Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#67351) vicze válasza monti0222w (#67348) üzenetére


vicze
félisten

Amúgy van egy nagyon jó módszer kideríteni, megveszed. :D

Ha tetszik a külseje, akkor nyugodtan vedd meg, akkor is ha nem éri meg annyira nem lesz olyan rossz, hogy a külső ne kárpótoljon. :) A design dolgok már csak ilyenek.

(#67352) monti0222w válasza #16820480 (#67350) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszi, akkor ne én legyek az első fecske aki erre rárepül?! :D Nem hiszem el, hogy hagyományos kialakítású fülesben nincs egy ár-értékben egy jó in-ear füles! Nem tudok megbarátkozni teljesen az Ostry-val, a kialakítás végett, a hangja nagyon bejön nekem, de a behelyezés nekem nem jó. :N

vicze1: Gonosz vagy, de sebaj! :D Fontos nekem a hang is, a kinézet számomra másodlagos.

[ Szerkesztve ]

(#67353) #16820480 válasza monti0222w (#67352) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem mondtam, hogy ne vedd meg, de én nem venném :D Mondjuk nekem pont az ilyen behelyezés nem tetszik, egyszerűen nem tudom kényelmesen elhelyezni (ebben megerősített a Tenmak IE800 és LZ-A2 is).

Amúgy vegyél egy GR07-et, azt lehet mindkét módon hordani, és nagyon jó hangja van. Vagy esetleg Hifiman...?

(#67354) Tulku válasza monti0222w (#67352) üzenetére


Tulku
veterán

Ha kicsit (még ennyit ) rá dobsz akkor aprón megvehetsz egy AKG K3003-ast (volt amikor 90-re is lement az ürge, folyamatosan van neki)....na az hagyományos elvezetésű és bitang jól szól 100-ért...abban nem fogsz csalódni.

Ez az én tippem és nem meglepő, hogy nem az árkategóriában ajánlottam...merjünk nagyok lenni ugye :-)

(#67355) bigmasterg válasza Tulku (#67354) üzenetére


bigmasterg
addikt

Azt hogy tudja ennyiért adni?
Valóban eredeti?

(#67356) kemcso válasza bigmasterg (#67355) üzenetére


kemcso
Ármester

Volt már róla szó régebben, amikor vmi bennfentes beírta: kb 50-60e Ft-ért tudja megvenni ott dolgozó. Így :)

(#67357) monti0222w válasza #16820480 (#67353) üzenetére


monti0222w
addikt

Tényleg milyen a Tenmark IE800? Az a bajom az Ostry-al nem tudom elég jól mélyre dugni és olyan érzetre mintha lötyögne a fülembe akárhogy is mozgatom. Viszont a Tenmarkról kérek egy bővebb beszámolót, mert sajna nem lehettem ott, pedig szerettem volna pont emiatt. Mennyire hasonlít az Ostryra hangzásban? :)

Tulku: Nem szeretnék többet rádobni, pláne nem ennyit, amit magamnak kijelöltem ár az 30e max: 40e., de ott már pont. :K

[ Szerkesztve ]

(#67358) #16820480 válasza monti0222w (#67357) üzenetére


#16820480
törölt tag

Az Ostry-t én nem hallgattam, így azt nem tudom mennyire hasonlít rá. Viszont a Tennmak engem nem győzött meg egyáltalán. A magasai ércesek szerintem, a tere szűk, és a hangképe sem olyan, amit én szeretek. Nem nagyon akarok sokat írni róla, én inkább kicsit hozzátennék és VSD3, annak a hangja szerintem sokkal jobb. Az LZ-A2 is jobb sokkal szerintem, de az már elég drága.

(#67359) Tulku válasza #16820480 (#67358) üzenetére


Tulku
veterán

Ha azt a másik fülest hívták LZ A2-nek ami Fericskénél volt...nos az nem egy kizárólag modern zenékre kihegyezett darab...egészen normális hangszer hangjai voltak, megfelelő térérzettel és teltséggel...na ez a Tennmarkról nem mondható el...nekem műanyag, túlvezérelt valami volt, jazzre, klasszikusra, vokálisra semmiképp nem ajánlom....modernebb zenékkel érzi otthon magát,ott belead apait-anyait...

