Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)

Hozzászólások

(#54601) feket663


feket663
tag

MSI GP63 Thin pasztázás utáni eredmények: Az első 4 képen GPU nélküli stressz teszt, látható, hogy még 7-8 perc után is szépen tartja a 3,9 GHz körüli frekvenciát, miközben a processzor és a magok hőmérséklete 82 fokot nem haladja meg. Eközben a ventilátor kényelmes 2400-as sebességgel forog, zajosnak egyáltalán nem nevezném, a korábbi MSI GP60 gépem egy YT videó lejátszásakor talán még hangosabb volt, mint ez stressz teszt közben. Az utolsó két képen a GPU-k is bekapcsolódtak a tesztbe, ekkor a frekvenciák 2,9 GHz környékén stabilizálódtak, miközben a hőmérséklet 70 fok alá csökkentek. Szerintem ez a hűtés teljesen elfogadható, nyilván nem egy csúcs RTX GPU-t kell hűteni egy i9 processzorral, de nekem eddig kellemes csalódás a gép. A pasztáért és a jótanácsokért ezúton is köszönetet mondok KillHates fórumtársnak, aki teljesen önzetlenül küldött egy jó csomó Noctua NT-H1 pasztát. Ritka jó ember, csak ajánlani tudom én is!!! [kép]

(#54602) Gergello válasza gago1975 (#54599) üzenetére


Gergello
addikt

Szia !

Köszönöm a megerősítésed ! Sajnos én is ezt tapasztaltam. Jobb lett volna, úgy megoldani, hogy ez a kábel, amit adtak ez egy SATA - M.2 adapter és akkor tehettem volna még egy gyors M.2 meghajtót.

(#54603) Djatis válasza echterion (#54584) üzenetére


Djatis
senior tag

Nekem ezzel semmi gondom. Remélem az összes ilyen temetésre költi a profitot :R

A magyarázat olyan mint a segglyuk, mindenkinek van de senki nem kíváncsi a másikéra!!!

(#54604) Dhampir válasza domjántibor (#54596) üzenetére


Dhampir
félisten

Köszönöm, hogy megírtad! :R

(#54605) domjántibor válasza Dhampir (#54604) üzenetére


domjántibor
csendes tag

Miért kérdezted? Kíváncsi lettem :) .

(#54606) Dhampir válasza domjántibor (#54605) üzenetére


Dhampir
félisten

Érdekelt, hogy jó akcióban vesztegették-e valahol. :)

Nagyjából egy hónappal ezelőtt 240 000 Ft körül volt az i5 9300H + GTX 1650 konfiguráció, de hamar elfogyott.

(#54607) wanted5 válasza Djatis (#54603) üzenetére


wanted5
őstag

+1, adom

(#54609) k-adi válasza gurus (#54608) üzenetére


k-adi
nagyúr

híres lettem

(#54610) MaxxDamage válasza k-adi (#54609) üzenetére


MaxxDamage
félisten
LOGOUT blog

:))

◄►Clevo® X170SM-G "DTR" Laptop *i9-10900K @ 5GHz (AIO Water System)*4x16GB=64GB 3200MHz CL20 RAM*RTX 2080 Super 8GB MXM 200W+ *4x2TB=8TB M2 SSD -_- LG® V30+ ThinQ DS 4/128GB "Blue"►Samsung® S20 Ultra 5G◄SM E80 3.5mm Jack►"Szép, a kinek esze nincs, de még szebb, a kinek van."◄►

(#54611) #25415680 válasza gago1975 (#54552) üzenetére


#25415680
törölt tag

Azért vegyél már vissza,sokszor Te is hülyeséget írsz de senki nem veszi le a fejed .ha valaki ellent mond neked rögtön lehülyézed?nem csak te veheted meg készpénzre miért ne venné meg ő is kp-ba.különben én is lábamon fekve használom a laptopom sokszor, kényelmes és jó a 2,9 kg súly

[ Szerkesztve ]

(#54612) RM007


RM007
addikt

Az én hírnevem itt a legnagyobb, igaz nem pozitíve, persze most a járvány alatt ne is legyen. :D

