Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#60401) RM007 válasza 11991119 (#60398) üzenetére


RM007
addikt

Nekem az a gyanúm ez teljesen természetes már a mai és korábbi modelleknél. Nem véletlen van úgy elhelyezve, belegyömöszölve a laptop testébe ahogy van. Nem arra tervezvén hogy fogod és kiveszed ha úgy tetszik, mert sok esetben arra is szükség van. Így lett tervezve.

Nem beszélve van más oka is....áramszünet....egy biztosíték stb.......

Ha az aksi már nagyon gyenge és gyorsan merül, elhasználódott több év során, persze lehet cserélni, újat beszerezni, és akkor kevésbé fog merülni. Ezt nem új laptopra értem.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#60402) RM007 válasza 2018 (#60397) üzenetére


RM007
addikt

Mindig azt kellene nézni előtte mit használtunk, mit léptünk előrébb, nem pedig azt vajon nekem van-e a legfrankóbb. A procinak úgy sincs elsődleges szerepe ebben a topikban. Kell az is, mert jobban kihajtja a vga-t....meg több pont a benchmark huszároknak, főleg mert az a benchmark is úgy van megírva hogy az user sírjon örömében lám naprakész minden. Arra legyen elég amire használjuk és kész.
Az a proci szerintem 4-5 év múlva is simán végezné a dolgát akár vga upgrade mellett is.
Szeretjük nézegetni mink van, én is, és kihozni a maximumot abból amim van.

Ha újra fogom tudni használni a laposom, amellett hogy ellennék a beállított teljesítménye mellett, azért szeretném egy egészséges maximumra belőni és megosztani itt mindenkivel nálam hogy ment, megy. :)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#60403) raklo1


raklo1
csendes tag

Sziasztok!
Van valaki, aki érti azt, hogy a szlovák és cseh alzánál miért lehet már előrendelni az új Lenovo Legion-öket, a magyarországi weboldalukon pedig hírük sincs?
Forrás: [link]
Szerintem elég nagy pofátlanság / diszkrimináció, de hátha valaki meg tudja magyarázni, miért lehet ez. Kérdeztem tőlük chaten / emailben, csak sablon válaszokat kaptam tőlük, semmi használhatót..
Tudtommal egyesek már kézhez is kapták a legújabb Legion 5 Pro-t Csehországban és Szlovákiában.

(#60404) KillHates válasza raklo1 (#60403) üzenetére


KillHates
nagyúr

Ha jól tudom az ALZA szlovák cég. Nyilván a hazai piacot szolgálják ki előbb, ha egy termékre nagyobb a felvásárlás mint a beszerzés.
A másik, hogy gyaníthatóan az Artisjus-os szopórolleren kőröznek még, mert nem úgy, van itt abszurdisztánban, hogy behozok kűfődről egy terméket oszt árulom a webshopomban. Le kell papíroztatni a jogvédő-hiénákkal, hogy melyik modellben mekkora adathordozó van meg ilyenek.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#60405) vakablak93


vakablak93
őstag

Na akkor RTX hűtés 2. kör.
A múltkori elkeseredésem után KH kiokosított telefonon, hogy mit csináljak vele, adott is 4 tippet rögtön:

1. Prolitameck PK3 paszta a GPU-ra
2. Hűtés kontaktfelületét autós pisiszagú polírpasztával felpolírozni ( ez tényleg büdös, nem vicc :DDD )
3. Az agyoncsócsált kínai gappadok helyére K5 Pro.
4. A hűtés lefogatásánál picit aláfeszíteni hogy a visszacsavarozás után nagyobb legyen a leszórítóerő ( ezt nem mertem bejátszani, túlságosan ilyesztő volt a sztori mert telefonban elmesélte hogy vlakinek így sikerült kinyírnia egy 1080-at)

Szóval az első 3-at bejátszottam, a gappadok kicserélése után mikor ismét felhelyeztem a hűtést éreztem hogy sokkal könnyebben belemegy a helyére, szóval a mester tippje igaz lehetett, mert azt mondta telefonban lehet hogy a gappadok lehet kemények és feszítik a hűtést felfelé.

