Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:42:29

LOGOUT.hu


Kedves érdeklődők! Ez a topik a vezetékes fülhallgatókról szól. A vezeték nélküliek topikját itt találjátok: Vezeték nélküli fülhallgatók. Kérünk, hogy a kérdések előtt olvassátok át az alábbi összefoglalót, ahol támpontokat találtok a hatékony kérdezéshez, és megtaláljátok az aktuálisan ajánlott modelleket is. Ha egyéb finomságok is érdekelnek, itt a mélyvíz haladóknak, nézz be nyugodtan. A

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#35806) Madwe válasza Alg (#35805) üzenetére


Madwe
nagyúr

Shure volt az első rendes iemem még talán 2005-7 tájékán, valahol most is megvan csak kontaktos szegény...

iPhone 5ről hallgatnám, tudom nem a legjobb forrás, kis erősítő se ártana mellé, de tapasztalataim szerint azért egy lossless anyaggal megfejelve ebből is ki tud jönni a különbség, legalábbis eddig mindben éreztem h jobb vagy rosszabb a hangzás, fülestől függően, persze lehet full pompájában nem futott egyik sem...

Shureból melyiket javasolnád amúgy? Érdekes módon eddig bármikor néztem füleseket, mindig úgy ítéltem meg hogy a shure nehezen beszerezhető itthon, lehet rossz helyen kerestem:D? Valamint ha jól sejtem ahoz h mikrofonos legyen a kábel kell venni egy olyat ami kb 10k körül van?

Köszi!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.