Közkívánatra :R megosztok veletek valamit. Nem rég írtam KillHates-nek privibe hogy baj van a gépemmel, mert kikapcsol és újraindul. Cseréltem aksit is meg töltőt is hiába. Nos a játék/kok a 4TB-os hdd-ről produkálják ezt.
Újraindul a gép, NV beállítás marad, a fogyasztás meg az egekben szökik aztán még úgy is. Elvész pár mentésem, korábbról indul...... Eddig úgy használtam a VGA-t hogy boost nélkül (1557Mhz) stabilan tart nem helyezkedik.....

És észrevettem, hogy tud ez ilyet is, ha az adott alkalmazás, játék nem boostolja túl magát magasra. :W Még tesztet is nyomtam így és jó pár fps, akár +10 is hozzá mehet ilyenkor. Persze időnként belép a power limit és visszavesz. Így 100-125W helyett 130-150+ közt tud vívódni. Szóval menne a dolog csak az UV a gond amit nem enged állítani az AB és a HDD, mert azt vettem észre eddig, mintha amiatt indulna újra a gép. Ma nyomattam sokat a WRC 9-SSD-ről és semmi baj nem volt vele. :U
Játék közben lekapcsolna a merevlemez? Átállok teljes egészében az SSD-re, mert ezeket az új játékokat már valami nem bírja. Természetesen játék alatt semmi olyat nem vettem észre ami erre utalna.

Pontosítok.....azért az NV-ben be tudom állítani a stabil alapon tartást, csak néha hozzá kell piszkálnom ha elmászik. :)
Még annyit 150W-nál brutál melegszik.....ablak kinyit, kabát fel, asztalon lévő venti bekapcs a laptophűtőt segíteni és úgy tudom picit megfogni a hőfokot. Illetve a cpu-val tudok játszani, ami lehet megoldás mint észrevettem. A képen lévő hőfok nem alap, 80 körül meg tudom tartani stabilan. Még jó hogy van egy közös hőcső, ami segíthet a gpu-nak. :)

[ Szerkesztve ]

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#54613) RM007 válasza #25415680 (#54611) üzenetére


RM007
addikt

:R

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#54614) Szotyi222


Szotyi222
aktív tag

Jó ét azoknak akik látnak.
Amúgy telefonról kényelmesebb írogatni. Nincs jobb egérgomb.
Nem sértődtem meg muszáj ezzel eggyütt élnem, de 1 valakinek a stílusa tenyérbe mászó volt, míg másé tapintatos.

És itt megemlíteném a következőket.
Idézem.

A diszlexia nem betegség, hanem inkább a gondolkodás, az észlelés és a tanulás, tehát általában az információfeldolgozás egy más formája. Köszönhetően az eltérő gondolkodásmódnak a diszlexiások egy része az átlagnál intelligensebb, illetve egyes területeken sokkal tehetségesebb. Ezek az eltérések a diszlexia kezelése után is megmaradnak.
A diszlexiások nem szavakban, hanem képekben gondolkodnak, gyorsan felismerik a jelenségek mögötti struktúrákat, hamar felismerik a problémákat. Képzeletük gazdag, kíváncsian, kreatív és intuitív módon viszonyulnak a világhoz. Mindennek köszönhetően a diszlexiások között sok tehetséges képzőművésszel, politikussal, színésszel, tudóssal, feltalálóval, zenésszel találkozhatunk.
A diszlexia orvos-pedagógiai felmérése, majd a szakszerű, egyénre szabott fejlesztés általában megoldja a diszlexiás problémáit. Mi több: a diszlexiás az orvosi és pedagógiai reedukáció segítségével képes lesz kibontakoztatni azokat a kvalitásokat, amelyek birtokában éppen azért van, mert diszlexiás.