A cpu oldalon viszont otthagytam a korábbi gappadokat, mert annak a hűtésével nem volt gond korábban sem, illetve az alsó részen a gpu oldalon is maradtak a legkisebb csíkok, nem akartam mindent összekenni.

Azt hiszem mostmár megnyugodhatok így már kibírom amíg hazajutok és elviszem hozzá.
Megegyszer köszönöm neki :R

Íme az eredmény:
-GPU maximuma mindössze 72C -sokkal jobb mint a korábbi 83 :R és az átlag is csak 66C :DD .

Ráadásul netezéskor így már csak félpasszívan megy a gép, pár percenként kifújja magából a hőt, egyébként leállnak a ventik :P

Na, akkor még leszedem most az OBSIDIAN-t, remélhetőleg azzal még nyerek 1-2 fokot, ha kicsit felpörgetem a ventiket. :))

Azért maradt itt még pár kérdés:
1. Nem ismerem az MXM foglalatot, ennek párhuzamosnak kell-e lennie az alaplappal?
Ha már kivettem a hűtést elkezdtem levenni a méreteit rendesen, hogy a full cover VC tervezésnek nekiláthassak :B
Amikor a cpu és a gpu oldalak között magasságkülömbséget mértem ( több ponton mértem szokásomhoz híven) feltűnt hogy utóbbi lejt a másikhoz képest, 0,3mm lejtést mértem 50mm hosszon.
Ez vajon a korábbi gondok oka azaz megvan csavarodva, vagy ez így van rendben?

2. Illetve mivel ezt a prolimateck pasztát még nem használtam, akinek már volt ilyen a gépében, megmondaná kb mennyi idő az élettartama?

3. A cpu és a GPU kontaktfelületében lévő "lyukak" ahogy nézem legalább
0,2 mm mélyek vagy picit több, ezt max köszörüléssel tudnám kiszedni, van valami kevésbé ipari házi megoldás rá?
A lyukak peremét most a polírkrém már lesorjázta így remélhetőleg nem karcolgatja tovább a gpu felületét.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#60406) 2018 válasza MaxxDamage (#60400) üzenetére


2018
aktív tag

Kérdés hogy mihez kell a 10 magos cpu. :D

(#60407) wanted5


wanted5
őstag

Szeretnék megosztani egy kis érdekességet, miszerint vannak ötletek, ha engedik a mérnököket gondolkodni és megvalósítani az elképzeléseket és nem a fillérbaszás megy.

1 - 1,5 évente szokott a kezeim közé kerülni egy predator G5 (ami amúgy innen származik) takarításra, pasztázásra. És ismét az államat leejtettem, hogy mekkora 200IQ, hogy a RAM-HDD ablakon van egy hosszú gumi, ami egy mikrokapcsolót nyom, ami ha nincs benyomva, akkor megszakad az akkuval a kapcsolat (olyan mintha lehúznád az alaplapról). Egyszerűen wow.
Mondanom sem kel, hogy fél óra szopás után jöttem erre rá, és ezt az egészet már másodjára szoptam így be, mivel én nem napi szinten foglalkozok ilyesmivel (sajnos), ezért nyilván idővel elfelejtettem.

Egyébként honnan és kb mennyiért lehetne beszerezni az upgrade dolgokat, hogy kvázi egy G7 legyen a gépből? Emlékszem Killhates csinálta anno Darth_Raven-nek.

(#60408) 11991119 válasza KillHates (#60399) üzenetére


11991119
csendes tag

Koszi KillHates!

Természetesen (!) Borderlands 3 ;)

(#60409) 11991119 válasza RM007 (#60401) üzenetére


11991119
csendes tag

Koszi, vettem. Akkor ez igy rendben van es ne aggodjak

(#60410) conqver válasza vakablak93 (#60405) üzenetére


conqver
aktív tag

K5 pro is Prolimatech vagy más a gyártó?
Köszönöm :R

Shadow&Dust.....

