Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#46051) Torry válasza F34R (#46041) üzenetére


Torry
addikt

Shame nekem nem igazán tetszett.
Olyan, mintha semmiről sem szólna, a befejező jelenet meg pff. De lehet, hogy csak nekem nem jött át, eléggé fáradt voltam.

(#46052) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Trancsírák

Hát ez eszement film volt. :DDD

Live-Die-Respawn

(#46053) rétisün válasza Kassadin (#46050) üzenetére


rétisün
veterán

lehet, hogy nekem tegnap nem volt hozzá türelmem, de valahogy nem tudott lekötni.

de azt elég jól ábrázolta, hogy viselkednek, kattannak be különböző emberek ilyen helyzetben.

azt én is hiányoltam, hogy gyakorlatilag semmi nem derült ki az egész katasztrófáról, ami miatt a pincébe menekültek.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46054) #54715584 válasza Ps Vita (#46043) üzenetére


#54715584
törölt tag

A Hugo kritikája kiverte nálam a biztosítékot, a többi videója sem tetszett. Kivéve, amiben kiderül a Fűrész introjának a számcíme :)

rétisün: úgy kezdődik a film, hogy egy bomba robban a városban :U

[ Szerkesztve ]

(#46055) Kassadin válasza rétisün (#46053) üzenetére


Kassadin
addikt

Végre valaki, akivel meg lehet beszélni.

SPOILER

Kik dobták le az atomot vajon? (oké, mutattak egy ázsiai fazont, de említik az amerikai akcentust is a filmben, szóval ez teljes képzavar) Mit vizsgáltak a laborban? Mi lett a csajszival?

monstre: Ha nem láttad, akkor fölösleges okoskodni. Ő sem arra értette szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#46056) #54715584 válasza Kassadin (#46055) üzenetére


#54715584
törölt tag

Okés, majd ha megnéztem, akkor okoskodom :P

(#46057) Pitterix válasza Kassadin (#46050) üzenetére


Pitterix
őstag

The Divide

Csatlakozom. Hihetetlen, mit hoz ki az emberekből az összezártság.
A vége nagyon komoly.A zene, a látvány....

8\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#46058) rétisün válasza #54715584 (#46054) üzenetére


rétisün
veterán

azt én is láttam, ott még nem pörgettem bele :DDD

(#46055) Kassadin: pont ilyen volt pl. a "road" (haver elmondása szerint, én nem láttam) abban sem derül ki semmi, egyszer csak ott az egész föld, meghalt majdnem mindenki....

na de Divide: végül is a film cslekménye szempontjából ezek majdhogynem mellékes dolgok, de én is jobban szeretem, ha valami háttérinfót tudatnak a nézővel is.

a keleti fazon éppenséggel lehetett az amcsi hadsereg/járványügy/katasztrófavédelm/akármi embere is, ez még nem bizonyítja, hogy tényleg keletiek dobták a bombákat.
persze ha így kiépítettek valakik egy labort, akkor vagy teljesen megszűnt az amcsi ellenállás, vagy az amcsik keze van a dologban, az is lehet, hogy miután elült az egész, akkor kezdték (már az amcsik) felkutatni a túlélőket, valószínűleg nem simán atom lehetett a dologban, ha a kislányt elvitték, és valamifajta vizsgálatokat végeztek rajta.
mondjuk az nem rémlik, hogy amikor a srác felment, a laborban angol feliratok voltak-e (ha látszottak feliratok) mert ugya ha mégis valami keletiek voltak, ők valószínűlg nem angolul irogatják a cetliket

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46059) bagyulajuve válasza F34R (#46041) üzenetére


bagyulajuve
addikt

tegnap néztem meg, nagyon nem tetszett :(

Resistencia eterna

(#46060) #54715584 válasza rétisün (#46058) üzenetére


#54715584
törölt tag

A laborban a dobozokon és az üvegcséken is angol feliratok voltak. :)

(#46061) Kassadin válasza rétisün (#46058) üzenetére


Kassadin
addikt

Nah, a The Road. Az a vicc, hogy olvastam a könyvet, és ott sem volt leírva, végül is mi történt. Örök rejtély marad. De a The Book of Eli is ilyen.

(#46062) troland26 válasza pohár (#46049) üzenetére


troland26
őstag

Game of Throne érdekes mert egész nap az első évadot néztem ill a 2. évad első 2 részét is hd-ba ...isten áldja a free leechet :P

[ Szerkesztve ]

(#46063) Apollyon válasza Kassadin (#46061) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Ha minden ilyen világvége filmben a kimenetelt magyaráznák, akkor egy idő után már eléggé mainstream lenne az egész.
Mik lehetnek? Atomháború lesz, aztán felég a világ, vízhez alig lehet jutni. Ha a néző fantáziájára bízzák, akkor a fő sztorit jobban be tudja mutatni az alkotó.
Egyébként annyira nem nehéz belegondolni, a valóságban is eléggé nagy feszültségek vannak egyes országok között...

