Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#62151) DonDragonka válasza KillHates (#62145) üzenetére


DonDragonka
őstag

Majd kerítek rá valami Ninjago matricát oszt akkor még nyerek is pár fps-t, spinjitzu-val... :DDD

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#62152) Xerath404 válasza KisApám (#62141) üzenetére


Xerath404
aktív tag

Szia!
Sajnos a 400k-450k az a jó belépőszint 2060,3060 használtan 500k ért lehet találsz jó 2070 es gépet, de a 3070 hez szerintem kevés. Vannak ilyen szir szar asus tuf ok 4 mag 8 szálas 11 gen es intellel , agyon butított 90 wattos 3070 el, nagyon nem ajánlott.

(#62153) tasp


tasp
tag

halihó,
bekerült +8gb ram a gépbe a 8 mellé és eddig úgy néz ki remekelnek a játékok :)
köszi a segítséget

(#62154) KillHates válasza tasp (#62153) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szuper! :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62155) KisApám válasza Xerath404 (#62152) üzenetére


KisApám
addikt

EU-s (VÁM mentes) országból rendelve sem jön ki 500 000 alatti áron egy 2070Super vagy 3070 laptop?
Itt a hardveraprón EZT láttam, de ez is csak valami előrendeléses téma.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#62156) tasp válasza KisApám (#62155) üzenetére


tasp
tag

mikor fog beszakadni a kripto? akkor lesz habzsi dőzsi a videó karik miatt

(#62157) mályva


mályva
aktív tag

Sziasztok lenne egy gyors kerdesem, melyik a minden szempontból összeségében jobb noti?
lenovo legion y520 vagy asus tuf fx504 ?

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#62159) KillHates válasza tasp (#62156) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem tudni, biztos van pár banánköztársaság, pénzmosó-intézet, csiliárdos, akiknek komoly érdekük életben tartani a vízgereblyézést.

Egyébként ha 3D használat alatt megy tönkre VGA akkor szinte 95%, hogy tudom javítani, mert a joint megy szét a chip alatt.
De ha bányapónit hoznak akkor 5%, hogy fel tudom támasztani, mert általában maga a GPU degradálódik, azaz a chip megy szét belül.
És most a csupasz GPU-kat is aranyárban adják...

Szóval, ha vége a bánya-őrületnek, akkor sem tudni mi lesz a piacon. Mindenesetre komoly aknamező lesz mindentől függetlenül VGA kártyát venni.

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62160) KillHates válasza mályva (#62158) üzenetére


KillHates
nagyúr

A TUF-ban erősebb a proci; 6 magos, de sima 1050 van benne, határeset hűtéssel:

A Lenovo-ban régebbi 4 magos a CPU, de 1050Ti van benne, szar hűtéssel:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62161) 2018 válasza KillHates (#62159) üzenetére


2018
aktív tag

Ugyan, 2 evet banyaszott rx es kartyat vettem es nem volt baja kiveve a pasztat azt cserelni kellett es tovabbi 2 evet ment es meg most is megy az uj gazdajanal. A banya karikat lefojtjak a gpu orajelet teljesen leviszik meg a power limitet is, igy nincs akkora hoterheles forrasz anyagnak a chip alatt hogy mikro repedesek keletkezzenek, mint ha gamer karikent lenne hasznalva az adott vga. A rigeket is ugy allitjak be legyen megfelelo tavolsag a vga karik kozott, aki meg komolyabban tolja a dolgot klimatizalt helyisegben teszi ezt.

[ Szerkesztve ]

(#62162) echterion válasza 2018 (#62161) üzenetére


echterion
nagyúr

A memvezérlő megy nyélgázon a vram-okkal kézenfogva és a gpu bőven is melegszik, hiába van lehúzva a PL akár 40-50%-kal, egy 3070-es simán van a hotspot-on 75-78 fok menet közben, nyáron meg még több lesz, csak nézz be a bányatopikba, ha kíváncsi vagy a valóságra. A gyengébb hűtésű, olcsóbban eladott vga-k meg még jobban melegednek. És ez csak egy 3070.

