Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1001) Integra


Integra
titán

kezd a cobra!!! :))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1002) dragonfx válasza Csapi007 (#985) üzenetére


dragonfx
veterán

köteleő annak aki látta az elözőket ;)

A férj és férj jó film nézzétek meg.

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1003) Integra


Integra
titán

nézem a dáj hárdot
hát ez mekkora már, amikor a meklén letakarja a webkamerát és elkezd suttogni, erre beszól a gonosz csávó neki hogy officer meklén, azért mert letakarja a kamerát még nem kapcsol ki a mikrofon....
kész:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1004) Wolverine válasza Integra (#1001) üzenetére


Wolverine
félisten

Új szinkronja volt, de talán a régi szövegkönyvvel... Hát nem is tudom. Valahogy erőtlennek tűnt.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1005) Integra válasza Wolverine (#1004) üzenetére


Integra
titán

angolul néztem:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1006) old gray


old gray
addikt

Nincs meg véletlenül valakinek a Mechanikus narancs ill. Az elveszett gyermekek városa c. film? Keresem egy ideje őket, eredménytelenül. :(

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1007) t1 válasza old gray (#1006) üzenetére


t1
addikt

dvd kölcsönző?

(#1008) Makaveli


Makaveli
senior tag

Öööö 9-től a TV2-n a Vejedre ütök c. film lesz! Mindenkinek ajánlom!

CoD2: Jager-cola xFire: safisniper CoD4: Jager-cola

(#1009) Integra válasza Makaveli (#1008) üzenetére


Integra
titán

nálam mib2 megy :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#1010) _calogero válasza old gray (#1006) üzenetére


_calogero
tag

az előbbit kb 1 hete, az utóbbit ma adtam el... :))

(#1011) old gray válasza _calogero (#1010) üzenetére


old gray
addikt

:O

Kinek adtad el? Megveszem tőle! ;]

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1012) dragonfx


dragonfx
veterán

Sziklák szeme 2

Aki nem aka aludni vazz 5.1be..kegyetlen brutális horror.....kjategóriájában zsír de amugy...hááááááátttttt :DDD

"Ha valami túl szép, hogy igaz legyen, akkor az valószínűleg nem is igaz"--Logout 2014

(#1013) t1 válasza dragonfx (#1012) üzenetére


t1
addikt

postás már hozza is :DD

(#1014) Drizzt válasza ALI_G (#993) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Felkoppintva nagyon zsír!!!

I am having fun staying poor.

(#1015) Janoska26 válasza dragonfx (#1012) üzenetére


Janoska26
addikt

kegyetlen jó kis film, rég láttam ennyire jó kis szaftos hentelős horrort ;] :C

(#1016) Dilikutya válasza Janoska26 (#1015) üzenetére


Dilikutya
félisten

Az első rész szerintem jobb. Abban nincs semmi poén, hogy egy szakasz elitkommandós kerül szembe velük, messze nem volt olyan jó. Az első rész még nekem is kissé nyomasztó és félelmetes volt, persze nem nagyon:). Egyszer nézhető, a második is, de az kihagyható lett volna.

Jó hír, kész a G.I. Joe forgatókönyve :).

Grindhouse: érdekes volt, hétvégén megnéztem mindkét részét. A Halálbiztos kicsit lassú és eseménytelen volt, mégis valami okból nem unatkoztam rajta, tipikus Tarantino-mozi volt. A Terrorbolygó kicsit mozgalmasabb, jó kis tunkolós ótvar zombimozi néhány B-mozi "sztárral" :). Az miértet nem részletezném, de megmondaná valaki, hogy a Halálbiztos DVD-re felkerült-e valamelyik ál-trailer, amik szintén a Grindhouse részét képezik? A Terrorbolygón szerepel egy, a Machete, amiből egyébként szintén lehetne remek B kategóriás akciófilmet forgatni, Danny Trejo, a nagydarab mexikói remekül megoldaná szerintem teljes műsoridőben is a feladatot:).
Viszont nekem a Grindhouse nem elég B kategóriás. Rendben, a szándékosan 70-es éveket idéző kopott celluloid kép jó poén volt, meg az elszakadó szalag is, de a kivitelezés túlontúl profira lett megcsinálva, főleg a Halálbiztosban, a másikban voltak tipikus B-s karakterek, események, de még így sem az igazi. Persze az is lehet, hogy csak én nézek túl sok ilyen gagyi akciófilmet, és ezért nem tűnt a Grindhouse (jó értelemben véve) igazi szarnak :).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1017) _calogero válasza old gray (#1011) üzenetére


_calogero
tag

késő... :))

de kukkants az aprómra, ma vagy holnap lesz friss, bővített lista.

