Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#39005) Eagle16


Eagle16
addikt

De hogy valami ON is legyen :D Bepótoltam egy régi klasszikust, eddig csak a címét hallottam mindenhol, nem is néztem utána hogy mi is ez, azt gondoltam valami western, azokat meg nem szeretem, szóval nem is izgatott különösebben :) Aztán az imdb-n barangolva rájöttem hogy ez nem western, ráadásul 8.9-en áll.

12 dühös ember (1957)

Marha jó volt, szerintem ezidáig ez a legrégebbi film amit megnéztem, nem gondoltam volna hogy ennyire leköt majd. Nézzétek meg bátran, régen is csináltak jó filmeket ;) 9/10

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39006) TRob1 válasza Eagle16 (#39005) üzenetére


TRob1
veterán

"régen is csináltak jó filmeket" -- Hehe, inkább majdhogynem csak régen csináltak jó filmeket. :U

¤ R'n'R ¤

(#39007) Eagle16 válasza TRob1 (#39006) üzenetére


Eagle16
addikt

Erről eszembe jutott egy régebbi hozzászólás :)

[link]

Kinek mi a régi ugye...aztán mondogattam neki hogy ugyan adjon már neki egy esélyt.

És miután megnézte: [link]

Hehe :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39008) madgie


madgie
titán

Azért az a vérnyaldosós jelenet a Limitlessben olyan szinten sz*r (az alapötlethez képest főleg), hogy nálam benne van a Top 10 elb*szott jelentben :))

F34R: huhh, az Equilibrium itthoni DVD kiadásának a szövege jutott erről eszembe (ott is nevetséges volt): "Olyan, mint a Mátrix, csak jobb"

[ Szerkesztve ]

(#39009) darál0w válasza madgie (#39008) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

azt én sem értettem....:D

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#39010) Pitterix


Pitterix
őstag

3 Musketeers

Ma majdnem "kikölcsönöztem", bár még gondolkodom rajta.... :B

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#39011) Integra


Integra
titán

találtam egy igazi büntető filmet, dinocroc vs supergator.
nehéz szavakkal kifejezni a színvonalat, iggggazi zsékategória:K :DDD
trailer

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39012) pohár válasza Integra (#39011) üzenetére


pohár
félisten

nem tudsz újat mutatni már ilyen téren ;]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39014) Tibiajax válasza adalbert1 (#39013) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nem baj..lényeg, h a muszájfilmecske elkészüljön... biztos nagy buli lesz

#39011 Integra legjobb az a Carradine (isten nyugasztalja) arc a végén.. :DDD jajj, ne..gyerekek...

[ Szerkesztve ]

(#39015) Integra válasza adalbert1 (#39013) üzenetére


Integra
titán

rip szegény :(
látszik, ez oldschool eksönmúvi, nem tf3...már az előző forgatásán is majdnem ott maradt sly papa

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39016) doc válasza Eagle16 (#39007) üzenetére


doc
nagyúr

1999, basszus, 21 eves voltam akkor :DDD

(#39017) Apollyon


Apollyon
Korrektor

Hejhó

Mindjárt megnézem a Herr Riporter utolsó részét.
Remélem jó lesz, és hogy folyni fog a vér és kificcen Emma Watson valamije amit MÉG nem láttunk.. :DD HOGYNE. Majd idővel, egyszer ő is lesz MILF.

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#39018) doc válasza Apollyon (#39017) üzenetére


doc
nagyúr

Herr Riporter, hat ettol asztal ala kerultem :D
Emma egyelore meg csak ILF, nem M, de nem is kell annyira sietni :D

(#39019) pohár válasza doc (#39018) üzenetére


pohár
félisten

GILF :K :D

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#39020) Apollyon válasza doc (#39018) üzenetére


Apollyon
Korrektor

:D
Harry Potter 7 Part 2
Nah megvolt az utolsó rész is, ezzel részemről le is van zárva ez a sorozat. Végre megint volt izgalmas akcijjó, bimm-bumm abrakadabra, és most nem találtam ki annyiszor mi fog következni. Volt egy rész benne amikor valami szép arcú szürke szellemnővel chatelt a Harry, próbált a nő egy kicsit félelmetes lenni de inkább szexuálisan izgató volt.
A nagy harcban káromkodtak is egyszer, megtapsoltam.
A vége meg akkora LOL hogy szakadtam. A könyveket hót ziher hogy nem fogom elolvasni mert nem én vagyok a közönség, de a film eleje meg vége klasszra sikeredett.
Ez az utolsó rész: 7/10 a kompletta sorozat 6,5/10. Hurray!

