Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45601) remington2 válasza #54715584 (#45585) üzenetére


remington2
senior tag

Szerintem a mesés / tojásos / ludas sztorival nagyon elrontották a Csizmást. Pedig a karakter adná magát (Banderas) egy jó kis Zorrós, kardozós, mexikói kalandrajzfilmhez. De Csizmás még a Shrekben se ilyen volt.

Jól elrontották, de tetszett, hogy cicaként viselkednek: a kergetőzések, nyávogás, fújás, és van egy-két jelenet, amelyben még anatómiailag is stimmel a viselkedésük.

[ Szerkesztve ]

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#45602) hoffman_


hoffman_
nagyúr

Haywire - 7/10
euro

Nem tudtam eldönteni, hogy mit is nézzek, most volt 4 film, amire beültem volna. Project X után menni kellett volna házibuliba, ez most kilőve, Matt Damonos cukiságot inkább édeskettesben otthon, így marad a két akció. Valamiért ez nyert a Contraband-del szemben, talán a jobb nevek miatt.

Azt kijelenthetjük, hogy ez a műfaj nem illik túlzottan Obi-wanhoz, és Douglas-nek se ez áll a legjobban, kicsit komolyabb filmeket adnék nekik, de biztos ki akarták engedni a gőzt. Channing természetesen álat, Gina Carrano pedig meglepően szép volt. Sőt mondhatnám azt, hogy eszméletlen jól nézett ki.

A film semmi extra, 1000x látott akciófilm, a csavar az volt, hogy a csaj verekedett. Ilyet is láttunk már, más kérdés, hogy ez a lány most tényleg tudott verekedni, ugyanakkor ma már hálivúdban ez tök8, gyakorlatilag nem venni észre a különbséget. Esti akciónak jó volt.

És sajnos egyre inkább attól félek, hogy az eurocenterben lévő mozi be fog csődölni.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45603) leslieke válasza hoffman_ (#45602) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Contraband-del nem veszítettél semmit: [link]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45604) hoffman_ válasza leslieke (#45603) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Haywire majdnem ugyanez volt pepitában, szerintem az is tetszeni fog. Előbb-utóbb úgyis megnézem, csak már nem moziban szerintem. Jövőheti mozi a Pite 4 lesz :))

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45605) leslieke válasza hoffman_ (#45604) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Haywire-t megvárom, hogy legyen felirat, és úgy nézem meg itthon.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45606) pohár válasza hoffman_ (#45604) üzenetére


pohár
félisten

bezony, én már foglalom is a jegyeket, ahogy kiteszik a műsort a debreceni CC-n :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45607) #54715584 válasza ludsimon (#45591) üzenetére


#54715584
törölt tag

American Horror Story beteg egy sorozat, de minden része odaszögezett a képernyő elé, és majd minden rész után csak pislogtam, hogy WTF?
Nagyon bejött, de ezt már írtam korábban :)
Nagyon várós a második évad. :K

(#45608) ludsimon


ludsimon
veterán

(#45609) #54715584 válasza remington2 (#45601) üzenetére


#54715584
törölt tag

Ez egy jó kis tanmese volt gyerekeknek, kár, hogy az életben ez nem így működik.
A cicás cicás részek nagyon tetszettek, jól átalakították ezeket poénos részekké.

SPOILER

Viszont azóta is azon gondolkozom, hogy miért halt meg az óriás? :DDD

(#45610) GrandeP válasza ludsimon (#45608) üzenetére


GrandeP
őstag

Fjeszt end fjuriuszt cangával?! :U

Elég bénának tűnik....

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#45611) pohár válasza ludsimon (#45608) üzenetére


pohár
félisten

jaj, ott van Van Alden ügynök is :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45612) hoffman_ válasza ludsimon (#45608) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Odaspammelsz mindenhova, he? :DDD

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#45613) ludsimon válasza hoffman_ (#45612) üzenetére


ludsimon
veterán

:DDD :P

undefined

(#45614) #54715584 válasza ludsimon (#45608) üzenetére


#54715584
törölt tag

Tetszik a trailer :)
Joseph Grodon-Lewitt-ot meg az elmúlt pár évben megkedveltem :)

(#45615) RexpecT


RexpecT
addikt

Pandorum 7,5/10

(#45616) tween


tween
őstag

Seraphim Falls - A múlt szökevénye (2006) : végre valami értékelhető ... 8/10

(#45617) whitezo88


whitezo88
nagyúr

Tegnap megneztem a Smurfs-t. Kellemes csalodas, jo kis csaladi film.

