Hirdetés

2024. június 29., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-02-09 14:43:01

LOGOUT.hu

Házimozi belépő szinten

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#28151) arcitec válasza Vicarious1 (#28150) üzenetére


arcitec
addikt

Csak épp esztétikai hibás.(és fehér csík az elejében) Egyébként , lehet ilyet vagy hasonlót kellene csináltatni(és lehetne akkor oldala is). Pláne, lakkozott feketében, mint pl a szub, vagy frontok stb ...De az is lenne úgy 50eft szerintem, de még mindig fél ár... Meg az 19 cm polc távolság szerintem kevés..

[ Szerkesztve ]

(#28152) Vicarious1 válasza arcitec (#28151) üzenetére


Vicarious1
aktív tag

Ezt már nem gyártják, de régen a Media Markt is árulta. Nem fehér, a kép csalóka, alu fém színű...
A centerek közül pl. a KEF IQ6C még befért, a nagyobbjaim közül a Polk CSiA6 és a Focal Aria cc900 a körbe lévő fém keret miatt csak az üveglap lecsavarozásával-majd vissza, de simán befér.

[ Szerkesztve ]

(#28153) Norbi 72 válasza arcitec (#28149) üzenetére


Norbi 72
veterán

A lábai is olyanok? Lakk szerű vagy lakkozott?

Jó kérdés.Fényes az biztos. :DDD

A tüskekúpok titán színűek.

(#28154) arcitec válasza Vicarious1 (#28152) üzenetére


arcitec
addikt

Akkor is világosan közelít a fehérhez :P . Az RZ900 201.5 mm magas(A hűtésnek kell min 5cm). Példul a NorStone alsó polca 242 mmm magas a közbülső 182 mm a teljes magassága 529 mm és ezek a mértek lennének jók nekem.
Norbi a fotókon egységes szín látszik kivéve a kupakokat. Gondolom jól nézhet ki élőben. A lábak hogy tapadnak fel? - A polcokon. Nem csúszhat meg? Mert ahogy látom nincs egybe, csak egymásra van rakva..

[ Szerkesztve ]

(#28155) zsoika válasza rento (#28144) üzenetére


zsoika
addikt

Szia! Nekem olyan 1040-esem van és alsó/közép kategóriának mondanám.
Vannak "betegségei" de hangra jó erősítő.
A választás attól is függ, hogy melyiket mennyiért adják és a te elképzelésed mi.....csak így kapásból a Denont mondanám jobbnak.

(#28156) Norbi 72 válasza arcitec (#28154) üzenetére


Norbi 72
veterán

Nem csúszik el,szépen be kell állítani.

(#28157) arcitec válasza Norbi 72 (#28156) üzenetére


arcitec
addikt

ELACI-nak is valami hasonló van, vagy nem?

[ Szerkesztve ]

(#28158) rento válasza zsoika (#28155) üzenetére


rento
őstag

Szia

95 a sony, 120 a denon. Mik a sony betegsegei? Tudnál erről írni egy pár sort?

(#28159) BBéci válasza rento (#28158) üzenetére


BBéci
titán

Hagyd a Sonyt, válaszd a Denont! Bőven megéri a 25000 Ft többletköltséget.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#28160) Norbi 72 válasza arcitec (#28157) üzenetére


Norbi 72
veterán

Hát nem.Azt a részt még fejlesztenie kell. ;] :D

(#28161) rento válasza BBéci (#28159) üzenetére


rento
őstag

Köszönöm. Viszont úgy tűnik kiesik ez a Denon is, mert 1.4-es hdmi miatt csak 30hz-t tud 4k-s felbontás mellett, de cáfolj meg ha rosszul tudom. Onkyo TX-NR646 90-ért?

(#28162) dave118 válasza rento (#28161) üzenetére


dave118
senior tag

Nekem is 1040 es Sony-m van, ebben az árban szerintem egy nagyon jó választás. Kolléga által említett betegségek csak az "extra fícsörarzenál" használhatóságára vonatkoznak, (amik egyébként nálam működnek) hangminőségben tekintetében nagyon jó ár/érték arányú AVR (használtan 95ért). Azt a Denon-t nem hallottam még, de a Sonyval meg vagyok elégedve (a körülményeket és az anyagi+egyéb adottságaimat figyelembe véve).