(#54615) KillHates válasza Szotyi222 (#54614) üzenetére


KillHates
nagyúr

Bocsáss meg Szotyi, megértem és tolerálom, ha problémád van a helyesírással. Sokan érkeztek nélkül posztolnak, mert külföldről írnak és nincsenek meg a magyar gombok a billentyűzetükön. Sokan telefonról posztolnak és ott néha becsúszik egy-egy félregépelés, de mint ahogy én is baromságokat írok néha akkor még az autocorrect ébred öntudatra. Szóval ilyesmi előfordul mindnyájunkkal, megértjük főleg ha előre szólsz, hogy ezzel a problémával küzdesz.

De egy szakmai topicban az offolás, az olyan vétség amire nincsen orvosi papír, nincsen magyarázat. Mert akibe szorult annyi IQ, hogy billentyűzetet ragadjon és regisztráljon egy fórumba, akkor az ember feltételezi, hogy ahhoz is meg van a kellő neuronja, hogy megértse a fórum szabályzatot.
Így is eléggé felhígult már a mezőny, ezért kérlek, hogy figyelj oda, a klickbait-es linkekre, arra hogy az ajánlásaid ne legyenek idejétmúltak. Nem baj ha nem szigorúan szakmai, nem baj ha humoros, nem baj ha színes-bulváros de gondolkozz a mi fejünkkel és legyen olyan amit mi is szívesen olvasunk.
Ezt empátiának hívják és ha nem haragszol a szószedetet most nem illesztem be. :R

Köszönöm, hogy elolvastad és odafigyelsz majd erre 👍

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#54616) echterion válasza Szotyi222 (#54614) üzenetére


echterion
nagyúr

Szia Szotyi,
Sajnálattal olvasom soraid, és ezúton kérek tőled bocsánatot a cinikus, bántó soraimért. Nem tudtam, hogy ilyen gondod van, ha tudom, nyilván nem így reagálok. Az ember mindig tanul, ebből is sokat tanultam, legközelebb, akár másnál is, másképp fogok reagálni, kicsit körültekintőbben. :R

Viszont arra azért szeretnélek megkérni, hogy az ide nem illő linkeket (mint pl. a múltkori papírlapos hirdetés) ne rakd be, nem kellenek azok ide. Az off-os témákat, amik nem szorosan szakmai jellegűek meg mehetnek off-ba rakva itt is.

**********

(#54617) sh4d0w válasza Szotyi222 (#54614) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ennek fényében bocsánat a kertes kommentért.

https://www.coreinfinity.tech

(#54618) Mikulásbá válasza Szotyi222 (#54614) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Ezt már az elején kellett volna, ezt az egészet el lehetett volna kerülni, nem?
Amúgy meg semmi köze a helyesírásnak a diszlexiához, de még a diszgráfiához sem.
Van a családban diszlexiás gyerek, tudom mi az.
De mindegy, elnézzük ezek után. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#54619) ryke1


ryke1
tag

Sziasztok,
itt is megkérdezném, hogy mennyire ajánlott egy ASUS ROG Zephyrus G15 Ryzen 7 4800HS procival?
Nem igazán játszani kell, csak egy használható/bövithetö gepet keresek.
Köszi a segitséget.

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#54620) echterion válasza ryke1 (#54619) üzenetére


echterion
nagyúr

Ajánlom figyelmedbe KillHates kis összefoglalóját a gép hűtésével kapcsolatban, a döntés a te kezedben van.

**********

(#54621) vakablak93 válasza echterion (#54620) üzenetére


vakablak93
őstag

aztar....t!!! :Y :Y :Y , komolyan létezik ilyen hogy kiadnak így gépet eladásra???? De mégis miért??? :F Mégis kinek jó ez?

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#54622) echterion válasza vakablak93 (#54621) üzenetére


echterion
nagyúr

Intelnek. De látod, ez az asus (van az a pénz, amiért megbaszódnak). Meg a kijelzőkkel is megy a variálás, ködösítés. Nálam igencsak lehúzta magát a klotyón a cég.