(#60411) Djatis válasza KillHates (#60404) üzenetére


Djatis
senior tag

Csak megérte lecserlni az Area 51m-et :DD

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#60412) Speedy007


Speedy007
őstag

Sziasztok tanácsot szeretnék kérni... Tudom hogy mi a különbség a HDMI 2.0 és a HDMI 1.4 között.. De a problémám hasonló jellegű.. Van egy régi 60hz-s 1.4-s csatlakozóval szerelt monitorom arra kötöttem rá rövid kábelel az Acer Predator Helios 300 gtx 1660TI-t de nem lehet játszani úgy.. Tudom hogy mi a különbség a 60Hz és a 144Hz között de ahhoz mérten is rosszabb darabosnak tűnik az egész egyszer simán fut aztán hirtelen egy pillanatra "belassul". TV-re közvetítettem WiFi-n a képet. Ugyanaz az eredmény hiába állítom be a játékban meg a monitorozó programban az értékeket semmi haszna nincsen.. Ez mitől lehet?? De még filmet sem lehet nézni így kivetitve mert késik a hang meg darabos szintén.. Előre is köszönöm a segítséget

(#60413) MaxxDamage válasza 2018 (#60406) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

4-4.4GHz-n (all core) nekem mindenre elég még (hosszú) évekig és GPU is mehet bele újabb/nagyobb ha a (200W TGP-s) 2080 Super már kevés lenne. :D

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#60414) Ubul86 válasza 11991119 (#60408) üzenetére


Ubul86
őstag

na mondjuk az eszi a gépet, és még ps4 pro-n is akad.

akkor jól értem, hogy asus-od van, csak az msi-s linkelt gép áll a legközelebb a spechez? 8 gb ram-ra is értem :/

[ Szerkesztve ]

(#60415) echterion válasza wanted5 (#60407) üzenetére


echterion
nagyúr

Kicsit visszakeresve íme a válasz: itt és itt.

**********

(#60416) KillHates válasza 11991119 (#60408) üzenetére


KillHates
nagyúr

A tápegység gyári van a géphez?
A dugó elég feszesen áll a tápcsatinál?

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#60417) vakablak93 válasza conqver (#60410) üzenetére


vakablak93
őstag

Szia, igen másik, ez az a cucc: [link]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#60418) conqver válasza vakablak93 (#60417) üzenetére


conqver
aktív tag

Köszönöm.... :R

Shadow&Dust.....

(#60419) DonDragonka válasza DonDragonka (#60310) üzenetére


DonDragonka
őstag

Na végeztem vele. Minden a helyén, nyertem pár fokot lefelé, (pár teszt után GPU max 66, cpu max 85 Time Spy cpu tesztben ami 93 volt korábban), fps-ben átlag 2-3-at felfelé. Cpu-z stress test 15 perc 83 fok 5250 körül állt be. R20 4200 pont. Ennek a cuccnak kb itt a vége ezt már ennél jobban nem tudom hűteni. Csendesebb, de mintha nehezebben hűlne vissza...

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#60420) vakablak93


vakablak93
őstag

Játtszott már valaki 8 fős deatmachet a 2019-es age of empires III definitive Edition-ban? Mégis milyen gépigénye van ennek ennyi résztvevővel mikor kb 300 (vagy több) kicsi katonácska öli egymást egyszerre a kijelzőn?
Akadni nem akadt a G-sync megmentette a dolgot, de szép fps zuhanásaink voltak, volt hogy 40-re leesett :DDD

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#60421) k-adi válasza echterion (#60415) üzenetére


k-adi
nagyúr

"Hogy ne tudj beletenni "csak úgy" mélynyomót a cég veszi a fáradtságot és egy gumi ékkel "ledugózza" a woofer nyílását!
Hogy "nehogymár" meglegyen a gamer érzés, ezért az egyébként világító PREDATOR logót és a két függőleges csíkot belülről leragasztja."

wow, ez.. wow. :Y :DDD

(#60422) echterion válasza k-adi (#60421) üzenetére


echterion
nagyúr

Annak idején nekem is csak kerekedett a szemem, mert oké, hogy általában butítás az, amit csinálnak az alsóbb régióban, de hogy itt konkrétan benne volt ugyanúgy a csicsa, csak letakarták, meg az az extra műanyag cucc az olcsósítás jegyében, miközben a pasztán is spórolnak fél centet... 🤨

**********

(#60423) KillHates válasza vakablak93 (#60405) üzenetére


KillHates
nagyúr

Köszi a részletes beszámolót :R

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#60424) stuka20


stuka20
aktív tag

Üdv!
Szerintetek melyiket lenne érdemesebb választani?
Asus TUF Gaming FX506LU-HN002 Grey NOS - 16GB Laptop
vagy
Lenovo Legion 5i 15/17

(#60425) MaxxDamage válasza stuka20 (#60424) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Szia,

Ha csak a kettő közül lehet, akkor a Legion(?)

