Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#60301) DonDragonka válasza KillHates (#60300) üzenetére


DonDragonka
őstag

93 mert a 3D mark Time Spy felkergette odáig, ott szépen vissza húzta magát egyből... Nézd meg az átlagot is. Az csak egy pillanatnyi hőmérséklet volt. Amúgy végig 70 fok körül volt Time Spy stressz teszt alatt, csak gondoltam megnézem mennyi pontot ad a teszt. Annak a végén van egy CPU terhelő rész na az bikázta ki. Ezért kéne a jobb paszta... 😊
Amúgy köszi az infót... :R

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#60302) RM007 válasza DonDragonka (#60301) üzenetére


RM007
addikt

Nagymama lekvár kell neki. :)
Nézd a jó oldalát, nálam lefagytak a dolgok, aztán törtek, most meg itt vagyok gép nélkül. :)

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#60303) motifator válasza KillHates (#60298) üzenetére


motifator
senior tag

Az ügyes kínai bácsik már biztos dolgoznak rajta, hiszen itt a küszöbön az X170KM :)

Funky + Jazz

(#60304) cynric


cynric
tag

1660Ti mennyire szokott melegedni? 75-80 fok normális?

7lövetű konyhakés

(#60305) motifator válasza cynric (#60304) üzenetére


motifator
senior tag

Legion 5 i7-el? Gyári paszta van még rajta? Szerintem friss pasztával tudna az jobb (alacsonyabb) hőmérsékletet is produkálni.

Funky + Jazz

(#60306) cynric válasza motifator (#60305) üzenetére


cynric
tag

Igen i7, gyári paszta és csendes termálmód. Por azért van benne, attól ma válok meg, kíváncsi leszek mennyit segít. :D Tegnap jött meg a Cooler Master Notepal U2 plus V2, egy Notepal E1-et cserélt. Így most jó helyen vannak a ventik is. :C

7lövetű konyhakés

(#60307) FőDudu válasza MaxxDamage (#60295) üzenetére


FőDudu
addikt

KH nekem is kuldhetne paszta es egyeb dolgokat, azt hiszem magam is fel tudnam rakni.
Foleg a polirozas cuccai es a speci tisztitoszer ami elsore nem tunik ismerosnek.
Meg a megfelelo gappad.

Lehet webshopot kellene nyitnia ;)

FőDudu

(#60308) cynric válasza cynric (#60306) üzenetére


cynric
tag

Csak kívülről finoman porszívózva, szétszedés nélkül is 10 fokot nyert a gépezet. :D Úgy néz ki volt benne anyag.

7lövetű konyhakés

(#60309) Pocok256 válasza FőDudu (#60307) üzenetére


Pocok256
veterán

Ha kell összedobok neki egyet ingyen és bérmentve :R persze egy pasztazas jó lenne ide is ;]

HODL $GME, DIAMOND HANDS, APES STRONG TOGETHER

(#60310) DonDragonka válasza RM007 (#60302) üzenetére


DonDragonka
őstag

Ha nem is lekvárral de ma vagy holnap nekilátok pasztázni, padozni...
CPU/GPU Thermal Grizzly Kryonaut, a környéken lakók meg kapnak GELID GP Extreme Thermal Pad 1mm-es fedést. Ekképpen mint itt látható.

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#60311) RM007 válasza DonDragonka (#60310) üzenetére


RM007
addikt

Te a cpu körül hogy használsz ram hűtőket? Nem fekszik azon a helyen egységes hűtőborda, csak a cpu-n? Hogy hűtesz?

Nekem meg holnap szombaton valaki megnézi az alaplapom elsősorban a hiányzó kondi miatt, pótolni fogja. Meglátjuk.....csak ezért kértem meg egy itteni szervizest. És nem 3 hét nélkülözés, hanem holnap. Elmondtam mindent, hogyan kell ehhez a munkához viszonyulni....barkács laptop, .....nekem mi a fontos. :)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#60312) DonDragonka válasza RM007 (#60311) üzenetére


DonDragonka
őstag

Egyrészt pontosítok mert nem 1mm-es padok hanem 0.5mm...
Másrészt nem értem a kérdést bocsánat... :R
Nekem csak a GPU körüli lakótelepeken és VRAM-okon van hűtéselvezetés, a CPU körül semmi nincs külön hűtve (gyárilag).
Igy néz ki amúgy a történet (Jobbra GPU, balra CPU): [kép] [kép] [kép]
A képek ebből a videóból származnak, ez bitre pont olyan mint az enyém.

