Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#61851) RM007 válasza FőDudu (#61849) üzenetére


RM007
addikt

Én az AliExpress-ről rendeltem alaplapot, visszanézve szerintem Kínából jött, még tesztelték is jó sokat, és átment a vámon alap szállítással. A jövőben ha lehetséges inkább oda szokom. Csak semmi DHL és hasonló, menjen az a helyi postára. :))
Van még egy darab belőle. [link] Alul ott az üzlet alaplapok tucatjával.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#61852) RM007 válasza RM007 (#61851) üzenetére


RM007
addikt

Igen, ott az időzóna a szállításnál, nem vitás. Régen volt már ilyen szerencsém, most jól jött.

Lehet van beépített emberük a vámnál, aki kicsempészte mondván csak pizzát visz ki a kollégának...... :D

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#61853) Dhampir válasza KillHates (#61836) üzenetére


Dhampir
félisten

:))

(#61854) FőDudu válasza FőDudu (#61849) üzenetére


FőDudu
addikt

Gondolom a minden szamlat lejelentunk az Apeh ( bocsanat NAV) fele nem mukodik naluk sem...

Ugyanis ott adoszamot kell megadni meg a belfoldi vevotol is (legalabbis ugy hallottam az XML formatumban kotelezo), az pedig nincs az Amazon birtokaban.

Szerintem lehet felkeszulni az adat egyeztetesre es az adoszam megadasara. Szep lesz ez, onnantol minden megvett szirszarrol tudnak majd. A ledsortol a sikositoig ;)

Orwelli szep uj vilag.... :R

FőDudu

(#61855) Djatis


Djatis
senior tag

Meglett az Alien utódja :D Kár érte jó ügynök volt ;]

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#61856) Pocok256 válasza Djatis (#61855) üzenetére


Pocok256
veterán

Micsoda kuriózum gép grat hozzá :R

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#61857) MaxxDamage válasza Djatis (#61855) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:C
Milyen Asus szörnyeteg lett? :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#61858) Raymond válasza Djatis (#61855) üzenetére


Raymond
félisten

Latom csütörtököt mondott mindkét gép, tenyleg kár értük! :B

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#61859) alces válasza Djatis (#61855) üzenetére


alces
tag

Leszállt egy szép anyahajó! Gratula, használd egészséggel!!

(#61860) echterion válasza Djatis (#61855) üzenetére


echterion
nagyúr

WTF? Egy asusra cserélni egy AW-t... :DDD :DDD :DDD

**********

(#61861) Gawamatsu válasza Djatis (#61855) üzenetére


Gawamatsu
senior tag

Csak nem a napokban apróra felkerült Mothership? Már nem is látom.

(#61862) cyberkind


cyberkind
félisten

Sziasztok!
A jövőre nézve tervezek venni egy Samsung 980 Pro ssd-t, ami pcie 4.0-ás, a gépem (Asus G531) viszont csak a 3.0-át tudja, a sebességen kívül minden kompatibilis és rendben lehet, vagy régebbi ssd-t kéne inkább vennem?

Köszönöm! :)

Paranormal Cocktivity

(#61863) Ryan1318 válasza Djatis (#61855) üzenetére


Ryan1318
csendes tag

Motherf*ckership!!! :D Gyönyörű gratula hozzá! Azt hittem ez jóval kisebb!

(#61864) kdavid23 válasza Djatis (#61855) üzenetére


kdavid23
aktív tag

Nagyon szép és jó termék, csak a mobilitás veszett oda...

Dr. Dávid

(#61865) Darth_Revan válasza Darth_Revan (#61799) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ha esetleg érdekel valakit, akkor utána kérdeztem ennek a Tongfang gépnek és Optimus módban valóban támogat a beépített panel Freesync-et 40-165 hz között, vagyis 40 fps-ig simábban mennek a játékok.
Van benne MUX switch ami kikapcsolja az Optimust és így ugrik a Freesnyc viszont jelentősen nő a teljesitmeny.
Szóval lehet választani simább játékok és e-penis növelő benchmarkolas között :)

[ Szerkesztve ]

(#61866) KillHates válasza Darth_Revan (#61865) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Szóval lehet választani simább játékok és e-penis növelő benchmarkolas között :)"

Azt hiszem ennél lényegretörőbben, nem is lehetne a topic utolsó pár hónapjában felmerült témát megfogalmazni! :D :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61867) k-adi válasza KillHates (#61866) üzenetére


k-adi
nagyúr

de azért egyértelmű melyiket kell választani ;] ;] ;]

(#61868) k-adi válasza Djatis (#61855) üzenetére


k-adi
nagyúr

azt hittem vastagabb az AW gép

az új 3070/3080as razenes AW-s gépekről van már amúgy új infó? elérhetőség, ár, stb?