#1) Respect the privacy of others. #2) Think before you type. #3) With great power comes great responsibility.

(#39021) tween


tween
őstag

(#39022) TRob1


TRob1
veterán

Nah, végre megnéztem a Tramsformers3-at (sőt, mind a 3at az elmúlt 2,5 napban:D), és asszem nem fog 1-2 emberkének tetszeni amit írok, de sztem Rohadt jó volt!!! :K
Semmivel sem rosszabb az előző TF-eknél, sőőőőt.... Az első nekem annyira régebben sem jött be, és most se a kedvencem (7/10), a másodikat már jobban bírtam egy fél fokkal a több "eksön" miatt (7,5/10), de ez a hármas 8,5/10 (és ezeket úgy kell érteni, hogy a leböff miatt mindig 1 pont mínusz minden filmjénél)
Ezen film alatt nem unatkoztam egy percet sem, akár lehetett volna még 1 órával hosszabb is (vagy kettővel :D). Volt itt minden: folyamatos akciók, egy kis apokaliptikus hangulat a középrészen, sokféle robot, rohadtjó látvány... gyűjteményben a helye. (és vki említett vmi ilyesmit, hogy nem látszódtak a robotokon a sérülések a csaták alatt v után, hát nemtom hol vagy min nézte, de az összesen látszódott mindenféle zúzás nyoma --> ha autóvá változnak, akkor meg persze hogy nem, hisz nem roncsokról "szkennelték" magugnak az "álcáikat" :P )
És végére a csajszik: ízlések és pofonok, sztem ez is az is megállja a helyét :D

Megnézetm még az Élve eltemetve (Buried) fantasztikus produkciót, elég nyomasztó volt. Sztem egyszernézős (de azért egyszer érdemes): 6/10

És megnéztem Az amerikai (The American) c. Clooney "eposzt" is. Nah, ezt max a gyönyörű tájak/helyek miatt volt érdemes. Már a Kecskebűvölők c. "szörmedvény" (szörnyűség + förmedvény :D) miatt is elgondolkodtam, hogy ez a George fiú nem érdemel több nézést, és akár ki is szállhatna már a filmezésből. Itt csak erősödött bennem ez a hit. Nincs mit szépíteni, pocsék színész. Volt 1-2 jó/jobb filmje, de az se neki köszönhető. :D 5/10 a már említett tájak miatt, anélkül 3/10.

(#39021) tween: Ez a vén xarzsák meg már menne inkább nyugdíjba. Jópofa ha beugrik egy-egy kisebb szerepre (a múlt miatt), de ne akarjom már színészkedni, az sose ment neki vmi jól, most meg már a "felépítése" sincs meg hozzá. ;]

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39023) Typhoon47 válasza TRob1 (#39022) üzenetére


Typhoon47
őstag

Nincs mit szépíteni, pocsék színész Clooney.

WTF? kifejtenéd?

"Education is important but big biceps are importanter"

(#39024) Integra válasza TRob1 (#39022) üzenetére


Integra
titán

clooney pocsék színész és a tf3 nálad 8.5?
nincs több kérdésem.
:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39025) JNashville válasza TRob1 (#39022) üzenetére


JNashville
senior tag

Clooney: Az amerikai nem nagy szám, ne ehhez viszonyítsd, hogy mennyire (egyébként nagyon) jó színész GC. A Michael Clayton, de főleg az Up In The Air (Egek ura) sokkal közelebb van a valósághoz, ezek 9/10 filmek.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#39026) TRob1 válasza Typhoon47 (#39023) üzenetére


TRob1
veterán

Nincs mit kifejteni, ugyanaz a pofa minden filmjében... xar (jó volt a doki szerepében a sorozatban, és a kedvenc filmjeim között vannak az Ocean"s filmek, de nem főleg neki köszönhetően)

(#39025) JNashville : Egek ura-t nem láttam, majd pótlom.

(#39024) Integra: Tudtam, hogy te nem hagyod szó nélkül. ;)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39027) darál0w válasza TRob1 (#39026) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

az Seagal... :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#39028) TRob1


TRob1
veterán

Igen, ő a Mr. Fapofa.