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#60313) Frozen


Frozen
őstag

Üdv

Tud valaki segíteni melyik lenne jobb vétel ár /teljesítmény szempontjából? ( örülnék ha minél olcsobb lenne)
4 típust néztem ki.

ASUS ROG Strix SCAR 17 G733QM-HG009

MSI GP76 Leopard 10UG-291

MSI GP76 Leopard 10UE-038

[link]

a giga elég vonzó árban , csak hűtése és akevesebb hő cső miatt félek megvenni viszont a többi is vonzo és nem tudom melyik lenne okos választás köszi a segítséget

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#60314) RM007 válasza DonDragonka (#60312) üzenetére


RM007
addikt

"......a CPU körül semmi nincs külön hűtve (gyárilag)."

Erre céloztam. A kondikon van ram hűtés általad, mert oda nem raktak. Ez új számomra, mint ha most látnék először ilyet. Pont olyan fekete félét használok a gpu vram-okon.
És szerinted melyik a jobb megoldás, ha lenne gyárilag, vagy így.

Spóroltak a hűtéssel. :F Persze főleg a proci szív így nagyot.

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#60315) Darth_Revan válasza Frozen (#60313) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Ha ugyanaz a vga lenne mindegyikben akkor az Asus a 300 hz freesync miatt.
MSI 10ug-ben a többivel ellentétben 140w 3070 van (többiben 3060), szóval ha árban ugyanannyi mind akkor kétségtelenül a 3070-es msi a jobb vga miatt.

[ Szerkesztve ]

(#60316) Frozen válasza Darth_Revan (#60315) üzenetére


Frozen
őstag

köszönöm a gyors válaszod,annyit még esetleg meg tudnál mondani hogy a linkelt giga nagyon rossz választás lenne? Azért bő 300-400 euroval olcsobb kategoria (olyan nagyon komoly játékokkal nem játszok ,meg van amúgy asztalim is)

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#60317) DonDragonka válasza RM007 (#60314) üzenetére


DonDragonka
őstag

Ohhh értem már.
Nos azon a képen sem az én gépem van... :N :DDD
Ugyan nekem is hasonló megoldás volt rajta de szerintem rosszabb lett tőle a hőstabilitás házon belül, ugyanis alapvetően lap felé hűtik magukat, ezzel a bordázással borul minden mert nem kap elég hűtést, nincs ami elvezesse, nincs hőcső, stb. Szóval én már leszedtem őket. Az új modellekben már szépen be van csövezve ez a rész is.
TDP 45/55/62W 45 stabilan a cél, ez van beégetve a rendszerbe, szóval CPU se szív mert ezek azért nem olyan nagy számok... :B

[ Szerkesztve ]

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

(#60318) FőDudu válasza Frozen (#60313) üzenetére


FőDudu
addikt

(#60319) 2018 válasza Frozen (#60313) üzenetére


2018
aktív tag

A strix scar 17-et ajánlom. Nekem is az van. A gigabyte ból volt aorus nekem 15g és nem tudott gsyncet sem. Az asus tud freesync-et. Én nem vennék olyan notit amelyik nem tudja egyiket sem, ezenkivül a panel minősége az asusnak sokkal jobb mint a gigabyte-nak.

(#60320) Frozen válasza 2018 (#60319) üzenetére


Frozen
őstag

freesync ez nem csak amd kártyával müködöképes? :D Vagy én tudom rosszul?

Ha már tisztogatod a topikot akkor másokat is kellene fegyelmezni,főleg a rendszeres offolokat......Nem csak bizonyos embereket.

