Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#19851) baly_hu válasza liksoft (#19849) üzenetére


baly_hu
csendes tag

Sorry, lehet hogy nem fogalmaztam világosan. A HDDt egy notiból szedtem ki és tettem bele egy USBs tokba. Az USBs cucc az eset után is jól működik, más vinyóval kipróbáltam. A HDD-t visszatettem a notebookba, de még a BIOSban sem látom, fel sem pörög.

Szóval kuka.

A kérdés, hogy az UBS tok miért nem védte meg a HDDt? Pedig ő volt előrébb a sorban, bíztam benne, hogy az ment tönkre, főleg hogy az még garis. :)

(#19852) liksoft válasza danii14 (#19850) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ez SENTINEL kép, nem LEMEZKEZELŐ!

Ez így semmit nem ér. A leírásodat sem tudom értelmezni. :W

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19853) liksoft válasza baly_hu (#19851) üzenetére


liksoft
nagyúr

Akkor kuka.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19854) danii14 válasza liksoft (#19852) üzenetére


danii14
tag

Megoldott a probléma.Lemezkelőben beállítottam a betűjelet.Hihetetlen :W

Szívesen adok-veszek piros pontokat sikeres üzlet esetén! :)

(#19855) liksoft válasza danii14 (#19854) üzenetére


liksoft
nagyúr

:D Akkor jó helyen kerestem.......

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19856) Diplomata


Diplomata
aktív tag

Üdv!

A kérdésem az lenne hogy adott egy 80Gb-os sata 2-es samsung winyó, win xp sp3 és egy Asus a8ne-fm alaplap, elvileg minden gond nélkül kell hogy települjön az xp erre a winyóra? Most venném meg.

(#19857) Mr. Teddy válasza liksoft (#19841) üzenetére


Mr. Teddy
őstag

Szia!
Értem, én is aztán ilyesmit gugliztam ki.
Egy ilyen tisztateres adatmentéses mulataság nagyon hozzávetőleg mibe kerülhet?
Tudom, hogy sok paramétertől függ, csak így nagyságrendre szeretném megtudni, ismerősé a vinyó azt rágják a fülem mennyi lehet az adatmentése ennek kb.
Köszi

(#19858) SilveRado válasza Diplomata (#19856) üzenetére


SilveRado
tag

Igen jónak kell lennie ha működik a vinyó és nincs teli bad szektorral:)

[ Szerkesztve ]

(#19859) Diplomata válasza SilveRado (#19858) üzenetére


Diplomata
aktív tag

Köszi!

(#19860) Meridian válasza liksoft (#19845) üzenetére


Meridian
senior tag

Nem, mert hmmm... nem eredeti ez a program, így nincs pofám supportot kérnem tőlük, meg mire fel is?

De időközben az is kiderült hogy mégiscsak elkiabáltam. Nem ez okozta a problémát.
Időközben egy kis szerencsével kiderítettem mi okozza a problémát.
A CPU-n lévő bazi nagy hűtőborda. A baj vele az, hogy (miután leszedtem) enyhén domború a felülete! Erre úgy jöttem rá, hogy miközben teszteltem a gépemet (egyszerre futott már a furmark, prime, aida, és egy flashjáték) és több mint másfél óra alatt semmi jelét nem adta annak, hogy meg akarna fagyni, odaültem a félig szétszedett gépházhoz elkezdtem leállítgatni a programokat (korábban volt úgy hogy ilyenkor fagyott meg) véletlenül beleakadt a lábujjam a gép házába és finoman megrugtam. És bumm, resetet eredményezett! (egész idáig a hétvégén ezzel szenvedtem)

Na ekkor kezdtem gyanakodni, hogy valami kontakthiba. Kézzel finoman megremegtettem a házat, és bumm ismét reset...

