Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#62101) UnknownZero


UnknownZero
csendes újonc

Sziasztok! Gamer notebookot szeretnék venni, segítséget akarnák kérni abban tik mit ajánlotok (Semmiképp asztali PC).
A következő specifikációk legyenek benne minimum: (A max pénz amit rászánok az 360k, ha nagyon ki kellene tolni akkor nagyon maximum 380k)
CPU mindegy, ahogy a GPU is, a lényeg hogy erős legyen, jól bírja pl. a beamng.drive-ot is max/közepes grafikán
RAM: minimum 16 GB
Kijelző méret: minimum 15,6", de jobb lenne ha nagyobb lenne
Windows 10 legyen benne, mindegy hogy Pro vagy sima
Legalább 1TB hely legyen benne, vagy csak SSD, vagy SSD HDD-vel keverve, de ne csak HDD.
Eddig a Lenovo Legion 5-öt néztem ebben az árban, mit gondoltok, ajánlott más?

(#62102) Pocok256 válasza RM007 (#62100) üzenetére


Pocok256
veterán

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#62103) MaxxDamage válasza Pocok256 (#62102) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:D :D :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62104) KillHates válasza 2018 (#62066) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jah... hát persze, talán az 5900-as benchmark-ban. De egyébként egy nyúlos fos tőle a rendszer. Nincsen normális nVme kezelése és ez agyonvágja a jó koncepciót. Ezért sem nyert teret az Intel-el szemben, hiába a jó teljesítmény.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62105) KillHates válasza 2018 (#62082) üzenetére


KillHates
nagyúr

Mivel veri a herét a hardver ezért nem is indokolt a melegedése; vicces is lenne 11%-os CPU és 54%-os GPU terheltség mellett ha melegedne :K Ordít az a vas a 4K-ért, az rendesen kihajtaná :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62106) KillHates válasza DonDragonka (#62084) üzenetére


KillHates
nagyúr

Tökéletesen egyetértek veled :K :R Volt már nálam 733-as, és tényleg BRUTÁL a teljesítménye, főleg a FullHD kijelzőhöz. Az lenne a tuti, ha belerakná az Asus a 4K 120Hz-es IPS-t a 733-ba és ott lenne az opció, hogy olyan (régebbi) játék ami bírja a 4K-t akkor meg lehessen küldeni neki. Nagyon sokan nyomják még régi single gémekkel (én is jobbára) és ha tehetem felnyomom 4K-ba és vállalhatóan viszi pl a DOOM Ethernal-t 4K HDR-ben a 2070S, bele sem merek gondolni mit gurítana egy 3080 :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62107) 2018 válasza KillHates (#62104) üzenetére


2018
aktív tag

Nyulos fos? Olyan reszponziv nvme ssdvel meg ryzen procival a rendszerem hogy orom nezni a lapossal. Ezt nem tudtam elmondtani a giga g15 el ott volt az ementali sajttal egyenerteku vedelmi rendszerrel ellatott toldozott javito patchezett intel proci benne, olyat laggolt meg hagyott ki nem egyszer tab valtaskor a rendszer hogy na. Asztaliban meg nincs tudomasom szerint gen 4 es pci ssdt tamogato alaplap intel kornyezetben. Inkabb pattogos mint nyulos az egesz.

(#62108) KillHates válasza motifator (#62089) üzenetére


KillHates
nagyúr

Véredményben a gamer notit régen az különböztette meg a nem gamertől, hogy viszonylag erős GPU volt benne, nem volt még sok Hz-es kijelző és RGB orgia.
Aztán elindult a piac ebbe az irányba; de alapvetően most sem tud többet a gamer noti a simánál; csupán erős a VGA benne, a többi porhintés :R (mondjuk én simán bekönnyezek ez jól eltalált RGB-től :B pedig vén trotty vagyok, simán kinőhettem volna eddig :D :DDD)

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62109) KillHates válasza 2018 (#62107) üzenetére


