Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#62201) vakablak93


vakablak93
őstag

Kíváncsi vagyok mit gondoltok erről, úgy tűnik Acer-ék úgy gondolják a teljesítménnyel együtt az árat is lejjebb viszik, előrendelhető lett több helyen is a 3070-es Nitro, a legtöbb 3070-es lapos olyan 1700-1800-tól indul, ők 1500-ért fogják vesztegetni : [link]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#62202) Ubul86 válasza vakablak93 (#62201) üzenetére


Ubul86
őstag

simán, ha a hűtést helyre rakják. Engem a kijelző nem nagyon szokott foglalkoztatni, ha külső monitoron megy, a teljesítménnyel biztos nem lesz gond, egyes egyedül marad akkor a hűtés :D

(#62203) Darth_Revan válasza vakablak93 (#62201) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Mire Magyarországra ér addig ráteszik az ÁFA-t, vámot, koronavírus adót, füstpénzt, kapuadót és az 1500 EUR ár hírtelen 2500 EUR lesz :U

A kijelző érdekes. Acer eddig ezt a géped QHD 165 Hz és FHD 360 Hz panellel promozta, azonban úgy tűnik más gyártóhoz hasonlóan ők sem jutottak FHD 360 Hz panelhez, ezért előtúrtak még pár 144 Hz-es panelt a fiók mélyéből :U

Bár lehet jobb is hogy nem azt a hulladék Sharp panelt használják amit az Acer is a G733QS-hez ....

[ Szerkesztve ]

(#62204) MaxxDamage válasza Darth_Revan (#62203) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Elvileg a linkelt példány "DE" (Németből) jönne, vagy tévedek? :)
Talán még Magyar MM-be is leszállítják és ott átvehető... (fene tudja)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62205) vakablak93 válasza MaxxDamage (#62204) üzenetére


vakablak93
őstag

MM ugyan nem szállít magyarba.
( de az ügyfélszolgálattal talán le lehet beszélni hogy a bolthoz küldöd a futárt és bolti átvétellel rendelsz)

De az összes többi hivatalos német eladónál is ennyi.
Alapvetőencsak arra voltam kíváncsi szerintetek ennyit a kiherélt gpu ellenére megéri-e?
Német Amazon szokott magyarba szállítani az ő áraik meg álltalában egyeznek az MM-el.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#62206) MaxxDamage válasza vakablak93 (#62205) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Értem.
Megérhet annyit akár, de nem vennék rá mérget. :)
Ha ismered a teljes spec. gépet, kijelző panel, gpu, hűtés és megfelel akkor vágj bele.
Nekem nem felelne meg.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62207) Darth_Revan válasza vakablak93 (#62205) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Hát ilyen kiherelt gpu mellett nem igazán tud egy 140W-os 3070 mellett labdába rúgni, ha jovo biztosat akarsz akkor inkább a 3080-as változat.

