Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#31001) BITBOYS válasza adalbert1 (#30999) üzenetére


BITBOYS
addikt

Állítólag a teremben kikapcsoltatják a biztonsági őrök a telefonokat is :)
Végig bent vannak vetítés alatt és pásztázzák a tömeget...

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31002) mephi666 válasza adalbert1 (#30999) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehet, hogy ilyen téren már kezd sznob-vér folyni az ereimben, de rosszul vagyok már újabban a dvd rip-től is :K meg attól is agybajt kapok, ha megszólal a mozis "dobozhang"... tényleg igénytelenség kamerás verziót nézni... nem is tudom, mikor láttam utoljára ilyet :U senki ne mondja nekem, hogy kellő mértékű látáskárosodás nélkül is élvezhető... főleg, hogy a most már a kijelzők nagy része fullhd-s... szentségtörés ilyenre mozis képet kirakni

#31001: az még szép lehet... nem mintha gyakran járnék moziba, tehát engem nem igazán érint, viszont a moziba járókat sajnálom, hogy idióták miatt szívnak

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31003) bAtt001 válasza BITBOYS (#31001) üzenetére


bAtt001
addikt

nah ha ezt minden teremben megcsinálják akkor legalább teremtenek pár új munkahelyet ;]

(#31004) BITBOYS válasza bAtt001 (#31003) üzenetére


BITBOYS
addikt

...egyik idősebb hölgy megszólalt: Lehet hívni fog az unokám...biztiőr....öööö akkor ön hagyja bekapcsolva, de halkítsa le :D
Fasza lesz így mozizni :D

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31005) darál0w válasza hoffman_ (#30998) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

nemhiszemel :P ;]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#31006) hoffman_ válasza darál0w (#30899) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Ez azért van, mert Hugh Jackman király :DDD

#30899: Tégy próbára ;]

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31007) hoffman_ válasza hoffman_ (#31006) üzenetére


hoffman_
nagyúr

* #31005: Tégy próbára ;]

Leszedtem a Muredlandosat, végigtekertem, de ez akkora szar, hogy sajnálom a HDD-m, hogy el kellett viselnie erre pár pillanatra. A legnagyobb hulladék, amit valaha láttam. Én buta azt hittem, hogy legalább lesz körítés, látványvilág, sztori, de nem. Ennél az is jobb, ha felveszem magam wczés közben.

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31008) bAtt001 válasza BITBOYS (#31004) üzenetére


bAtt001
addikt

de most komolyan, ha valaki moziba megy még ha hívják sem veszi fel a telefont. gondolom én hogy van az átlagemberben annyi hogy nem rontja el több tíz ember szórakozását azzal hogy leáll telefonálni a film közben. akkor meg már mindegy ha kikapcsolja, persze lehetnek fontos hívások de az meg ritkaság. és nemtudom kinek jutott eszébe az hogy ezeket a camos verziókat telefonnal veszik fel, elég nagy butaságnak tűnik nekem :)

(#31009) darál0w válasza hoffman_ (#31006) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

ez így van. :D

probára...hogy végzi a farkas a Piroska és a farkas című mesében? :D :DDD

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#31010) hoffman_ válasza darál0w (#31009) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Kútba dobja a tökörcsászár, mert a tücsök megfagyott a télen. Asszem. :D

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31011) BITBOYS válasza bAtt001 (#31008) üzenetére


BITBOYS
addikt

Végül is nem a telefonon van a hangsúly, csak ezeket az eszközöket is kikapcsoltatják a vetítés idejére. :)
Mondjuk én mindig némítom a telefont, nem kapcsolom ki.

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31012) eXodus válasza Davidof92 (#30988) üzenetére


eXodus
őstag

Végzetes erő (Epoch) (szín., mb., am. katasztrófa f., 2000)
Végzetes erő 2.: A visszatérés (Epoch: Evolution) (szín., mb., am. katasztrófa f., 2003)

Pedig még "játszottam" volna egy kicsit. :DDD

(#31013) F34R válasza hoffman_ (#31007) üzenetére


F34R
nagyúr

mondtam én tudok neked ajánlani szarfilmeket ha érdekel , múltkor találtam 1.8-s pontozásút is :DDD

[ Szerkesztve ]

(#31014) Davidof92 válasza eXodus (#31012) üzenetére


Davidof92
senior tag

jéé, és tényleg, valami fehér ház is rémlik. Bár az azt hiszem az x-aktákba volt, valami fekete polipszerű izé nőtt benne vagy mi. Köszi :) .