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#60426) wanted5 válasza echterion (#60415) üzenetére


wanted5
őstag

akkor max a fedlapból tudnám kivenni a takaró elemeket neki

(#60427) vakablak93 válasza KillHates (#60423) üzenetére


vakablak93
őstag

Nincs mit, bocs ha kicsit hosszú lett :D , a mért csavarodással kapcsolatban van esetleg tipped?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#60428) RM007 válasza k-adi (#60421) üzenetére


RM007
addikt

Nálam a billentyűzet gombjai vannak rendesen bepiszkítva amit KH még régebben egy-két gombnál helyretett szemem láttára. Elfelejtettem....nekem most nem rég nem sikerült, nem értettem a feladatot mikor feltéptem a gombot. :U Nem volt mit lesatírozni, tisztítani.
Ja ha korábban mondtam valamit, ezer bocsi. :D :R
Párszor el kellene olvasnom amire reagáltam? :U

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#60429) stuka20 válasza MaxxDamage (#60425) üzenetére


stuka20
aktív tag

Nem csak a kettő közül, csak ezek voltak nézegetve. Igazából -tesóm szeretne venni- csak arra az időre kellene, amikor nincs otthon, de természetesen, azért fussanak rajta a játékok.

(#60430) olahjanos4 válasza ricogsm (#60386) üzenetére


olahjanos4
csendes tag

#60386ricogsm nem szállít jelenleg a COVID miatt Mo.-ra, illetve -elvileg bizonyos modelleket még Németországon belül sem, nekem indok nélkül stornózták a német szállítási címre kért megrendelésem, majd egy hétig tartó emailezgetés után kaptam vissza a pénzem, izgalmas volt :( :(
#60389 ricogsm Köszönöm ezt holnap kipróbálom, bár nem tudom hogy amit jelenleg én beállítottam azután overboostol-e a CPU ? Ezt hol tudnám ellenőrizni ? :F

Jelenleg ezt van LETILTVA

#60390 KillHates Nem, sajnos attól, hogy Windows módba teszem ugyanúgy nem jelenik meg :(

--> #60393 FőDudu Asus Zephyrus G15 GA503 (R9 5900HS, RTX3060, 165Hz QHD, 16GB Ram) Radiumtól hazai vásárlás 36 hó gari -- igen tudom h Radiumról több rossz tapasztalatot írtak, nekem nem volt a vásárlás alatt semmi problémám, pedig ebből a gépből csak pár darab érkezett az országba hozzájuk elsőként és hamar elfogyott, de egy hétig tartották nekem, (amíg a Cyberport.de visszautalta a pénzem) :C ezúton is köszi :R

Amiről beszéltünk és féltem : "alap" felhasználás közben, abszolút néma a gép,[ 10+ megnyitott oldal, Youtube, Word ] egyszerre amire használom, szépen bírja. Eddig nagyon elégedett vagyok. Az XPS után semmiben nem érzem visszalépésnek. Amikor kap terhelést... hát igen akkor hangos :)) (mármint az XPS-hez képest, még gamer laptopot nem nagyon hallottam még úgyh nincs összehasonlítási alapom) de úgyis fülesben játszik az ember, akkor meg inkább legyen hangos de "hűvös" :D most kb medium beállításokkal 4 óra Warzone közben indítottam egy HWinfo-t.

(Overboost -remélem- kikapcsolva), de azért biztos ami biztos

https://www.reddit.com/r/GamingLaptops/comments/ll8150/asus_zephyrus_g15_5900hs3070_factory_lm_review/

ezen cikk miatt, kap egy újrapasztázást KillHates mestertől :R ha minden jól alakul + talán egy hűtőpadot

#60394 11991119 Nem tudom, hogy normális-e, de nekem is veszít az akksiból, kb pont 80%-ra egy hosszab 2-3 órás játék során a gép. :K

(#60431) Dhampir válasza olahjanos4 (#60430) üzenetére


Dhampir
félisten

Igen, ezért is rizikós ez a nagyvilágból történő rendelés, hacsak nem ott él az ember.