... Ami ami, az az.

(#28163) BBéci válasza rento (#28161) üzenetére


BBéci
titán

Miért nem elegendő a 30 Hz? Azt sem értem, miért erőltetitek az UHD-nak nevezett mókusvakítást? Még a full HD részleteinek észleléséhez sem ültök eléggé közel a tévékhez. UHD esetén egy 55 colost 1,4 méterről kellene nézni.

Helyesen: ugyanígy, ugyanúgy, ugyanilyen, ugyanolyan, ugyanez, ugyanaz, stb. Egyelőre, vagy egyenlőre? Takarítani vagy tisztítani? Nem mindegy!

(#28164) VoidXs válasza BBéci (#28163) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem mindenki az észlelhetetlen felbontás miatt akar 4K-t, hanem például mert Full HD HDR nincs. A képfrissítés pedig játéknál kötelező minimum 60-ra, sőt, még a 60 és 75 közti különbség is drasztikus.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#28165) Mandarinn


Mandarinn
senior tag

Sziasztok,

tudtok esetleg olyan hangfalat(kat) ajánlani ami viszonylag halkan is szépen szól? Tehát kijönnek szépen a részletek, mélyek nem olyan nagyon hangosan hallgatva is. Lehet álló és polc is. 2.1-es rendszerhez kellene, kb 15nm-re. 150-200.000Ft / pár.

Van ilyen?

Mit kell nézni a specifikációkban ahhoz, hogy egy hangfalnak ezt a tulajdonságát meg lehessen tudni? Az érzékenység jó lehet erre valamennyire?

Köszi!

:R

(#28166) rento válasza BBéci (#28163) üzenetére


rento
őstag

Van már 60hz-s film 4k-ba és kitudja hogy később mennyi lesz, később pedig nem szeretném, hogy ez miatt megszívjam. És ahogy fentebb is írják, a hdr talan fontosabb mint a felbontás. Rádásul nálam helyhiány miatt úgy van az elrendezés, hogy az L alakú kanapé széle kb 1m-re van a tvtől. Ahol pedig ülünk rajta az olyan 1.5m. A fotelem az valóban olyan 3.5m-re van, ott már nem látni annyira a részleteket.

dave118: köszi véleményed, jelenleg ott tartok, hogy Onkyo TX-NR646 90ért lehet a befutó. Viszont szívesen fogadok még ajanlásokat 100-120 körül erősítőre.

[ Szerkesztve ]

(#28167) #98221312 válasza rento (#28166) üzenetére


#98221312
törölt tag

A HDR technológia sem tetszik mindenkinek... Ismertem olyat aki kikapcsolta, mert annyira zavarták a túlhúzott színek..
Persze a sok tapasztalatlan embert egyből behülyítik ezek a tv-k, aztán már szaladnak is a hitelpulthoz.. :D
Miután hazaérnek meg felszerelik a 40-es tv-t 4 méterre az nézőpoziciótól...

(#28168) Dorian válasza #98221312 (#28167) üzenetére


Dorian
félisten

HDR-nek mi köze a színekhez?

Kétfajta ember van. Kerüld mindkettőt!

(#28169) johnywalker válasza Dorian (#28168) üzenetére


johnywalker
őstag

+1 Jahh, az a kontrasztot húzza fel rendesen.

(#28170) mettek


mettek
addikt

Én már csak a ps4 pro miatt sem válnék meg 65 colos oled tv-mtől. Filmekre tervbe van egy belepo, kozepkategorias proji de ez hosszu tavu terv. Addig tv.

Sogorom vette meg a panasonic st50 plazmámat es neki van ps4-e. Elmondhatatlan a kulonbség a plazma és az oled tv-m között.

A plazma színei valóban természetesebbek de a teljes latvany eg és fold az lg javára.