Sorra próbálgattam végig mindent nyomkodva, hol lehet a kontakthiba, és amikor hozzáértem a proci hűtőbordájához (ez egy terebélyesen nagy borda, a Scythe Grand Kama Cross-a), ismét reset... na ekkor már csak ezt próbálgattam. Már nagyon pici (értsd: ténylegesen csak pici, mert nem az alaplapot akartam elreccsenteni így ;-) ) nyomásra is resetelődött a gép.

Szervízes sráccal közben beszéltem mondta hogy szerinte nem fekszik fel megfelelően a CPUra a borda, szedjem le és tesztljem próbaképpen a gyári hűtővel.

Na így tettem, és mikor leszedtem, a paszta maradványokból azt láttam, hogy olyan az eloszlása, hogy középen semmi, és minden paszta gyűrűbe rendeződött a proci szélei felé egyre vastagabb rétegebe felgyűrődve, és jórész már porzott, szinte szárazra sült, így már nem csoda, hogy csak úgy fagyott mindenre... ezekután egy bankkártyával vizslatni kezdtem a borda talpát és már szemre is látszott mintha hajlott lenne, persze csak nagyon enyhén. Kártyával ez már jobban látszott és összehasonlításképpen a gyári hűtő talpával bizony nem a kártya éle volt a "görbe".

Úgyhogy itt tartok, jelenleg a gyári hűtő vísit - hmmm, 5000 ppm-el - a procimon, de sebaj, legalább megvan a gond.

Ettől függetlenül a winyót nem baj, hogy cseréltem, de legalább tudom, hogy nem annak volt baja.

Jah, meg annak is örülök, hogy nem táp, nem videókártya vagy alaplapcsere,. mert éppen elég volt tavasszal több mint 3 hétig gép nélkül maradva és várni mint mondanak a szervízben... (és lehetséges hogy az előző CPU-m is emiatt égett meg - szép lassan -, mert az bizony annak az FPU része megégett.)

[ Szerkesztve ]

(#19861) liksoft válasza Meridian (#19860) üzenetére


liksoft
nagyúr

Ha a teszt verzió, akkor nincs gond. Egyébként.... Ha a második, akkor annyi kérdésem azért lenne, hogy az ingyenes nem elég? Ha nem, akkor annyira drága a program?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19862) whisperity válasza Meridian (#19860) üzenetére


whisperity
tag

A HDSentinel 7000 forintért nem pénz, ennyiért tényleg megéri megvenni, főleg, hogy örökérvényűt kapsz, ami a frissítés után is használható.

[ Szerkesztve ]

(#19863) Krisz1496


Krisz1496
csendes tag

Sziasztok
Segitséget szeretnék kérni van egy Fujitsu amilio laptopom le kellene menteni róla a cucokat mert sajna csak egy particiót tettek rá annó!!
Kaptam egy freecom 250 Gb os külső vinyót led világit vinyó forog gép nem látja én itt eszem a kefét németországban is nem most lessz hogy hazamegyek !!! a gépet viszont ujra kéne elepiteni!!
Mi lehet a gond???
Előre is köszi a segitséget!!
Üdv
Krisz

Ui:amugy win7 van a gépen

(#19864) Meklod


Meklod
tag

Sziasztok! Adott egy 250 Gb-os Hitachi Sata notivinyó (5400rpm,noti: Acer 6930) Fájlok másolásánál 3-5másodpercenként kattan egyet a merevlemez. Hd Sentinel szerint 96%-os ("A merevlemez 7 alkalommal vizsgált meg gyanús adatszektorokat. A vizsgált terület hibátlannak minősült.
Ezen a ponton a merevlemez garanciális cseréje még nem lehetséges, csak ha a kondíció tovább csökken.") Hőmérséklet 15 perc másolás után 47 fokos... Más hibajelenséget nem vettem észre csak a kattogást. Szerintetek döglődik a vinyó vagy mi lehet a probléma? A válaszokat előre is köszönöm!

(#19865) Imco válasza Krisz1496 (#19863) üzenetére


Imco
őstag

Kevés a táp! -feltehetőleg.
Keress külső tápos HDD-t és azzal próbáld!

Szerintem...