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#46064) Kassadin válasza Apollyon (#46063) üzenetére


Kassadin
addikt

Nem kell magyarázni, csak valami kis infót lehetne adni azért. Fantázia résszel egyetértek teljes mértékben, pont emiatt dumálunk erről a filmről is ennyit. Amúgy nem mondanám, hogy veszít az értékéből a film, mert megtudjuk, hogy kinyomta meg a piros gombot. A The Day After c. filmben már az elején elmondják számtalanszor, ettől függetlenül, nekem tetszett.

[ Szerkesztve ]

(#46065) rétisün


rétisün
veterán

most nézem the darkest hour (világvége hétvégét tartok) na, ebben aztán nem bízzák a néző fantáziájára, mitől lesz világvége. :N

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46066) oriic válasza rétisün (#46065) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

2x kezdtem el. Mind2x bealudtam rajta. Bár lehet csak fáradt voltam. :D

Live-Die-Respawn

(#46067) Pitterix válasza oriic (#46066) üzenetére


Pitterix
őstag

Pedig unalmasnak nem mondható..... :U

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#46068) #54715584 válasza rétisün (#46065) üzenetére


#54715584
törölt tag

Na hogy tetszett? :)

(#46069) chubii


chubii
senior tag

23:10-kor Vaklárma a Tv2-n :DDD Szvsz az egyik legjobb vígjáték, amit valaha készítettek.

It's gonna be legen - wait for it - dary!

(#46070) oriic válasza chubii (#46069) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Jó kis film. :) :D

Elkezdtem a Solaris-t. Nem rossz, kicsit érdekes, de muszáj lefekdünöm, leragadnak a szemeim. :( Holnap befejezem.

Live-Die-Respawn

(#46071) rétisün válasza #54715584 (#46068) üzenetére


rétisün
veterán

még nézem.... :U

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46072) Torry


Torry
addikt

Ajánljatok már sci-fi-t, ami hasonló mint pl a Moon vagy Sunshine.
Most néztem meg a Gattaca-t de néhol elég gagyuszra sikeredett a történetvezetés. Alapvetően azért tényleg jó film.

(#46073) Xirtam


Xirtam
veterán

Intouchables 9/10

Kételkedve álltam a filmhez. Már csak azért is a francia filmektől nem szoktam túlságosan sokat várni. Viszont kötelező mű lett számomra ez a film. :K

(#46074) hoffman_ válasza Xirtam (#46073) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Respekt az avatarért :D :R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#46075) Xirtam válasza oriic (#46066) üzenetére


Xirtam
veterán

Azzal a filmmel én is úgy voltam. 3. jára megnéztem de hát őőő. :U :DDD

#46074 Köszönöm. :R

[ Szerkesztve ]

(#46076) tween


tween
őstag

tv2 : Vaklárma :DD

(#46077) Apollyon válasza Torry (#46072) üzenetére


Apollyon
Korrektor

Hehe én is pont most szereztem be HD-ben mert csak DVD-n volt eddig meg, már 15 éves film, és azóta jópárszor láttam, lehetett volna jobb is valóban, de az a sci-fi képi és ezáltal hangulati világa elképesztő jól odatesz.

[ Szerkesztve ]

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#46078) rétisün válasza #54715584 (#46068) üzenetére


rétisün
veterán

végeztem....egy világvége filmnek elment, de nem hiszem, hogy nekiállnék még egyszer :N

spoiler (?)

a végén, mikor visszamennek a csajért, az a gyártelep (?) a buszokkal tiszta stalker (a játék) feeling :D nekem legalábis egyből az ugrott be, abban is volt egy hasonló rész

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#46079) Xirtam válasza rétisün (#46078) üzenetére


Xirtam
veterán

Nekem is. :DDD

(#46080) darál0w


darál0w
Jómunkásember

The Divide

mennyit lehettek ezek ott bent?

szvsz krva gyorsan pörögtek az események...mármint ugy értem, hogy elég hamar beleőrültek ott páran a bezártságba...

beteg film lett.

6/10

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46081) Torry válasza darál0w (#46080) üzenetére


Torry
addikt

Szerintem alapból pár nap, viszont van a filmben egy nagy ugrás közepe felé talán, legalábbis szerintem.