(#62208) DonDragonka válasza norberto9 (#62187) üzenetére


DonDragonka
őstag

No akkor álljon itt valakinek a véleménye akinek van is és nem csak youtube csatornákon látható videók alapján ítéli meg TUF szériát.
Menjünk sorban. (4800H+1660Ti amiről beszélek)
Anyaghasználat: Semmi középszerű nincs benne. Persze nem fém, hanem erős, nem hisztis műanyag. Amolyan harci öltözet, nem törik és nem érzékeny szinte semmire. Cserébe nem túl esztétikus illetve az ha valakinek a katonia style bejön... Lényegesen jobbnak találom mint a ROG-omon... Praktikusabb. Ok lehet nem szebb, de TUF-ot nem kezdi ki a gitárpengető, ha nyitni kell a házat.... ;]
Melegedés. Igen. Melegszik, és akkor trottyol is, de elég alá egy normális hűtőpad és akkor máris jobb minden. Aztán létezik szoftveres megoldás ami segít kordában tartani a hőmérsékletet, persze minimális erővesztés terhére. ugyanakkor amit veszít azt nyeri is mert ott viszont tartósan hozza a teljesítményt. Aztán van még módosítható ház rendelése Ali-ról. de mondjuk az már nem kötelező. Inkább a pasztázás az ami nagyon sokat segít neki, és akkor még max terhelés mellett sem lesz soha 85-87 foknál melegebb a CPU a GPU meg csak távolról nézi a 70 fokot...
Hogy a belbecs mitől lenne gagyibb azt nem tudom megítélni. Szerintem kitűnő a beltéri anyaghasználat is, és szép, igényes rend van belül is.
Nekem a VGA teljesítménnyel kapcsolatban sincs kritikám, azt tudja amit a többi 1660Ti mobilos szegmensben. Saját tesztjem alapján mondom és azok alapján amiket mások neten mutatnak.
Kijelző. Szemétrevaló hulladék. Kb ezen spórolják a legtöbbet, de szerencsére van DP(1.4) port rajta szóval meg lehet kergetni bármilyen minőségi monitort vele. Én nem is néztem rá a saját kijelzőjére szinte soha. Ez tény. Viszont nem volt rajta pixel hiba... (azt egyszer direkt megnéztem):DDD
Ha ilyet veszel nem fogod megbánni, de az is igaz, hogy ezzel kiváltod sok menő gémőőőőr megvetését mert szerintük ez a vas hulladék. Nekem majdnem egy évig futott hibamentesen. Soha nem fagyizott, soha nem hibásodott meg. Persze ez kis idő és ebből nehéz következtetéseket levonni.
Nyilván kis guba még hozzá és akkor lehet venni menőbb cuccokat amiknél kb a különbözeti ár fele az adott gyártó neve... A többi meg a kijelző... :DDD :DDD :DDD

(Na most borítok magamra olyan átokcunamit, hogy öröm lesz nézni..., De tisztelettel kérem csak az vessen rám követ akinek volt is TUF gépe 4000-es szériából)

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#62209) vakablak93 válasza Darth_Revan (#62207) üzenetére


vakablak93
őstag

Köszi, akkor még ennyit se ér :R , nem magam miatt kérdeztem mert nekem ha utánam vágnák se kéne, hanem valakinek.

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#62210) norberto9


norberto9
aktív tag

Köszönöm a gyors válaszokat mindenkinek :R :R :R
Még az Asus ROG Strix G15-öst nézegettem.

[ Szerkesztve ]

(#62211) motifator válasza Pyttawrx (#62199) üzenetére


motifator
senior tag

Én csak felvázoltam néhány dolgot, eszemben sincs buzdítani senkit, hogy faragja szét a házat. Nem tudom milyen áron mennek,ill. hogy árulják-e még a 4xxx sorozatú cpu-val. Gyakorlatilag kis túlzással minden gamer gépet "mókolni" kell, nem csak a 400 ezres kategóriát. A minimum, hogy kap egy normális pasztázást, Persze, lehet használni plug and play, de hosszú távon kifizetődőbb egy optimalizálás.

Funky + Jazz

(#62212) motifator válasza DonDragonka (#62208) üzenetére


motifator
senior tag

Úgy érzem Te lettél a védője a TUF-nak :), nekem nincs bajom vele, nem volt, mondjuk szerintem nem is lesz, de azt gondolom be tudom pozícionálni a rangsorba. Vannak tőle jobbak, rosszabbak, de nem emelném ki és nem is hasonlítanám össze nem egy kategóriába tartozó gépekkel. Ez a "menőbb vagy nem menő" kicsit úgy hangzik, mint gyerek korban a matchbox versengés, hogy kinek gyorsabb, szebb, vagányabb. Helyén kell kezelni ezt a típust, szerintem azzal sincs gond, ha valakinek negatív a véleménye róla. Engem meg főleg nem zavar,ha egy olyan típust fikáznak, amit én is használok, de én megelégedéssel. (itt is volt rá példa, de engem aztán nem érdekel) Mindenkinek más a fájdalomküszöbe, van akinek az anyagminőség a fontos, van aki a karácsonyfa izzó fényekre bukik, van aki a benchmark pontszámokra. Egy laikus ha nem hozzáértő nem fog olyan módosításokat csinálni a gépen, amitől időtállóbb lehet, megveszi és használja. Tegyük hozzá, hogy a Te géped sem gyári, tudtál javítani rajta, de alapesetben azért hagy némi kívánnivalót.
Én ezen okokból tuti nem ajánlanék egy adott típust senkinek, aztán majd jön, hogy ez mégsem olyan f@sza, pedig azt mondták. Nyilván választás mindenkinek az egyéni döntése, saját preferenciája szerint történik, csak nem biztos, hogy célravezető az elfogultság.