Jah, itt még annyit tennék hozzá, hogy az én szememben nem az a jó színész, aki a drámákban "kíválóan" alakítja ugyanazokat vagy a hasonló karaktereket, hanem aki MINDEN műfajban MINDENFÉLE karaktert kíválóan tud megformálni... na GC nem az az ember. (És az ilyen olyan jelölésektől/díjaktól sem esem hasra az utóbbi kb. 15-20 évben)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39029) diablo1984 válasza TRob1 (#39028) üzenetére


diablo1984
veterán

mr egyarc.... :D

(#39030) F34R


F34R
nagyúr

Harry Potter and The Deathly Hallows Part Two

EnG DVD

8/10

A befejező rész jóra sikeredett , sosem gondoltam volna hogy ilyet mondok a HP-re de tetszett.

(#39031) Eagle16 válasza TRob1 (#39022) üzenetére


Eagle16
addikt

Nincs? [link] Ha szerinted ez szar forma, akkor kérnék rólad egy egész alakos képet ;]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39032) TRob1 válasza Eagle16 (#39031) üzenetére


TRob1
veterán

Tessék. :D Másik. Mégegy...

Csak nehogy elkezdjétek, hogy ő is jó színész. :U
(Nem azért néztem meg a Kommandó-t vagy 20szor, Meg a Conan-t vagy 10szer annó, mert őbenne láttam a következő Oscar díjat :D)

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39033) tween válasza TRob1 (#39032) üzenetére


tween
őstag

ha rá azt mondod vén szarzsák,akkor neked Sly is az,mivel 1 év van köztük és Stallone javára

[ Szerkesztve ]

(#39034) Eagle16 válasza TRob1 (#39032) üzenetére


Eagle16
addikt

Kár hogy ezek régi képek, amit én linkeltem az meg friss :(

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39035) TRob1 válasza tween (#39033) üzenetére


TRob1
veterán

A "dizájnja" miatt mondom, nem az évei miatt... (mert az utóbbi években csak olyan képeket láttam róla amiket linkeltem is, egy öregember úgymond. És mivel a testének köszönhette amit elért, és nem a színészi teljesítményének) Persze 1-2 injekció meg ilyen-olyan csodaszer csodákra képes, főleg Buliwoodban :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39036) Eagle16 válasza Eagle16 (#39034) üzenetére


Eagle16
addikt

+1 :)

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#39037) TRob1 válasza Eagle16 (#39036) üzenetére


TRob1
veterán

A te linkjeiden még a haja is megfiatalodott, dúsabb, sűrűbb... :))
Ehhez képest az Expandables2 ([link], [link2]) képeken egy megcsömörlött vénember-nek látszik (ami ugye már régi kép lehet). :B És a második képen pl. az összes vénember nagyobbnak, szélesebbnek tűnik nála :D Persze tudom, a többi dagadt, a kokszos Arni meg épp szálkásít. :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39038) tween


tween
őstag

néhány akció-figura születési dátuma a teljesség igény nélkül:

Sylvester Stallone July 6, 1946
Arnold Schwarzenegger July 30, 1947
Bruce Willis March 19, 1955
Dolph Lundgren November 3, 1957
Mickey Rourke September 16, 1952
Jason Statham September 12, 1967
Jet Li April 26, 1963
Eric Roberts April 18, 1956
Randy Couture June 22, 1963
Steve Austin December 18, 1964
Terry Crews July 30, 1968
Jean-Claude Van Damme October 18, 1960
John Travolta February 18, 1954
Chuck Norris March 10, 1940
Scott Adkins June 17, 1976
Vin Diesel July 18, 1967
Dwayne Johnson May 2, 1972

[ Szerkesztve ]

(#39039) darál0w válasza tween (#39038) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

Terry ;] :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#39040) JNashville


JNashville
senior tag

Szerintem GC tökre nem egyarcú. A Burn After Readingben például ő volt az egyik leggusztustalanabb figura, teljesen mást nyújtott, mint a Michael Claytonban vagy akár az Ocean's filmekben. Vagy ott van az Alkonyattól pirkadatig, az se fér bele a hagyomány képbe.

MARVEL AT HIS MIGHT!