[ Szerkesztve ]

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#28171) zsoika válasza mettek (#28170) üzenetére


zsoika
addikt

Ha lenne egy 65 ös oledem, fene se venne projit.

[ Szerkesztve ]

(#28172) tomyka74


tomyka74
senior tag

olyat kérdeznék,hogy a T12 subnál is a vágások 80-on mennek?
az LFE az adott, többit ugyanugy 80-on vágjam,ez sub függő?
vagy próbálgassam 60-40Hz-en ?

(#28173) tomyka74 válasza mettek (#28170) üzenetére


tomyka74
senior tag

hát remélem én is nemsokára cserélem az 50"-es tv-t legalább 60"-ra.
hiába no amióta az extreme audiónál körbejártuk a mozi szobákat rájöttem,hogy kicsi a tv-m! :Y :D :D

(#28174) Lacielvtárs válasza tomyka74 (#28173) üzenetére


Lacielvtárs
nagyúr

;]

"Egy perc hosszúságát az határozza meg hogy a budi ajtó melyik oldalán állsz." ¯\_(ツ)_/¯

(#28175) tomyka74 válasza BBéci (#28163) üzenetére


tomyka74
senior tag

erről nekem is ez a véleményem! ha nagyobbra cserélem a tv-m akkor az is "csak" fullHD lesz, én sem igénylem az UHD-t.

(#28176) Beni2360 válasza tomyka74 (#28175) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor igyekezzél mert leállnak a FHD gyártásával.

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28177) tomyka74 válasza Beni2360 (#28176) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen a 3D-t is úgy kellett vadászni mert nekem az fontos volt,hogy tudja a tv.

(#28178) Nemir Ombe válasza Dorian (#28168) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Hát "némi" köze azért a szinekhez is van, a HDR nem csak a "kontrasztról" szól .... ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#28179) MasterMark válasza Nemir Ombe (#28178) üzenetére


MasterMark
titán

Hát ő, de. :D Egész pontosan a dinamikatartomány lesz nagyobb.

Switch Tax

(#28180) VoidXs válasza tomyka74 (#28172) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

A legjobb vágási pont számomra hallással is igazolva az, amit a REW mond. Ezt szoba és láda válogatja, sőt, az is, hogy miről vágod, mert például a surroundjaim 96-on vannak, míg a frontok 57-en, a center pedig pont 80-on.

HDR témában: technikailag a HDR a hagyományos színcsatornák értékkészletének növelése az értékek közti különbségek változása nélkül, ami jelenthet megnövekedett kontrasztot és fényerőt, valamint nagyobb lefedett színteret is. Helyesen beállított megjelenítő a hagyományos tartalmakat nem próbálja meg magas dinamikatartományban kiadni, mert az elég valótlanul néz ki.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#28181) Nemir Ombe válasza MasterMark (#28179) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Hát ő, nem :D kicsit pontosabban [link] .... ;)

(most pill. ezt találtam, de van még bőven "szakirodalom" a neten .... ;) )

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#28182) MasterMark válasza Nemir Ombe (#28181) üzenetére


MasterMark
titán

Ööö izé, ez az LG marketinge inkább. :D

Maga a HDR a dinamikatartomány növelésénél nem jelent többet. (High Dynamic Range ugyebár...) Viszont TV-kben általában szélesebb színtérre is kapcsolnak, meg elég sokmindent értenek HDR alatt.

Ugye a HDR10-be és a Dolby Vision-ba is pl, beletartozik a Rec.2020 színtér, ami viszont tényleg több szín.