Üdv! Imco

(#19866) Imco válasza Meklod (#19864) üzenetére


Imco
őstag

Sentinel riportot dobd be és majd megszakérti valaki!

Ez így - a leírásod szerint- még nem rossz.

Szerintem....

Üdv! Imco

(#19867) zachari


zachari
tag

Sziasztok. Az én kérdésem, hogy van egy 120gb-os seagate vinyóm és voltak rajta hibás sectorok amiket helyre sikerült állítanom. Már több progival is végig ellenőriztem, hogy valóban jól sikerült-e és igen! Na de a smart még mindíg a régi értékeket mutatja. Lehet a smart-ból a régi értékeket a jelenlegire változtatni?üdv :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zachari

(#19868) Krisz1496 válasza Imco (#19865) üzenetére


Krisz1496
csendes tag

külső tápról megy nem usb ről!!

(#19869) Meklod válasza Imco (#19866) üzenetére


Meklod
tag

Erre gondolsz?

(#19870) pilsner


pilsner
aktív tag

Hello!
Egy hete vettem egy a-data sh93-at, azóta 2x dobta fel, használat közben - értsd: csatlakoztatva, látszólag minden rendben, hogy a lemez nem olvasható, meg kell formázni. Ezt meg is tettem egy alkalommal, utána használhatatlan lett, a Paragonnal lehetett csak partíciót formázni rá. Erre ma reggel veszem észre, hogy megint dobja a hibaüzenetet. Mi a repedt here lehet vele? Mert megy vissza gariba, csak tudni szeretném, hogy mi a kínja.

Szerk: na jó, ezt nem hiszem el, most meg többszöri lecsatlakozás után összeszedte magát, és olvasható. Ha így visszaküldöm, azt mondják majd, hogy semmi baja. De mégis van, vagy sem?

[ Szerkesztve ]

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#19871) XinAgent válasza pilsner (#19870) üzenetére


XinAgent
tag

Hello!

Van egy kis probléma. Adott egy vadonatúj gép SSD-re telepített windows7-tel ami nem ismeri fel a HDD-t. Van valami ötlet mi lehet a gond? Milyen extra információ lenne szükséges?

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#19872) XinAgent válasza XinAgent (#19871) üzenetére


XinAgent
tag

Hopp asszem megvan. Nem jelent meg külön betűjellel formázatlanul hanem ott figyel az ssd mögött a formázatlan hely.

Azért köszi ha valaki már agyalt rajta. :)

Én különb vagyok mint a többi ember, mert belölem csak egy van a többiből pedig sok.

(#19873) zachari


zachari
tag

Köszönöm.... :R

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zachari

(#19874) liksoft válasza Meklod (#19869) üzenetére


liksoft
nagyúr

Tedd hűtőre, mert a 47 fok nem túl biztató...... Okozhatja ez is a hibákat.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19875) liksoft válasza zachari (#19867) üzenetére


liksoft
nagyúr

Nem, a SMART értékeket a drive rögzíti. Szívesen :D

U.i.: Akik itt próbálnak segíteni, többségükben dolgozó emberek, így éjszaka alszanak, a családdal vannak. Elnézést kérek előre is, ha a "köszönöm" tényleges válasz volt valakinek, de ha ironikus "up", akkor fenntartom magamnak és a többi "szakinak" az alvás jogát. :B

[ Szerkesztve ]

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19876) zachari válasza liksoft (#19875) üzenetére


zachari
tag

De akkor ezek után tudom használni nyugodtan? Már minden tesztet lefuttattam még sentinelben is és az is 0 bad sectort írt ki.....a smart érték nem befolyásolja a működést?