(#39041) Integra válasza JNashville (#39040) üzenetére


Integra
titán

persze, hogy nem az.
csak látott egy filmet, aztán máris filmesztéta lett, ennyi. meg hát a fiatalság...

tween: igen, lassan úgy érzem, de ez relatív természetesen. meg szerencsére :)

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39042) tween válasza Integra (#39041) üzenetére


tween
őstag

mondja ezt a nagy öreg ;]

(#39043) TRob1 válasza Integra (#39041) üzenetére


TRob1
veterán

Aham, lehet hogy több filmet láttam mint te (persze ez ne legyen vitatéma)... viszont abban igazad van, hogy a magam 35 évével még fiatalnak érzem magam. ;)

(#39040) JNashville: Az Alkonyattól Pirkadatig az nálam 10-es film, az egyik a sok kedvencem közül, de GC-t akkor se szeretem (eleve véletlennek, ritka kivételnek tartom, hogy ezt a szerepet jól tudta hozni ;] )

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39044) Integra válasza TRob1 (#39043) üzenetére


Integra
titán

35 és ilyen zöldségeket írsz?
ijesztő....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#39045) tween válasza TRob1 (#39043) üzenetére


tween
őstag

1-el megelőztél :DDD

(#39046) TRob1 válasza Integra (#39044) üzenetére


TRob1
veterán

Valahogy mikor kedvenc meg jó színészekről esett itt szó, senki nem emlegette ezt a Clooney "gyereket", senkinek soha eszébe se jut, most meg nagyon védeni kell (mindenesetre érdekes dolog). :U

És 1-2 idézet most így gyorsban innen a topikból ollózva (nevek nélkül, és csak az érdekesség kedvéért): "Ugyanez a másik oldal: George Clooney, Brad Pitt, Ryan Reynolds...Az összes egy műmájer, pojáca, 1-2 filmtől eltekintve amiben télleg nyújtottak valamit, az összes egy nagy rakás ...."

"(George Clooney-ból a végén még igazi színész lesz)"

"Viszont Clooneynak nem áll jól ez a szerep,"

"Clooneynak tényleg furán állt a szerep, már nagyon beleszokott az elegáns, okos, rabló szerepbe... "

"Nem különösebben kedvelem George Clooney-t, mármint nem nagyon volt olyan alakítása, amit kiemelkedőnek tartanék. EDDIG A PILLANATIG." (Up in the air (Egek ura))

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39047) tween


tween
őstag

van itt valaki,aki látta már az új The Thing-et? vélemény? megér egy mozit? :U

(#39048) Realradical válasza TRob1 (#39046) üzenetére


Realradical
őstag

Clooneyval valahogy úgy vagyok, hogy olyan tipikus semleges színész. Nem túl jó, nem is rossz. A bűnöző szereppel tették tönkre szerintem, mert oda egy karakteres figura kéne. Ránézel Michael Madsenre vagy Steve Buscemire és a szemük se áll jól, hozzájuk képest szerintem Clooney gyenge/semmire sem való karakter. Pl. a nemrég emlegetett Travolta szintén mindent el tud játszani. No de ízlések és pofonok.

Things that try to look like things often do look more like things than things

(#39049) TRob1 válasza tween (#39047) üzenetére


TRob1
veterán

Vki azt írta tegnap/tegnapelőtt itt (nem találom, sztem vmiért törölve lett, hiányzik a #39000-39004 hsz)
, hogy nagyon jó előzményfilm, teljesen korrekt módon kapcsolódik a régihez, és pont ott van vége, ahol az "old" kezdődik...

(#39048) Realradical: Hát kb. ezt mondom én is. Ha vki a drámaibb szerepeket hozza úgyahogy, attól még nem válik jó színésszé (még ha akad is 1-2 jobb szerepe).
Amit írtam, hogy "pocsék", azt meg inkább úgy kell érteni, ahogy kifejtettem feljebb is/lejjebb is, és a "nagy nevek" közt mérve, nem egy Asylum filmes "színészhez" képest, vagy "csák noriszhoz" meg a "szegálhoz" mérve... A lényeg, hogy néhányan többre tartják, mint ami valójában (jóval többre) :DDD

[ Szerkesztve ]

¤ R'n'R ¤

(#39050) Tibiajax válasza TRob1 (#39043) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

az Alkonyattól tényleg jó kis film volt, de igazából addig a pillanatig imádtuk, amíg meg nem jelenik az első vámpír.. vámpirok nélkül kellett volna továbbvinni és lehetett volna belőle egy szuper, akár még egy kult film is.. de mindegy, mára már megbírkóztam ezzel a dologgal

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.