Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#32301) VoidXs válasza Gtaati (#32299) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Bármi jó teszt innen.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#32302) Gtaati válasza VoidXs (#32301) üzenetére


Gtaati
őstag

Koszonom, kiprobalom oket!! :R

(#32303) Beni2360 válasza arcitec (#32300) üzenetére


Beni2360
félisten

De értettem mindent.
Nálam is volt hasonló nagy eltérés a két oldal közt.
A bal oldali van úgymond a sarokban de nem beszorítva és előtte 1 méterre a fal oldalán egy fotel volt, nem takarta a hsz-ket. A jobb oldali meg szabad rálátással és a kanapé előtt egy 60 cm magas dohányzó asztal. Na de nálam a bal oldalit jól mérte 330 cm a jobb oldalit meg 30 cm-re. Frontot is felcseréltem de akkor is ezt mérte.
Na most az új szubládával és azt máshova helyezve jobbra, meg a fotel elkerült onnan máris mindkét front mérése egyforma. A fotel végett gondoltam, hogy rossz hatással volt hang terjedésre. Ja és a régi szubláda is ott volt a bal front mellett előzőleg.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32304) Vicarious1


Vicarious1
aktív tag

Nálam a Marantz a mostani auto beméréskor a jobb első Aria 926 frontot rossz fázisúnak érzi. (ellenőriztem, jól van csatlakoztatva)
Pár hónapja amikor vettem, még jól érzékelte, sőt most is jól először, csak megismételtem a mérést még egyszer és onnantól kezdve mindig rossz fázist érzékel.
Lehet az a probléma, hogy a jobb és a bal kábele ugyanaz a márkájú, típusú (Inakustik Premium 2,5) és hosszúságú de az egyik kábel újabb a másik kb. 6-7 éves.

[ Szerkesztve ]

(#32305) Quetz válasza Vicarious1 (#32304) üzenetére


Quetz
őstag

Ezt egyszerüen ellenőrizheted, cseréld fel a kábeleket, és nézd meg, hogy vándorol-e a hiba.

(#32306) Vicarious1 válasza Quetz (#32305) üzenetére


Vicarious1
aktív tag

Igen-igen, de sajna egy csentresszel teli magas szekrény mögött van átvezetve, szóval ha azt egyszer onnan kimozdítanám az körülményes ... mutatom inkább:

Esetleg mikrofon hiba, vagy erősítő reset?

[ Szerkesztve ]

(#32307) Vicarious1 válasza Vicarious1 (#32306) üzenetére


Vicarious1
aktív tag

Jut eszembe az erősítőn is megcserélhetem... :W :R vagyis az nem biztos hogy jó, hisz jobbról várt hangot balról fog kapni, na abból lesz a kavarodás... :D

[ Szerkesztve ]

(#32308) Lacielvtárs válasza Vicarious1 (#32306) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hogy mi okozza, azt nem tudom, de szép, kellemes a 'látvány' :C :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32309) BBéci válasza Lacielvtárs (#32308) üzenetére


BBéci
titán

Látványnak jó, de ha házimozis szemmel nézzük, akkor borzalmas. Az a kőpadló mindenféle problémákat okozhat és a jelek szerint okoz is. Visszaveri a hangot, mint egy üres úszómedence. :((
Számomra még az ott tartózkodás is nehezen elviselhető lenne. Kőpadló konyhába, fürdőszobába való, nem lakótérbe. Elmebeteg divat.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#32310) Lacielvtárs válasza BBéci (#32309) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Hopp tényleg úgy ahogy mondod, egy szőnyeg nem volna hátrányos, az tuti fix, nálam is volt értelme :K
De én nem adok tanácsot, vagy alkotok véleményt az elhelyezéséről :D

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32311) I'am Dony válasza Vicarious1 (#32304) üzenetére


I'am Dony
őstag

Nálam is hasonló volt a helyzet Focalokkal. Szerintem ne foglalkozz vele. A Focal oldalán van leírás róla h a hangváltójuk felépítése okozza, de nem hiba.