(#60321) 2018 válasza Frozen (#60320) üzenetére


2018
aktív tag

Nv kártya is lekezeli frissitsd a tudásalapod. El kell döntened számodra mi a fontos és azokat hozza a laptop úgy válaszd ki. Nálam az adaptiv szinkronizáció a jó és 300 hz-s kijelző a 16 gb vram és az erős ryzen proci meg az ampere gpu volt a fontos. Webkamerát én nem igénylek ahogy kártyaolvasót sem használnám soha, 128 gb pendrive van a telóm meg bövithetetlen. Az ilyen extrák csak jók hogy opto mecha billentyüzet, a folyékony fém pasztázás a cpu-n, a hordozható vékonyabb kivitel, a design, rgb, mélynyomó a hangrendszerben, a kiváló szoftveres támogatás.

[ Szerkesztve ]

(#60322) Xerath404 válasza FőDudu (#60318) üzenetére


Xerath404
aktív tag

M.O ra is szállítanak ? hetek óta laptopot keresgélek...

(#60323) Xerath404


Xerath404
aktív tag

Felteszem bővebben a kérdést. Arra lennék kíváncsi hogy honnan szállítanak M.O ? Magyar boltokba jelenleg nem lehet lapost vásárolni, MSI gp 76 lenne a legjobb.
Üdv

(#60324) qetantst válasza gago1975 (#55107) üzenetére


qetantst
csendes tag

Sziasztok,

ismerősöm mostanában tervez gamer lapost venni és szeretné a lehető leghosszabb távon tudni használni. VR játékok érdeklik meg néhány AAA cím.
Gago ebben a kommentjában említette a CLEVO X170 / MSI GT76 / Helios 700 / Alienware Area 51M gépeket mint esélyes hosszú távon is használható DTR-eket. Azóta van esetleg új eszköz amit érdemes figyelembe venni, vagy még mindig ez a 4 gép a mérvadó?

Köszi, üdv

(#60325) MaxxDamage


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Kis ízelítő 4.1GHz (i9-10900k)
Sajnos többet nem fogom tesztelni (hőfokok jók nagyon, de nagyobb terhelés alá így nem tenném ki), mert el szállt az Obsidian FAN Control és Updater (license) amire nem jöttem rá mitől van, mert korábban nem használtam még ezt a programot.

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#60326) 2018 válasza MaxxDamage (#60325) üzenetére


2018
aktív tag

No de miért nem tesztelgeted? Prime 95 avx-el 1 óráig és akkor tuti stabil. ;]

(#60327) MaxxDamage válasza 2018 (#60326) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Ha Ha Ha :)) :C
"mert hülye azért nem vagyok...!"
No kell a jó FAN vezérlés és az a progi nagyon jó erre, de most nincs, mert CPU csere lett (ez kb. olyan mikor van sima Win licenszed és cseréled a lapot vagy CPU-t, aztán már nem jó. (hardverkörnyezet változott) :B

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#60328) Darth_Revan válasza MaxxDamage (#60325) üzenetére


Darth_Revan
veterán

UUID megváltozott?

(#60329) MaxxDamage válasza Darth_Revan (#60328) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Biztos :)

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#60330) RM007 válasza MaxxDamage (#60327) üzenetére


RM007
addikt

"(ez kb. olyan mikor van sima Win licenszed és cseréled a lapot vagy CPU-t, aztán már nem jó. (hardverkörnyezet változott)"

Erre nem vennék mérget. (Vagy régen nem így volt.) Sem cpu cserénél, sem legutóbbi alaplap cserénél nem kellett új kulcsot vennem. Mint pl hardverváltozás, új alaplap és vga okán visszajelez az áruház, érzékelik a változást, de semmi gond, tehetsz mindent újra.....még szép hisz kifizetted.
Win licensznél azért számíthat milyen forrásból származik. :)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce PNY RTX 3080 Ti (desktop 350W)

(#60331) MaxxDamage válasza RM007 (#60330) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

Gondolok itt a kezdetekre, anno ez így volt és telefonon kellett beszélni a Microsoft ügyfélszolgálattal ahol kaptál új kódot. :K /most már lehet nem így van, anno lemezes XP-nél ezt párszor eljátszottam és nevemre volt regelve a key/

[ Szerkesztve ]

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#60332) hito


hito
nagyúr

Bocs a kérdésért, alulművelt vagyok ebben a dologban. Ha szeretném alulfeszelni a CPU-t és lockolt a bios, milyen egyéb lehetőségeim vannak? Downgradelni nem szeretném a bios-t, még a frissítésétől is a frász jön rám, nemhogy dg-től.