Funky + Jazz

(#62213) echterion válasza Silverboy (#62197) üzenetére


echterion
nagyúr

Ha nem is királyvizet, de így munka után egy sört azért pattintottam és máris kevesebb a feszültség. :K :))
Most pedig megyek és levezetem Majima-n a felgyülemlett feszkót. :D

**********

(#62214) 2018 válasza motifator (#62069) üzenetére


2018
aktív tag

"ilyet az Asusod sosem fog produkálni"

Itt van az 50 fps limiterrel fixált tdu, hogy ne jöjjön a láthatalan zsaru. :) Ez már 50 fok. :DDD
Performance profillal és még csak nem is saját venti beállitásokkal vagy turbo profillal mert akkor még hüvösebb lenne a cuccli.

[ Szerkesztve ]

(#62215) k-adi válasza motifator (#62212) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Én ezen okokból tuti nem ajánlanék egy adott típust senkinek, aztán majd jön, hogy ez mégsem olyan f@sza, pedig azt mondták. Nyilván választás mindenkinek az egyéni döntése, saját preferenciája szerint történik, csak nem biztos, hogy célravezető az elfogultság."



Az elfogultság nyilván nem célravezető, emlékszem anno (jó sok évvel ezelőtt) hányszor olvastam itt is, hogy van az AW és minden más :D na sejted hány usernek volt AW-ja, akkor.. és most is.

Ahogy én látom, az utóbbi években viszont némely gyártó kezd feljönni, némelyik meg stagnál vagy romlik minőségben, de most már eljutottunk egy olyan korszakba, ahol az által józsi (office, netflix) és átlag gamerpisti (nem esport bajnok) is tud olyan gépet venni kevés mellélövéssel, ami bőven elég a felhasználási igényeinek... szóval szerintem simán lehet ajánlani adott típust (főleg ha van vele saját tapasztalat) ha van hozzá megfelelő elvárás is társítva. Nyilván ha bika gép kell a usernek, legyen rá pénze is, de ha nincs akkor meg az igényeket kell jól belőni..

..ah kit próbálok meggyőzni, úgyis itt mindenki tuningol epenishez meg overclockol itt mindent :DD

(#62216) Xerath404 válasza 2018 (#62214) üzenetére


Xerath404
aktív tag

Ez nem úgy működi ahogy te azt elképzeled, de majd mástól megkapod tágabb fogalmazással úgy is :U

(#62217) 2018 válasza Xerath404 (#62216) üzenetére


2018
aktív tag

"Ez nem úgy működik ahogy te azt elképzeled" Valahogy a saját szememnek jobban hiszek my bad. :D Tudom tudom malmozik minden, de azért összehozható elég sok minden. ;]

[ Szerkesztve ]

(#62218) Ubul86 válasza 2018 (#62214) üzenetére


Ubul86
őstag

a tdu még mindig ennyire gépigényes hogy referencia nálad? :)

(#62219) Pyttawrx válasza DonDragonka (#62208) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

csak szerviz tapasztalat. :)

(#62220) Pyttawrx válasza motifator (#62211) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Picit félreértettél. :)
Nem ellened irányult és pasztára azt írtam, hogy az kell és elfogadom. Azt nem fogadom el, hogy ilyen rosszul tervezett vackot adnak el, és még nekünk kéne mókolni. Ha félreérthető volt, bocsánat :R

(#62221) 2018 válasza Ubul86 (#62218) üzenetére


2018
aktív tag

Ubi szezon van unatkozom megmondom az őszintét. és hát holnap jelentik be mutatják be az új tdu-t igy hát felültem a nosztalgia vonatra. Solar Crown.