(#32312) I'am Dony válasza BBéci (#32309) üzenetére


I'am Dony
őstag

Már bocs, de ezért lakik ott ő és nem te. Nem értem h miért kell az ízlésen már nem először fikázni.

(#32313) BBéci válasza I'am Dony (#32311) üzenetére


BBéci
titán

Erősítőtől is függ, némelyik nálam járt tesztkészülék ugyanazokkal a hangdobozokkal, ugyanazon a helyen felcserélt fázist jelzett.

(#32310) ELACielvtárs
Még parkettre, hajó- vagy svédpadlóra is kell szőnyeg, de legjobb a vastag, legalább két centis padlószőnyeg. A Házimozi Stúdió demó nappalijában szinte bokáig süpped az ember lába a szőnyegbe.[link]

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#32314) #98221312 válasza Vicarious1 (#32306) üzenetére


#98221312
törölt tag

Jól néz ki, viszont szerintem akusztikailag valóban nem az igazi... :(
Egy szőnyeg jót tenne... :)

Ja, és ha megengedsz egy véleményt: Az a rendszer szerintem komolyabb megjelenítőt kíván... :)

[ Szerkesztve ]

(#32315) I'am Dony válasza BBéci (#32313) üzenetére


I'am Dony
őstag

Igen. Valóban így lehet. Amikor utána jártam a témának a legtöbb fórumon a Denon-Marantz erősítőkkel tapasztalták ezt többen.

(#32316) Lacielvtárs válasza BBéci (#32313) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Azért az igen...
Nálam is 4-5cm vastag volt, amit egy ev alatt már vagy 2-3 cmesre tapostunk :D

De tény hogy anno te ajánlottad, ha jól emlékszem és tényleg használt :K

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32317) BBéci válasza Vicarious1 (#32306) üzenetére


BBéci
titán

Jól látom, az erősítő tetejére tettél valami készüléket? :Y

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#32318) Beni2360 válasza BBéci (#32313) üzenetére


Beni2360
félisten

Linkelnél nekünk 2 cm vastagságú padlószőnyeget? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32319) Vicarious1 válasza I'am Dony (#32315) üzenetére


Vicarious1
aktív tag

Igen ez lehet, csak az a bosszantó, hogy 2 egymás utáni méréskor váltott. Ki se volt kapcsolva, csak a mikrofon lett kihúzva egy pillanatra.
Egyébként azon már túl vagyok hogy rossz az akusztika, ez egy nappali, házimozi eszközökkel felturbózva.
Meglepő, hogy egyébként a mérésekkor nagy túlzások nem szoktak kijönni. A távolságok, késleltetések és frekvenciák is viszonylag pontosak a 7011-el. Nem volt még olyan amit mások írnak sokszor, hogy -7-8-10 dB-re vett valamit, vagy fele távolságot mért a valóshoz, stb.stb.

(#32320) Lacielvtárs válasza Beni2360 (#32318) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

[link]
A shaggy szőnyegek elég hosszú száluak :K

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32321) Vicarious1 válasza BBéci (#32317) üzenetére


Vicarious1
aktív tag

Nincs azon semmi, sőt a polcát lejjebb szereltem még 10 cm-el kb. így minden oldalról szellőzik.
Itt jobban látszik:

[ Szerkesztve ]

(#32322) Ance válasza BBéci (#32317) üzenetére


Ance
őstag

Hát már eléggé rosszul látsz... :D

Gondolom nem jártál még olyan lakásban télen, ahol kő és padlófűtés van. Rögtön elvetnéd a maradi elveidet.