Az LZ ellenben szépen szólt...összehasonlítani nem tudom semmilyen más fülessel ...talán az ott hallott GR07-tel...na annak volt a legmeggyőzőbb a hangja....ott minden valóságos volt, nekem néha beszisszent, de teljesen vállalható darab...ha valaki olcsón meg akar érkezni, melegen ajánlom neki!

(#67360) monti0222w válasza #16820480 (#67358) üzenetére


monti0222w
addikt

Köszönöm, szóval ha idén lépni szeretnék akkor LZ-A2 egy lehetséges jó választás? VSD3-t kihagynám az Ostrynál nem jobb, sőt! :)

Köszönöm neked is Tulku az infót. :K

[ Szerkesztve ]

(#67361) Tulku válasza monti0222w (#67360) üzenetére


Tulku
veterán

Én hallottam az Ostryt, szerintem nem lesz ugrás az LZ...a Gr07 az igen...

(#67362) darvinya válasza monti0222w (#67360) üzenetére


darvinya
titán

Ha érdekel akkor ajánlom ezt dodocool Dynamic Headphone , vagy Dodocool Wireless Sports In-Ear Headphone.

Vezetékes van nálam, és nem rossz, viszont kell eszköz a meghajtásához.

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67363) monti0222w válasza Tulku (#67361) üzenetére


monti0222w
addikt

Annak idején sem győzött meg a GR-07, a tere a magasai jók voltak, de basszusban gyengusz volt. A kialakítása sem jön be hasonló az Ostryhoz. Mindenesetre köszönöm. :K

(#67364) #16820480 válasza monti0222w (#67363) üzenetére


#16820480
törölt tag

GR07 BE? Amúgy akkor nem nagyon fogsz semmit venni, mert ilyen árban nincs olyan, ami a GR07-nél jobb lenne, de általában meg sem közelítik azt a legtöbben.

(#67365) bigmasterg válasza kemcso (#67356) üzenetére


bigmasterg
addikt

Közben rendeltem is egy K3003at.
A kíváncsiság nagy úr.
Már csak egy értelmes dap kell hozzá.
(Esetleg lg v10 / v20 teló ?)

(#67366) monti0222w válasza #16820480 (#67364) üzenetére


monti0222w
addikt

Hát megfontolom, még úgy is év eleje van, hátha jön ki valami értékelhető. A Sound Magic-től is jőhet ki valami jó , ők mindig is bejöttek nekem,valahol bánom is az E80-at.

(#67367) Tulku válasza bigmasterg (#67365) üzenetére


Tulku
veterán

DAP. inkább..telót ne...

Bár itt a fórumon egy tag használja a k2003-at V10-zel...

(#67368) Worang


Worang
csendes tag

Sziasztok ! 30 000-40 000 Ft körül keresnék bedugós fülhallgatót. Inkább ''disco'' zenét hallgatok a basszus fontos. Shure SE215-öt ajánlották páran de érdekel a véleményetek. Köszönöm előre is . :R

[ Szerkesztve ]

Steam: worang / Xbox One: Worcsi

(#67369) #16820480 válasza Worang (#67368) üzenetére


#16820480
törölt tag

A 215 egy korrekt füles, de az RHA 750i sem rosszabb hang, és olcsóbb is azért.

(#67370) delibab válasza bigmasterg (#67365) üzenetére


delibab
senior tag

Itt a ph-n rendelted?
Nekem nincs hozzá rendes hanganyagom és lejátszóm de ez az ár csábító... :B

Az a K3003 tényleg annyira jó?

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#67371) Tulku válasza delibab (#67370) üzenetére


Tulku
veterán

Nos a hibridek között perpill erősen dobogós...Lear fronton azért találhatunk erősebb versenyzőt...armatúrás szinten közelíti a Westone W60-at...persze az teljesebb volt nekem...

Van benne egy DD a méyleknek és két armatúra a közepeknek-magasaknak...szerintem egy TWFK...ami lényeges, hogy ez van a legjobban összehangolva a hibridek közül...megfelelő dap-pal nagyon jó szinergiát mutat...