(#61869) RM007 válasza KillHates (#61866) üzenetére


RM007
addikt

Szia!
Éppen most hívtak telefonon megy a gépem, de a bekapcsoló gomb szalagkábelével gond van. Azt mondták veszélyes lenne így használnom, mert rövidre vághatja az alaplapot. Lehet az nyírta ki az előzőt?
Még jó hogy rendeltem olyat is sőt egy egész msi power panelt, ami hamarosan meg fog jönni. Szóval még pár nap. :K

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#61870) Pocok256 válasza Darth_Revan (#61865) üzenetére


Pocok256
veterán

Szóval ha külső moncsival használnám akkor simán MUX switchel kikapcsolom az optimust és akkor lehet csapatni neki ?

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#61871) KillHates válasza RM007 (#61869) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ez jó hír! :C(mármint, hogy megy az új alaplap)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61872) KillHates válasza k-adi (#61868) üzenetére


KillHates
nagyúr

Meglepően jó áron indulnak majd; a 3070-es modellek olyan 750 ezer+ÁFA körül.
Kapnak új lekerekített új dizájnt is; nem vegyülnek a tucat-Intelekkel :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61873) KillHates válasza Pocok256 (#61870) üzenetére


KillHates
nagyúr

+3 fps-ért bármit! :C :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61874) Pocok256 válasza KillHates (#61873) üzenetére


Pocok256
veterán

Ja nem azért hanem laptopjaim ijeklzőjét én ritkán haználom 99% ban kikötve vannak főleg ha játszok. Azért ilyen 15 és 17 es kiejlzőn halál lenne a játék :D Többnyire csak logok szoktak rajta menni .

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#61875) Darth_Revan válasza Pocok256 (#61870) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Külső monitor nélkül is ki tudod kapcsolni az Optimust, ez a mux switch lényege, hogy választasz optimus vagy dedicated vga között :K

[ Szerkesztve ]

(#61876) k-adi válasza KillHates (#61872) üzenetére


k-adi
nagyúr

Jó ár lenne az ÁFA nélkül... :D

"Kapnak új lekerekített új dizájnt is; nem vegyülnek a tucat-Intelekkel"
Új lekerekítés? na, kíváncsivá tettél :) mondjuk megértem, hogy nem akarnak vegyülni :DDD

(#61877) motifator


motifator
senior tag

Beköltözött hozzánk egy kis ufo, nézegetem már egy ideje a használt piacot, agyaltam egy darabig, hogy mi lenne a legjobb választás. Az üzleti vonalat már unom, a worksation-t valahogy megint nem, végül elcsábított ez a kis dög, pedig használt bga-t nem akartam Nagyobbik fiam fogja használni. Szűz vagyok AW terén, ez a kis mocsok nagyon jól néz ki. Az OLED panel...hogy a fene megeszi, most aztán feladta a leckét... [kép]

Funky + Jazz

(#61878) Silverboy válasza motifator (#61877) üzenetére


Silverboy
aktív tag

R3 13, egyik legjobb vételem volt :DDD, imádom :B

[ Szerkesztve ]

„Nem lehet csak úgy hiperűrsebességre váltani. Ha nincsenek pontos koordinátáink, a végén még nekimegyünk egy bolygónak vagy egy szupernóvának! Aztán akkor jóccakát!”

(#61879) Darth_Revan válasza KillHates (#61872) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Tehát mire ideer addigra lesz belőle 950k :W

Kb 100k-val drágább mint a korábban említett Tongfang. Ha csak kikapcsolt optimus mellett nem tud Gsync -et mint a Lenovo 7, akkor nem látom sok értelmét azt venni :(
Mondjuk az is igaz hogy ha Pistiket a pajtasok megkérdezik hogy milyen laptopja van akkor vagányabb lesz ha azt mondja, hogy Alienware, mintha azt mondja hogy Tongfang :DDD

Clevo, Tongfang az a plebejus csoro csovesek márkája, az igazi menők MSI, AW és Asus gépet vesznek 💪 :DDD