(#32323) Beni2360 válasza Lacielvtárs (#32320) üzenetére


Beni2360
félisten

Éppen most készülök eladni egy nagyobb szőnyeget, nemrégen örököltem. De ne tudd meg mit vesződtek a tisztításával, porszívózással. Én ide az biztos, hogy nem rakom fel. :DD
De miért off ? Ez akusztikához tartozik. szvsz.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32324) Dolphine válasza BBéci (#32309) üzenetére


Dolphine
addikt

Nálunk is ilyen lesz, most éppen felújítás alatt van a ház. Nem elmebeteg divat! :(((
Feleségem allergiás és a szőnyeg az ellensége az allergiásoknak. Nekem az Ő egészsége jobban megéri, mint, hogy ki, mi tetszik!

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#32325) Lacielvtárs válasza Beni2360 (#32323) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Tényleg igazad van, ez nem OFF, bár ez belépő topik, itt a 10 ezer fölötti kiadás már erősen OFF topik lehet akár :C ;]

Uhhh de aljas vagyok :W

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32326) Lacielvtárs


Lacielvtárs
nagyúr

Urak, nem érdemes ezt a 'kinek mi hogy mikor miért milyen' padló van a nappaliban, 'mozihelyisegben' ennyire sertonek vagy minősitonek venni, mert az egész így indult.
'Látványnak jó, de ha házimozis szemmel nézzük, akkor borzalmas.'

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32327) Beni2360 válasza Lacielvtárs (#32325) üzenetére


Beni2360
félisten

itt a 10 ezer fölötti kiadás :O :Y már erősen OFF topik lehet akár.- Kihagytad a lényeget. :Y

Uhhh de aljas vagyok - nem csak a másik topikban is rendszeresen részt veszel és néha kevered. ;]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32328) Lacielvtárs válasza Beni2360 (#32327) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Látod Béni baaa, és milyen igazad van :C :R
Keverem a giziket a gőzekevel :DD

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32329) BBéci válasza Ance (#32322) üzenetére


BBéci
titán

Jártam olyan lakásban és cseppet sem tetszett. Létezik olyan parketta, amit padlófűtéshez ajánlanak, az még mindig jobb, mint a rideg, barátságtalan kő. Igazából a teraszomra is faburkolatot kellett volna lerakatni, de ami késik, nem múlik.

(#32324) Dolphine
Ezzel az erővel lakhatnánk sziklabarlangban is. ;]
Az allergia eléggé nyomós érv, de azoknak, akik kőburkolatú lakásban élnek, csak elenyésző százaléka szenved attól a nyavalyától.

Ez házimozis topik és egy szoba berendezésének megítélésekor elsősorban házimozis szempontokat veszünk figyelembe. A jó hangzás legnagyobb ellensége a kőpadló és a csupasz falak, a nagy ablakok. Tehetnek oda sok tízmilliós berendezést, az is csak töredékét fogja megmutatni a tudásának.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#32330) Lacielvtárs válasza BBéci (#32329) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

'Ezzel az erővel lakhatnánk sziklabarlangban is. ;]'
:C
Képzeld ott milyen 'jó' lenne az akusztika, meg a bemero rendszerek :))

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32331) Beni2360 válasza BBéci (#32329) üzenetére


Beni2360
félisten

Igazából a teraszomra is faburkolatot kellett volna lerakatni - meg értem én is szeretem a fa anyagot.
De akkor miért áskálódtatok a lambériám miatt a mozi sarokban? Fúllra van a párnafák közt hungarocellel tömítve. Egy sima festett fal mennyivel jobb? :F

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#32332) BBéci válasza Lacielvtárs (#32330) üzenetére


BBéci
titán

Mi 90 %-ban akkor tartózkodunk a nappaliban, amikor tévét vagy filmeket nézünk, illetve zenét hallgatunk. Ezeknek a szempontjait figyelembe véve alakítottuk ki már a ház tervének megrajzolásakor, majd később a berendezés során.

