Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2024-04-01 20:13:33

LOGOUT.hu

Ford topik téma összefoglaló

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#13002) Jenne


Jenne
senior tag

Sziasztok!

Új vagyok itt és remélem jó helyen kérdezem és előre is megköszönöm a segítő válaszokat.
Az autó egy 2006-os TDCi Fiesta. Gázolaj üzemanyagszűrőt szeretnék cseréltetni benne. Független szervizbe viszem az autót, és más munkák is lennének majd rajta, és én vinném ezt a szűrőt mert gyári ford szűrőt ez a szerviz nem tudja beszerezni. MANN-t, Filtront vagy Meyle-t tudnának, beletenni de én jobban szeretném a gyárit. Itt a Cromax-nál jó áron meg tudnám rendelni, de egy gondom van és ezért jöttem ide tanácsot kérni.
Én nem tudom pontosan, de ha igaz akkor ezen az autón valamiféle fűtés van a szűrőnél. Cromax-ot megkérdeztem, de a náluk kapható gyári Ford szűrőnél ilyen nincsen, de pontosan az a szűrő való az én autómba.
Azt szeretném kérdezni, hogy biztonsággal megvehetem és a szervizben cserélhető a Cromax linken lévő listában lévő gyári Ford szűrő a most benne lévő gyári helyett?
Ez a fűtéses dolog tett bizonytalanná. Ez a szűrő a Cromax-nál Club kártyával 10500 Ft, a szervizben meg 18000 Ft plusz 8000 Ft munkadíj.

A gonosz győzelméhez nem kell más, csak annyi, hogy a jók ne tegyenek semmit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.