Ennyiért én bátran ajánlom mindenkinek...

Semmi közöm nincs egyetlen eladóhoz sem!!!!

(#67372) delibab válasza Tulku (#67371) üzenetére


delibab
senior tag

Hűha, köszönöm a kimerítő és profi választ! :R

Elsőre amit értelmezni tudtam az Ennyiért én bátran ajánlom mindenkinek... rész volt, a többit csak félig, azzal még barátkozom, nekem kínai... :DD de a lényeg átjött! :R

Egyébként a westone nekem is tetszik ( nem értek hozzá) de az áruk az valami horror, gondolom nem véletlenül. Ez az AKG is csak ezen az áron mozgat mivel kb egy 10-20 ezres füles is kiszolgálna ez is bőven túlzás de hát a birtoklási vágy meg van bennem.... :B

Még egyszer köszönöm! :R

" Csak a puffin ad nekem erőt és mindent lebíró akaratot... “

(#67373) bigmasterg válasza delibab (#67370) üzenetére


bigmasterg
addikt

Igen, itt.
Nézelődtem magasabb kategóriájú iem-ek között, de az ár miatt döntöttem úgy, hogy megpróbálom ezt.

Most van egy brainwavz b2-m, szeretem, szép hangú kis füles, de nem túl populáris a hangképe, dual BA miatt visszafogottak a mélyei, de a tisztasága és gyorsasága kárpótol.
Ami még szóra érdemes: korábban volt egy Shure se530am. Szerettem hosszútávon hallgatni, nyugodtabb hangú, jó közepekkel és méllyel. Neki visszafogottabbak voltak a magasai. Végül azért váltam meg tőle, mivel jellemző volt a szériára a kábeltörés (nem cserélhető a kábele, 535-nél már ezt orvosolták) és féltem, hogy utol fogja érni az enyémet is.

Ha a k3003 tudja, amit a bw b2, csak szebb közepekkel és több méllyel, akkor már elégedett leszek.
Az olvasottak alapján azért ezen túlmutat a füles.
Eredeti, msrp árából viszont inkább vettem volna ciem-et.

_____________
(ez már inkább közösbe)
Korábban Maxell Metallics volt a "bántós"/sportolós, edzős fülhallgatóm, mostanra lecseréltem a Xiaomi / 1More hybrid pro HD-ra.
Amikor először hallgattam nem tetszett a hangképe, de azóta megbarátkoztam vele. A 20on dolláros árához képest jól szól ez. Azért bőven agyonveri a "bemegyek a Mediaba 10 és 20 ezer között venni fülhallgatót" kategóriát.

[ Szerkesztve ]

(#67374) vicze válasza Tulku (#67371) üzenetére


vicze
félisten

Azért ha már 300$, akkor a XBA-300-am hogy nem jön kép be? (Minden elfogultság nélkül) Látatlanban nem mondom hogy jobb a K3003-nál, de valahogy úgy érzem, hogy ez áll fenn. Legalább a W40-nel van egy szinten és pont egy szinttel olcsóbb.

(#67375) Tulku válasza vicze (#67374) üzenetére


Tulku
veterán

Annak a fülesnek nem rossza a hangja, de a k3003 azért más liga...az a sanyi minden pozitívuma ellenére inkább populáris hangkép, nekem kissé steril (de mindhárom hangtartomány igen tisztességes!)....amolyan "jó tanuló, mert megtanulta az anyagot" típus...de igazán érzelmek nincsenek benne...a K3003 más karakter, ott az első pillanatban feltűnik a hihetetlen részletesség, az alsó szekciót pedig nagyon szépen alátolták...nekem nem hozta ugyan a W60 szintjét, de ha nem lett volna ott a westone, akkor erősen elcsábultam volna...

Jó füles a k3003, vannak apróbb hibái ennek is (nekem azért feltűnt a dd vs ba váltás, de nem zavaró módon.
Ami még erőssége, hogy nem forszírozza a mélyeket, csak annyit kapsz belőle, amennyi szükséges...