[ Szerkesztve ]

**********

(#62163) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

Végre oldalba rúgták a bitcoint és a hétvégén hatalmasat esett. Remélem folytatja és hamarosan a többi crypto valuta is követi.
Ugyan még az messze van de egyszer majd öröm lesz nézni ahogy a sok bányász huszar akik háromszoros áron megvették a videokártyát konyorognek hogy valaki vigye már el a piaci ár alatt :C

(#62164) wanted5 válasza mályva (#62158) üzenetére


wanted5
őstag

Én annyit tudok tanácsolni, hogy nézz szétt marketplace-en is. Ki lehet fogni jó ajánlatokat, és talán az jobban is pörög.
(ott adtam el a dell-emet 24 óra leforgása alatt, míg aprón megnézte vagy 20 ember)

(#62165) KillHates válasza 2018 (#62161) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tudjuk, neked csoda notebook-od van ami mindennél IS gyorsabb és tökéletes bányakártyáid :W

Nem azt mondtam, hogy minden bányakártya rossz, de ami tönkremegy az majdnem biztosan menthetetlen, mert degradálódik maga a flipchip. Szóval ezért lesz majd lutri bányából venni kártyát, mert nem tudni, hogy hol tart a degradáció.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62166) KillHates válasza echterion (#62162) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem is annyira a meleg teszi tönkre, hanem valahogy a konstans terhelés (ami nem kell, hogy a maximum legyen)
Hozzák a jó kis RX-eket hozzám, mérem át az adatbuszt és a legtöbb zárlatos. Mondom is a gazdáiknak, hogy ez sajnos chiphibás lett :( hiába csinálnék rework-öt, tuti menthetetlen.
Az nVidiáknak meg a VRM-jei szoktak elszállni, jó esetben csak megáll a drMOS, de rosszabb esetben gödröt éget maga alá.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62167) KillHates válasza Darth_Revan (#62163) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nabasszus! Én meg pont most vettem az Aliról kemény egy dodóért (frísipping) :

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62168) mályva válasza KillHates (#62160) üzenetére


mályva
aktív tag

melyik a jobb?
162 ért meg tudnám venni az asus-t..

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#62169) wanted5 válasza mályva (#62168) üzenetére


wanted5
őstag

attól függ mit akarsz vele csinálni.... :F

(#62170) KillHates válasza mályva (#62168) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nekem az Asus jobban bejön, mégha itt a fórumban a hardcore-ok nem is ajánlják a TUF-okat. Nem mondom, hogy probléma mentes lesz a használata, mert egy folyékony fémezésért biztos hálás lenne a proci, de jobban vállalható mint a Lenovo, aminek ráadásul meg vannak zsanér gondjai is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62171) mályva válasza KillHates (#62170) üzenetére


mályva
aktív tag

nekem is valahogy szimpatikusabb az asus, de jo nagy hdd van a lenovoban

Megbízhatóságom: 208 pozitív ૮ ˘ﻌ˘ ა

(#62172) MaxxDamage válasza mályva (#62171) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Az 8 ezer Ft :)
Nekem is nagy "SSD"-k vannak a gépembe (össz 7TB) azt mégse "sok" :D

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62173) Silverboy válasza MaxxDamage (#62172) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Nincso olyan háttértár ami "sok" lenne :DD

#62168 mályva
Y520, minden szinten rosszabb választás, van a családban, (26K volt a teljes reinstalláció ~ új burkolat (mert, hogy zsanér és törik a tejfölös doboz), új csavarok, utángyártott erősebb zsanér természetessen ALI(fríshipping)).

+1 TUF-ra (hát ezt se szoktam gyakran mondani), abból lehet élhető gépet varázsolni, nem lesz kompromisszum mentes, de élhető lesz :K .