Erőszakik (In Bruges): jó film, nekem tettszett

(#31015) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Paul (2011)
720p, DTS

Nagyon aranyos kis film, volt benne valami egyedi, közel sem láttam még hasonlót. Bátran ajánlom mindenkinek. 8/10.

(#31016) darál0w válasza hoffman_ (#31010) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

pontosan. :DDD :DDD

#31012) eXodus ez az....:D

tudtam hogy 2 része van...és az evolucio is beugrott...de egyszerűen nem találtam. :D

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#31017) ClayMore


ClayMore
aktív tag

nem fogom vissza magam, ami a szívemen az a billimen!

X-men first class spoileres kicsit

9/10 hangzott el ilyen is a számon, h: BAAAZ ezt moziban kellett volna megnézni! így szó szerint. a dologhoz hozzá tartozik, hogy én szeretem a Zixment. film, animáció, spin-off kicsit külön álló film->nekem 8 én megnézem. a másság életem része mióta mindenki a homokozóban őrjöngött én meg antropológusosat játszottam! ezért nálam maga az alapötlet is személyiségem mélyén lévő húrokat képes megpengetni, ami nyilván nem mindenkinél lesz így.

azt vártam, hogy majd sok meg sem kérdezett kérdésre ad választ a film. ezt részben meg is kaptam. egy mondat ki akar belőlem jönni és nem azért mert romlott volt a kukorica a film közben!->

EZ minden már ismert SZAKAdékot, konfliktust megnyit vagy megmagyaráz ami valaha is felmerült a sorozatot (ma már bátran nevezhetjük sorozatnak vagy saga-nak) kedvelőkben!

annyi mindent írhatnék, annyi mindent ami mögöttes dolog a filmben, ami nem felszínes hanem a háttérben, az érzelmi szuperhúrok szintjén zajlik, de nem teszem mert akkor ennyi erővel írhatnék olvasási(filmes)-naplót mint az egri csillagokról. EZT semmi képen sem akarom. még úgy sem h kiírtam h spoiler-alert.

CSAK javasolni tudom, megnézésre különösen alkalmasnak. nálam elérte a film, hogy most hirtelen MINDEN filmet, animációs részt és mindent újra meg akarok nézni. már csak azért is, hogy lássam a film tökéletesen egybevág-é mindennel amit korábban tudtunk vagy tudni véltünk ;] :DDD

a rosszmájú-amatőr filmkritikus :B

SPOILER! számomra a kegyelemdöfés az volt mikor szegény frissen lenyomorodott Xavier képes volt kitörölni a memóriáját a CIA-s csajnak. Hát ha ezt moziban, tökéletesen a filmre hangolódva látom lehet még könnyem is kicsordul.... EEEgen holllywúd, de akkor is :B

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#31018) Pitterix


Pitterix
őstag

A lány és a farkas

Csini piroska.
Nem értem a 4,9 pöttyöt..... :U

7\10

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31019) mephi666 válasza Pitterix (#31018) üzenetére


mephi666
nagyúr

végre, valaki másnak is tetszett :C komolyan, írtam róla azóta is: nálam is szerintem ilyen 10/7 lett volna, ha a vége nem olyan nyálas... a fényképezés, a lány és a teremtett atmoszféra nagyon bejött :K

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31020) Pitterix válasza mephi666 (#31019) üzenetére


Pitterix
őstag

"fényképezés, a lány és a teremtett atmoszféra nagyon bejött"

Ez így van.
Valahogy jó érzés volt nézni.
Eléldegélnék egy ilyen faluban én is.

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#31021) Xmodule


Xmodule
őstag

Hereafter (Azután)

Nagyon tetszett a film, főleg így, hogy több szálon futott. A végén mikor megláttam, hogy Clint Eastwood rendezte nyugtáztam, hogy igen ez jó volt:)

Azért jó mazochistának lenni, mert ha rossz, akkor jó. De ha meg jó, akkor rossz, tehát jó.