(#45618) tween


tween
őstag

Horrorra akadva maraton volt :DD a másodikat kivéve élveztem... kapnak egy 6-ot együtt ;]

[ Szerkesztve ]

(#45619) #54715584 válasza tween (#45618) üzenetére


#54715584
törölt tag

A második volt az egyik legjobb :DDD

(#45620) ludsimon


ludsimon
veterán

The Walking Dead S01

Jó kis csemege dráma, akciófilm keverék. :)
6/10

Folytatom a 2. évaddal. Az már látom 2x hosszabb szóval lehet lesz 1-2 nap mire befejezem a nézését.

[ Szerkesztve ]

undefined

(#45621) leslieke válasza ludsimon (#45620) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A harmadik még hosszabb lesz, 2x8 epizódból fog állni.

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45622) ludsimon válasza leslieke (#45621) üzenetére


ludsimon
veterán

Az nem baj az.

Ha megtudják csinálni jól.

Bár a sok nyáladzás, meg a felesleges prózai jelenetekkel fogják elhúzni a 2. évadot meg a 3.-at még hosszabban akkor az értékelés nem hiszem el fogja érni a 2/10-et.

Elég unalmas volt ebbe a 6 részbe az a sok unalmas jelenet.

undefined

(#45623) GrandeP


GrandeP
őstag

A Bárka 2. évadjáról tud valaki valamit?

Elsősorban az érdekelne, h mikor lesz szinkronosan és melyik csatornán?!

Magyar szinkronosan kezdtem, nem akarom eredetivel folytatni.... ellenben már vagy 4 hónapja várom, de még mindig semmi info az axn honlapján...

Köszi.

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#45624) pohár válasza ludsimon (#45620) üzenetére


pohár
félisten

van sorozatos topik is :))

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45625) rétisün válasza pohár (#45624) üzenetére


rétisün
veterán

má' linkeltem neki :))

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#45626) ludsimon válasza pohár (#45624) üzenetére


ludsimon
veterán

Jah, hogy ez már nem fér bele a filmvilág lelkivilágába? :F
Ezt jól megfogalmaztam. :DDD

undefined

(#45627) Pitterix válasza ludsimon (#45622) üzenetére


Pitterix
őstag

Ha az első évadban sok volt neked a nyáladzás, akkor meg se nézd a másodikat!!!! :N

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#45628) pohár válasza ludsimon (#45626) üzenetére


pohár
félisten

hát ezt meg :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#45629) tween válasza GrandeP (#45623) üzenetére


tween
őstag

miről szól ez a Bárka?

(#45630) rétisün válasza tween (#45629) üzenetére


rétisün
veterán

"Mi járna a fejedben, ha egy napon arra ébrednél, hogy a Föld utolsó lakói közt vagy néhány utastársaddal együtt egy hajó fedélzetén, és a bolygó összes többi embere megmagyarázhatatlanul eltűnt volna?

Amikor Genfben beindítanak egy részecskegyorsítót, hiba csúszik a rendszerbe, és a kutatók világméretű katasztrófát okoznak. Ezt csak egy maréknyi iskolás él túl, akik épp egy hajó fedélzetén utaznak az incidens idején. Most életük nagy kalandjának lehetnek részesei - összezárva egy 50 méter hosszú hajó fedélzetén, talán örökre..."

by axn

(ha jól emlékszem a flashforward-ban is a CERN okozta a galibát :U )

[ Szerkesztve ]

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#45631) tween válasza rétisün (#45630) üzenetére


tween
őstag

köszi...látom a kivitelezés elég harmatos..

(#45632) remington2 válasza #54715584 (#45609) üzenetére


remington2
senior tag

Az óriásokra gondolsz a fellegekben? Megette őket a lúd :DDD Ha jól tudom ez az egész égig érő paszulyos dolog valami ősrégi népmeséből lett ideszerkesztve.

Amúgy most hogy szóba került, az elején felsóhajtó macskalány (Margarita vagy ki) is jó poén volt, azt hiszem azon nevettem a legjobban.