A sanyi inkább w30 karakter...a w40 más hangolás (az az említett w40-hez van közelebb)....aki w30-ban gondolkodik az viszont fontolóra veheti...

(#67376) #16820480 válasza vicze (#67374) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nekem a kényelme miatt sem kerülhetett soha szóba az XBA300, úgy kiáll a fülből, plusz egyenesen lefelé vezetett kábel. Ez mind kizáró dolog már számomra :N

(#67377) kemcso válasza vicze (#67374) üzenetére


kemcso
Ármester

Én is inkább a W30 környékére tenném, a W4 hangzása is tök más, meg szerintem részletesebb is.

(#67378) Tulku válasza #16820480 (#67376) üzenetére


Tulku
veterán

A k3003-mal való viszonylatban ez nem releváns...mert hogy az is fül alatti.vagymi..bár meg lehet mókolni, hogy fül feletti legyen...én egyébként nem tudnék már használni ilyen ortodox elvezetésű fülest...mindig kiesne a fülemből...

(#67379) #16820480 válasza Tulku (#67378) üzenetére


#16820480
törölt tag

Nem kell azon semmit mókolni, simán fül felett is használható. Én sosem próbáltam egyenesen lefelé vezetni, annyira adja magát.

(#67380) p76 válasza unravel (#67089) üzenetére


p76
senior tag

Lehet hogy ilyen fülest kellett volna vennem? Tönkrement az előző Sonym és már nem emlékeztem rá hogy milyen típusú volt. Elkapkodva vettem egy MDR-LP15-öst, de botrány hogy milyen vacakul szól. Hogy gyárthat egy Sony ilyen (moderálva)-t? :W

(#67381) PDoki


PDoki
tag

Sziasztok! Jelenleg egy Sennheiser CX400 II-t használok zenehallgatásra, amit szeretnék egy jobbra cserélni. A meleg, lágy, az átlagosnál több basszus az amit keresnék, de tisztább közepekkel, és magasakkal, mert ezeket a CX400 II nem hozza olyan jól. Elsősorban rockzenét hallgatok. Mi lenne egy lépcsővel feljebb ajánlható erre a célra? Mindenképpen In Ear Monitor-t szeretnék. Köszönöm!

[ Szerkesztve ]

(#67382) #16820480 válasza PDoki (#67381) üzenetére


#16820480
törölt tag

Mennyit szánsz a dologra? Az összefoglalóban levők közül van valami szimpatikus esetleg?

(#67383) PDoki válasza #16820480 (#67382) üzenetére


PDoki
tag

10-20 közöttre gondoltam. Igazából már napok óta olvasgatom, de elég nehéz dönteni. A Soundmagic E10 előrelépés lenne? Sziszegős, bántó magasakat nem szeretem, legyen inkább hátrébb, de az tiszta legyen. A fő szempont a puha, lágy basszus lenne.

(#67384) #16820480 válasza PDoki (#67383) üzenetére


#16820480
törölt tag

Hát, az én mércémmel a CX400-ban konkrétan nincs magas. Egyáltalán. Semmi. Annyira tompa. Az E10-ben már nyomokban van, de nem olyan sok. Esetleg még az E50-et nézd meg, vagy E80-at, bár azok drágábbak. De amúgy ezeket ki tudod próbálni Budapesten biztosan, de talán máshol is.

(#67385) PDoki válasza #16820480 (#67384) üzenetére


PDoki
tag

Akkor ezt érzem én is. Ha az E10 csak kicsit jobb, akkor már inkább E50 vagy az E80, ahogy írtad is. Nembaj ha többre jön ki, érdemes rááldozni, legyen akkor már értelmesebb minőség. Hogy érted, hogy ki lehet próbálni? Az üzletben kibontják nekem és meghallgathatom?

(#67386) #16820480 válasza PDoki (#67385) üzenetére


#16820480
törölt tag

Van pár üzlet, ahol van ezekből kiállított példány próbára. Most nem tudom már hirtelen, hogy melyik, mert változott az utóbbi időben, hogy éppen hol forgalmazzák őket.