**********

(#54623) Bedepi válasza vakablak93 (#54621) üzenetére


Bedepi
tag

Intel bácsinak :D Így nem olyan gáz hogy a procijuk 95 fok körül karistol. Ezzel a megoldással a konkurensé is annyi. Te meg így majd jól nem veszel amd-t mert azt mondod, hogy ez egy határ szar. Elég szomorú amit némelyik gyártó ilyen szinten megenged magának :( Pedig lehetne verseny, csak ott van már a sok éves összefonódás, meg a karácsonyi kenő akarom mondani pulykapénz

[ Szerkesztve ]

(#54625) gago1975 válasza Bedepi (#54623) üzenetére


gago1975
őstag

Szia.
Igazad van, lehetne verseny, sőt elméletileg a 7nm-es eljárásnál ilyennek már elő se szabadna fordulnia, hiszen minnél kisebb a "csíkszélesség", annál kevesebb hőt kellene termelnie.
De ugye ezt az AMD valamiért ezt nem tudja megoldani a mobil CPU-nál.
Az is lehetséges (összeesküvés elmélet), hogy van valami megállapodás a laptopgyártók és az Intel között, de ha pld ugyanolyan két Clevo gépet egymásnak eresztenek, ugyanazokkal a feltételekkel, ugyanazon GPU val, hűtéssel, érdekes módon még mindig az AMD Ryzen melegszik jobban..
Ugyan utálom az ilyen megjelenítésű teszteket, ahol nem real time-ban vannak a hőfokok monitorozva de most beteszek egy képet:

gyépés emiatt emberi hangnemben rám szokott szolni, hogy "vegyem le a kék szemcsit" mert túl elfogult vagyok az Intel-el kapcsolatban, mert jobb a Ryzen-nek teljesítménye, csak szerintem a hőfok terhelés miatt azért nem mind1 mit mennyi ideig fog tudni használni a user.

Predator Helios 700 i9-10980HK RTX2080s 8/64GB RAM,OLED77C32,Marantz AV7705+MM7055x2db,Focal Aria 936+Aria CC900+Aria 926, Dome Flax ATMOS® 4db,SVS SB3000x2,Oehlbach nf214 Sub 3-400,QE3280,Oehlbach XT-SL500

(#54626) ryke1 válasza echterion (#54620) üzenetére


ryke1
tag

Köszi

"Az akadályok azok az ijesztő dolgok, amiket akkor látsz, ha szemedet leveszed a célról" - Curt Carlson

(#54629) vakablak93 válasza Bedepi (#54623) üzenetére


vakablak93
őstag

54622 echterion, 54623 Bedepi

Én értem a logikát , de ez a szememben szinte bűncselekmény!!! :W Ez szándékosan semmilyen szinten nem működő termék, ha egy konstrukció a vékonyítás stb divat miatt gyenge, egy dolog, de ez....Ez szánt szándékkal kizárólagos nyersanyag pazarlás így, ezért a céget valamilyen módon büntetni kellene!!! (Tekintsünk el a szokásostól hogy alapból minden ilyen manapság-mert ez most teljesen más szint!)

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#54630) ttmk.lac


ttmk.lac
csendes tag

Sziasztok! Holnap megyek megnézni egy Alienware 15 r4et. Szerintetek milyen tesztprogramokat vigyek magammal?

(#54631) RM007 válasza gago1975 (#54627) üzenetére


RM007
addikt

Privát irományokat nem illik megosztani!!!

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#54632) hszilard666


hszilard666
veterán

Óóó, beszállhatok a péló méregetésbe?! Ööö... én ma kettő azaz kettő tejszínnel íttam a 45ft os kávémat! Na! Na! Ki a király?! :DDD

;]

AKCIÓ! ELADÓ METALFISH T60 ITX + RISER tinyurl.com/36ex7xtm

(#54633) Pyttawrx válasza hszilard666 (#54632) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