[ Szerkesztve ]

(#62222) Xerath404 válasza 2018 (#62217) üzenetére


Xerath404
aktív tag

De miért menne 50 fok fölé, ha a GPU-d 40% ig van kihasználva ?

(#62223) Ubul86 válasza 2018 (#62221) üzenetére


Ubul86
őstag

mondjuk egy új tdu-nak már én is örülnék :) köszi az infót

(#62224) motifator válasza 2018 (#62214) üzenetére


motifator
senior tag

Szerintem kapcsold ki a dedikált kártyát és lehet az iGPU-val meglesz a 45 fok is :). Ha csendes üzemmód kell, akkor én 100fps-ben szoktam limitálni az AC-t és kellemes ventiprofil mellett lehet csapatni. Valójában itt már nem 1070, csak nem volt aktualizálva a gpu felirat.

Funky + Jazz

(#62225) motifator válasza Pyttawrx (#62220) üzenetére


motifator
senior tag

Jaa, nem vettem a szívemre, "nem olyan családbú származoméjn". :) Lehet én is félreértettem, de ezért nehogy bocsánatot kér. ;)

Funky + Jazz

(#62226) 2018 válasza motifator (#62224) üzenetére


2018
aktív tag

:DDD Mindent maxon viszi a vega igpu a tdu-t de 5 perc után a beton alá esett a térkép alá a lambóm.

(#62227) grizlisandor válasza k-adi (#62088) üzenetére


grizlisandor
addikt

Az a webcam deaktiváló kapcsoló menő, kár, hogy sima Legion 5-ből kihagyták.

(#62228) isti0308 válasza Djatis (#62115) üzenetére


isti0308
csendes tag

:Y :Y :Y
Ne már, hogy 15 fokkal melegebb a GPU-d mint a Chimerába..
Elvileg ugyan az a GPU van mind a 2 gépbe...

Én frankón azt hittem, hogy sokkal jobb a mothership hűtése a chimeránál...
Vagy cak a cpu oldalon? :F

(#62229) Djatis válasza isti0308 (#62228) üzenetére


Djatis
senior tag

Cpu hűtésről Killhates kolléga tud mesélni tegnap csinált egy tesztet :DD
Gpu-t mennyivel húztad meg ;]

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#62230) FőDudu válasza Pyttawrx (#62219) üzenetére


FőDudu
addikt

HP most kap egy virtualis piros pontot.

Gyerek 840G6 laposaban kb 10 perc volt kicserelni a kijelzot. Lejott a muanyag kava, a muanyag fulek se tortek.
Egeszen szerelheto a cucc. Maga a fedlap meg jol atgondolt alu mutatvany.

A kamera takaro lemezt pl 3 bazi eros magnes tartja a helyen.

FőDudu

(#62231) FőDudu válasza grizlisandor (#62227) üzenetére


FőDudu
addikt

1 euroert kapsz egy marek webcam shutter-t a netrol... ;)

Mondjuk nalam pont utne a Windows Hello-t, szoval nem mindenre jo.

Ha van mellette ujjlenyomat olvaso, akkor persze nem kell.
Gepemen sajnos nincs.

Bar egesz jol ossze lehet boronalni a Windowst pl. az okos oraval. Elmegyek a geptol es lockolja ;)

Mar csak az kene, hogy ujjlenyomat olvasos telefon nyissa a windowst. Samunak van valami hasonlo megoldasa, de nekem nem mukodott (Samsung Flow).

