Hirdetés

2024. április 28., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#45651) dy_nmq válasza eeXaa (#45650) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Én azért megnéztem volna a Total Recall feldolgozast Christopher Nolan feldolgozásában, mondjuk Tom Hardy föszereplésével.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#45652) madgie válasza #54715584 (#45648) üzenetére


madgie
titán

Úgy tesztek,mintha ezelőtt egy Jack Nicholson szerepelt volna a Total Recall-ban...

(#45653) GrandeP válasza tween (#45629) üzenetére


GrandeP
őstag

Spolyler!

Mi járna a fejedben, ha egy napon arra ébrednél, hogy a Föld utolsó lakói közt vagy néhány utastársaddal együtt egy hajó fedélzetén, és a bolygó összes többi embere megmagyarázhatatlanul eltűnt volna?
Amikor Genfben beindítanak egy részecskegyorsítót, hiba csúszik a rendszerbe, és a kutatók világméretű katasztrófát okoznak. Ezt csak egy maréknyi iskolás él túl, akik épp egy hajó fedélzetén utaznak az incidens idején. Most életük nagy kalandjának lehetnek részesei - összezárva egy 50 méter hosszú hajó fedélzetén, talán örökre...

Igazából, tele van drámával, siránkozásokkal, meg a szokásos spanyol márianhozéarmándó -s dolgokkal, de annyire szemétül van megcsinálva, h muszáj nézned.. a spanyol szappanoperás beütések ellenére is.
Gyakorlatilag egy vitorláson zajlódik a cselekmény, egyszer ez van, egyszer az van..

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#45654) leslieke


leslieke
Jómunkásember

Total Recall 2012 Official Trailer [HD]

Más, mint a Schwarzi-féle, de jó lesz ez.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45655) littlelion21 válasza eeXaa (#45650) üzenetére


littlelion21
addikt

"középszerü szkifi történet, annak is az alja.."

lol...ezt mondd Philip K. Dick-nek.

(#45656) Viszlát válasza madgie (#45652) üzenetére


Viszlát
addikt

A nosztalgia sok dolgot megszépít. :)

"How a government taxes its citizens is a direct declaration of a country's values."

(#45657) littlelion21


littlelion21
addikt

Ha valakit érdekel, itt olvasható az eredeti novella, ami a alapján a TC(-k) készült(ek).
Csak 28 oldal, érdemes elolvasni.

Viszlát: Arnold egy intézmény és pont, ez nem lehet vita tárgya :D

[ Szerkesztve ]

(#45658) darál0w


darál0w
Jómunkásember

Underground 2011

az ilyen filmeket miért csinálják egyáltalán meg? és ki a célközönség?

pontot nem érdemel...

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#45659) Vasinger!


Vasinger!
nagyúr

Egy eléggé rendhagyó kérdéssel fordulnék hozzátok.

Tudnátok mondani, kb. 10 filmet vígjáték/akciófilm/horror/thriller kategóriában amit angolul tudnék nézni angol nyelv tanulás szempontjából? (lehetőleg újabbakat) 2 hét múlva felsőfokú nyelvvizsga és úgy gondolom, hogy ezzel kicsit tudnék készülni a listening feladatra, meg úgy egyáltalán, ha minden nap megnéznék egy filmet. Persze egyben ki is kapcsolódnék.

(#45660) koxx válasza Vasinger! (#45659) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

A drive így kiesik ;]

Inception, Benjamin Button, X-men first class, Dark Knight, Bourne trilógia igazából nagyon sok van amit meg lehetne nézni. De pl a Stargate SG1 sorozatban igen változatos akcentussal beszélnek, ha azokat megérted akkor nagy meglepetés nem érhet.

(#45661) Vasinger! válasza koxx (#45660) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Miért esne ki a drive? Trailerből úgy ítélem meg, hogy megfelel a követelményeknek :)

Inception-t már láttam, meg az X-men-t is, a többit megnézem köszi. Stargate-et még meglátom, nem a kedvencem, de lehet ráveszem magam :)

Köszi!