(#31022) Gorneck válasza Jhonny06 (#31015) üzenetére


Gorneck
titán

Van hozzá felirat?

Gorneck#1239

(#31023) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

végigtekertem ezt az blubberella-t.. én nem láttam még eddig egy uwe boll filmet sem, de azt láttam, h amire számíthatok, az nem lesz sok
de ez, gyerekek.... ez valami hihetetlen.. nehéz rá szavakat találni
pontozni meg végképp nem lehet
mod. a végezene viszont nem volt olyan szar [link] :U

[ Szerkesztve ]

(#31024) DelArco


DelArco
aktív tag

Priest
Vártam ezt a filmet de sajnos nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket. Pedig nme akartam sokat de ez vacak volt. Az elején az a két perces rajzfilmszerű rész többet ért mint az egész film. Az ember azt hinné egy ilyen alapötletre nem lehet szar filmet csinálni.
4/10

Youth hides the key to salvation

(#31025) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Mostanában bejönnek a zombi filmek: The First Zombie-Proof House :D

Amúgy meg..:

[ Szerkesztve ]

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#31026) ClayMore válasza DelArco (#31024) üzenetére


ClayMore
aktív tag

ami az elején van rajzfilm azt el tudtam volna nézni 40-60 percben én is!

Liverpool, Chelsea, Arsenal MEZEK ELADÓAK!!!...................http://hardverapro.hu/apro/angol_behozatalbol_mezek_eladoak_liverpool-chelsea/friss.html#msg5

(#31027) Jhonny06 válasza Gorneck (#31022) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én angol felirattal nézem a filmeket, az van. :)

_______________________________________________________

The Adjustment Bureau (2011)
720p, DTS

Na, ma sikerült két nagyon jó filmet kifogni. Érzelmes, az újdonság varázsa is megvolt, must see nálam. Matt Damon-t az egyik legjobb színésznek tartom jelenleg. 8/10

[ Szerkesztve ]

(#31028) MmDorian


MmDorian
őstag

sziasztok!
tudom, hogy nem ide kéne, de talán jobban pörög.
kristen bell film (legjobb tudomásom szerint), a borítón a csaj meg egy csávó közelije, zsé kategóriás vígjáték lehet, mostani, és egyszerűen nem találom, nincs valakinek ötlete?

köszi. :U

(#31029) bAtt001


bAtt001
addikt

ó én hülye miért néztem meg a végső állomás 4. részét is??? ennyire rossz filmet nem lehet összerakni. de még hülyébb voltam hogy végig is néztem :(

(#31030) somasz válasza Tibiajax (#31023) üzenetére


somasz
addikt

Ó, anyám, milyen tehetséges a csaj... :DDD

Eladó üzleti laptopok számlával, garanciával: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/somasz/index.html

(#31031) Gorneck válasza MmDorian (#31028) üzenetére


Gorneck
titán

Minden kút rómába vezet?

Jhonny06: Már kezdtem reménykedni... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#31032) darál0w válasza BITBOYS (#31025) üzenetére


darál0w
Jómunkásember

:DDD :DDD :DDD :DDD

Paul

nekem bejött.

viszont rengeteg benne a szleng...ujra fogom nézni magyar felirattal...1-2 káromkodást nem értettem benne :D:D
8/10

[ Szerkesztve ]

Aki viszkető seggel fekszik, az büdös ujjal ébred... :]

(#31033) Źşë'


Źşë'
addikt

a Rírus c filmbe hh belekeverték a magyar nyelvet?!
am láttam a credits rollban h van benne kb 3 magyar szereplő... na de még is hogy gondolták h a gonosz hangja magyar?!!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#31034) bAtt001 válasza Źşë' (#31033) üzenetére


bAtt001
addikt

azthiszem anthony hopkins mond vagy 3 szót magyarul, "gonosz állapotában" :K

(#31035) madgie válasza Źşë' (#31033) üzenetére


madgie
titán

Budapesten (is) forgatták, adta magát a magyar nyelv :)

(#31036) carrot


carrot
tag

Jól látom? A jövő héten érkező Super 8 csak szinkronos lesz? Nemár...