[ Szerkesztve ]

Switch Tax

(#28183) VoidXs válasza MasterMark (#28182) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nem a TV kapcsol át, szabvány szerint az alsó 8 bit csúcsértéke van a régi TV-szabvány színteréhez kötve. Ennek a négyszerese pont a Rec. 2020. A Dolby Vision-nél máshogy vannak kikötve, de ezt nem tudom pontosan, ott talán az alsó 10 bit a DCI-P3 (ami a jelenlegi mozis szabvány). Elvileg egyezik a mozis specifikációval, de arról meg aztán tényleg semmit nem tudni, mert külön szállítják az engedélyezett mozikba még a Dolby logót is, a KDM-nél is durvábban titkosítva és felügyelve.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#28184) Nemir Ombe válasza MasterMark (#28182) üzenetére


Nemir Ombe
addikt

Tök mindegy, hogy "LG marketing" vagy nem (most épp' ez volt az 1. találat, de pici "gúglizéssel" találhatsz komolyabb szakirodalmat is ;) ) a HDR-nél a színek "dinamikatartománya" is nő, nem csak a kontraszt/fényerő.... de az "elméleti vita" helyett nézz meg 1-2 HDR anyagot élőben (főként a gyári profilokkal) és utána folytathatjuk az "ő, de/ő, nem" dolgot .... :D ;)

[ Szerkesztve ]

Hmm ....

(#28185) tomyka74 válasza VoidXs (#28180) üzenetére


tomyka74
senior tag

értem. viszont ehhez a progihoz nincs meg a felszerelésem ugyhogy nekem az avr-re kell támaszkodnom vagy a tapasztaltabb tanácsra!
bemérés után az avr pl. mindent 40-en vágott. surround-center-front. ebbe egyébként mennyire "kötelező" belenyúlni ( teszemazt 80- ra átállítani mert ahogy olvasgatom ez a "trendi" ) ahogy ő beméri az miért nem jó?
pl. a frontok hangja nekem is jobban tetszett 40-en mint 80-on.
mondjuk azok 3 utas reflexesek. gondolom ez is számít.

(#28186) VoidXs válasza tomyka74 (#28185) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Használhatod az AVR mikrofonját is hozzá. Elvileg az önbemérők egyszerűen ott vágnak, ahol elfogy a tartomány, nem ott, ahol a legfeszesebb.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#28187) Beni2360 válasza VoidXs (#28180) üzenetére


Beni2360
félisten

Ha már a szubláda vágásánál tartunk, kérdeznék valamit ha megengeded? :R
Nálam a menüben front-center-sr- és csak LPF of LFE 120 Hz található.
Hol lehet a ládán a menüben a vágást állítani? :R

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28188) tomyka74 válasza VoidXs (#28186) üzenetére


tomyka74
senior tag

igen? akkor ok, majd nézek valami jútub videót vagy utána olvasok,hogy kell ezt használni.
ezzel is okosodunk,ilyet sem csináltam még, ráadásul kiváncsi vagyok mennyivel lesz másabb a hangkép.

[ Szerkesztve ]

(#28189) VoidXs válasza Beni2360 (#28187) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Ládán? Nem inkább az AVR-en? Én egyébként PC-n Equalizer APO-ban állítom, ekkora szabadsággal:

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#28190) mettek válasza VoidXs (#28189) üzenetére


mettek
addikt

ha nem gond, nekem is linkelhetnél egy oktatóvideót a REW használatáról . Kipróbálnám mit mutat a mérés.

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#28191) VoidXs válasza mettek (#28190) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Nyomj egy Measure-t, helyezd el a mikrofont, start, és kidobja a grafikont. Sajnos csak L és R van, szóval át kell kábelezni vagy routolni, ha másik csatornát mérnél.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#28192) Beni2360 válasza VoidXs (#28189) üzenetére


Beni2360
félisten

Akkor pongyolán fogalmaztam, bocsi.
Természetesen a felsoroltak az avr menüjében a TV képernyőjén láthatóak.
Tehát a menüben front-center-sr- és csak LPF of LFE található. Itt azt mondták, hogy tegyem az LPF of LFE-t 120 Hz-re.
10 napja írtan ezt, de lebeszéltek róla. tehát most már végképpen nem értem az egészet. Holnap kapom az új ládát.
Nekem nincs ekkora szabadságom én már nyugdíjas vagyok. :DD

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28193) VoidXs válasza Beni2360 (#28192) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Az LPF of LFE maradjon 120-on, különben magát az eredeti mély csatornát vágod. Kell egy másik L/HPF értéknek (vagy crossover frequency) lennie, ami a small-ra állított csatornák vágási pontja lesz. Ha 120-as LPF of LFE-re állítva búg, akkor rossz helyen van a láda.