KillHates
nagyúr

Csak azért mertem felvetni, mert több platformon panaszkodnak az AMD háttértár kezelésére. nekem is volt személyesen megtapasztalnom.
Mindig azt szoktam mondani, mikor az AMD vs Intel hételés elkezd beindulni, hogy felesleges a rendszereket összehasonlítani. Az AMD ryzen olyan mint egy turbós Skyline, meg van a brutál 1000 LE de kell neki egy fingnyi idő míg megszívja magát a renddszer, az Intel i9 meg a hagyományos 5.6-os V8-as, csak rúgni kell neki és letépi a fejed az is. Csak míg az egyik "okosba" csinálja meg a teljesítményt addig a másik izomból :R

Ami a háttértárolókat illeti, azért az optaine még mindig a piacvezető és erre nem kínál alternatívát az AMD. (sőt a professzionális AMD Epic threadripper szörnyeteg rendszerekben Intel vezérlők vannak)
Ma volt nálam DjAttis a mothership-el, belőttem neki a régi 760-as Intelekre az optaine-t és olyat boot-olt, hogy a windows töltőbogyóknak egy negyedet sikerült fordulniuk, és bent volt az oprendszer. Gyorsabb volt mint más gépeken a stand-by elhagyása :Y

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62110) KillHates válasza echterion (#62097) üzenetére


KillHates
nagyúr

"Aki notit vesz, az nem az ár miatt veszi, hanem mert kell a mobilitás"

Lóf@szt! :D Azért van ilyen decens szettem mert qrva szép:

Dehogyvagyok sznobghetzi :D :D

Bocsi Csabi, de ezt a magas labdát le kellett ütnöm :B

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62111) motifator válasza KillHates (#62108) üzenetére


motifator
senior tag

Az RGB-vel engem is simán megvesznek, persze kell mellé egy jó körítés is. Na meg az új kattanásom, az OLED, épp azon agyalok, hogy a gyerek inkább a G5-t fogja megkapni én meg megtartom a kis Alien-t. Kész vagyok tőle, totál megbabonázott.

Funky + Jazz

(#62112) alces válasza KillHates (#62110) üzenetére


alces
tag

Én az egérpadért adnám oda az egyik vesémet :DD

(#62113) KillHates válasza motifator (#62111) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jól teszed! Az egy nagyon jó kis gép! :K
Gondolom már te sem vagy a multik fps-bűvöletében, a 1060 meg még nagyon sokáig elég lesz a 7700-as mellé. Egyébként próbáld ki a DOOM-ot, simán fog tekerni 1440-ben az OLED-en, olyan besz@rás szépen, hogy csak néz az ember! :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62114) fordjee


fordjee
aktív tag

Na így néz ki a windows és silent mód alapjáraton:
windows

Silent

Ez pedig az Armory. Játszogattam a ventikkel, de nem sok eredménnyel, hangosabb lett , de a hőfokok nem igazán változtak. Gyanítom hogy az Spl és Sppt lehet valami, de egyelőre nem sok mindent találtam a neten róla. Van aki azt piszkálgatja? SPL-el lehet gondolom a cpu-t szabályozni, ha 15W-t állítok, abból baj nem lehet gondolom, de a másik mi lehet? Ott 65 a legkisebb.

fordjee

(#62115) Djatis válasza KillHates (#62113) üzenetére


Djatis
senior tag

Mester! Köszi még 1x a kiváló munkát :)) :DD


:C :C :C :C :C

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#62116) Gergello válasza KillHates (#62110) üzenetére


Gergello
addikt

Matricákat nem vetted le, kuka az egész "clean" feeling. :DDD

(#62117) MaxxDamage válasza alces (#62112) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Akartam mondani, de megelőztél! :D
Én a májamból is adnék azért! ;]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62118) KillHates válasza alces (#62112) üzenetére


KillHates
nagyúr

Jóvanna, az már olyan öreg mint én! :D
Van procc abból is:

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62119) KillHates válasza Djatis (#62115) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon szívesen! Csapasd neki, hadd lássa mindenki mit tud az öreg anyahajó :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62120) KillHates válasza Gergello (#62116) üzenetére


KillHates
nagyúr

MICSODA? Úgy bazseváltam össze! Az i9 matrica az ertéikszes envídiával legalább plusz 3 fps!!! :D :B

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62121) FőDudu válasza vakablak93 (#62099) üzenetére


FőDudu
addikt

Ertem amit mondasz ;)
Valahogy megis a kulonbseg a lenyeg.