(#45662) koxx válasza Vasinger! (#45661) üzenetére


koxx
MODERÁTOR

Mert alig beszélnek benne :)

SG-t mindenképp próbáld be, tényleg változatos. Illetve annyit pontosítanék, hogy a SG Atlantist szerezd be.

(#45663) Vasinger! válasza koxx (#45662) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Jah értem :)

Akkor Drive csak vizsga után, mert trailer alapján bejövős.

Akkor elkezdem nézni az SG Atlantist az első évadtól :R

(#45664) dy_nmq válasza Vasinger! (#45659) üzenetére


dy_nmq
aktív tag

Harry Potter ebböl a szempontbol szerintem jo.

https://www.artstation.com/artist/dy217

(#45665) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Ted Official Red Band Trailer :C

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45666) leslieke válasza gyuromoj (#45665) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

"Fuck you thunder, you can suck my dick!" :C :C

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45667) Tibiajax válasza Archanon (#45644) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

12 évesen láttam a Kill Bill-t. Persze már nem emlékszek rá kicsit se... múltkor kérdeztem, mennyi idős vagy, nem válaszoltál, de most így már ok

(#45668) Integra válasza Tibiajax (#45667) üzenetére


Integra
titán

meg az emlékszeM, de mindegy is.. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#45669) Jhonny06 válasza Vasinger! (#45659) üzenetére


Jhonny06
veterán

Ebbe kb. bármi beletartozik. :)) Olvass vissza és ott vannak folyamatosan a filmértékelések.

(#45670) mondomén válasza Tibiajax (#45667) üzenetére


mondomén
őstag

Én emlékszem válaszolt. 19 :P

(#45671) Tibiajax válasza mondomén (#45670) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ehhehehh.. :)

(#45672) adalbert1 válasza littlelion21 (#45657) üzenetére


adalbert1
veterán

Az egészben az a vicces, hogy az utolsó mondat végére felesleges a smiley. :))
Viccet félretéve én jelenleg nem látok olyan színészt akit el tudnék képzelni a helyére (legalábbis The Rock és Vin Diesel hiába nagydarabok, sose fognak vele egy súlycsoportban indulni).

Vasinger!: szerintem nézz West Winget (Elnök emberei), vagy The Wire-t (Drót). Középfokú nyelvvizsga előtt én a From Dusk Till Dawnt néztem, igaz VHS-ről. :)

(#45673) #54715584 válasza adalbert1 (#45672) üzenetére


#54715584
törölt tag

Eric Bana :DDD
Engem a Star Trekben nagyon meggyőzött Néróként... :)

(#45674) Archanon válasza Integra (#45668) üzenetére


Archanon
őstag

"Apró" helyesírási hiba, egyszer még belefért az életembe... ennyivel is többet tudok, köszönöm. :B

#Tibiajax: Már válaszoltam (igaz, kicsit késve), kérdeztem is, hogy miért érdekel. Ennyi hozzászólás között mondjuk nem is csodálom, hogy elveszett... deee, még mindig nem értem, kellemetlen az alkalmankénti ittlétem, a felettébb "érdekes" (béna) fogalmazásmódom, stb.? Vagy csak tévesen érzek rosszallást, illetve nemtetszést, és kombinálok itt össze-vissza egy egyszerű kérdésből? :)

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#45675) Tibiajax válasza Archanon (#45674) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

ja neem, dehogyis.... :) csak kiváncsi voltam rá, ennyi. az nyilvánvaló volt, h még nagyon ifjú vagy..

(#45676) #54715584 válasza gyuromoj (#45665) üzenetére


#54715584
törölt tag

Atyagatya ezmiez? :DDD

(#45677) gyuromoj válasza #54715584 (#45676) üzenetére


gyuromoj
veterán

Egy újabb agymenés Seth MacFarlane-től. :R

#45678
Félő hogy eredeti nyelven jobb lesz... de ne legyen igazam.