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#62232) Pyttawrx válasza FőDudu (#62230) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:) :K :K

(#62233) Strezi


Strezi
őstag

Sziasztok,

egy ilyennel(Zephyrus G14) nagyon mellé nyúlnék? Csak alkalmakkénti Witcher, CP kikapcsolódásnak lenne rajta. Leginkább videó vágás (Resolve) lenne a fő profilja.

[ Szerkesztve ]

Használt LiFePo 15kWh akuk eladóak! ... Passzív ház klímás fűtéssel, 2011 - | Napelem, 2013 - | Tesla, 2019 - ...

(#62234) conqver


conqver
aktív tag

Szevasztok,
Bedobtam a gépbe a ramot és kicsit más értékeket mutat a Cpu-z.
Lehet ebből probléma, lassulás stb?

[link] 3D mark performance teszt.

[ Szerkesztve ]

Shadow&Dust.....

(#62235) isti0308 válasza Djatis (#62229) üzenetére


isti0308
csendes tag

így lőtem be a GPU-t:

Milyen módban vagy Armory create-ben?

(#62236) grizlisandor válasza FőDudu (#62231) üzenetére


grizlisandor
addikt

Nem is tudtam, hogy lehet azt külön is venni. :)

A többi az érdekes. :)

(#62237) Djatis válasza isti0308 (#62235) üzenetére


Djatis
senior tag

Na ezt én is kipróbálom! Nem lehet jobb a géped mint egy MotherFuckingShip :DD
Turbó modban csinálom a teszteket.
Ha szarabb lesz akkor felteszem eladásra 400e-ért :C

[ Szerkesztve ]

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#62238) baro32 válasza conqver (#62234) üzenetére


baro32
aktív tag

Szia szerintem meg van a közös nevezőjük :) ne aggódj : 22.0-22-22-52-74 (CL22-be)

HP OMEN 17" i9-13900HX 32GB (DDR5-5600MHz) RTX4080 (12GB -175w) SK Hynix PC801 1TB +Toshiba xg7 4TB SSD

(#62239) DonDragonka válasza motifator (#62212) üzenetére


DonDragonka
őstag

Azt hogy menőbb, azt személyre értettem nem tárgyra... :D Bár ez sem megítélhető abból, hogy kinek milyen vas fűti a szobáját... Soha semmiről és senkiről nem gondolnám, hogy menő... Semmiért. Nem is ebből az aspektusból fogalmaztam meg a mondandómat.. ;)
Aztán meg, itt mindenki megveszi a notiját, és tök mind1 ki gyártotta, mennyibe fájt, mennyire "jó minőségű", de rögtön azon pörög, hogy mennyire melegszik, szaladjunk a Mesterhez kenni rá egy kis fémet...(költői túlzáááás, érezd az iróniát a szavak mögött) :D
Van egy Facebook-os TUF-os csoport, közel 17E taggal... Ha valahol akkor a FB-on jellemző az, hogy azok szólnak hozzá akiknek valami nyomora van egy-egy csoportban. Azon kívül, hogy ott is mindenki azon pörög, hogy így meg úgy melegszik, más hibát nem szoktak bedobni. Nem esik szét, nem ég ki, nem pusztul el. Kijelző szokott még elhalálozni, talán ez a legtöbb amit hibaként felhoznak, de ez sem napi vagy heti rendszerességű, inkább csak akad néhány a hozzászólások között, de a kijelzőre én is írtam, hogy egy hulladék... :K
Engem egyáltalán nem zavar, hogy fikázzák a TUF-ot, de elég kevés tulaj van, azok között akik ezeket a negatív értékeléseket adják. Nekem volt már Dell, HP, Lenovo, Compaq, Fuji, Mac notim is, mindnek volt valami nyomora (HP volt a legjobb), de mégsem mondok róluk véleményt... Szóval az már inkább zavar, hogy előítélet van, tapasztalat meg 0... Persze az is tény, hogy ezek miatt a lehúzások miatt elég kevés tulaj van... Ördögi kör... :D
Amúgy időközben már az enyém is full gyári állapotú, kivéve a pasztázást, minden mást, a házat is, gyári állapotra hoztam... nem ér az 2-3 fok annyit, hogy úgy nézzen ki a gép mint valami tákolmány. :D
És záró gondolatként, nem mondanám én se senkinek, hogy ezt vagy azt vegye, pont azért amit írtál Te is. :R

