Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#8073) Pardise válasza LamaCube (#8072) üzenetére


Pardise
senior tag

Szia!

Igen, ebben igazad van. Én nem is ezek miatt csináltatom meg a kerámiát. A kerámia arra jó, hogy kb semmi nem tapad meg a fényezésen, egyszerűvé teszi a mosást, magasan víztaszító. Most pl úgy mosom a kocsit, hogy leveretem habosítóval, magasnyomásúval lemosom, lombfúvóval leszárítom és teljesen jó és érintés nélkül mostam. Természetesen hébe-hóba kézzel is lemosom a kocsit, de próbálom minnél jobban csökkenteni a mosókarcokat, amennyire tudom. Az ilyen szándékos rongálások ellen meg lehet érdemes lenne egy kamerát tenni a kocsiba, nagyon sokan használnak, én is gondolkodtam, hogy beszerezzek-e. Másik topikban mutattak is egy nagyon jót, valami 20 ezer ft volt, nem tudom ezeknek lenne-e értelme. Próbálom ezeket elkerülni, gondolok arra pl., hogy munkahelyemre bicajjal járok (helyben van, 10 perc bicajjal), több ember kocsiját összekarcolták és leengedték a gumikat, hiába van az egész parkoló bekamerázva, leszarja a cég :/ Boltoknál meg egyéb helyeken próbálok oda parkolni, ahol senki nem áll/nem nagyon állnak, ha kell megállok a parkoló végén a picsába. Tudom ez sem megoldás, de hátha elkerülök egy olyat, hogy rám nyitják az ajtót, vagy anyuka a nagy seggével kilöki az ajtót neki a másiknak, stb.stb. Próbálok vigyázni a kocsimra amennyire csak tudok, lehet már (sőt tuti) túlzásba viszem :D

Your car, your life ;)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.