Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)

Hozzászólások

(#23001) tween válasza Tibiajax (#22999) üzenetére


tween
őstag

párom megjön Lengyelből vasárnap és megyünk is rá...alig bírom kivárni :R

(#23002) mephi666 válasza Tibiajax (#22999) üzenetére


mephi666
nagyúr

vazz, felcsigázod itt az embert tényleg... ha most miattad fogom magam és elmegyek bankot rabolni, hogy megnézhessük mielőbb moziban, akkor ez a te lelkeden fog száradni ;]

egyébként nolan-re visszatérve: megnéztük az insomnia-t pár napja... láttam már régebben, de most valahogy fura volt... nem jött át annyira, mint régen... kilóg valahogy a memento, tökéletes trükk és batman-ek közül... a helyszín/hangulat nem rossz, de valahogy a sztori nem ütött akkorát... a memento-ban azt szeretem, hogy egyszerűen tökéletesen össze van rakva... meg ott van későbbről a tökéletes trükk, ami szintén nagyon precízen összerakott film... olyan érzésem van, mintha az insomnia csak az első próbálkozása lett volna rendezőként... (pedig a memento után jött 2 évvel és már a memento sem az első filmje volt... érted, mire célzok?)

kíváncsi vagyok, hogy aki látta ezeket a filmjeit, mit gondol...

[ Szerkesztve ]

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#23003) lorcsi válasza Tibiajax (#22999) üzenetére


lorcsi
veterán

istenem Tibi..ezek a szavak....el is morzsoltam egy könyncseppet...benned egy igazi író veszett el...csúcs ahogy a szavakat egymás után pakolod :Y

(#23004) Tibiajax válasza lorcsi (#23003) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

óó, nem kellenek ezek a nagy szavak, tényleg..nem érdemlem meg
egyszerüen csak kibszott tehetséges vagyok, ennyi az egész

mephi666. rakd össze azt az ezervalamennyit, aztán irány. nem mondom mégegyszer

nna, senki más nem nézte meg tegnap a filmet a topiclakók közül?... :U

(#23005) Archanon


Archanon
őstag

No, az utóbbi időben megnéztem jó néhány filmet, voltak köztük jobbak, s kevésbé jók.

Legutóbb a Légiót néztem meg. Trailer alapján nem is vártam többet, öldöklős/zombis [amik kb. elmebeteg embereknek vannak ábrázolva] film angyalkákkal megfűszerezve. Történet elég lapos, túl egyszerű, de azért nézhető volt. Azt nem mondanám, hogy bánnám a rá szánt időt, de önszántamból biztos nem nézem meg többször. :) 5/10.

Tegnap került sorra a Bombák földjén. Hát nem tudom... hogyan söpört ez be ennyi Oscar-t? [USA vs. Irak?] Úgy magában a film tényleg jó, végre egy film, ami nem a tucathentelős U.S. Army oldalt mutatja be. Végig lekötött a film, egyszer álltam fel előle, de azt is azért, mert muszáj volt. :) Nálam 7/10. Akinek tetszenek az idegtépő háborús filmek, annak ajánlani tudom.

Éli könyve. Jó volt, tetszett [a vallási tukmálódást és a végét leszámítva]. Képi megjelenés szuper, az egész hangulata nagyon átjött, bár nekem még mindig kicsit fura ez az apokalipszis után elképzelt világ... Miért kell mindenkinek vihorászó, összevissza rángatózó dirrdurros rocker csávónak lenni? :U Kicsit Mad Max kategória. 8/10, mert azért mégiscsak tetszett.

A csíkos pizsamás fiú. Ouch. Erre csak ennyit. 9/10, de csak mert néhol kissé "bealvós" volt.

[ Szerkesztve ]

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#23006) oxox válasza Archanon (#23005) üzenetére


oxox
addikt

akkor hasonloan velekedunk a legiorol....

amugy megtudja mondani valaki, hogyha ketetorom egy zombi nyakat, akkor miert illeszti vissza egy egyszeru mozdulattal...., majd siman lelovik puskaval... :F :))

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23007) Archanon válasza oxox (#23006) üzenetére


Archanon
őstag

A nyak kitörése csak 50% HP-t vitt le neki... :P
Amúgy nem tudom, a készítőket kéne kérdezni... egyes filmek némely jeleneténél nekem is megfogalmazódnak ám ilyen kérdések. :))

