Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 04:52:58

LOGOUT.hu

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#24282) Clemi válasza MC Pite (#24280) üzenetére


Clemi
veterán

Két és fél éve fujizok, de nálam ez az infó kimaradt viszont továbbra se találom, hogy a presethez hol állítok egyedi ISO bank-ot. Hiába választom ki valamelyiket és utána mentek egyet a preseten, majd egy másik bankot és mentek megint egy másik preseten elpiszkálás után, a Q menüben váltogatva a preseteket nekem nem változik az ISO bank beállítás.

(#24281) DonRazzino Arra használom én is (ha épp nem felejtem el átállítani) sőt a múltkor elvetemült módon T állásba csavartam a záridőt, A módba a blendét és a Duna parton mint az őrült tekergettem a magas záridő tág blende/alacsony záridő szűk blende értékek között a tárcsát, attól függően, hogy bemozdítani, vagy megfagyasztani akartam a témát. De akkor kimondottan ezért mentem oda erre készültem. Az hogy nem állítom át a gépet, ha változik a téma (nem azért mentem oda, de bejött egy olyan is a képbe) az én hibám és rossz beidegződésem és ez most teljesen független attól, hogy a presetekhez rendelhető ISO bank beállításról eddig nem is hallottam :)

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.