(#60432) Ubul86 válasza stuka20 (#60424) üzenetére


Ubul86
őstag

lenovo +1, bár függ az árszegmenstől és specifikációtól is, de tuf-ot biztos nem vennék, elég rossz hírűek, itt is

(#60433) mitmote


mitmote
csendes tag

AYA NEO - hordozható gaming PC

Szeretném felhívni a figyelmeteket egy új gaming PC-re, gyakorlatilag egy Switchbe épített PC, ami futtatja kb a teljes Steam, Epic könyvtárunkat. Jelenleg indiegogo kampány zajlik, ami keretében előrendelhető kb júniusi érkezéssel. Kb mint az Alienware UFO, csak abból sosem lett valódi termék, ezt pedig már volt sikeresgyártás kínai piacra. Billilbilli tele van és youtubon is van pár videó róla.

[kampány link]

Nekem ez a gyerekkori álom megvalósulása, hogy kézből játszhassak, utazás közben a kedvenc PC és bármilyen korábbi konzol játékokkal (PS3ig minden emulátor fut rajta hibátlanul). Előrendeltem a kampány megjelenésekor, még 14 nap van hátra, és kb 1500 példány elérhető.

Nektek, hogy tetszik? Mit szóltok hozzá?


Próbáltam keresni, de egyetlen hozzászólást se találtam a témában. Remélem maradhat itt a posztom.

[ Szerkesztve ]

Leave it better than you found it

(#60434) fordjee válasza mitmote (#60433) üzenetére


fordjee
aktív tag

Én már nézegettem róla videókat pár hete, nagyon komoly kis masina. Youtuben már van pár teszt, meg azt hiszem szöveges is. Nagyon kíváncsi leszek rá.

fordjee

(#60435) vakablak93 válasza mitmote (#60433) üzenetére


vakablak93
őstag

A link nekem nem múködik.

Ez olyan mint a GPD Win 3, ami májustól lesz szállítva szintén indiegogo-n keresztül utána meg akárhonnan. Az is ugyanez a kézi konzol formába öntött mini PC, mondjuk az Intel i7 1165G7 vagy i5 1135G7-re épül, [link]

A kérdés hogy az igp melyikben jobb hisz ezek azzal futtatják a játékokat, klassz cucc mindekettő, nekem nagyon bejön hogy végre tart ott a technika hogy végre windows-al is van értelmes hardver ilyen kicsi méretben.

Személy szerint nekem a GPD megoldása kicsit jobban tetszik azzal a kicsúsztatható billel jobban néz ki, de náluk is inkább a laptopformájú GPD win max.

Ahogy látom a táblázatod alapján ezzel is elehet már játszogatni azért. :K
Még egy kérdés, ennél is állítgatható lesz a tdp? Mert a gpd-nél ha jól tudom választató értékek vannak a bios-ban megadva.
Illetve ehhez is adnak valami dokkolót hogy asztaliként mehessen?

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#60436) Pocok256 válasza mitmote (#60433) üzenetére


Pocok256
veterán

Cuki meg minden, de azért ez a zsebkalkulátor egy komoly gaming pc től vagy laptoptól olyan messze van mint makó jeruzsálemtől. :DD

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#60437) hito válasza mitmote (#60433) üzenetére


hito
nagyúr

Jópofa, de engem nem győzött meg. A GPD Win 3-ban lévő Iris XE G7 96EUs megeszi reggelire a Vega 6-ot.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#60438) vakablak93 válasza Pocok256 (#60436) üzenetére


vakablak93
őstag

Ez csak attól függ mik az igényeid, egy barátom aki egész életében konzolról játszott meg egy nvidia GT840M-es i3 4030U-s notiról meg Nintendo Switchről, nem látná a problémát, hiszem sosem játszott 30-40 FPS-nél többel, pedig elég nagy játékos, egyáltalán nem koca gémer a srác, ő például máig reménykedik ennek az Alienware verziójában, nem érdekelné mibe fáj, mert az neki egyből 3in1 eszköz lenne. :))