En is elfogadom ha valaki DTR vonalra hajt mert epp kell a power a munkajahoz vagy maximalista a jatekok teren.

Max hordozza O, mert en kihajitanam az elso het utan.
Nehez mint a sar (nekem).:C

(2kg koruli Razerhez nem vagyok hajlando vinni a tapjat, mert ugy mar nehez..... Pedig autoval jarok)

FőDudu

(#62122) KillHates válasza MaxxDamage (#62117) üzenetére


KillHates
nagyúr

A fene a beled! Szerzek neked, de lemegyek és RÁFÚROM az asztalodra, hogy el se tudd venni a CLEVO mellől a gyűrött DELL-es egérpadot! :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62123) motifator válasza KillHates (#62113) üzenetére


motifator
senior tag

Ebben még 6700HQ-van, de nem sok a különbség a két cpu között. Leginkább tartalom fogyasztás, multimédia, minimál játék megy a G5-n, erre bevethető lesz a kicsike is, ha power kell, arra úgy is ott a Clevo. Tényleg nem vagyok egy nagy fps fan, szinte csak autós árkád + szimulátorok mennek, de lehet, hogy behúzom a doom-ot a steambe. Utoljára a quake III-t nyomtam vagy 20+ éve még koleszban :D

Funky + Jazz

(#62124) Djatis válasza KillHates (#62119) üzenetére


Djatis
senior tag

210watt gpu már nem rossz mondjuk kellett kicsit húzni ;]

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#62125) KillHates válasza motifator (#62123) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon jó pörgős játék és tudja a HDR-t is és az OLED-en elég beteg!
Hszilárd 13-asán nyomtuk, FHD-ben simán vitte a 100 fps-t :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62126) motifator válasza fordjee (#62114) üzenetére


motifator
senior tag

Gyanítom a két csúszka a CPU folyamatos + turbó teljesítmény limit lehet, kb. mint a PL1 + PL2 cpu teljesítmény szintek. Ott állítod be, hogy mennyire engedje el a CPU-t.

Funky + Jazz

(#62127) KillHates válasza Djatis (#62124) üzenetére


KillHates
nagyúr

A 210W és mellette a 79 fok a NEM ROSSZ!!!
Meg a 140W-os i9-es all core 4.5 GHz Prime alatt a 86 fokkal :B
De ilyet ugye nem csinálunk, csak az interneten olvasunk róla :D :K

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62128) Djatis válasza KillHates (#62127) üzenetére


Djatis
senior tag

Így van :K :R

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#62129) DonDragonka válasza KillHates (#62109) üzenetére


DonDragonka
őstag

Nekem a TUF-ban is és most G733-ban is szó szerint hasít az SSD. Amíg Coviddal vívtad hősies csatád addig teszteltem pár dolgot, többek között ezt is.
Soha semmi fennakadást nem okozott még eddig az AMD ssd kezelése. Persze tény az is, hogy Intel cuccom még nem nagyon volt szóval kb. nincs viszonyítási alapom, de nem hiszem, hogy egy Windows 10 pro 5 perc install (full üres ssd, első boot és kész desktop közti idő, lüke kérdésekre válasszal, tehát mindez 5 perc) olyan nagyon lassú lenne. (gigás net, és egy brutális sebességű pendrive támogatásával)
Amúgy optane-el hasonlítgatni akár a legyorsabb ssd boot idejét kb olyan furi mint desktop meg noti 3080-ast egymással... :B :DDD

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#62130) fordjee válasza motifator (#62126) üzenetére


fordjee
aktív tag

És ezt be lehet úgy állítani, hogy tönkretegyek valamit? Gondolom ha mindkettőt leviszem, nagy baj nem lehet nem?