:R :R :R :DD

(#54634) KillHates válasza vakablak93 (#54629) üzenetére


KillHates
nagyúr

Hogy miért ilyen az AMD-s gép ventilátor nyílása;
az AMD rendszernek a Achilles sarka az RS chipkészlet már egy jó ideje. Gyaníthatóan az történhetett a konstrukció során, hogy mivel már rég nem volt az Asus-nak mobil fronton nagyobb teljesítményű AMD-s rendszere, ezért olyasmire gondolok (azaz egyéni véleményem) volt egy Inteles dizájnjuk a gépépítéshez; és egy picit összetolták és az "milyen jó lesz majd AMD fronton is"! Igenám, de gyanítom, hogy nagyon hullottak null-szériás gépek, mert az APU-ban (ugyanúgy mint az Intel rendszerekben) csak az északi híd van, a perifériavezérlő külön van és az szeret nagyon melegedni. De míg az Intel PCH-ja tolerálja akár tartósan is a 100-105 fokot, mintegy üzemi hőmérsékletként, addig az AMD RS chip-je szeret megdögleni már 100 fok alatt is. Ahhoz, hogy ennek a lehetőségét kiszorítsák, az a legegyszerűbb megoldás erre, hogy nem hagyják azt, hogy a gépben megrekedjen a meleg levegő, hanem valahogy megoldják, hogy öblítve legyen. Azaz a hűtés a gépen keresztül juttatja el a levegőt a proci radiátorára és nem közvetlen szívja be egy alsó nyíláson. Ez persze annyira komfortos a CPU-nak és barátainak, mintha mi egy szívószálon keresztül vennénk levegőt. Müködik a dolog addig amíg nincsen futás; azaz addig amíg nem kell számolni a procinak....

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#54635) Mikulásbá válasza hszilard666 (#54632) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én! :P

(#54636) Bedepi válasza gago1975 (#54625) üzenetére


Bedepi
tag

Ebben nem feltétlen akarok veszekedni veled, De KillHates mintha azt írta volna, hogy 70 fok környékén volt, mikor kapott levegőt. Az szerintem meg nem vészes egyáltalán. Intel sem kevesebb. A teljesítmény képét már meg gondolom nem merték odarakni, mert szétpicsázná az intel-t mint ahogy az i9-el csinálta a ryzen 7 4800-as. Ne érts félre nem vagyok amd fan. De szerintem most jobbak. Amd-nél meg nem olyan régóta van laptop proci. Nyilván intel-nek nagyobb a tapasztalata. Majd jövő év elején bizonyíthat mindkettő. Kíváncsi leszek.

(#54637) KillHates válasza ttmk.lac (#54630) üzenetére


KillHates
nagyúr

AIDA64 ez a proci hűtés csekkolásához jó.
Unigine Superposition ez padig a GPU ellenörzéséhez
vagy ha régi csataló akkor
Unigine Heaven is jó

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#54638) Bedepi válasza Bedepi (#54636) üzenetére


Bedepi
tag

Sajnos az én meglátásom az, hogy amd-nek hiába van egy jó terméke, ha intel bácsinak meg van pénze, amivel megken bárkit. Ez kb olyan, mintha csóró vagy de eszes. Mindig küzdened meg bizonyítanod kell, hogy bekerülj egy jó egyetemre (amd) Viszont ha apuciék gazdagok, akkor lehetsz sötét, mint a liftaknában élő vakond nadrágjának belső zsebe, akkor is felvesznek. (intel) Nyilván gondolom érted, mire szeretnék kilyukadni. Az hogy ez hol csúszott el anno az most lényegtelen. De az esélyek most nem egyformák, és így nem egyszerű a dolguk. Nekünk meg pont nem kéne elköteleződni egyik mellett sem. Nekem a teljesítmény a fontos. Nem az, hogy melyiken milyen a matrica. :)

(#54639) vakablak93 válasza KillHates (#54634) üzenetére


vakablak93
őstag

Magyarázatodnak hála már értem a döntés technikai hátterét, de továbbra is tartom a véleményemet, mert ezt a gépet a gyártó az elnevezés alapján játékra vagy hasonlóan nagy hardverigényű programok futtatására szánta elviekben, azaz a gép olyan felhasználásra van szánva ahol számolni kell a procinak, így én ezt nem tudom elfogadni.

