Hirdetés

2024. május 5., vasárnap

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#657) bagyulajuve


bagyulajuve
addikt

Leírom ide is a Panasonic HNJ50-ről a véleményem, hátha segítek vele a választásban valakinek.

iAudio G3 a hozzátartozó lejátszó.
Háromféle fülessel próbáltam ki: gyárival, Panasonic HNJ50-sel (zárt fülbedugós), és egy Philips HP250-sel.
A gyári felejtős: nekem kiesik, nem szól szépen, magasra kell venni az utcán a hangerőt (ez gyorsabb elem lemerüléssel jár ? ) és fehér (nőies ).
A Philips HP250: szebben szól, mint a gyárival, viszont ez fejhallgató és nagy is (utcán nem viselném) és nem annyira dinamikus mint az alábbi pana. Egy 2490HUF-os fejhallgatótól ne várjon senki se csodát.
A Panasonic HNJ50: 6700Ft-ért már minőséget várhat el az ember. A gyári füles a nyomába se érhet ennek. Ezzel nagyon szépen szól a G3. Meg kell mlítenem, hogy nem vagyok nagyon vájt fülű, de DVD-t például, ha van rá lehetőség DTS-ben hallgatok , szal szeretem ha valami jól szól. És ez ott van a szeren, persze ez szubjektív vélemény és lehet, ha kipróbálnék vmi Shure-t, vagy Sennit akkor teljesen más lenne a véleményem (és a panát többet be nem tenném a fülembe). Ez a fenti kettővel szemben nagyon üt. A mélyek nem túl erősek, de elég dinamikusak, szépen lehet hallani a szöveget, a közép és magas tartomány is jó. A füles nem esik ki a fülemből (3 méretben adnak hozzá szilikont és nekem a közepes méretű vált be), zárt rendszerű, így nagyon alacsony hangerőn tudom hallgatni még forgalmas utcán is. Ami 13-14-es hangerősséget jelent. A gyárival felvettem 30-ra is, de hát..., nem volt az igazi. Egy molekuláris biológiai laborban dolgozom (ma is dolgoztam ), ahol azért van zúgás rendesen, de itt is simán elég volt a 13-as hangerőszint. Otthoni nyugalomban 10-11-es hangerő is bőven elég. Asszem a gyári füles ott fog megrohadni a dobozában. Amit még mindenképpen meg kell említenem a fülesről, hogy nyakba akasztós és továbbra sem sikerült szétszednem (ugyanis elvileg szét lehet és akkor a zsebemben hordhatnám a lejátszót, így viszont akasztva van). Már csak arra leszek kiváncsi, hogy mennyit fog bírni a szilikon, íll. a füles zsinegje. Ami pozitív 1 éves teljes garancia + 1 év ingyenes szervíz (bár ezt nem tudom máshol hogy van, de mintha pl a sonny a zsinegekre csak 3 hónap garanciát adna ).

A verdikt: G3 k jó. A Panasonic füles szintén nagyon jó, legalábbis nekem. Így számomra egy tökéletes mp3 lejátszó-fülhallgató páros jött létre 44 ezer forintért

Resistencia eterna

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.