De az a tojás . . . nem tudom melyik aberrált volt aki kitalálta :DDD

They see me trollin' / They hatin' / Patrolling they tryin' to catch me ridin' dirty . . . :D

(#45633) Jhonny06


Jhonny06
veterán

The Girl with the Dragon Tattoo (2011)
1080p, DTS

Nem értem, hogy mi értelme volt újra leforgatni. Néztem a filmet és tök ugyanaz, mint az eredeti verzió, szinte jelenetről-jelenetre - mintha újranéztem volna, csak más szereplőkkel. Talán annyival jobb, hogy nem volt olyan low-cost beütése, de ugyanaz a véleményem, mint az eredetiről: baromi hosszú, vontatott, unalmas, teljesen érdektelen, szar rendezés. Még mindig nem értem, hogy miért ilyen felkapott. 5/10.

(#45634) leslieke válasza Jhonny06 (#45633) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

A könyvek elég sikeresek világszerte, én is 4 nap alatt olvastam el. :))

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45635) tween


tween
őstag

(#45636) sasa134


sasa134
addikt

One Week

nagyon jó...csak ennyi. 8.5/10

Avanti Roma

(#45637) ludsimon válasza GrandeP (#45623) üzenetére


ludsimon
veterán

Ez jó sorozat?

undefined

(#45638) Jhonny06 válasza sasa134 (#45636) üzenetére


Jhonny06
veterán

Valóban, sajnos kevesen ismerik.

(#45639) Integra


Integra
titán

most láttam az új total recall teljes trailert...
colin farell-el.. nem tudom hova tenni ezt az egészet.. mintha sw-t láttam volna :(

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45640) littlelion21 válasza Integra (#45639) üzenetére


littlelion21
addikt

Hol? Én csak a teaser-t találom, bárhol is keresem...

(#45641) Integra válasza littlelion21 (#45640) üzenetére


Integra
titán

sky-on. most adták le egyik film után, de sarokban kiírva, hogy ne lehessen felvenni tisztán. meglepett engem is mert csak teaser-t láttam, ez meg volt vagy 2-3 perc között. de projektorral hd-ben egész jól mutatott:K csak iszonyú fura volt, mert semmiben sem az erdeti. leginkább farell személyével küzdök.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45642) koxx válasza Integra (#45641) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Neki jobban örültél volna? :) [link]

(#45643) troland26 válasza koxx (#45642) üzenetére


troland26
őstag

[link] vagy esetleg ő vagy ő [link] :DDD

(#45644) Archanon


Archanon
őstag

Inglourious Basterds hunsub
Becstelen brigantyk

2 hete néztem, de még mindig a hatása alatt vagyok. Valami eszméletlenül jó film... (szubjektív vélemény, nem kérek köveket :DDD ) Quentin Tarantino-tól ez volt az első filmem (most már kövezhettek), talán éppen ezért is tűnt olyan egyedinek a stílusa, még sosem láttam hasonlót. Kapásból az első 20-25 perc... eeeeehj. Fergeteges. Christoph Waltz (Hans Landa) is számomra egy tök ismeretlen színész volt (német filmek tömkelege..) mindez idáig, viszont ezzel a szereppel egy életre megjegyeztem a nevét. Brad Pitt-en meg széjjelröhögtem magam.. azok a pofák, az a stílus. :))

Aztán külön örültem, hogy több nyelven is beszéltek benne - na emiatt kivételesen a magyar szinkron is alapból kilőve, mivel utálom, ha béna magyar akcentussal megpróbálják leszinkronizálni, aztán megint másik jelenetben meg minden marad az eredeti... ez így nagyon hülyén jön ki. Időnként átváltogattam a magyar hangsávra, és lássatok csodát, nem tetszett. Egy, a fenti okok miatt gyakorlatilag abszolút nem opció, a másik pedig, hogy a szinkronhangválasztás... Bradnek adtak valami mély hangot (nem jut eszembe a neve), aki egyébként nem egy rossz színész, viszont az a kőkemény amerikai stílus magyarul még jó, hogy nem jön át. :DDD És egy rakás ilyen... Landa hangja mondjuk, hogy jó volt, de nem elég genyóláda. Részemről itt ki is fújt, a többibe nem tudnék belekötni, mert nem láttam úgy. De amit ebben a filmben lerendeztek, biztosra veszem, hogy nem jó a szinkron összességében sem. :D

A film felépítése, a színészek, az a minimális sztori, mondhatni egész fordulatos, és az utolsó 20 perc... Fenomenális. Na, elég az áradozásból, nálam simán [10/10].
(És nagyon ritka, hogy valamit maxra értékelek - bár ilyenkor nem sok mindennel törődök magam se... néha elszáll a pontozás, de ez a film megérdemli.)