(#32331) Beni2360
Láttam a fényképeket, az a lambéria úgy veri vissza a hangot, mint egy homályos tükör a fényt. Nem olyan borzalmas, mint a kőpadló, de egyértelműen rontja a hangzást.
Senki nem mondta, hogy jó a sima festett fal.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#32333) Steady74 válasza BBéci (#32332) üzenetére


Steady74
addikt

Annyira kíváncsi lennék ennyi "hogy-nem-jó-a-nappali" hozzászólás után, hogy valóban miként néz ki a Tiétek.

(#32334) Dorian


Dorian
félisten

Ízlésről, meghozott kompromisszumokról vitatkozni, felesleges, másokét csak elfogani illendő.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#32335) BBéci válasza Steady74 (#32333) üzenetére


BBéci
titán

Itt egy részlete: [link]

(#32334) Dorian
De ugye nem tilos véleményt írni/mondani?
Mellesleg nálam is van kompromisszum bőven, például a radiátorok miatt. :(((

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#32336) Lacielvtárs válasza BBéci (#32335) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Azta a mindenkit :C
Már értem miért vagy 'allergiás' a helyesírásra ;]
Én olyan fotót nem tudnék csinálni a lakásban amin legalább egy könyv legyen, nemhogy ennyi :W

[ Szerkesztve ]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32337) BBéci válasza Lacielvtárs (#32336) üzenetére


BBéci
titán

Az csak a kétharmada, mivel U alakú a könyvespolc, a képen nem látszik a két oldala. Sokkal több időt töltök olvasással, mint filmnézéssel.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#32338) Lacielvtárs válasza BBéci (#32337) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

Ez igen, hát ezek fényében el kell szégyelnem magam... :U ;)

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32339) arcitec


arcitec
addikt

Szerintem meg nincs semmi gond a kővel, praktikus, tartós, kevésbé kényes,könnyen tisztán tartható, szőnyeg lehet rá(nálunk is van) , de akusztikai szempontból nem feltétlen az a számottevő. A mérés mondja meg. Nálunk sem az volt a kardinális szempont, ami jelentősen helyre rakta az akusztikát,egyáltalán nem. Szóval kő, vagy padló kinek mi ,hajrá, ízlés dolga.

[ Szerkesztve ]

(#32340) Dorian válasza BBéci (#32335) üzenetére


Dorian
félisten

Hangnak nagyon jót tesz ez az óriási könyvespolc, magasaknak diffúzor, mélyeknél elnyelő.

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#32341) Nemir Ombe válasza Lacielvtárs (#32338) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Nem kötelező mindenkinek könytárat csinálni a lakásból, mert létezik már olyan találmány is, hogy "e-book". Az akusztikára igaz nincs hatással, de nem is kell komplett erdőket kivágni miatta .... :D ;)

Hmm ....

(#32342) Lacielvtárs válasza Nemir Ombe (#32341) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

:C
Örülök hogy te mellém állsz a muveletlensegemben ;] :R

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#32343) BBéci válasza Dorian (#32340) üzenetére


BBéci
titán

Feleségem ellene volt, de a kedvemért belement az elkészíttetésébe. Amikor minden a helyére került, csak ámuldozott, mennyivel kellemesebb ott tartózkodni, már a küszöb átlépésének pillanatától kezdve. Elképzelése sem volt arról, mekkora pozitív változást okoz. Nem csak a zene és házimozi hangjára, hanem az általános közérzetére.
Még nincs kész akusztikai szempontból, mert a meglévő 3 db panelt csak saccra helyeztem el és kelleni fog még legalább 4-5 db, alighanem a plafonra is. No meg basszuscsapda, mert 30-40 Hz között van egy kiemelés, amit meg akarok szüntetni. Valamint a teraszajtó/ablak elé kell egy vastag függöny. Még ezen a nyáron meg fog történni a bemérés.

(#32341) Nemir Ombe
5 éve használok Kindle Paperwhite-ot, imádom, van kb. 6000 e-könyvem, de a nyomtatott az igazi. Össze nem hasonlítható.