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#62174) 2018 válasza KillHates (#62165) üzenetére


2018
aktív tag

Öreg en most a vga karikrol beszeltem meg a banyarol. :D Ez egy ilyen vilag viszik meg a vram hibas karikat is mert az is jo banyara! Banya volt, es lesz is. Az arfolyam egyre fentebb lesz, fluktual de messze nem beszelhetunk meg arfolyam beszakadasrol. A covid nak koszonheto meg meg sok masnak sokan beszalltak am a buliba sorolok parat: tesla, visa, mastercard paypal stb. Nem egy ordogtol valo dolog. Beallitod 5 perc alatt es hozza a lovet nem is keveset havonta. Amig a villanyt kitermeli meg joval felette hoz addig megeri es lesz mindig aki csinalja, sot ha lent lesz a valuta akkor is porgetik a riget mert tudjak lesz az meg fentebb is. :K Tobb 100 ezer plusz havi jovedelmekrol beszelunk most. Ki ne orulne ennek? Kereskedni is lehet veluk aki 2018 ban vett btc t az most millionos. Amikor anno beszaladt a banya hasznalt piac se volt tele doglott karikkal kicsit nagyon felfujod ezt a hw t tonkrevagja dolgot ami szimplan nem igaz. Ha ne adj isten lesz is valami a karikkal ott a 3 ev gari 3 ev alatt kinek lesz tobb penze nekem vagy neked? :))

[ Szerkesztve ]

(#62175) KillHates válasza MaxxDamage (#62172) üzenetére


KillHates
nagyúr

7 TB??? :Y Mert te beteg vagy! :D El nem tudom képzelni, mi a fárszkarikának ennyi tárhely (hacsak nem a kecskeporesz-gyűjteménynek :DDD ) Én kb. 150GB-nyi projekt-et használok aktívan, azt is a többlakiság miatt felhőben tárolom, hogy elérhető legyen több platformról is.
Néha akkor szalad meg az állomány amikor a drón videóit vágom, de az is nagyon időleges szokott lenni.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62176) Silverboy válasza 2018 (#62174) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Bányászatba a VRAM-t használod, döglöt VRAM-al, hogy bányászol? :DD :DDD

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#62177) Pyttawrx válasza MaxxDamage (#62172) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Hűűű 7TB is majdhogy kevés? :D Szép :C
Csak én sem tudo elképzeln, hogy a 7TB, hogy kevés lenne.

(#62178) KillHates válasza 2018 (#62174) üzenetére


KillHates
nagyúr

Elbeszélünk egymás mellett. :U Bár én is a VGA kártyákról és a bányászatról beszéltem.
Nem azt mondtam, hogy konzekvensen tönkreteszi a bányászat a kártyákat, hanem úgy teszi tönkre, hogy nem menthetőek, ha ott szarják össze magukat. Egy szóval sem említettem, hogy a bányászattól tele lenne a piac dölglött kártyákkal, egy picikét tessék odafigyelni :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62179) KillHates válasza Silverboy (#62176) üzenetére


KillHates
nagyúr

Lehet, rossz VRAM-os kártyákkal bányászni, ezen anno én is meglepődtem. Van is piaca a "csíkozós" VGA kártyáknak, valahogy allokálják szoftveresen a rossz VRAM-okat a bányaszoftverrel és maradékot használják.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62180) Silverboy válasza KillHates (#62179) üzenetére


Silverboy
aktív tag

:R Ma is tanultam újat

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#62181) KillHates válasza Silverboy (#62180) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hiszen jó pap is holtig kanol :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62182) MaxxDamage válasza KillHates (#62175) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

4x10TB jobban hangz(ana)ik :)
Sok mindent tárolok rajtuk, de nem pont azt amire gondolsz :D /kis rosszlélek/ ;]
Minden adat megtalálható "külső" HDD-n is a biztonság kedvéért.
Nálam a rendszer is 1TB SSD-n van. /870 EVO Plus/ :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62183) MaxxDamage válasza Pyttawrx (#62177) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Lesz az majd több is, még szerencse, hogy 3x M.2 NVMe + 1x M.2 Sata port van a gépbe és nincs 2.5" ami nem is hiányzik nekem. :)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62184) tasp válasza KillHates (#62165) üzenetére


tasp
tag

szerintem senki nem fog akkor használtat venni, ha a mostanihoz képest 1/3-a esne az új karik ára :)