Guild Wars 2: Archanon.6039 ||| http://myanimelist.net/animelist/Archanon ||| ~Dango, dango, dango, dango; dango daikazoku...~ ||| El. Psy. Congroo. ||| Whohhehhje. /,,/, (⌐■_■)

(#23008) Pitterix


Pitterix
őstag

Aki tudja, ki ne hagyja, most megy Film+-on! :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23009) #40835072 válasza Pitterix (#23008) üzenetére


#40835072
törölt tag

2.9 es értékeléssel nem túl meggyőző:)

(#23010) Pitterix válasza #40835072 (#23009) üzenetére


Pitterix
őstag

És még lesz ilyen is!
Tűkön ülve várom.... :DDD

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23011) #40835072 válasza Pitterix (#23010) üzenetére


#40835072
törölt tag

komolyan vagy viccelsz?:D

(#23012) Pitterix válasza #40835072 (#23011) üzenetére


Pitterix
őstag

Szerinted?! :D
Már csak a gigamegabrutál rühatka vs. roppant erős égen repkedős szúnyoglárva harca hiányzik. Remélem valaki lát benne fantáziát..... :K

"Persze hogy tudtam, csak nem sejtettem!"-----Angelo 'Snaps' Provolone

(#23013) #40835072 válasza Pitterix (#23012) üzenetére


#40835072
törölt tag

a 10 legrosszabb film!

1. Egy rém rendes család Budapesten (2006)
2. A temetőkapu (2006)
3. Gyilkos cápa vs. óriáspolip (2009)
4. Óriáshangyák (2003)
5. A csontevő (2007)
6. Sorozatgyilkos születik (2005)
7. A mamut (2006)
8. Állati szerelem (1995)
9. Pterodactyl - Szárnyas gonosz (2005)
10. Yonggary - Az űrbéli szörny (1999)

filmkatalogus.hu

(#23014) Ifju válasza Pitterix (#23010) üzenetére


Ifju
aktív tag

Júj ez tetszik. A Megashark vs. Giant Octopust már szinte alapműként tartom számon...

Srácok, azért az Álom.Net-et is említsétek meg eme monumentális alkotások között!

(#23015) Rusher válasza Pitterix (#23010) üzenetére


Rusher
őstag

Azta....Gatoroid hát ilyet.... :DDD :DDD

(#23016) meroly válasza Tibiajax (#23004) üzenetére


meroly
veterán

És szerény :DDD ;)
Én megvárom a szinkronos dvd***-et :DDD

[ Szerkesztve ]

Impossible is nothing

(#23017) dave93 válasza Tibiajax (#23004) üzenetére


dave93
őstag

Na nekem ma délután megvolt az Eredet. Előtte elolvastam a hozzászólásodat, kedved kaptam hozzá, hát teljesen egyetértek hihetetlen jó volt. Az a több mint 2 óra úgy eltelt hogy észre sem vettem. Végre nem az a sablon szar, végre egy olyan film ami teljesen lekötött, valami újat láthattunk, nem nézegettem 5 percenként az órámat hogy na mikor van má vége. Kicsit mátrix beütése van, de tényleg nagyon jó én is mindenkinek csak ajánlani tudom, érdemes elmenni megnézni.
9/10

:R

(#23018) oxox


oxox
addikt

The Gost Writer

6/10....lassú bealvós film (asszony be is aludt rajta :DDD ).
A végén a "csattanó" viszont jó....ezért kap tőlem ennyit.
jobbra számítottam. :(

spoiler
a végére azért elég egyértelmű lett ki keveri a lapokat....márhogy a "nagy" leleplezés előtt.

[ Szerkesztve ]

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#23019) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Primer
Waking Life
Mindkettő nagyon jó film, ajánlani tudom.
8/10

(#23020) Tibiajax válasza dave93 (#23017) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

(#23021) Integra


Integra
titán

inception 9.2/10.0
Aztakurva, hat ez mekkora film lett!!!

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23022) hejesírásó


hejesírásó
senior tag

sziasztok bahátaimh!

kinek hogy tetszett a novi pretárorgyijh?

TS-t érdemes nézni vagy még várjak?

(#23023) Gorneck válasza hejesírásó (#23022) üzenetére


Gorneck
titán

Érdekes...

Várj...

Gorneck#1239

(#23024) Ifju válasza hejesírásó (#23022) üzenetére


Ifju
aktív tag

Ha az új Predators-ra célzol, akkor még várj... elég sok jelenet játszódik sötétben, ahhoz meg kéne a jobb minőség...