(#1018) old gray válasza _calogero (#1017) üzenetére


old gray
addikt

Oké, köszi, hogy szóltál! :R

Broadcasting lies on the television screen / Trying to get us hooked on your american dream

(#1019) Janoska26 válasza Dilikutya (#1016) üzenetére


Janoska26
addikt

húúú, a Halálbiztoson sajna bealudtam hétvégén valamikor, de majd megróbálom végignézni, egyébként eddíg kb 5 perc tetszett belőle, de remélem lesz még benne egy kis szaft ;]

(#1020) BITBOYS


BITBOYS
addikt

Már megint depis vagyok, erre melyik film jut az eszembe? Az Összeomlás :)
Hatalmas film :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#1021) Dilikutya válasza Janoska26 (#1019) üzenetére


Dilikutya
félisten

Annyira nem szaftos, mint a Kill Bill volt, vagy épp most a párja, a Terrorbolygó, de azért szerintem nem rossz, mondjuk én többet vártam tőle. De csak, mint mondtam, valószínűleg azért, mert sok ilyen retrós gagyit nézek:). De a szokott módon voltak jó dumák benne. Eszméletlen sokat pofáznak benne, ez is jellemzően Tarantino vonás, hogy a szereplői már-már végelgyengülnek a sok beszédtől:). Tipikusan olyan film, amire csak egy szűk réteg vevő, kb a Tarantino és B-mozi rajongók, más aligha. A Planet Terror detto, nem is értem, Rodriguez mi a fenének csinálta azt a fos kémkölyköket, mikor neki is az ilyen szennyes mozik állnak jól (El Mariachi trilógia ugyebár, meg Alkonyattól pirkadatig), és jól összedolgozik mindig Tarantino-val, akármelyikük filmjéről is van szó.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1022) #54715584


#54715584
törölt tag

Lucky you - Szerencse dolga

nem tudom, hogy volt-e moziba, en dvd-n lattam
kellemes kis film estere, azert a sok poker mellett emberi kapcsolatokrol is szol
szerencsejatekosoknak kotelezo :) es azoknak is, akik be akarnak vagodni a csajuknal :D

(#1023) Tibiajax válasza #54715584 (#1022) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

soha nem néznék pokeresfilmet v ami arrol szol, brrr, annyira nem érdekel, hogy ihhaj...

Hanem, jó filmek, melyekhez mostanság volt szerencsém, és ajánlok.
Drágaságom
Mr.Brooks
A Forrás
Shortbus
Hajlakk

ez utóbbira totál úgy ültem be, hogy "..mindegy, majd végigalszom, barátnőmért mindent.." , aztán milyen jó kis film lett belőle. :) Élmény. -persze, szigorúan moziban!

És amit szintén most láttam, de bennem nem hagyott mély nyomokat, pedig áradoznak rola
Felkoppintva

És mégegy bónusz, amiről, hát..nem is tudom mit mondjak..
Begottten
hát gyerekek, nézzetek bele, ha van rá módotok, ilyen nincs még egy..de, asszem, nekem elég is volt, egy életre. :D :U Akit érdekel, itt a trélere

[ Szerkesztve ]

(#1024) #54715584


#54715584
törölt tag

Die Hard 4.0

nekem tetszett :) latvanyos volt, akciodus, tele hihetetlen helyzetekkel :) megis bejott

(#1025) Janoska26 válasza #54715584 (#1024) üzenetére


Janoska26
addikt

Bezonyisten, ez az a sorozat amiről azt lehet mondani, hogy mind az összes nagyszerű, ez még a Halálos fegyver sorzatra is igaz :C