(#61880) Darth_Revan válasza KillHates (#61866) üzenetére


Darth_Revan
veterán


:DDD

(#61881) k-adi válasza Darth_Revan (#61879) üzenetére


k-adi
nagyúr

most nézem, az R5 csak 3070 a max? 115W with 10W of extra boost
nem is lesz amd-s ami 3080 kap? bár gondolom ez csak elírás :D megjelenésre meg május elejét írnak ha jól olvasom

+ látom minden cikkben kiemelik ezt a optional CherryMX mechanical switches.. ez ennyire jó cucc? :F

(#61882) motifator válasza Darth_Revan (#61879) üzenetére


motifator
senior tag

Azért a csóró csövesnek is kell lapátolnia egy keveset, hogy meglegyen a clevoja. Én nem látok ekkora szakadékokat a gyártók között, de értem amit mondasz. Vérpistikének meg mindegy mi van, csak a legeslegerősebb legyen vagy attól eggyel jobb.

Funky + Jazz

(#61883) FőDudu válasza motifator (#61882) üzenetére


FőDudu
addikt

Es persze harapottalmas ;)

FőDudu

(#61884) motifator válasza FőDudu (#61883) üzenetére


motifator
senior tag

Az is nagyon menő :)

Funky + Jazz

(#61885) motifator válasza Silverboy (#61878) üzenetére


motifator
senior tag

El is hiszem. Ma reggel mentem el érte, tesztelgetem még kicsit, addig nem adom oda :D

Funky + Jazz

(#61886) Djatis válasza Djatis (#61855) üzenetére


Djatis
senior tag

Köszi, mindenkinek! Igen ez a napokban friss reggel feltett gép.
Gyorsan lecsaptam rá mielőtt rossz kezekbe került volna :DDD
Sajna az aw-nek menni kell egy a motherfucker kitúrta :))

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#61887) echterion válasza motifator (#61877) üzenetére


echterion
nagyúr

Na gratula hozzá, nagyon szép gép, az egyik legcsinibb és az az oled panel. :C

#61886 Djatis: miféle gép amúgy az az Asus, mert amúgy enm néz ki rosszul, de egy all-in-one miért jobb neked?

[ Szerkesztve ]

**********

(#61888) KillHates válasza Darth_Revan (#61879) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hát sajnos ez van, kell kisvasútra, stadionra :D :D
Bocs, hogy ezt mondom, de ha valaki az AW-t egy Tongfang-al, vagy akár Asus-al, vagy MSI-vel hasonlítgatja össze, az nagyon nincsen tisztában a dolgokkal.
Kismilliószor írtam, hogy amikor AW/DELL gépet vesz az ember, akkor a support-ot veszi meg. Ezért ha UGYANAZ a konfig AW-ben a másfélszerese mondjuk egy ASUS-énak, akkor is azt mondom AW.
1,Elromlott az M51-esem, nem tudták javítani 30 napon belül és SZÓ NÉLKÜL utalták vissza a teljes vételárát (fel sem merült, hogy válasszak másik DELL gépet, stb...)
2, Elkezdett vacakolni egy 30$-os alkatrész miatt az M15R2-esem, szó nélkül cserélték ki egy másfélszer erősebb, kétszer drágább M15R3-ra, kárpólásul az ismételt kellemetlenségek miatt a LEGERŐSEBB konfigra ; és mindezt, hogy SEMMI DELL-es kapcsolatot sem vettem igénybe, teljesen egyszerű felhasználóként vittem végig az RMA-t.
Ha úgy hozza a sors és szétválnak egyszer a DELL-el az útjaink, akkor is AW/DELL gépet fogok használni (hacsak a céges policy nem kíván mást) mert ilyen terméktámogatást még az APPLE sem tud :K

Szóval, ha arról van szó, hogy TONGFANG és csapj ki még 100 ezret, akkor ne legyen ez kérdés, egy rosszabb hét alatt megkeresed azt a "kidobott" pénzt :R :K

"Clevo, Tongfang az a plebejus csoro csovesek márkája" én inkább úgy aposztrofálnám, hogy azoké, akik a pillanatnyi legjobb ár/érték arányra törekednek. Nincs azokkal a gépekkel semmi baj, a CLEVO már szépen utolérte magát anyagfelhasználásban is és dizájnban is; ott van MAX gépe, valami elképesztően jól néz ki, nagyon izléses lett rajta az RGB megoldása is!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61889) KillHates válasza k-adi (#61881) üzenetére