[ Szerkesztve ]

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#45678) mondomén válasza gyuromoj (#45665) üzenetére


mondomén
őstag

Egy jó szinkron és valószínű össze fogom szarni magam a röhögéstől. Imádom az ilyet.:)

[ Szerkesztve ]

(#45679) littlelion21 válasza adalbert1 (#45672) üzenetére


littlelion21
addikt

Arnold sikerszériája egy kortünet volt. Reagan-korszak, "USA über alles", a Vietnam-trauma kiheverése, ezek hozták el a 80'-as évek erőszakfilmjeit. Akkor és ott működött, de Hidegháború elmúlt, és az a korszak is letűnt vele együtt. Arnold is hová jutott a 90'-as évek végére, pejoratíve nevetséges vígjátékok, közepes akciómozik.
Előtte és utána is feltűntek testépítők a filmvásznon, de B-kategóriás akció- és szörnyfilmeknél, főg3ci (szigorúan egynevű) jobbkeze karakterén túl egyik sem jutott, nem véletlenül.
Az hogy most reflektorfénybe kerültek a 80'-as évek nagyjai, a retro-nak köszönhető.

Egy haverommal egyszer beszéltük, hogy Arnold ott cseszte el hogy elment kormányzónak, pedig volt benne még pár jó év. De így végiggondolva pont hogy jól tette, a 2000-es évek elején éppen senkit nem érdekeltek a "szétlövök-mindenkit" akciófilmek (akkor nagy bánatomra), a retro még sehol sem volt, a 'Collateral Damage'-féle remekekkel meg csak tovább égette volna magát.
De most újra visszatérhet (miután hét év alatt megtriplázta Kalifornia adósságállományát) mint nagy öreg, csak bírja az egészsége.
Azért most sincs szar formában az öreg:

(#45680) #54715584


#54715584
törölt tag

Hát lehet hamut kell szórnom a fejemre majd...
Látva az Emlékmás látványvilágát és hogy talán végre férfit faragtak Colinból, lehet, hogy megnézem :U :DDD

(#45681) ludsimon válasza littlelion21 (#45679) üzenetére


ludsimon
veterán

'like' :)

undefined

(#45682) Archanon válasza Tibiajax (#45675) üzenetére


Archanon
őstag

Jól van, akkor csak kombináltam. :DDD :B

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#45683) ludsimon


ludsimon
veterán

The Walking Dead S02 E01-2-3
Én nem értem ezeket a mai logikátlan sorozatokat...

Ha használták a CB-t egyszer, akkor mi a retekért nem tudnak magukkal vinni 1-et legalább ha külön vállnak 1 csoportban 1 és akkor tudják egymást értesíteni.
Amúgy is rendőr, szóval alapból elhozhatott volna 4-5 rádiót meg létezik inverter 12V-ról 230V és nem néznek pl műholdas televíziót sem mi megy a világban, merre haladjanak csak úgy mint a hülyék mennek... Elég hülye egy sorozat.

Ez eddig nagyon gyenge 2/10-et sem éri el.

Fú ez most nagyon felhúzott... :W
Csak én vagyok ezzel így?

undefined

(#45684) rétisün válasza ludsimon (#45683) üzenetére


rétisün
veterán

hát ne nézd.... :N

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#45685) ludsimon válasza rétisün (#45684) üzenetére


ludsimon
veterán

Kínzom még magam, indítom a 4. részt. :DDD

undefined

(#45686) b3Ro válasza ludsimon (#45685) üzenetére


b3Ro
senior tag

Az evad utolso resze jo, de az nagyon. A tobbi az csak duma duma hatan...

(#45687) leslieke válasza b3Ro (#45686) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Szerintem 7. rész utolsó 10 perce is nagyon el van találva. :)

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45688) mondomén válasza leslieke (#45687) üzenetére


mondomén
őstag

talán spoiler :F
Szerintem meg a kisgyereket kicsontozhatná már valaki, sikítok a fejétől...