fordjee

(#62131) MaxxDamage válasza KillHates (#62122) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Oké! :C
Addig álljak fél lábon? ;]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62132) KillHates válasza DonDragonka (#62129) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nagyon kellemes eredmények :C
Érdekes, hogy a Win install nem annyira mérvadó, inkább driverezés után mutatja meg az AMD is a teljes teljesítményét. :K
Azért dobtam be az optaine-t mert az van notiban már a 9-ik gen óta :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62133) KillHates válasza MaxxDamage (#62131) üzenetére


KillHates
nagyúr

Természetesen! :K :P

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62134) DonDragonka válasza fordjee (#62114) üzenetére


DonDragonka
őstag

Nem tudom, lehet csak a screenshot rosszkor készült de amíg nem nyomsz rá az apply gombra addig nem állít be semmit hiába változtatod... De mondom csak azért teszem szóvá mert nem szürke a gomb tehát még, legalábbis a képen, nem aktív a beállításod...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#62135) motifator válasza fordjee (#62130) üzenetére


motifator
senior tag

Ez a saját szoftvere, szóval talán nagy bajt nem csinálsz :) Maxon ha nem bírja a meleg miatt úgy is visszavesz a frekiből (trottyol). Próbáld ki, hogy lejjebb veszed a teljesítmény szinteket, hátha segít a hőmérsékletnek, bár a képeket elnézve ott sincs nagy fogyasztás, szóval ez a vékony ház átka.

Funky + Jazz

(#62136) echterion válasza KillHates (#62110) üzenetére


echterion
nagyúr

Eh, próbál az ember néha komolykodni és tönkrevágod ezzel a...az egérpaddal. ;] :P

**********

(#62137) KillHates válasza echterion (#62136) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nincsen azzal semmi baj. Egy kicsit becsípődött még az A51M alá a táskában és azóta lett ilyen szép dizájnja :D
Meg amilyen álmos játékokkal játszom én bőven jó ez :C

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62138) fordjee válasza DonDragonka (#62134) üzenetére


fordjee
aktív tag

Igen, azt tudom, nem nyomtam még rá.
Motifaktor, Igaz, azért nagy csodák nincsenek. Próbálgattam, feltolva a ventiket, teljesítményt levéve bement 50 fok alá, de inkébb marad a windows mód. 48-60 között van így, az átlag 51-52, azt elfogadom :) Valamiért többre emlékeztem windows mód alatt. Viszont szinte teljesen néma, 22Db.

fordjee

(#62139) vakablak93 válasza KillHates (#62120) üzenetére


vakablak93
őstag

Akkor nálam valami komoly gond van :( , amikor ez felkerült kb 60-al nőtt az FPS , mi a baj a gépemmel? ;] [kép]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#62140) DonDragonka válasza fordjee (#62138) üzenetére


DonDragonka
őstag

De akkor Te nem is csináltál semmit....
Az 1, 2, 3 azok előre beállított alap minták, hogy legyen miből variálni.
De nem változtatsz semmit ha nem nyomatod a apply-t...

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#62141) KisApám


KisApám
addikt

Most számolgattam.
Ha az asztali gépemet akarnám felturbózni, kellene egy Intel 1200-as foglalatos Z590-es alaplap + i7-10700 proci + 2x8 GB DDR4 3600 memória - a hardverapróról is kb. 200 000 Ft volna. Ha eladnám a régi gépemból a procit + memóriát (i7-4790K + 2x8 GB DDR3 1866 MHz) talán kapnék értük 50 000 Ft-ot (az XFX 850 Wattos tápot, házat, a Noctua proci hűtőt, alaplapot nem hiszem, hogy el lehetne passzolni).
Azaz 150 000 Ft (200 000 - 50 000 Ft) kellene a feltúrbózásra...
Belegondoltam, hogy ha eladnám az MSI Armor 1080 Ti 11 GB vidikarimat (200 000 Ft minimum összejöne érte szerintem most) is, akkor a felturbózásra szánt 150 000 Ft-ot érdemesebb lenne egy laptoptra költeni.
Azaz a régi gép eladásából összejönne 250 000 Ft + 150 000 Ft amit az asztali gép fejlesztésére szántam volna, lenne laptopra kb. 400 000 Ft-om (500 000-ig talán beleférne még).
Ennyiért lehetne egy 3070-es vidikaris laptopot kapni jóóóóó hűtéssel?