[ Szerkesztve ]

Majd akkor lesz instám, ha felkel a nap a hold sötét oldalán :D

(#54640) beer1 válasza gago1975 (#54592) üzenetére


beer1
aktív tag

Megjött a hűtő és a ram, tegnap be is tettem.
A hűtőnek azért minimális hangja van viszont szinte nem kell laptop saját ventillátorát kapcsolgatnia.
Azt figyeltem meg, tegnap csak kíváncsiságból rdr2 11gb ramot fogyaszt, eddig 7.5gb irt, ezt a különbséget pótolta a virtuális memória ami néha elfogyott és akkor dobta az errort ?
Valamint megfigyeltem, hogy a Windows alapjáraton 4gb ramot fogyaszt ? Ez reális vagy van valami a háttérben?
Netán ebből nem lehet csökkenteni?
Egyébként bőven elég a 16gb ram szerintem, csak kíváncsiságból, hogy miért fogyaszthat olyan sokat alapjáraton.

(#54641) RM007 válasza Mikulásbá (#54635) üzenetére


RM007
addikt

Csak akkor ha holnapután ott lesz a csizmámban a megbeszélt +10 fps. ;] :DD

Clevo P751TM1 i9-9900K, DDR4 96GB 3200Mhz, 1TB M.2 Sata + 2TB M.2 NVME, 2TB HDD, Nvidia Geforce Zotac Trinity 4080 Super (desktop 320W)

(#54642) ricogsm


ricogsm
őstag

Sziasztok!
Acer nitro 5 boldog tulaja vagyok aki nem tudja feltelepíteni a win10 est. Ami fura. :))
Hogyan kell feltelepíteni a win10est? Miért nincs hddnek drivere?
Touch pad se megy így egeret kellett csatlakoztatni,hogy tudjak választani.
Bootolasnal ez kép fogad
Uefi

És ha még win10 pendrive rol bootolok akkor meg nincs meghajtó és kéri a drivert akkor még ezt látom. Lenne már egy Window mappa stb az X meghajtón?
Majd csinálok teszteket

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#54643) sh4d0w válasza ricogsm (#54642) üzenetére


sh4d0w
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Ez inkább a Windows 10 topicba való...

https://www.coreinfinity.tech

(#54644) KillHates válasza ricogsm (#54642) üzenetére


KillHates
nagyúr

Kapcsold ki a RAID-et a BIOS-ban!

Telefonszámom: 0️⃣6️⃣7️⃣0️⃣3️⃣3️⃣9️⃣9️⃣3️⃣3️⃣9️⃣ ... Ha nem válaszolok a privátra, akkor hívj fel...

(#54645) ricogsm válasza KillHates (#54644) üzenetére


ricogsm
őstag

Nincs olyan..
Csak uefi van és azt se lehet kapcsolni...
Azt látom , hogy a sata raidba van de hol kapcsolható? A BIOSban?

[ Szerkesztve ]

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#54646) st3v3np3t3r válasza KillHates (#54644) üzenetére


st3v3np3t3r
veterán

Vagy nem UEFI-s a telepítő.

Galaxy S23 5G 256GB//HP Victus 16+Rog Ally RC71L//Korábbi hsz-eim #97246720 név alatt...

(#54647) Mikulásbá válasza ricogsm (#54645) üzenetére


Mikulásbá
nagyúr

Én nem AIO-val próbálkoznék, hanem a Microsoft oldaláról eredetivel és MCT-vel csinálnék egy 8 GB-os pendrive-ra. :U
Nekem azzal azonnal ment a telepítés tiszta SSD-re.

[ Szerkesztve ]

(#54648) ttmk.lac


ttmk.lac
csendes tag

Köszönöm Kill! :R Amúgy i7 8750 és 1060 kombo van bent. Körülbelül milyen hőmérsékletre számíthatok?

(#54649) ricogsm


ricogsm
őstag

Wow köszi :) csinálom

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

(#54650) ricogsm


ricogsm
őstag

Milyen tesztprogit szedjek le a hőmérséklet teszthez? Aida?
Mi az powertrotty és minek? Mikor jó?

:R

MSI GE76 RAIDER i7-11800H RTX 3080 8GB 155W TGP FHD 300Hz

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Gaming notebook topik (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.