(#62185) Dhampir válasza KillHates (#62179) üzenetére


Dhampir
félisten

Bitcoin bányászat Game Boy-al: :)

Mining Bitcoin on the Game Boy

[ Szerkesztve ]

(#62186) 2018 válasza echterion (#62162) üzenetére


2018
aktív tag

Az a mem hot spot csak nemrég került be a hwinfo beta verzióiba. Szoftveres mérés nem gondolnám pontosnak. Ha lehetne lézeres hőmérővel mérni a ram chipeket tuti más eredmény jönne ki. Amúgy 3080nál 115 fokig vannak hitelesitve , ekkor visszavesznek a ddr6x ramok és bőven alatta vannak, 70 -80 % ra rakva a ventit meg 92 fokot is sikerült a palit 3080al elérnem, nem hinném hogy ez az érték olyan magas lenne hogy félni kellene a degradálástól sőt. Gyakran látogatom a bánya topicot köszi jól informált vagyok. De ez a félelem a hot spottól elég tulzó. A gond a 3090-es karikkal szokott lenni ott a hátoldalon is vannak vram chipek na azok elmelegedhetnek és visszább vesz.

[ Szerkesztve ]

(#62187) norberto9


norberto9
aktív tag

Sziasztok.Mi a probléma az asus tuf laptopokkal?Sok helyen negatívan írnak róluk.

(#62188) echterion válasza 2018 (#62186) üzenetére


echterion
nagyúr

Van baj, látom, néhány alap tárgyi tévedés van itt.
Ez nem memória hőfok, hanem gpu...memóriát nem tudsz mérni 3070-esen, mert nem X-es ramok vannak rajta, csak sima GDDR6, még lézerrel sem, mert be van minden oldalról burkolva a kártya. Ezek hőmérő szenzorok, nem szoftveres mérés, a szoftver csak kiolvassa a szenzorból a mért értéket. És pont ez a gáz a 3070-nel amúgy, nem tudod, milyen meleg a motyó, csak a gpu-ról van tényleges infó, erre lehet támaszkodni.
Ha tényleg látogatod a bányásztopikot, akkor tudnod kellene, hogy a vram-ok bizony 100 fok felett trottyolnak, visszaveszik a MH/s teljesítményt, ezért igyekszik mindenki 90 fok alatt tartani a mem. junction értéket.

**********

(#62189) echterion válasza norberto9 (#62187) üzenetére


echterion
nagyúr

Anyaghasználat (kemény műanyag, nem rossz, de van jobb is a piacon), kijelző átlag alatti (van, akinek ez is elég, látni kell élőben vásárlás előtt), hűtés határeset, folyékony fém kell a cpu-ra, hogy kordában lehessen valamelyest tartani. Így hirtelen ennyi, majd jönnek a többiek, ha kimaradt valami.
Amúgy alapvetően egy használható gép, csak ismerni kell a korlátait és elfogadni, mielőtt megveszi az ember.

**********

(#62190) 2018 válasza echterion (#62188) üzenetére


2018
aktív tag

Semmiféle tévedésben nem vagyok 100 felett vannak a ramjaim és stabil 98 97 mh hoz a két vga. 115 nél vesz vissza a 3080 a 3070 az más tészta én meg nem arról beszéltem. Én a vram hotspotról papoltam mert hogy az kiolvasható. Az már más kérdés hogy mekkora az egyetértés ebben, hogy szenzorból olvassa ki, vagy nem mert sokak szerint nem. Nincs stale share ezt buktad.