Én azt mondom, hogy kihozták a témából, amit lehetett, nem igazán tudnám hova fokozni ezt a rókabőrt. Hajaz az első, Schwarzis részre, ez kitűnik, de persze 2-3 ponttal nyilván elmarad tőle, hisz az megközelíthetetlen klasszis.
Én ezért adtam neki 7-8 pontot. De ahogy nézem, a többiek, más fórumokon inkább az 5-6 pont felé hajladoznak. Hiába, én jóindulatú vagyok, mert egyáltalán nem unatkoztam rajta. :K

[ Szerkesztve ]

(#23025) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Mostanában:

The Last Song (2010): Szerintem nagyon alulértékelt, egy erős 5-öt megérdemelne az IMDb-n is. Oké, ha Miley Cyrus akkor már szar, tényleg nem nagy kaland, ahogy előadja magát, de a sztori egész normális, kicsit Dear John jellegű, vagy nem tudom, nekem mindenesetre tetszett, simán elmegy. 7,5/10.

To Save a Life (2009): Nem túl ismert, de ahogy a kritikákban is írták, ezt mindenkinek meg kéne néznie. Kicsit klisés a sztori (tini öngyilkosság), de ma már mindenre rá lehetne ragasztani ezt a bélyeget. Az eleje kicsit semmilyen, de sok a mondanivaló benne és tanulságos. Ezt még biztos megnézem párszor, nagyon jó film. 9,5/10.

Elizabethtown (2005): Ha valaki értette ennek a filmnek a lényegét, kérem írja le, nekem sok volt. Nem igazán értettem, hogy mi akar lenni a mondanivalója, de jó kis cucc, mindenképpen érdemes megtekinteni. 8/10.

Dan in Real Life (2007): Kellemes, kikapcsolódós, családi. Semmi extra, egyszer nézhető. 6/10.

AVP: Alien vs. Predator (2004): Gyenge, egyáltalán nem ijesztő, elég nagy baromság az egész. 4/10.

AVPR: Aliens vs Predator - Requiem (2007): Egy fokkal normálisabb az előzőnél. Annyi tetszett benne, hogy egy hétköznapi világba szőtték bele a történetet, de szintén elég gyenge. 4,5/10.

The Da Vinci Code (2006): A megjelenéskor láttam, a könyvet régebben elkezdtem és most fejeztem be, gondoltam megnézem újra. Jó színészek, nagyon érdekes film. 9/10.

Angels & Demons (2009): Szintén a megjelenéskor láttam moziban és kedvet kaptam hozzá. Sokkal jobban tetszett, mind a da Vinci-kód. 10/10.

Nagyjából most ennyi, az Alien 1-4be belenézegettem, de nagyon nem jön be ez a régies megvalósítás, meg a hang is nagyon szar volt az összesen, nem nagyon volt kedvem belefogni. Biztos jobbak, mint az AvP-k, de nem szeretem a régi filmeket. Ezért most kapni fogok. :DDD

(#23026) Tibiajax válasza Integra (#23021) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

és ez hogy jött ki neked, fater?... :D :D volt az 9.3 is, ne sunyiskodjál......
:D

(#23027) hejesírásó válasza Gorneck (#23023) üzenetére


hejesírásó
senior tag

köszke

(#23028) lorcsi


lorcsi
veterán

én s megnéztem :)
tényleg jó lett
főleg a véggén a fordulat és a csattanó..
elröppent az idő gyorsan :)

(#23029) No-kia


No-kia
őstag

A sebezhetetlen : 7/10, mostanában nagyon e-pontszám körüli filmeket fogok ki,

hétfőn rémálom az elm utcában, kedden Inception, már várom :DDD

Nokia 500 | Ford Sierra 2.0i | Dell N5010

(#23030) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Holnap Inception, kíváncsi vagyok rá, főleg a 9,3/10 miatt, elég durva pontszám és már 65k szavazat, tehát nem is fog sokkal lejjebb menni.