#60437 hito: nálam is a GPD a favorit az ilyenek közül még mindig :K

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#60439) Pocok256 válasza vakablak93 (#60438) üzenetére


Pocok256
veterán

Értelek én de ez még mindig a gamer notebook topik nem pedig a nintendo switch és ebook notik nosztalgia topikja :D

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#60440) wanted5


wanted5
őstag

Kérnék egy kis segítséget. Be akarok szerezni egy noti állvány / hűtő szerűséget.
Olyasmire gondolok ami meg is emeli az egész gépet, tehát nem csak a hátulját, úgy, hogy akár be tudjak alá tenni valamit. + ugye valamilyen normális venti se lenne rossz rajta.

Elnézve az árukereső kínálatát lehet lehetetlen küldetés, de ti hátha találkoztatok hasonlóval.

(#60441) blue_23 válasza mitmote (#60433) üzenetére


blue_23
senior tag

Utálom a kontrollereket, telefonon sem játszom. Billentyűzet+egér a tuti, esetleg autós játéknál kormány+pedál. :K

Asus G531 Scar III, 240 Hz, i7-9750H, RTX2060

(#60442) hito válasza blue_23 (#60441) üzenetére


hito
nagyúr

Milyen érdekes, engem meg a bill + egér párossal lehet kikergetni a világból. :) Szerintem ez csak azon múlik, hogy min szocializálódtunk. Én PS1-en nőttem fel, 15 voltam amikor elkezdték forgalmazni. Aki PC-n kezdett el játszani, annak a kontroller a testidegen.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#60443) KillHates válasza Pocok256 (#60436) üzenetére


KillHates
nagyúr

Meg a másik fele, hogy a mai "gamer" telefonok világában ez mennyire lesz piacképes?
Láttam HITO GPB-jét, tetszett nagyon, meg amikor rádugtunk egy thunderbolt-os eGPU-t még a nyál is összeszaladt a számban. De a használhatósága azért keltett bennem kétségeket, amiket aztán igazolt is az, hogy Hito most egy Zenbook-ot használ...

Olyan dolog ez, mint a zsiráf az állatkertben; jópofa, tetszik, szép, aranyos! De haza már nem vinném! :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#60444) Pocok256 válasza wanted5 (#60440) üzenetére


Pocok256
veterán

Hát ilyenből nem sok van talán ez

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#60445) Pocok256 válasza KillHates (#60443) üzenetére


Pocok256
veterán

Az még hagyján hogy gamer telefonok hanem itt van a nyakunkon cloud gaming.
Azon belül is amit az xbox pass ultimate el kapunk konkrétan rákötöm a telom egy moncsira dugok rá billt egeret és cloudba játszok bármilyen gamet... ide tart a jövő :)

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#60446) KillHates válasza blue_23 (#60441) üzenetére


KillHates
nagyúr

Erre a legjobb "oktatófilm" :D :D

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#60447) stuka20 válasza Ubul86 (#60432) üzenetére


stuka20
aktív tag

Köszönöm.

(#60448) hito válasza KillHates (#60443) üzenetére


hito
nagyúr

A kétségeid pozitív visszaigazolására én magam vagyok az élő példa. Főgép mellé álom, de főgépnek rémálom :D Még úgy is, hogy én egy 8"-os, rendes QWERTY-s képviselőjét használtam ennek a spéci termékvonalnak.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#60449) Raymond válasza KillHates (#60446) üzenetére


Raymond
félisten

Szeretem azt a csatornat, az FPS Logic sorozatuk is mekkora volt :)

Privat velemeny - keretik nem megkovezni...

(#60450) KillHates válasza Pocok256 (#60445) üzenetére


KillHates
nagyúr

Én itthon a Shield 1-emre stream-eltem local-ban a gépem 720p-be renderelt képét, mikor a kanapén támadt kedvem játszani, de leszoktatott róla az irányítási mód, meg aztán az új geforce driver is :D

Most meg már tényleg itt a nV gamestreaming és hellyel-közzel működik marokgépen is.

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.