Amíg nem kenetem meg, nyerhetek ezzel néhány fokot?

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#60333) FőDudu válasza Xerath404 (#60322) üzenetére


FőDudu
addikt

Cyberport az osztrak es nemet webshop.
Regebben szallitottak, egy telefont vagy email meger a dolog.

Amugy fizetes elott ha tudsz magyar cimet valasztani, akkor szallitanak ;)

FőDudu

(#60334) FőDudu válasza hito (#60332) üzenetére


FőDudu
addikt

Lehet eleg sok teljesitmenyt sporolni az UV hasznalataval.
Azaz adott frekin a cpu mondjuk 20 wattal kevesebbet fogyaszt. Legalabbis en ilyesmi merteku kulonbsegeket lattam a normal es UV-s 10875h ertekei kozott.

Nyilvan amit nem fut el az hofok csokkenest hoz.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#60335) hito válasza FőDudu (#60334) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi, a lényegi kérdés a hogyan, ha lockolt a bios :)

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#60336) hszilard666 válasza hito (#60332) üzenetére


hszilard666
veterán

Én a helyedben levenném 99% ra a maximum processor gyorsaságot a beállításokban, és így kvázi ki van kapcsolva a turbo boost, nálam a 13R3 as Alien jóval halkabb lett, és 1fps-t vesztettem a DOOM ban a 120 ból, abszolút megérte. Az alulfeszelés azért lehet veszélyes, mert ilyenkor az alaplapon más alkatrész elvileg nagyobb terhelést kap, és elszállhat. De lehet hogy gyökér vagyok, egy pláza mosdóban reggeliztem, a piszoárban lévő mentolos cukorka volt a főfogás.

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#60337) hito válasza hszilard666 (#60336) üzenetére


hito
nagyúr

Hálás köszönet! :R

Mi történt? MM-ból levágtál a köldökzsinyórról egy ROG-ot és uzsgyi? A slozi volt a búvóhely? :D

Mi a fene, nem itt kéne lennie a nevezett beállításnak? :F

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#60338) hszilard666 válasza hito (#60337) üzenetére


hszilard666
veterán

:R

Áhh, nem, azt szerdánként szoktam, valahova be kellett húzódnom, mert kitiltottak a blaha aluljáróból, az volt a bajuk hogy nem akartam elfogadni a védőoltást amit körbeadtak a kollégák. Kereshetek új barátokat. :O

;]

De fura! :Y

De, ott kéne lennie!

[ Szerkesztve ]

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#60339) hito válasza hszilard666 (#60338) üzenetére


hito
nagyúr

Ha regisztráltatok volna előtte, semmi bajuk nem lenne a közösségi oltakozással :DDD Mert ezt is ész nélkül, suhanc módjára kell csinálni. :N

De nincs ott :U

[ Szerkesztve ]

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#60340) hszilard666 válasza hito (#60339) üzenetére


hszilard666
veterán

Érdekes, nem láttam még ilyet, így nem is merek tanácsot adni! :D

:R

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#60341) FőDudu válasza hito (#60335) üzenetére


FőDudu
addikt

Az en esetemben a BIOS-t ki lehet olvasni egy kulso programozoval (kb 20 Euro a cucc Amazonrol) eleg egyszeruen, aztan Amibcp progival lehet modositani, aztan visszairni.

Azt a szep nagy csipeszt pont a BIOS IC tetejere lehet csiptetni.
Persze a zokosok szerint felesleges lehuzni az akkut, de azert en enm szeretnem ha 2 gep osszeveszne valamiert a feszultsegeken. Raadasul a programozo 5 voltos, a Bios IC meg 3,3 az is szep tulfesz... De a tapasztalatok szerint meg sosem doglott meg ettol ilyen bios IC.

Utana mar windowsbol is flashelheto, vagy epp mindenfele dolgot lehet vele muvelni.