(#45689) Vasinger! válasza ludsimon (#45683) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Szerintem az egyik legjobb sorozat amit láttam. Természetesen csak a Lost és A szökés után :)

Ha ezen kiakadtál, ne is nézd tovább, mert rengeteg ilyen ehhez hasonló értelmetlen dolog lesz/van benne. De ettől függetlenül nekem tetszik. Egyedülálló, nem a megyünk és lövünk mint a hülye kategória.

mondomén: Naja, igazán kezdhetnének vele valamit, de Lori viselkedése is pf...

Egy ideillő kép: katt

[ Szerkesztve ]

(#45690) b3Ro válasza leslieke (#45687) üzenetére


b3Ro
senior tag

Spoiler

Az utolso reszben a kapusznis no, a 2 elo halottal lancon... na az utott. kivancsi is vagyok, h milyen lesz a kov evadban.

[ Szerkesztve ]

(#45691) mondomén válasza b3Ro (#45690) üzenetére


mondomén
őstag

Azon én is csak kamilláztam, nagyon kígyó volt. :DDD Amúgy honnan tudod, hogy nő, képregényben volt?

(#45692) leslieke válasza mondomén (#45688) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

spolier, de egyetértek veled, engem is idegesít.

#45691 igen, onnan lehet tudni.

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45693) rétisün válasza mondomén (#45691) üzenetére


rétisün
veterán

aha...meg a sorozat topikjában is említették.

war...war never changes.... hol kezdődik a valóság, és hol ér véget a képzelet.....Ron Swanson for president !!

(#45694) b3Ro válasza mondomén (#45691) üzenetére


b3Ro
senior tag

tipp. szerintem egy no

(#45695) mondomén válasza Vasinger! (#45689) üzenetére


mondomén
őstag

Az meg a másik.
Spoiler Mikor borult a kocsival izgultam, hogy felfalják.:) Bár tudtam, hogy nem jön össze...

@leslieke
És azt lehet tudni miért nem zabálják meg a zombik? Vagy ez ilyen nagy titok? Nem akarom lelőni ha az.:D

[ Szerkesztve ]

(#45696) leslieke válasza mondomén (#45695) üzenetére


leslieke
Jómunkásember

Állítsd meg a képet és nézd meg jobban: ez-ez hiányzik nekik. :)

Itt a The Walking Dead topikja, ha van még kérdésed: [link]

[ Szerkesztve ]

A sörben az a jó, hogy legyél bárhol a világon, kizárólag az első háromnak fáj az ára!

(#45697) mondomén válasza leslieke (#45696) üzenetére


mondomén
őstag

Fejük azt hiszem volt. Viszont nem mentek a közelébe, úgy értem a lánc laza volt, mégsem támadták meg. Amúgy nem is tudom minek kérdezgetek, majd jól elrontom magamnak a következő évadot.:) Átnézek oda is, kösz.

[ Szerkesztve ]

(#45698) Vasinger! válasza leslieke (#45696) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Spoiler:

Itt van a kép amin látszik a lényeg és a felirat is vicces hozzá :) [link]

(#45699) GrandeP válasza Vasinger! (#45698) üzenetére


GrandeP
őstag

Csak nekem értelmetlen a felirat, vagy kopott a tudásom? :U

NEMMEGY! Értem, de mi nem megy? EZ! De mi? EZ NEMMEGY?!

(#45700) Vasinger! válasza GrandeP (#45699) üzenetére


Vasinger!
nagyúr

Magyarul azt jelenti: Mert a kutyasétáltatás már túl szokványos/megszokott/általános.

Valóban kicsit szlenges fordítása mainstreamnek, de ez ezt jelenti. Nemrégiben lett divat ez a szó, főleg itt 9gag-on.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.