Pyttawrx #62219: Ami mi? Tényleg érdekel. Nem tudom milyen szervizben, és milyen hibákkal találkozol TUF kapcsán. És abban szervizben semmi más nem fordul meg csak TUF? Tényleg nem provokállak, valóban érdekel... :R

isti0308 #62235: No ez meg miféle tool? :Y

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#62240) isti0308 válasza Djatis (#62237) üzenetére


isti0308
csendes tag

Próbáld ki, szerintem símán bírja stabilan!
Esetleg nézd meg manuál profilba, én úgy használom alapon 20%-on megy a venti, ami szinte hangtalan még, de azért mozog a gépben a levegő, és onnan ha kell hipp-hopp boostol a venti, és így nem megy annyira fel a hőfok, mire kapcsol a venti!

Ha rosszabb lesz esetleg a mothership, akkor sem kell eladnod megbeszéljük mennyit dobsz rá, és viheted a Chimerát ;] ;] ;] :DD :DD :DD

(#62241) DonDragonka válasza isti0308 (#62240) üzenetére


DonDragonka
őstag

Szóval miféle tool ez? :R

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#62242) KillHates válasza Djatis (#62237) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Ha szarabb lesz akkor felteszem eladásra 400e-ért "

Ne fáradj, átveszem annyiért! :C :D Jó lesz a polcra, dísznek mert olyan szép az RGB-je.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62243) isti0308 válasza DonDragonka (#62241) üzenetére


isti0308
csendes tag

Szia!
Asus GPU tweak 2 a neve a proginak, nálam az armoury crate-ből letölthető! :R

(#62244) isti0308 válasza KillHates (#62242) üzenetére


isti0308
csendes tag

Persze már... Még a szemed is levedd róla... :DDD :DDD
Az nem polcra való, hanem ide az asztalomra! :))

[ Szerkesztve ]

(#62245) KillHates válasza DonDragonka (#62239) üzenetére


KillHates
nagyúr

Teljesen egyetértek az okfejtéseddel. Bátorkodom halkan megjegyezni, hogy egy kicsit elcsúszott sznob irányba a topic amit meg is lehet érteni mert itt mindenki igyekszik az erőforrásaihoz mérten a legjobb gépeket beszerezni.
Nagyon sok ügyfelem, teljesen elégedetten használ régi GL Asus-okat, öreg törős zsanéros Lenovo-kat, melegedős-trottyolós régi Dell G sorozatot.
Minden notebook élhető, ha vigyáz rá a gazdája és élhetetlen ha ütik-vágják. A leggyohárabb nVidia vagy AMD is elég tud lenni az élményre, ha képesek vagyunk a kompromisszumokra, és örök elégedelenek is lehetünk, ha maximalisták vagyunk. :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62246) KillHates válasza isti0308 (#62244) üzenetére


KillHates
nagyúr

Na, jó! Lemondok róla, de folyamatosa élő videót kell nyomnod majd róla nekem a csodálatos RGB-jéról! :K :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62247) echterion válasza isti0308 (#62244) üzenetére


echterion
nagyúr

Jó lesz nekem egérpadnak. ;]

**********

(#62248) isti0308 válasza KillHates (#62246) üzenetére


isti0308
csendes tag

Azon nem fog múlni mester neked bármikor, bármit, még akár hajnali 3-kor is csak fel ne ébressz! :D

(#62249) isti0308 válasza echterion (#62247) üzenetére


isti0308
csendes tag

Persze most még ezt mondod, aztán meg majd ha ott lenne, akkor meg az AW-ből lenne egérpad... ;]

(#62250) vakablak93 válasza KillHates (#62245) üzenetére


vakablak93
őstag

bocsi, törölhető

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.