Hirdetés

2024. május 22., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4702) Atlantis válasza Lala75 (#4699) üzenetére


Atlantis
veterán

Mi a búbánatért akarsz WF2-t futtatni Win 7-en? Hivatalosan WF5 támogatja a 7-est, de...
S amikor elindul, nincs semmi hibaüzenet, ill. elindulás után működik rendesen? (nem lassú, stb.)

Egyébként Win 7 és ProE valóban nehéz kombináció. WF4-is sokkal lassabb, döcögősebb, mint XP-n. Én videókártya driverre gyanakodtam, próbáltam sokfélét, de szarik rám, ugyanolyan tetü. WF5 meg nálam eleve kuka, amíg eldöntik végre, hogy melyik kezelőfelületet akarják használni, addig jó a WF4. Sajnos nincs visszaút, Win7 és szopás teli torokból marad...

vadász122: config.pro-ban meg kell adni a ProE-nak egy protkdat kezdetű sorral, hogy hol találja a EFX-et. Annyira azért nem egyszereű. hogy ezt ide leírjam, nem mindegy, milyen verziójú ProE-val akarod használni, stb. Ahol megvetted az EFX-et, ott biztos segítenek megcsinálni a beállítását. Ha meg nem vetted meg, akkor - ahogy Mesterem mondani szokta vala - "küzgyé"'! :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.