Mindig direkt olyan alaplapot veszek asztali gépbe (a mostani 6-7 éves), hogy évekig lehessen bele procit rakni. A Z87-es ASUS alaplapomba az az i7-4790K a legnagyobb, mi rakható.

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#62142) DonDragonka válasza vakablak93 (#62139) üzenetére


DonDragonka
őstag

Hogy rohadna meg... Már bocsánat, de olyan piszok nehéz leszedni, főleg erről a hisztis műanyagról, dobozból kivéve a masina, úgy néz ki mint gyerekkoromban az ifjúsági szekrényem(még az Úttörő áruházban vettük), az volt így teleragasztgatva mindenféle Rambó, Rocky, Terminátor meg Moncsiscsi(azt a szenyó nővérem rakta be a killerek közé) matricával...
Szóval okozott némi fejtörést, hogy okés a matrcia lejött, még a ragasztó is, de nyomot hagyott a műanyagon, piszokul látszott, hogy hol voltak rajta ezek a bazári fityfenék, de végül rájöttem mi a nyitja és olyan szépen lekaptam mindet, hogy még nyoma se maradt. Semmi. Most szép letisztult minden, ahogy azt a tervezőasztalon kitalálták. Ha mondjuk valami koncepció lett volna benne, de neeem, semmi... Kb a legkisebb fiamnak is mondhattam volna, hogy "nézzed csak szentem, van itt pár matrica, dobáljad csak fel ahová tetszik. Persze, igen, jó lesz az oda is lelkem boldogsága, csak csináld nyugodtan... Nini itt egy WiFi6 cert levonó is azt neeeeeehhhe a többi közelébe, ott az a szép nagy üres rész a jobb oldalon, oda ni, arra figyel, nehogy középre kerüljön"
Gondolom most megint én követtem el szentségtörést meeeeeert ezek a matricák nagyon kellenek... Ki leszek én innen dobva... :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#62143) MaxxDamage válasza DonDragonka (#62142) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Kis felület "melegítés" csodákra képes (és könnyen, nyom nélkül le is szedhető) ;)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#62144) KillHates válasza vakablak93 (#62139) üzenetére


KillHates
nagyúr

Nálad semmi baj Te mester szintem matricázol!!
Én vagyok a balf@sz, hogy csak plusz 3 fps-t tudok kihozni ! :DDD :DDD

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62145) KillHates válasza DonDragonka (#62142) üzenetére


KillHates
nagyúr

Be fog esni az fps-ed! Figyeld majd meg!
Lesz büntiből mikrolag is!
Ki fog hullani az idegtől a hajad, amíg vissza nem csicsázod a gépet! :D :D :D

Nekem a kocsimon is van plusz 3 lóerő:

[ Szerkesztve ]

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#62146) vakablak93 válasza DonDragonka (#62142) üzenetére


vakablak93
őstag

Határozottan eretnek vagy! ;] Szedje le a halál, épp örülök hogy sikerült jogot nyerni a viselésére :DD , a többi már régebbi [kép]

#62145 KillHates: ez hány km/h-t jelent? :D

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#62147) KisApám


KisApám
addikt

2070 Super vs 3070 mennyire van közel egymáshoz?

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#62148) fordjee válasza DonDragonka (#62140) üzenetére


fordjee
aktív tag

Megnyomtam, úgy próbálgattam, azt azért észrevettem, hogy apply nélkül nincs változás :)

fordjee

(#62149) DonDragonka válasza fordjee (#62148) üzenetére


DonDragonka
őstag

:R :R :R
Úgy értettem abból amit írtál, hogy az kimaradt... Sorry... :D

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#62150) vakablak93 válasza KisApám (#62147) üzenetére


vakablak93
őstag

Azt kellene beírnod melyik gépet nézted ki, sajnos elég nagy külömbségek vannak, rendkívül széles skálán mozognak az újak, emiatt sajnos nem lehet álltalánosítani.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.