[ Szerkesztve ]

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#32344) Ance válasza BBéci (#32329) üzenetére


Ance
őstag

Hogy fórum kompatibilis legyen: a padlófűtéshez ajánlott parketta úgy viszonyul ankőhöz, mint az induláshoz ajánlott belépő Denon 1000-res széria a Denon 7000-res szériához....

(#32345) Steady74 válasza BBéci (#32335) üzenetére


Steady74
addikt

Köszi

(#32346) zsoika válasza Ance (#32344) üzenetére


zsoika
addikt

Nálam is padlófűtés van lent ,mert szeretem ha télen nem hideg a kő(nyáron meg pont az esik jól) és könnyű tisztántartani . Padlófűtésnél a kő a legjobb hatásfokú. Fönt a laminált parkettánál falfűtés van.....az kissé melegebb érzetű, így ott csak a gyerekszobában van szőnyeg, meg a nappaliban.

(#32347) Gtaati


Gtaati
őstag

Hello Mindenki!

Tegnap irtam ide a Heco hangfalak es az Onkyo Tx-Nr676 automatikus mikrofonos bemerese kapcsan. Ma ismet "steril" teljesen csondes korulmenyek kozott csinaltam egy ujat... A problemam ugye az volt h 90-110cm-re erzekelte a tobb mint 3m-re levo bal frontot ami ugye sarokban van. Na a mai meresnel is kb minden jo lett csak a bal front nem, de annyira, hogy 0,03m-re latja, ami azert nagyon durva szerintem... Nem lehet gond a bemero mikrofonnal esetleg?

A szoba adottsagai nem a legjobbak, de lehetne rosszabb is... 6,5mx3,6m a meretei, padlozat laminalt padlo, rajta 280x200-as hosszu szalu szonyeg ami alatt szonyeg alatet van. Az egyik falon van a szekrenysor ket szelen a frontokkal, szemben kanape tele parnakkal, felette polc, viragok egyeb holmik, egy konvektor, egy asztal szekekkel ami teljesen kulon van es nem log bele a szekrenysor es a kanape parhuzamaba. Hat kb ennyi...

Nem igazan ertem h miert jonnek ki ennyire valotlan ertekek a bal frontnal...

Koszonom

(#32348) Dolphine válasza BBéci (#32329) üzenetére


Dolphine
addikt

Mint korábban írtam, nem jó kedvemben választottam a kőburkolatot. :F
Ennek ellenére elfogadom természetesen, hogy házimozis szempontból nem éppen ideális.
Még én sem vásároltam semmit, de majd azért benézek, kérdezek. Egyelőre olyan fázisban a ház alakítása, hogy nincs értelme semmit sem venni, mert az albérletbe nem tudjuk hová tenni. Addig olvasgatok, figyelek, tájékozódom Nálad.
A szoba nem lesz üres, plusz a falak sem lesznek csupaszok. :)

Nem egyenlőre, hanem egyelőre! Nem ez miatt, hanem emiatt, vagy ez által!

(#32349) BBéci válasza zsoika (#32346) üzenetére


BBéci
titán

Nálam az ebédlőben és a fürdőszobában van padlófűtés, tapasztalom az előnyeit, de nappaliban akkor sem tudnám elviselni. Ráadásul fűtés csak az év 4-5 hónapjában működik, a többiben mi az előnye a hideg kőnek?

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#32350) #98221312


#98221312
törölt tag

Nálam sajnos igazából van egy jókora csupasz fal, amit szeretnék eltüntetni... Szeretnék is valamit felrakni, de nincs se ötletem, sem információm arról, hogy hol, és mit lehetne beszerezni.... :(
Erre esetleg tudnátok valami tanácsot adni? :B Tudom akusztikai panelek lennének a legjobbak, de most nem fér bele... :(
Amennyiben valami más alternatívát választok, a csupasz falak eltakarására az lehet jó hatással a hangra??

köszi.. :R

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.