KillHates
nagyúr

"látom minden cikkben kiemelik ezt a optional CherryMX mechanical switches.. ez ennyire jó cucc? :F"

Szerintem azért nyomják, mert nem tudtak semmi érdemleges dizájnt hozni most az új sorozatba. Aki használt már Macbook Touchbar-t az tudja mi a jó billentyűzet, a többi tényleg csak vicc... Elsőre baromi furcsa, de a mai napig úgy vagyok, hogy elkarmolom az asszonytól az almásat és azon klimpírozok. Után "visszaülni" az (egyébként nem rossz billentyűzetes) AW elé egy knszenvedés.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61890) isti0308 válasza Djatis (#61886) üzenetére


isti0308
csendes tag

Szóval te vetted meg előlem...

Hogy tegyen magáévá egy jó képű lipicai csődör mindenféle szintetikus kenőanyag nélkül... ;] ;] ;]

Viccet félretéve használd egészséggel! :C

Azért majd néhány tesztet tolsz vele? Nagyon kíváncsi lennék rá, mert annó ilyet akartam venni a chimera előtt, csak elvitték az utolsót az orrom elől! :(((

Esetleg ha egyszer majd ráunsz, dobj egy privit mielőtt meghírdeted! ;)

(#61891) Ubul86


Ubul86
őstag

elnézést hogy nagyon off, de szerintetek mennyire tudom beárazni ezt a gépet: [link]

2 éves múlt, elvileg gari már nincs rajta, meg 120 GB ssd van most benne, de hát megvan az eredeti 1 terrás hdd is

(#61892) Ubul86 válasza KillHates (#61836) üzenetére


Ubul86
őstag

hála a jó égnek, hogy minden ok
én tegnap kaptam oltást, dögrováson vagyok :/ :D

(#61893) kdavid23 válasza Darth_Revan (#61879) üzenetére


kdavid23
aktív tag

:DD plebejus, meg a csóró csöves egyszerre nem lehetek jogilag.. ..de a Clevo p és x170 széria a legjobbak :C
Amikor KH úrnál láttam mindenfélét egyszerre, tudtam, hogy bármi lesz, ha lesz, Clevo lesz a következő nagygépem is.

Dr. Dávid

(#61894) motifator válasza echterion (#61887) üzenetére


motifator
senior tag

Köszönöm szépen! :) Nagyon sexy kis masina, még a végén beleszerelmesedem az ufóware-be.

Funky + Jazz

(#61895) motifator válasza Djatis (#61855) üzenetére


motifator
senior tag

Gratula hozzá :) Nekem a jobb oldali design azért jobban bejön.

Funky + Jazz

(#61896) KillHates válasza isti0308 (#61890) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Hogy tegyen magáévá egy jó képű lipicai csődör mindenféle szintetikus kenőanyag nélkül..."

ezért a dumáért már érdemes volt meggyógyulnom! :D :D :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61897) KillHates válasza Ubul86 (#61891) üzenetére


KillHates
nagyúr

Szerintem próbáld meg olyan 50-60 körül feldobni, annyiért el fogják vinni, netezgetni, filmet nézni nagyon jó kis gép. Főleg ha még a doboza esetleg meg van. Gondolom az akkuja még tökéletes.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61898) KillHates válasza Ubul86 (#61892) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszönöm, már gyógyulok. Lement 16kg, ami ezért nagyon kemény volt.
Jobbulást, de az nem baj, ha az oltás kiüt, legfeljebb egy-két nap, csak ezt a dögvészt ne kapd el!!!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61899) KillHates válasza kdavid23 (#61893) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nem vagyok egy nagy CLEVO-fan, de az X170 az nekem is nagyon bejött, mind a hardver dizájnja, mint pedig az átgondoltsága! De azért a kis OLED-es Clevo-dat sem dobnám ki ha valaki hozzámvágná! :D
Csak a support... az nem egyszerű.
Bár én még nem láttam 751/771-est tönkremenni, peedig szerelek olyan lelakottakat is, hogy azon csodálkozom, hogy egyáltalán még hálni jár beléjük az elektron :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#61900) isti0308 válasza KillHates (#61896) üzenetére


isti0308
csendes tag

Örömmel olvasom, hogy már jobban vagy mester! :DD :C
Kitartás, és csak nyugodtan lábadozz, nem szabad semmit elsietni! Addig majd max kiülünk az erkélyre, ha nagyon melegszenek a vasak, :)) csak nehogy belepjen minket a hó! :D

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.