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zachari

(#19877) liksoft válasza pilsner (#19870) üzenetére


liksoft
nagyúr

:D Kevés tápot kap. Ugye a hátlapi forrasztott USB-ről hajtod asztali gép esetén, nem előlapi "kolbász" végéről?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19878) liksoft válasza zachari (#19876) üzenetére


liksoft
nagyúr

A működést nem, csak az "élettörténetét" rögzíti. Ha átallokált szektorok jelennek meg, vagy vizsgálat alá kerülnek, illetve felpörgési hibák, adatátviteli hibák jelennek meg (vagyis romlik az állapota), akkor kell aggódni. A drive egy dinamikus eszköz, így ennek megfelelően dinamikusan is kell kezelni az állapotát.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19879) zachari válasza liksoft (#19878) üzenetére


zachari
tag

Köszönöm a segítséget. :R Bár eladni az életben többet nem lehet de legalább tudom használni....üdv

http://phmegbizhatosag.atw.hu/phtabla.php?nev=zachari

(#19880) liksoft válasza zachari (#19879) üzenetére


liksoft
nagyúr

Azért tessék figyelni rá használat közben, mert nem ma gyártották már!

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19881) viizo


viizo
tag

Sziasztok,

adott egy 1 Terás WD Green (WD10EARS), ami már másodszor szivat meg.

Pár hónapja vettem az ipontban, pár nappal a vásárlás után, pár száz giga rámásolása után elszállt, egyszercsak az egész merevlemezből egy árva 30 Mb-os partíció jelent meg. Semmilyen data recovery nem tudta visszaállítani a tartalmat, de még formázni sem lehetett semmivel. Garanciában visszaküldtem, majd megkaptam ismét ugyanazt, mondván a merevlemez hibátlan. Az ipon vmivel visszaformázta 1 terássá, természetesen az adataim elvesztek.

Most, fél évvel az incidens után egyszercsak ISMÉT 30 megát lát minden program. A terás tárhelyből kb. 900 giga adat foglalt volt rajta, most semmi. Azt hittem, rosszul látok, mikor kerestem volna vmit, és ez fogadott. HDsentinel szerint hibátlan a lemez, semmi nem jelezte hogy mi fog történni.

Van ötletetek, mi lehet ez? Ha visszaküldöm az iponnak, pár hét múlva ismét visszaküldik ugyanezt a merevlemezt, mondján JÓ! És pár hónap múlva ismét megszivat.

Minden tippet, segítséget szívesen fogadok, hogy mit lehet tenni ezzel a merevlemezzel.

köszi!

(#19882) liksoft válasza viizo (#19881) üzenetére


liksoft
nagyúr

Szia!

Keress vissza a Gigabyte alaplapra, nem Te vagy az egyetlen akinek kicsi lett a drive. Kiindulásnak ezt tudom javasolni.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19883) viizo válasza liksoft (#19882) üzenetére


viizo
tag

köszi liksoft a tippet,

megtaláltam az infót!

(#19884) pilsner válasza liksoft (#19877) üzenetére


pilsner
aktív tag

Nem, laptophoz van csatlakoztatva.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#19885) liksoft válasza pilsner (#19884) üzenetére


liksoft
nagyúr

Akkor Y kábel, vagy külső tápos USB hub használata, hogy a 4,7V 500mA minimális működési környezet meglegyen a drive-nak.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19886) Meklod válasza liksoft (#19874) üzenetére


Meklod
tag

Köszi a segítséget! Leszedtem az alját és rádobtam egy hűtőpadra,még így is kattog,de 10 fokot sikerült lefaragni a hőmérsékletből.... NEm tudom mi lehet a kattogás oka. Belassulás stb. nincs,minden jónak látszik.

(#19887) pilsner válasza liksoft (#19885) üzenetére


pilsner
aktív tag

Ezek szerint egy külső vinyót "ahogy-van" nem lehet használni egy laptophoz? Direkt ezért vettem, usb portokban nem tobzódom, külső tápos usb hub meg plusz egy kábelt jelent, így vehettem volna akár saját tápos külső hdd-t is. Be van állítva, hogy usb hubokat sose áramtalanítsa/csatlakoztassa le.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#19888) hamachi


