Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#61019) DonDragonka


DonDragonka
őstag

Szórakoztattam magam itt pár napig a pasztákkal mert éppen ráértem...
Nincs eredményközlés képekben, egyszerűen csak megosztom a tapasztalatok eredményét, rangsorát.
Első helyezett TG Kryonaut. Nagyszerűen tartja a 85 fokot masszív(15 perc, AIDA full CPU+MEM+GPU, ez ment minden teszt esetében) terhelés mentén is 57W TDP-vel, mármint ebbe a hőmérsékletbe nyal bele, de inkább 83 fokon tartja a rendszert ha megérkeznek a ventik. Második lett a Noctua NT-H2. Hasonló eredmény de 87 fokig elengedi a rendszert és csak onnan fordul vissza 83-84-re. Ahogy olvasom itt kell pár nap, hogy beálljon, várok még vele mert ezt ma raktam fel. Mindkettő stabilan tartja az 5350 pontot 10 perc CPU-z bench alatt.
Harmadik lett az Arctic MX-4 92 fokig engedte elszaladni a rendszert, 88 fok körül állt be. CPU-z 5200 körül szambázott.
Lévén olvastam pár dolgot (itt is az MX-4-ről illetve a TG tartósságáról, meg a 80 fok feletti tualjdonságairól) marad egyelőre a Noctua. GPU is ezt kapta, korábbi 68 fokos Superposition lement 65-re.

Köszi így utólag is a pasztás hozzászólásaitokat, sokat tanultam belőle. :R :R

Az idle nem megy lejjebb 40 foknál(a gyárival volt ez 30-33, de igaz, hogy azzal meg elment 100 környékére a CPU). Már berendeltem a Multi Core X6-ot, mert szerintem a jelenlegi ZM-NS1000-es már kevés alá, majd meglátom.

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.