[ Szerkesztve ]

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#28194) Beni2360 válasza VoidXs (#28193) üzenetére


Beni2360
félisten

Kell egy másik L/HPF értéknek (vagy crossover frequency) lennie,
Nincs másik semmi és small-on vannak a hsz-k habár állítási lehetőséget sem találok másra.
Van egy beállítás ahol kiválasztom
Speaker channels 5.1
Subwoofwer - yes
bi-Amp - No
Powered zone - no
Nem búg a láda.
Inkább soknak tartottam a mélyet a ládából. Igaz csak egy mobil Db alkalmazással állítottam egy szintre a hsz-ket és a ládánál is ugyan azt választottam mint a többinél, lehet, hogy ez baj volt. De az új ládával elő veszem a mikit.

[ Szerkesztve ]

Béni2360 - Redmi Note 8 Pro - Acer Aspire 5 A515-51G -- LG OLED55C8PLA - YAMAHA RX-V685 - Mission mx4 5.0 - Taga TSW-90 v.3 - QNAP TS-133 - Mini MX-G - MECOOL BB2 PRO- X96 MAX PLUS -ZIDOO Z1000 Pro

(#28195) mettek válasza VoidXs (#28191) üzenetére


mettek
addikt

aztán az avr-ben korrigáljam a kapott értékek alapján? vagy hogy lesz ebből jobb hangzás?

PSN: Mattacks87 Xbox ID: HUNgAlien

(#28196) VoidXs válasza mettek (#28195) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Igen, pontosíthatod a vágást és a bemérés EQ-ját, azt is megmondja, hogy ha kevés szűrőd van, pontosan hova tedd őket.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#28197) rento válasza #98221312 (#28167) üzenetére


rento
őstag

Nálam akkor túlszaturált hdrnél a színek amikor olyan anyag megy ami nem hdrs és én bekapcsoltom a hdrt. Akkor tényleg az. Amúgy én úgy látom, hogy csak a fényerőt nyomja fel, azt viszont nem kicsit, mármint nyílván nem a 120k-s belépő 40-es 4k-s tv, mert az hogy is mondjuk szépen? fos...

De azt adom amit írsz, sok egyszerű hozzá nem értő embert behülyítik, hogy hdr így, hdr úgy, aztán jön a pofára esés, hogy a barátok közt nem lett szebb...

(#28198) VoidXs válasza rento (#28197) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Miért kapcsolsz nem HDR képet HDR módba? Az csak sima felszorzás, ami egyébként ahhoz készült anyagokkal (pl. Unity) meglepően jól is ki tud nézni, de ahhoz olyan görbékkel kell a képet színezni, és egy sima filmnél nem ez a cél.

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

(#28199) rento válasza VoidXs (#28198) üzenetére


rento
őstag

Csak próbaképp kapcsoltam át, hogy mit csinál egy ilyen anyaggal, nehogy azt gondold, hogy így használom. Auto-n van hagyva a hdr a tvn, így ha kell akkor megy, ha nem olyan a forrás akkor természetesen nem.

(#28200) VoidXs válasza rento (#28199) üzenetére


VoidXs
Topikgazda

Egyébként SDR10-re mit csinál az auto? Csak a bitmélységet nézi és HDR10-nek veszi?

W̘h̘̹̥̼a̝t̪̝͓̠̪ ̞͔s̼̱̣o͚̻̟un͚d̖̣̗̭̞̹ ̬ḏ̩̤͉o̹ͅe̟͚͕̺s͕̱̙ s̝̮̯͍̝̺o̰̪̲͓̦u̥̻͎n̘̳̟̗d̼ ̞̫̣̲̼̜m͚̼̳ak̪̩̻e̘̹̜?

Útvonal

Fórumok  »  TV & Audió  »  Házimozi belépő szinten (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.