hamachi
csendes tag

Üdv

Addot egy Samsung HD252HJ (250GB, 7200 RPM, SATA-II) merevlemez.A probléma a következő:
Néhányszor előfordult, hogy befagyott 1-2sec re a számitógép (Winamp, Mozilla, Total Commander futott)A követvező hibaüzenet jelent meg az asztal jobb sarkában:
Windows Delayed Write Failed.Ezt egy párszor megcsinálta majd a DVD lejátszóm (Optiarc DVD RW AD-5240S) megadta magát.Újrainditottam a gépet és semmi változás, a BIOSban is megnéztem, mintha be se lett volna kötve a lejátszó.Ja és ez mellett a HDD is lassan működött.Átvizsgáltam a számitógépet a virusiró progikkal, lemezkarbantartás, defragmenttálás stb de semmi.Ezután fogtam és kivettem a számitógépből a DVD lejátszót és láss csodát, mintha semmi gond nem is lett volna.Tökéletesen ment a HDD csak a DVD nem volt aktiv.Majd pár hét után ismét bekötöttem a DVD-t és akkor müködött minden.Egy nap se telt el ismét befagyott a gép, megint megszünt létezni a DVD.
Ezek után átvizsgáltam a HDD-t ezzel a HD Sentinel progival és a következő képeket kaptam:

http://noob.hu/2011/07/06/untitled_0.bmp

http://noob.hu/2011/07/06/untitled2.bmp

[ Szerkesztve ]

(#19889) liksoft válasza pilsner (#19887) üzenetére


liksoft
nagyúr

Azt gyanítom, hogy kevés feszültséget kaphat az eszköz, és ez bizonytalan működést eredményez. Sajnos az USB port terhelhetősége eleve kisebb mint amit a specifikáció szerint egy drive szokott kérni, de az eltérés nem jelentős, így mindenki használja. De szerencsétlen párosítás során (USB a szabványt alulról tudja, drive felülről) bizony sok problémát szül. Vagy aktív USB hub használata, vagy Y tápkábel segíthet. Az Y kábel esetén viszont figyelni kell arra, hogy két USB csatornát használjunk, ne egynek a két portját. Ugyanis az áramfigyelés nem csatlakozónként, hanem csatornánként van. Ezért ha nem két csatornát használunk, nem fog megnőni a terhelhetőség, sőt, az indításkori áramfelvétel a csatorna tiltását hamarabb eredményezheti, hiszen mindkét csatlakozóján egyszerre történik a "rántás".

Vagyis nem egyszerű, nem olyan mint amilyennek a marketingesek eladják. Sajnos úgy tűnik, az USB3 esetén sem sokkal jobb a helyzet. Valamennyit igen, de.....

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19890) liksoft válasza Meklod (#19886) üzenetére


liksoft
nagyúr

Energiagazdálkodás miatt is kattoghat. Ilyen van a drive-on belül is. De ha nem talál sávot, akkor is kattanhat, mert ilyenkor egy resetet végez a drive, majd "0"-ról pozicionálva újra dolgozik. Sebességben alig érezhető, de ez már lehet jele egy későbbi elhalálozásnak. Okozhat ilyent a túl meleg környezet miatti maradandó károsodás is.

Vagy - vagy. Távolról eldönthetetlen.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19891) liksoft válasza hamachi (#19888) üzenetére


liksoft
nagyúr

Feltehetően a DVD hibája miatt keletkezett gond a drive-nál is. DVD nélkül figyeld, változik-e az értéke az adatátviteli hibáknak. Ha nem, akkor vagy a DVD a hibás, vagy a SATA csatornája, vagy a kábele.