(#1026) #54715584 válasza Janoska26 (#1025) üzenetére


#54715584
törölt tag

sot, en meg izgultam is kozben :D

Tibiajax

orulok, hogy tetszett a shortbus es a forras is, vegre vki, aki szereti a jo filmeket is :D

(#1027) Janoska26 válasza #54715584 (#1026) üzenetére


Janoska26
addikt

Elolvastam a forrás tartalmát, tetszik, szerintem holnap meg is nézem :DD

(#1028) Tibiajax válasza Janoska26 (#1027) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Előre szólok, ne úgy ülj be, hogy popcorn meg kóla meg haverok, v ilyesmi, "mert jó film lesz.."
Ha így teszel, könnyen felsültök. Ez nem az a film. Arra ott a transzformersz..

Este, leülsz, kedveseddel, meghittség... és garantálom, hogy maradandó élményt fog okozni.
(de..nem akarok beleszólni, csak jóakarat vezérel..)

[ Szerkesztve ]

(#1029) #54715584 válasza Janoska26 (#1027) üzenetére


#54715584
törölt tag

nezd meg a trailert is

nem szokvanyos film, mindenesetre lenyugozo es elgondolkodtato, nekem nagyon bejott :)

szerk: Tibiajax megelozott, de teljesen igaza van :)

nem csak a latvany, hanem a zene is lenyugozo es megindito
kar, hogy ezt nem tudom hd minosegben nezni :)

[ Szerkesztve ]

(#1030) Dilikutya


Dilikutya
félisten

Jön az Alvin és a mókusok film, emlékszik még valaki erre a mesére?:)

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1031) lorcsi válasza Dilikutya (#1030) üzenetére


lorcsi
veterán

persze :D
és jók is a foigurák, de nem semmi ez a román betű :DDD

(#1032) #54715584 válasza Dilikutya (#1030) üzenetére


#54715584
törölt tag

persze, hogz emlexunk :D legalabbis a 26 eves korosztalynak kene :D

lorcsi: az nem roman, hanem orosz betu :D

(#1033) Tibiajax válasza #54715584 (#1032) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

:DDD

(#1034) Dilikutya válasza #54715584 (#1032) üzenetére


Dilikutya
félisten

Emlékszik arra a 23-24 éves is:).

Kíváncsi leszek rá, óvodás koromban szerettem, azóta nem is láttam.

Nem ide vág, de rémisztő részletek a Transformers folytatásával kapcsolatban. Nem vagyok benne biztos, hogy olyan embert, aki felelős többek közt a Sikoly 3 és egy Dobó Kata mozi forgatókönyvéért, feltétlenül a film közelébe kéne engedni.

lorcsi gondolom már neked sem kellett oroszt tanulni :).

[ Szerkesztve ]

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1035) lorcsi válasza Dilikutya (#1034) üzenetére


lorcsi
veterán

jól gondolod :K

garantált gagyiba fordulás :F
tömegeknek ez kell

(#1036) #54715584 válasza Dilikutya (#1034) üzenetére


#54715584
törölt tag

nekem meg kellett oroszt tanulni alsoban...brrr :D

a pasi csak a kisegito lesz...remelem nem kell neki sokat segiteni :)

egyebkent az alvin nem rajzfilm

[ Szerkesztve ]

(#1037) Dilikutya válasza #54715584 (#1036) üzenetére


Dilikutya
félisten

Tudom, hogy nem rajzfilm, ezért írtam filmet, meg a részletes cikkben benne is van:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1038) #54715584 válasza Dilikutya (#1037) üzenetére


#54715584
törölt tag

ja telleg, bocsi :)
de nem is neked irtam, hanem a forumozoknak, hogy nehogy egy rajzfilmre uljenek be, kozben meg kiderul, hogy egy eloszereplos animacios film :D

(#1039) Dilikutya válasza #54715584 (#1038) üzenetére


Dilikutya
félisten

Élőszereplős animációs film :).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1040) Majstor


Majstor
senior tag

"The Hard Way"
[link]
Nem valami új Film ( 1991-es ) de mindenkinek ajánlom...kegyetlen x@r film, pozitív értelemben. :DDD

http://www.youtube.com/watch?v=GVA20Wh0TY4&feature=channel

(#1041) #65675776 válasza Dilikutya (#1034) üzenetére


#65675776
törölt tag

Az eszükbe sem jut, hogy az eredeti történetek íróit megkeressék?