[ Szerkesztve ]

(#62191) Pyttawrx válasza norberto9 (#62187) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Melegedősek, "rossz" vagyis nem a legjobb a hűtésük. Érdemes azonnal cserélni a pasztát is, ha mindenképp ez lesz, lehetőleg Thermal Grizzly Conductonaut, ennek felhelyezése azért igényel szakértelmet arra pedig itt lesz KiilHates. :)

(#62192) echterion válasza 2018 (#62190) üzenetére


echterion
nagyúr

Válaszoltál az én felvetésemre, amiben 3070-ről írtam, erre jössz a 3080-nal. Aminek minimum 100-on kellene menniük, ha nem lennének fehérizzásban a ramjaid (hint: nézz majd azért rá, hogy mennyi stale + invalid share-ed van).
Senkinek sem kell beállítani téged hülyének, megteszed te önnön magadtól is.

**********

(#62193) Silverboy válasza norberto9 (#62187) üzenetére


Silverboy
aktív tag

Tervezés, hűtés, anyaghasználat, alkatrészhasználat. (2020 őszéig, azóta nem tapicskoltam nézegettem őket). Árához hozzádobva még pár forintot vettél Lenovo-t, MSI, ASUS Rog-t.

"Minden a külcsíny, semmi a belbecs" mottóval tudnám ellátni az összes TUF-t.

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#62194) Pyttawrx válasza echterion (#62192) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

juhj: Senkinek sem kell beállítani téged hülyének, megteszed te önnön magadtól is
:D

(#62195) 2018 válasza echterion (#62192) üzenetére


2018
aktív tag

Látszik hogy nem értesz az egészhez. De a személyeskedés az megy mert az a menő a te korosztályodnál. Gratulálni tudok a szüleidhez ezért a neveltetésért. :C

[ Szerkesztve ]

(#62196) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Szerintem elég volt a bányász mizériából... :U

(#62197) Silverboy


Silverboy
aktív tag

Néha elgondolkodok, hogy tudnak az emberek vakon nekimenni a másiknak úgy, hogy nem nézz utána mit csinál/t a szakmába ;) .

#62196 grizlisandor
Támogatom, BTC vagy a többi

Bányászrigre királyvizet, oldódjon a feszültség ;]

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#62198) motifator válasza norberto9 (#62187) üzenetére


motifator
senior tag

A TUF sorozat a belépő kategóriája az Asus gamer vonalának, alapvetően a rossz megítélése véleményem szerint még a 4xxx ryzen sorozattal indult, amikor egy érdekes döntés született az alsó takaró fedelének megtervezésekor. Nem igazán hagytak szellőző nyílást a ventik alatt sem, így ezek a ryzenes verziók kegyetlenűl melegszenek, ha nincs valahogy megmókolva, és persze a kötelező pasztacsere, esetleg folyékony fém. Találsz a youtube-on jó pár negatív reglámot ezzel kapcsolatban, később módosítottak rajta. De van többek között itt is tulaj, aki megelégedéssel használja / használta, persze módosítások kellettek hozzá, de meg kell találni használat sokán is az arany középutat.

Funky + Jazz

(#62199) Pyttawrx válasza motifator (#62198) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Igazad is van elfogadom, de ugye:
1. A mókolás gar vesztéssel járhat
2. Lehet nem jól tudom, de kb 400- körültől lehet venni ezeket, és még mókolni kell rajta? :U
A pasztacsere ok, azt még azt mondom belefér
Jah és ez csak a személyes véleményem.

(#62200) Darth_Revan válasza norberto9 (#62187) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Mondhatni az "olcsó" Tesco Gazdaságos sorozata az ASUS-nak, rossz minőségű anyaghasználat, gyenge hűtésrendszer, tervezési hibák (szándékosan ki nem vágott lyukat, hogy nehogy jó legyen a hőmésréklet), VGA téren érezhetően visszevett teljesítmény, stb.

Ha nagyon nem tudsz mást venni és ezt is csak éppen hogy nagy nehezen, rabszolga munka mellett tudod kifizetni, akkor azért lehet használni ezt is és kis utómunkával (pl pasztacsere) nagyjábül használhatóvá lehet tenni. Viszont ha tudsz várni, akkor inkább ajánlott még gyűjteni a megtakarításodhoz és más gépet venni.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.