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19892) pilsner válasza liksoft (#19889) üzenetére


pilsner
aktív tag

Ez így nagyszerű. Mindenesetre nekem 3 usb portom van, ebből egy mindig használatban van a vezeték nélküli egér vevőjéhez, a maradék kettőt nem szeretném feláldozni, valamint ha feltétlenül szükség lenne az Y-kábelre, akkor - gondolom - olyat mellékeltek volna a vinyóhoz, valamint megemlítették volna a manualban, hogy szükség lehet rá (bár egy ábrán mutatják, de nem írják le, mint a hülyegyereknek). Saját tápos usb-hub pedig azért nem jó, mert akkor elveszíti az értelmét az egész: én azért vettem külső hdd-t, mert arra szeretném menteni az adatokat "terepen", tehát ahol nincs konnektor, és működjön már akkor is, ha akkuról használom a gépet. Ha ezt így nem tudja, akkor nincs értelme, ez olyan, mintha a laptop csak hálózati áramellátásról működve, onnantól kezdve az már nem igazi hordozható eszköz.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#19893) liksoft válasza pilsner (#19892) üzenetére


liksoft
nagyúr

Beszélj a gyártókkal. :O

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19894) whisperity válasza pilsner (#19892) üzenetére


whisperity
tag

Laptopnál még az is kérdéses, hogy a 3-ból melyik 2 port van egy csatornán. Ha jól tudom léteznek olyan eszközök, amelyek nem kérik az Y kábelt, elboldogulnak egy USB-vel is.

Bár arra készülj fel, hogy az ilyen meghajtók a nem hálózatról működő, akkumulátoros laptopot hamarabb kisütik.

(#19895) hamachi válasza pilsner (#19892) üzenetére


hamachi
csendes tag

Hello

DVD nélkül is probáltam már, egy ideig semmi gond nem volt az adatátvitelel.Néhány nap után viszont ismét jelentkezett a hiba ugy, hogy nem volt bekötve a DVD.Kicseréltem a Sata kábelt ami a merevlemezre volt csatlakoztatva de semmi eredmény.

(sry véletlen pilsnernek küldtem)

[ Szerkesztve ]

(#19896) pilsner válasza whisperity (#19894) üzenetére


pilsner
aktív tag

Az rendben van, hogy hamarabb merül vele az akku, csodát nem várok, csak azt hogy működjön. Nem hallottam még ilyen esetről, hogy külső hdd nem működne rendesen. A problémám az az, hogy rádugva látszólag jól működik, olvasható/írható, csak egyszer fogja magát, és többé nem az. Ilyenkor az ablakot sem lehet bezárni, amiben meg van nyitva a meghajtó, tegnap már odáig jutottam, hogy az explorer.exe lelövése sem oldotta meg a problémát, arról nem is beszélve, hogy ilyenkor nem lehet biztonságosan eltávolítani az eszközt. Ha kihúzom, mint a barom, akkor meg újbóli csatlakoztatásnál a "lemezt meg kell formálni" üzenet fogad.
Nem adtak hozzá Y-kábelt, ebből is gondolom, hogy működnie kellene, de persze lehet, hogy nem ennyire gondosak. Megy vissza gariba, ha hibás, remélem kicserélik, ha meg "ez ilyen", akkor nagyon remélem, hogy az árát visszatérítik (benne vagyok még a 8 napban). Nekem ez így nem kell. Több vele a szívás, mint a haszon - az első napi 10Gb adatveszteségről nem is beszélve.

www.sakertour.com - The carpathian birdwatching and hide photography company

(#19897) Sátán44


Sátán44
addikt

MBR hiba Kérem a segítségeteket!

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#19898) liksoft válasza Sátán44 (#19897) üzenetére


liksoft
nagyúr

Lehet, hogy fizikailag sérült. Akkor kuka. Minek kéne helyreállítani?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

(#19899) Sátán44 válasza liksoft (#19898) üzenetére


Sátán44
addikt

Villámlás után adta meg magát a winyó és megkértek, hogy hozzam helyre, de végül sikerült a Hirens boot-al.

Kis bohóccal is lehet nagy cirkuszt csinálni... :-)

(#19900) liksoft válasza Sátán44 (#19899) üzenetére


liksoft
nagyúr

Okulás képpen, mi volt?

Murphy él és dolgozik (Ami el tud romlani, az el is romlik). hdd-mentes.hu

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  HDD probléma (nem adatmentés) (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.