Jut eszembe... mégse az első film volt. 12 évesen láttam a Kill Bill-t. ;] Persze már nem emlékszek rá kicsit se...

_________________________________

Véres karácsony
The Children

IMDb: 6.1 - hogy elmennek a jó lótúrós fenébe. Tényleg nem lehet megbízni az imdb-s értékelésekben. Ez valakinek tetszik?! Mi a rák volt ez?!!! Szánalom.... [2/10] - magamat se értem, hogy voltak képes végignézni. O_o Az Asylum produkciókon azért többet tudtam nevetni. :DDD

_________________________________

Elhajlási engedély ext cut
Hall Pass

Na, ez egy kellemes vígjáték, néha elég "extrém" kivitelezésben, de legalább reális. :DDD A célközönség mondjuk nyilván nem a korombeliek lennének, de nekem is tetszett. Többször viszont nem valószínű, hogy meglesem. [6/10]

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#45645) #54715584


#54715584
törölt tag

The Awakening

Nagyon bejött ez a film. A hangulata, a történések, ahogy az egész játszódott. Bár az emberi tényezők ilyenkor nagyon zavarnak, gondolok itt a végén lévő "megoldásra"...
De nagyon bejött. Nem vagyok ijedős, de meg tudtak ijeszteni 1-2x (biztosan a fránya DTS miatt volt az egész :U )
Nem hiszem, hogy újranézem, de élmény volt :K

Integra:anno, mikor kijöttek az első hírek az Emlékmásról, én már akkor kaszáltam magamban ezt a filmet. Bármennyire is okozott már meglepetést színész vagy film, nem hiszem, hogy ebből jót hoznak ki :( Farrell személyével küzdök én is, részben.

Koxx, troland26: bárcsak inkább ők, mint Colin Farrell

[ Szerkesztve ]

(#45646) littlelion21


littlelion21
addikt

Hmm, nálam kb. Farrell az egyetlen pozitívum a TC kapcsán...
Sokkal inkább tartok a kókler rendezőtől (L. Wiseman), akinek két pocsék Underworld-ön, és egy igazi Die Hard-elcseszésen kívül nem nagyon sikerült mást felmutatnia.
Meg van három forgatókönyvíró (minek?), köztük a kétes minőségű munkákat felmutató Bomback-Vanderbilt kettős, de harmadik - Kurt Wimmer - se egy William Goldman.

(#45647) Integra válasza koxx (#45642) üzenetére


Integra
titán

az b@szott volna be :DDD :(
szomorú, hogy ezekre futja jelenleg.. ide kemény csávó kell, nem ilyen ratyi..
én butlert tettem volna oda, csak kicsit edzettem volna megint. kemény, marcona, de nem szétkokszolt állat, koreográfiákban jó bunyós, jó mozgása van hozzá (gamer óta) és kellően tud még szinész lenni.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45648) #54715584 válasza Integra (#45647) üzenetére


#54715584
törölt tag

Jaj ne már, Butlert? :DDD

(#45649) ludsimon


ludsimon
veterán

Megszámlálhatatlan mennyi jó film jön idén.
Nem emlékszek a közelmúltban tavaly, vagy azelőtt lett volna ennyi sok jó várólistás film.

undefined

(#45650) eeXaa válasza littlelion21 (#45646) üzenetére


eeXaa
addikt

...azért nem olyan "nagy" film a tr hogy cameron, vagy r. scott rendezze. . ez egy középszerü szkifi történet, annak is az alja.. viszont c.f. csak hozzáadni tud a filmhez swarcenégerhez képest, ...plusz látványban is odavissza veri majd a régit... mellesleg russel crówt tudnám leginkább ebbe a szerepbe képzelni...

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.