Valojaban 1 dolgot kell kiiktani a Razernel - a Bios-Lock-ot. Aztan windows alol flashelheto.
Ha lehet tudni milyen a BIOS a gepedben es milyen a Bios chip az alaplapon, akkor eleg jo esellyel lehet ugyanezzel a modszerrel piszkalgatni.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#60342) hito válasza hszilard666 (#60340) üzenetére


hito
nagyúr

Ugyan már! Ph-n mióta korlátozza a népeket a tanácsadásban a totális dilettantizmus? Ez a felület erre épül. Csak bátran! :D

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#60343) FőDudu válasza hito (#60342) üzenetére


FőDudu
addikt

Na akkor johet a PS5 tanacsadas (milyen jatekot erdemes lerantani) , cegnel elokerult par darab ilyen. Meg tartalek controllerek, media remote (barmi is az), vezetekes fejhallgatok.

Ra is kotottunk gyorsan egyet 75" TV-re. Gondolkodom, hogy a Covid miatt hozok haza egyet.
Gyerek orulne neki.

Meg is allapitottam, hogy a Sony is ful szarrago ahogy az Apple. A masodik kontrollerhez baszott tolto kabelt adni. Nehogy egyszerre tudd tolteni a kettot. Vegyel hozza dokkolot.
Meg a kontrollerbe dugos fejhallgato is olyan fura... Lehetne full wireless es kesz.

Mondjuk egybol egy 868MB-os FW frissitessel inditott.
Eddig csak a kis robotos jatekot probaltam - egesz jo a rezgos kontroller.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#60344) hszilard666 válasza hito (#60342) üzenetére


hszilard666
veterán

Mekkora igazság! :DDD

ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/4zpfvccf

(#60345) KillHates válasza hito (#60332) üzenetére


KillHates
nagyúr

Az IntelXtremeUtility-vel lehet UV-zni, az Intel procikat.
Az AMD-ket a Ryzen Controller-rel. (talán)

BIOS-os buzerálást felejtsd el, ha nincsen rutinod benne!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#60346) FőDudu válasza KillHates (#60345) üzenetére


FőDudu
addikt

Egy aprosagot emlitenek:

Az XTU csak szinkronban tudja a cache es core feszt allitani. Nem jottem ra miert, hiszen kulon allithatok.

Ez peldaul nalam nem idealis, mivel a cache -115mV es a core -250mV csokkentest elbir.
Legalabbis addig a meresek szerint hatasos a Core csokkentes. Beallithatok -400mV-ot is, de nem er semmit. -250-ig van merheto hatasa.

Azaz XTU-val nem lehet eddig lemenni, mert az egyutt allitja a cache/core ertekeket.
Vagy bugos, vagy nem tudom. Ott ha beallitok -200mV-ot a Core-ra, akkor a cache-re is azt adna es rogton fagy.

Throttlestop 9.3 az tudja kulon allitani. Legalabbis az en laptopomon az en procimmal.

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#60347) FőDudu válasza KillHates (#60345) üzenetére


FőDudu
addikt

Ha szerencseje van akkor valami oreg Bios van a gepen ami nem vedett a plundervolt ellen es az engedi a feszt windows alol buzeralni. Ujabb biosok kb mindegyike vedett ez ellen, ezert kell hozzajuk nyulni....

[ Szerkesztve ]

FőDudu

(#60348) hito válasza KillHates (#60345) üzenetére


hito
nagyúr

Köszi! Megfogadtam volna Szilárd tanácsát, de látod, kiszúr velem az OS. Hova tűnhetett az a beállítás. :F

FőDudu: most már inkább kerülném az alulfeszelést. KH is felhívta múltkor a figyelmem ennek a veszélyeire, de előjött az alkalmi amnéziám, nem emlékeztem rá.

Privátban nincs szakmai kérdés, vélemény, arra a fórum való.

(#60349) alces válasza hito (#60348) üzenetére


alces
tag

Annak pedig ott kéne lennie....

(#60350) DonDragonka válasza hito (#60348) üzenetére


DonDragonka
őstag

Bios, Modern Standby...
Ezt kéne legacy-ra állítani.
Legalábbis Intel Nuc-on ez volt a megoldásom legutóbb

Ez a tippem másnak itt nem segített sajnos, de egy próbát azért megér.

A döntésképtelenség legnagyobb akadálya, ha túlságosan nagy a tudásbázis...

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.