Az E10 is sokkal jobb füles a CX-től, de az E50 és 80 azért nyilván nagyobb előrelépés. Érdemes kipróbálni őket, mert ez nem úgy működik, hogy egy lineáris skálán a növekvő árral egyre jobb termékeket kapsz, hiszen a jóság ebben az esetben szubjektív dolog, más hangkép is lehet jobb valakinek, attól, hogy nem drágább például.

(#67387) PDoki válasza #16820480 (#67386) üzenetére


PDoki
tag

Köszönöm a tippeket, akkor ilyen irányban is nézelődök, hol van lehetőség próbára. Igen, tudom, benne van a szubjektivítás is, az én fülemnek kell tetsszen a hangja. Tudom, hogy minden ilyen egy kompromisszum, lehet, ami másnak tetszik, az nekem nem. Ezért is hasznos lenne a kipróbálhatóság. Terveztem venni még egy iBasso DX50-es lejátszót is az iAudio G3 512 MB után, de úgy nézem azt meg már nem lehet kapni újonnan.

(#67388) darvinya


darvinya
titán

Reklám

Made Robot by Robot −Xiaomi 12T Pro gyászruhás / '06 Focus kombi szürke

(#67389) -FreaK- válasza #16820480 (#67358) üzenetére


-FreaK-
veterán

Most a héten kezdtem el hallgatni a Tennmak-ot és engem eddig meggyőzött. Túl sokat nem hallgattam, kb. 2 óra lehet benne, tehát még közel sincs bejáratva. Ami viszont elsőre feltűnt, az pont, hogy a tere és az "imaging", nem tudom, hogy ez utóbbira mi a megfelelő magyar szó. Ilyet még IEM-től nem hallottam.
A szub tartománya is van, ami a modern zenéknél nagyon jól kijön. Az lehetséges, hogy komolyzenéhez egyáltalán nem illik.

A magasai tényleg ércesek kicsit, de közel sem annyira mint egy Piston Hybrid-nél. Ezt amúgy a bejáratás hiányának tudtam be. Nekem ez is tetszik amúgy, a DT990 magasaival sem volt gondom :)

Tervezem majd összevetni az SE215-el, meg a már bejáratott IE800-al is (asszonykám már sokat hallgatta), de egyelőre lusta voltam hozzá.

(#67390) vicze válasza Tulku (#67375) üzenetére


vicze
félisten

"inkább populáris hangkép, nekem kissé steril"
Ez a kettő hogy egyeztethető össze? :)
Ha steril akkor lapos, ha meg populáris akkor meg valahol kiemelt, de leginkább mélyen és magasban.

Én 1éve nem tudom megállapítani róla, hogy milyen(mai napig nincs egy FR róla, hogy legalább lássam és értsem mit hallok), mert mindennel annyira jól bánik, hogy ha mély van a zenében ott a mély pontosan annyi amennyit oda szántak, közép és maga ugyanez, egyszerűen nem tudom nyakon csípni azon, hogy nagyon színezne valamerre. Ha meg nem színez (nagyon), semerre akkor csak lapos kéne legyen, de mindezt úgy teszi, hogy semmit nem áldoz fel gyakorlatilag egyik frekvencia részen sem.
HeadFi topikjában a legtöbben akik már sokat hallottak a ER-4PT-hez hasonlították, de a legtöbb mind flat-nek írja le. Viszont számomra nem hangzik laposnak. (Rosszul vagyok összerakva. ;] )
Azt el tudom fogadni, hogy a hangzás világa nem tetszik, mert túl száraz és részletes, de ha csak a kiemelés hiánya a gond, az már inkább ízlés kérdése, mint a füles hibája.

A részletességben elfogadom, hogy van sokkal jobb, de ahhoz jóval több kell(mármint BA), mint egy 2BA+DD, különösen úgy, hogy a XBA300 a laposság mellett a részletességre van kihegyezve és ezt nagyon kíméletlenül teszi valóban ebből adódik a leírt sterilitás, mert nagyon pontos és nem keni el sehol.

Mivel nem hallottam a K3003-at és a W40-t is csak rövid ideig, így nyilván nem feltétlen mérvadó a véleményem. W40-ről a benyomásom nekem az volt, hogy nem jobb vagy legalábbis nem részletesebb, sőt. Más a karakterisztikája, de azt én általában elég jól tudom ignorálni, hacsak nem nagyon túloz.