(#1042) #54715584 válasza Dilikutya (#1039) üzenetére


#54715584
törölt tag

hat most hogy nevezned maskepp? :D

(#1043) Wolverine válasza #65675776 (#1041) üzenetére


Wolverine
félisten

A képregény és a film elég távol álló műfajok azért (mondom ezt Tom DeSanto és Jeph Loeb ellenére...)

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1044) #65675776 válasza Wolverine (#1043) üzenetére


#65675776
törölt tag

Történet szempontjából ez nem sokat jelent szerintem.

(#1045) Dilikutya válasza Wolverine (#1043) üzenetére


Dilikutya
félisten

Vagy Frank Miller... bár ő forgatókönyvíróként bődületes szarokat hozott össze, a Robotzsaru 2-őn kívül volt még egy förmedvénye.
Az eredeti történet szerzőit mindenesetre nem ártana segítségül hívni, maga a sztori nekem az idei Transformers-ben sem tetszett olyan nagyon, túl egyszerű és primitív volt, pedig az eredeti sem volt bonyolult:).

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1046) Wolverine válasza #65675776 (#1044) üzenetére


Wolverine
félisten

Hiába ír valaki egy bődületesen yóóó képregénysztorit, ha azt nem lehet megfilmesíteni. (lásd még X-Men: Days of Future Past)

Más. Macskafogó 2 trailer

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#1047) Dilikutya válasza Wolverine (#1046) üzenetére


Dilikutya
félisten

Viszont nagyobb eséllyel tudja jól átírni filmre, mint az, aki eddig csak csupa vackot írt:).

- Birodalmi rohamosztagosok!
- Az egy másik film...
Ezen jót nevettem:). Ez jónak ígérkezik, bár azaz Rtl Klub felirat elég rémisztő az elején, de ne legyen igazam.

Nem vagyok perverz, csak haladok a korral. (Még mindig: Rock&roll feeling baby, rock&roll feeling.....)

(#1048) Arnold2 válasza Dilikutya (#1016) üzenetére


Arnold2
őstag

Remélem hogy a DVDre felkerülnek az ál-trailerek mert elég drága volt (csötörtökön remélem már hozza a futár).
Viszont jó hir neked,meg nekem, hogy a Machete-ből végül is mégis lesz egy film,annyira nagy volt a kereslet iránta.

Tibiajax
A Begotten végül is miről szól? Mert néztem a trailert,de a közepe fele már nagyon untam. Ilyen az egész film?

(#1049) Janoska26 válasza Wolverine (#1046) üzenetére


Janoska26
addikt

Télleg, erről már majdnem megfeledkeztem, jó ideje bejelentették már a folytatását a Macskafogónak, jó látni, hogy azért haladnak :C

(#1050) Tibiajax válasza Arnold2 (#1048) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

Begotten miről szól??.. Hát, nem tudom. Igazából én is csak néztem egy darabig (nem a trélert, a filmet), és csak néztem, és egyszercsak jött egy iszonyatos világvégehangulat rám, olyan 35-40perc tájékán, és akkor volt még annyi erőm, hogy megnyomjam az ESC gombot. Addig bírtam.
Gondoltam, hogy nekifutok mégegyszer, de..nem..
Hanem, itt van egy leírkafirka róla. Katt rá.

Én csak azt nem értem, hogy egy ilyen alkotásért, mint ez, miért vannak odáig a nagy newyorki és más filmkritikusok és lapok.. Sőt, sokan szeretik is, vagyis, inkább, csodálják.. Nem tudom, talán a mondanivalóját nem sikerült megértenem, Biztosan nem fogtam fel elég mélyen Földanyát és a körítést.. :U

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.