(#46082) Viszlát


Viszlát
addikt

New Year's Eve (4/10): vágom, hogy ez ilyen feel good mozinak készült, de kéremszépen, muszáj volt ennyire rózsaszínre?? Egyszerűen nem voltak karakterek, csak pár soros izék. És ez komoly, hogy Josh Duhamellel meg meghatónak szánt monológot mondatnak? Ez a srác örülne, ha olyan mimika kincsestára lenne mint Steven Seagal-nek... Egyedül Michelle Pfeiffer hozta jól a kissé lökött nőcit, de ő meg simán kiráz egy ilyet a kisujjából.

Hillary Swank pedig iszonyú jó nő lett így a negyven felé közeledve. :K

Egyedül talán az lehetne a mentőöv, ha az összes színész ingyen vállalta volna, jótékony célokra szánva a bevételt. :U

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#46083) darál0w válasza Torry (#46081) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az egyértelmű, hogy nem 1 hetet voltak bent...de lehet sokat mondok, ha azt írom, hogy 2 hét alatt lettek normál emberből, utolso aljadék pszichopata állatok.

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46084) darál0w


darál0w
Jómunkásember

LOL :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46085) Kassadin válasza darál0w (#46080) üzenetére


Kassadin
addikt

Te is baromira figyelhettél. A szőke csaj menstruált a film felénél kb.->ebből következtetem azt, hogy 1 hónapot minimum bent voltak.

Torry: A film közepe fele van az, amit írtam. Biztos csak véletlen volt így rendezve, adja magát. :P

[ Szerkesztve ]

(#46086) Torry válasza Kassadin (#46085) üzenetére


Torry
addikt

Most ezt úgy mondod, mintha azzal kezdődött volna a film, hogy tamponál a csaj :D
Abszolút nem következik.

Látom azóta szerkesztettél, mindegy, nem hiszem, hogy ezt ennyiből ki tudnánk találni, de én max 1-2 hónapra tenném. Ezek a körülmények szerintem gyorsan szétbarmolják az ember agyát.

[ Szerkesztve ]

(#46087) pohár válasza Xirtam (#46073) üzenetére


pohár
félisten

hú, most végeztem a Seeking Justice-szal, mindenkinek ajánlom... egy 8/10-et megér

Cooler sokkal jobb volt :( :P

[ Szerkesztve ]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46088) darál0w válasza Kassadin (#46085) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

olvass tovább.

btw tudod, hogy előtte mikor menstruált, hogy így rávágod az 1 honapot? biztos pont a robbanás előtt 1 nappal mult el neki az előző havi... :DDD

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#46089) tween


tween
őstag

(#46090) Torry válasza tween (#46089) üzenetére


Torry
addikt

Nem is rossz!

(#46091) narancsnn


narancsnn
senior tag

Amerikai Pite: A találkozó.

ÁÁÁ emberek meg kell nézni. Nem sok poén van benne, de ami van az nagyon üt.

Stiffler megint alakít . :))

Sokan megnéztétek már?

(#46092) dy_nmq válasza narancsnn (#46091) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Láttam még premiernapon, nekem nagyon bejött, tényleg jót szorakoztam rajta.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#46093) narancsnn válasza dy_nmq (#46092) üzenetére


narancsnn
senior tag

Én másnap láttam, de így is tele volt a mozi.

Neked elég volt a poénok mennyisége?

(most arra vagyok kíváncsi lesz-e fojt., eléggé gyanús a vége)

(#46094) Xirtam


Xirtam
veterán

Én is megszeretném nézni, sajnos premierre nem jutottam el.

(#46095) narancsnn válasza Xirtam (#46094) üzenetére


narancsnn
senior tag

Kötelező!!!

Én szívesen mennék még 1x.
De azért ennyi fölös pénzem nincs...

(#46096) pohár válasza narancsnn (#46093) üzenetére


pohár
félisten

fojt? :Y

én is megnézem már a premier napján, kb végig visítottunk a teremben lévő emberekkel együtt :DD

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#46097) narancsnn válasza pohár (#46096) üzenetére


narancsnn
senior tag

Hát eléggé céoztak a következő találkozóra.
De remélem nem lesz(nem azért mert nem volt jó, hanem elmúlna a varázs. Szerintem...

(#46098) dy_nmq válasza narancsnn (#46093) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

nekem pont fekudt a film hossza és a poénok mennyisége is. Most hogy lesz-e folytatás hát nem tudom ez most elég jo befejezés lehetne, szerintem bármennyire is jo volt még ez a rész is valahol abba kell hagyni.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#46099) #54715584 válasza narancsnn (#46097) üzenetére


#54715584
törölt tag

Arra célzott, hogy a folyt, az ly :DDD

[ Szerkesztve ]

(#46100) Integra válasza narancsnn (#46093) üzenetére


Integra
titán

foLYtatás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.