Ami nincs a XBA-300-ban az a tér, ez egyértelmű, ebben nem is vitatkoznék senkivel.

@sheratan: Ezt is elfogadom, nyilván akinek ez nem jön be, vagy kényelmetlen, akkor ez kiesik. Amúgy a K3003 egyértelműen fül felettre van tervezve, minden promóképen úgy látható és szerintem inkább nyomná a fület a kis kiálló rész lefele hordva.

Csak emlékeztetőnek:
XBA-300: 250$
K3003: 300$ (valós 1000$)
W30: 400$
W40: 500$
W60: 1000$

Jó lenne egy ilyen 200$-500$ ársávos talit összehozni. Egy csendes helyen. :)

(#67391) #16820480 válasza -FreaK- (#67389) üzenetére


#16820480
törölt tag

Én nem nagyon hallgatok modern zenéket, csak egy kevés dubstep szokott lenni, amikor olyan hangulatom van. Általában rock és metál megy legtöbbet, illetve jazz, blues, stb. De néha még bluegrass, vagy egyéb, tisztán akusztikus műfajok is akár. Mondjuk a próbánál éppen csak a rock-metál felhozatalból volt nálam, de ezzel nem igazán tetszett, szerintem ilyesmire sokkal jobb egy VSD3 is akár.

Amúgy a Piston Hybridben nincs is magas, az csak egy mélyláda és annyi ;]

vicze1: Oké, te laksz messze, nekünk nem olyan nagy kunszt összehozni :P Bár most pár fülest ne mis tudok, hogy éppen kinél van. Tulkunak van W30, Nigérnek W4r, UM50pro, és valakinél kellene legyen UE900s is. Meg persze akkor már ne hagyjuk ki az öreg motoros Se535-öt sem :)

Egyébként ha valaki akarna venni Sony XBA-2 fülest, akkor van éppen egy fent ebay-en: [link]

(#67392) Tulku válasza vicze (#67390) üzenetére


Tulku
veterán

No:

Populáris, mert élettelen (nekem) tehát semmi megkapó nincs benne...nem a populáris hangzásra értem, ahol megnyomják a középszéleket, hogy hifipisti elájuljon..nem itt ilyen nincs, ebből a szempontból (mint írtam is) nagyon jól összerakott...csak számomra nincs benne élet...és ezzel a steril jelzőt is megválaszoltam.

Itt a populáris jelző arra vonatkozik, hogy mindhárom tartomány egyenletesen ki van pipálva, mindenki elvégezte a dolgát... :)

Pont ezért bármit hallgatsz vele, élettelen, ettől függetlenül piszkosul jól összeállított hangkép, ebbe nem tudnék belekötni...sony gyakran csinál ilyet, hogy annyira analitikusra sikeredik a hangkép, hogy porzik az ember torka...na erre vannak a meleg hangú források, amik ezt szépen ellensúlyozzák, nedűt adnak hozzá...mivel az AK240 is eléggé sima hangú, így a "valós" hangkép közeli állapotokat modellezte számomra...

Félre ne érts, én most nem alázom a fülest, mert egy marha jól összerakott valami, számomra még kényelmetlen sem volt igazán, csak szokatlan...de nekem hiányzott belőle a szikra, az áramlás...

(#67393) f4lcon válasza monti0222w (#67360) üzenetére


f4lcon
őstag

nekem volt LZ A2 és eladtam, azóta is bánom :D
abba a hitbe ringattam magam, hogy majd az újabbak, főleg az A3 jobb lesz, de úgy tűnik az A2 nagyon el lett találva, és most nem véletlenül újra kapható... lehet eladom az összes kínaimat, és újra veszek egyet.

“The trouble with the world is that the stupid are cocksure and the intelligent are full of doubt.” - Bertrand Russell

(#67394) r0b1


r0b1
tag

Sziasztok!

