam a hiba ellenőrzést, belefagyott... Azota se kép se hang. Be sem boot-ol a gép ha bent hagyom....

Ebből szervíz lesz.

Csak mi a fenétől lehet ilyen? Egyik pillanatról a másikra....

(#20246) Atos23 válasza Zebu (#20245) üzenetére


Atos23
senior tag

Kis fizikai meretbe egyre nagyobb kapacitas belepreselve, sajnos nem csoda...

(#20247) Fire/SOUL/CD válasza Zebu (#20244) üzenetére


Fire/SOUL/CD
félisten

Mikor vetted a vinyót? Mivel a hdd-d érintett ebben, ezért alkalmaztad az itt leírtakat?

[ Szerkesztve ]

Mindenki tudja, hogy bizonyos dolgokat nem lehet megvalósítani, mígnem jön valaki, aki erről nem tud, és megvalósítja. (Albert Einstein)

(#20248) liksoft válasza gjani9 (#20243) üzenetére


liksoft
nagyúr

Legfeljebb USB nélkül, direktbe csatlakoztatva.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#20249) Zebu válasza Fire/SOUL/CD (#20247) üzenetére


Zebu
addikt

Sziasztok!

Kb 1 éve. Ma ki is cserélték egy újra. Viszont az újjal is baj van. Meghoztam, beszereltem a gépbe, számcsi bekapcs és csak kattog a vinyó...

Holnap viszem vissza.

Sajna ez a kép file dolog nem működne, mert be sem tudok boot-olni h a vinyó bent van...

(#20250) Atos23 válasza Atos23 (#20240) üzenetére


Atos23
senior tag

Gyerekek, ekkora otvar f0st, mint a Samsung, en meg nem lattam.
Mivel sokra nem jutottam ezzel az utolso utszeli markaval, egy kalapacs hegyesebbik felet allitottam a Winchesterbe, amit kb. megerdemel. Soha tobbet.

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.