(#31037) hoffman_ válasza carrot (#31036) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Felejtsd el a feliratos filmeket, a CinemaCity gyakorlatilag kiirtotta őket. Nincs. Semmiből..

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31038) pohár válasza hoffman_ (#31037) üzenetére


pohár
félisten

MOM Parkban tuti lesz

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#31039) hoffman_ válasza pohár (#31038) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Mostanában már az se biztos. Ezt első kézből tudom, mert oda járok moziba 90%-ban, mivel ott mindig van, és döntő többségében úgy nézzük. De egyre gyakrabban mondják azt, hogy "nálunk sincs"....

mod:

Aztán, ahogy körülnéztem, ez messze nem olyan nagy érvágás a legtöbb embernek, mint nekem. Magyarán a tendencia marad, az az 1% megszívta.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31040) MmDorian válasza Gorneck (#31031) üzenetére


MmDorian
őstag

ezaz :DDD köszi :R:R

(#31041) tween válasza hoffman_ (#31039) üzenetére


tween
őstag

nálam az eredeti nyelvnek horrorban és főleg drámában van nagy szerepe,mivel azt a drámai környezetet nem lehet "áthangolni"...de például vígjátékban szeretem ha látom a mimikát és hallom a magyar csattanót,nem olvasni kell,közben alig látni a hozzá tartozó személyt...látványfilmeknél dettó,talán a tranyó a kivétel,mert a magyar robothangok siralmasak,pedig egyszerűen csak mélyíteni kellene a magyaron és máris brutálisabb lenne/lehetne...

(#31042) tween


tween
őstag

magyar .srt a Paul HD-hez

(#31043) hoffman_ válasza tween (#31042) üzenetére


hoffman_
nagyúr

:R

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#31044) carrot válasza hoffman_ (#31037) üzenetére


carrot
tag

hát akkor soha nem tanulnak meg rendesen angolul... ;]
jaj nekünk/nekem.

(#31045) mephi666


mephi666
nagyúr

running scared 720p

jó film volt: pörgött rendesen, nem unatkoztam... pár csavar meglepett, de többet is sejtettem már előre (pl a happy end-et) engem a lucky number slevin-re emlékeztetett itt-ott a film :K vágások/fényképezés nagyon el volt találva... egyedül az zavart, hogy itt-ott kicsit túljátszották a szerepet pár jelenetnél... 10/8 ...aki nem látta, annak ajánlom

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#31046) Jhonny06 válasza carrot (#31044) üzenetére


Jhonny06
veterán

Hát így nem. Én úgy tanultam meg angolul (+sokszor angol felirat, ha túl gyors a beszéd) filmeket/sorozatokat nézni, hogy türelmetlen vagyok és faszom fog várni a feliratra akár egy napot is. Azóta megy. Az elején volt pár film/sorozat, amiből semmit nem értettem, de ma már ez nem nagyon fordul elő. Angol felirat meg mindig van, ha kell. Csak úgy fog menni, ha erőlteted.

(#31047) F34R


F34R
nagyúr

Ezek durrantani fognak a Tranyóban :DDD

[link]

(#31046) Jhonny06
az nem biztos ,van amihez aznap még angol feliratot sem találok.

[ Szerkesztve ]

(#31048) Jhonny06 válasza F34R (#31047) üzenetére


Jhonny06
veterán

Én 10-ből 8-szor azonnal találok, elég ritka, hogy nincs. Akkor meg megnézem angolul.

(#31049) bAtt001 válasza F34R (#31047) üzenetére


bAtt001
addikt

ennyire ne várjátok a tf3-at mert csalódás lesz :D úgy olvastam megint megkapta a gyerekeknek is szabad besorolást a film, szóval nem kell drámai halálokat és véres akciójeleneteket várni. csak ne legyen valami gyerekmese és elmaradhatna a happy end is akár :D

(#31050) tween válasza bAtt001 (#31049) üzenetére


tween
őstag

én arra várok hogy végre hulljanak az emberek is kicsit :D

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.