Látom most újra előjött a GR07 téma, de nem az volt ezzel a baj, hogy rövid időm belül (kb. 1 év) tönkrement és itt nem kábeltörésre gondolok, hanem a driver adta be a kulcsot?
Nemrégiben kijött egy [új verziója], ránézésre nekem csak annyi látszik, hogy a jack dugót cserélték. Én nem találtam semmi infót róla a neten, hogy mi változott, nem rendelt már ilyet véletlenül valaki?

Egyébként a LZ A2 hátulról nyitott vagy zárt? Az izolációjára lennék kíváncsi, mert utcára kéne egy Astrotec AX35 leváltására, amit nagyon szeretek, csak hiányzik róla a mikrofon és a vezérlés.

(#67395) #16820480 válasza r0b1 (#67394) üzenetére


#16820480
törölt tag

Lehet, hogy egyszerűbb az AX35 kábelét lecserélni akkor, nem? :)

(#67396) tDr1v3r


tDr1v3r
veterán

Ma megjött a QCY QY19!

Egyáltalán nem rossz, délelőtt lemerítettem (fél 9 körül hozta a postás, 13-kor már be se kapcsolt), töltöttem majd' egy órát és most erről hallgatok zenét ill. sorozatozok most itthon. Hangra kb. a Piston 2 és a Basic között lehet, utóbbi hangja jobban bejött, de ez is fejlődni fog majd bejáratással valszeg.

De ami érdekes, hogy nagyon könnyen akadozhat a jel... amikor hazajöttem és becsuktam a nagykaput is össze-vissza laggolt a zene, meg amikor kimentem bevásárolni az utcában (főuton nem, érdekes) is csinálta... meg most is filmeztem itthon, ülök a fotelban, balra tőlem a notim a tévére kikötve és ugyanúgy meg-megakad pár percenként. Érdekes... nem értem, más BT-s eszköz nincs körülöttem, a wifi meg nem hinném hogy ennyire bezavarná. Kint meg talán a hó, nem tudom....

Na mindegy. Ezért az árért (15 USD volt talán) tökéletes, remélhetőleg ennek sehol se fog megtörni a kábele - Jack már nincs, úgyhogy ott biztos nem fog...

disznóvágás, nepotizmus, pálinkagőzös hedonizmus | intelhüttö (c) Tirexi, szívünkben őrzünk örökre <3

(#67397) vicze válasza tDr1v3r (#67396) üzenetére


vicze
félisten

"wifi meg nem hinném hogy ennyire bezavarná"
Minden ami 2.4GHz-n megy. Leginkább az egeremet szokta a Wifi vagy a BT bezavarni, fordítva ritkábban esik meg, de ha valamiért nagyon sok és erős(közel vagy hozzá) Wi-fi van akkor megeshet.

(#67398) monti0222w válasza f4lcon (#67393) üzenetére


monti0222w
addikt

Az a baj, hogy nem hallottam és csak mások véleménye alapján tudom hova tenni. Most nekem a fő fülesem Ostry KC06A,, ami hangzásban megfelel nekem valamivel többet ad hangban mint az E80-m, pedig az is tetszett nekem, később meg adodott egy lehetőség és úgy gondoltam kipróbálom a fül feletti elvezetést meg a formát, de sajnos nem az igazi számomra! Ezért keresek hagyományos fülest, ami hozza az Ostry hang képét. Te halottad már mindkettőt és ha igen akkor miben nyilvánul meg a különbség a kettőjük között? :)

(#67399) #16820480 válasza vicze (#67397) üzenetére


#16820480
törölt tag

Ez nálam is így van. Ha elkezdek másolni valami nagy fájlt WiFi-n, akkor alig tudom húzni az egeret :D

(#67400) K1LLMy53Lf válasza monti0222w (#67398) üzenetére


K1LLMy53Lf
senior tag

szerk.: extrém dolog, de... szimplán a kábelt kellene szerintem csak felcserélni az Ostry esetén és probléma megoldva:B

[ Szerkesztve ]

"...Beatus Vir Qui Suffert Tentationem..." Pü-ben keress, max a topikba írj, de emial-t hiába küldesz, nem szoktam nézegetni. köszi.:) Csakis ELŐREUTALÁS esetén postázok!!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.