(#23031) Tibiajax


Tibiajax
nagyúr

Darkman
720p.dts
hát ez rohadt jó volt.. :) de a legvége volt a best
Raimi hozta magát
7/10

(#23032) Zoo123


Zoo123
senior tag

Nnnna, adtam még egy esélyt az Inception-nek. :)
Első alkalommal nagyot csalódtam benne 6/10.
Talán a felfokozott elvárások, amiről nagyrészt a remek de eléggé félrevezető trailer(ek) és az imdb-n lévő rendkívül magas -és szó mi szó kissé eltúlzott- pontszámok, talán a ku..a nagy hipe miatt, magam sem tudom.
De lejjebbadtam egy nagységrendel az elvárásaimból és megpróbáltam jobban odafigyelni így 2. megnézésre -hogy már tudtam mire számíthatok és nem vártam tőle túl sokat- már tetszett, egész korrekt kis film: 8/10

Nem ütött akkorát mint anno a mátrix -szigorúan az első rész!- de jó film volt. :)

Ajánlom mindenkinek!

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#23033) BITBOYS válasza Zoo123 (#23032) üzenetére


BITBOYS
addikt

Szerintem a mátrix első részéhez csak a v mint vérbosszú hasonlítható. Nálam mindkettő nagyot szólt :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23034) hoffman_ válasza BITBOYS (#23033) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Nézz oda, Te is... Hova tűnt az avatarod? :B

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23035) hoffman_ válasza oxox (#23018) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Akkor én hülye vagyok. Vagy csak simán nem jár az agyam filemlés közben. Nekem simán meglepi volt a bula. Bár szerintem jobb film is volt, mint szerinted :DDD

Hú bakter, flúd, de rég csináltam ilyen, elnézéseket :U

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23036) BITBOYS válasza hoffman_ (#23034) üzenetére


BITBOYS
addikt

Eladtam :D ....illetve visszaadtam :)

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23037) Zoo123 válasza BITBOYS (#23033) üzenetére


Zoo123
senior tag

V. mint vérbosszú erre gondolsz?
Be van tervezve hogy megnézem, :K már csak Natalie Portman miatt is, ahogy a Leon a profiban játszott azzal lenyűgözött, nálam kiérdemelt egy Oscar díjat!

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#23038) BITBOYS válasza Zoo123 (#23037) üzenetére


BITBOYS
addikt

Igen erre. Részemről nagyon ajánlom :K

Az ellenség? Ő is kötelességtudó volt, akár te. Vajon mi volt a neve? Honnét jött? Valóban gonoszság ült a szívében? Miféle hazugságok sodorták ily távol az otthonától? Maradt volna inkább odahaza...,békében. A háború mindnyájunkkal végez.

(#23039) Zoo123 válasza BITBOYS (#23038) üzenetére


Zoo123
senior tag

Na felcsigáztál, mostmár biztos hogy megnézem. :))

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

(#23040) Lauda


Lauda
félisten

Elobb fejeztem be a viharszigetet. Eleg unalmas volt, kb. 4-szer neztem meg mikor lesz mar vege, de azert erdekelt a befejezes. Az a sok latomas kezdett mar az agyamra menni. Az viszont kerdeses maradt, hogy mi az igazsag. :D A dicaprio igen jol jatszott, az tetszett. :K

[ Szerkesztve ]

(#23041) GabN73


GabN73
addikt

Hachiko: kutyás film,családdal,barátnővel,egyedül.Fokzott veszély! Érzelmeket kiváltó film! :B 9,5/10
Dante Pokla animációs,öedögös,ütöm ami előttem van film.Aki ismeri a művet/játékot lehet hogy megkedveli.Negatívuma:szinkronhangok borzalmasak,hamar leöli a főellenségeket.Egyszer nézhető,
6/10

ha ezen filmek közt volt már értékelés,elnézést,csak saját szemszögből írtam le!

(#23042) legiaap


legiaap
nagyúr

Megnéztem tegnap a Légió nevezetű filmet.
Hát nem valami nagy szám. A sztori egy nagy nulla volt, volt benn pár látványos jelenség oszt ennyi.
Nálam ez kb. egy 5/10-et ér.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23043) zoo8800


zoo8800
veterán

Eredet

Zseniális, 9/10

Az informátor!

uncsi, 5/10

rip and tear, until it is done

(#23044) legiaap


legiaap
nagyúr

Solomon Kane
Ez sem egy nagy szám. Szintén csak 4/10-et ér.
Az ilyen típusú filmet az RTL Klubbon tudom elképzelni vasárnap délután. Ott adnak ilyen szánalmas filmeket.

How are U today? Just kidding...I don't care!

(#23045) Tibiajax válasza zoo8800 (#23043) üzenetére


Tibiajax
nagyúr

nna, akkor Zoo123-n kívül eddig szinte csont nélkül, mindenkinek...

:K
mondtam én

[ Szerkesztve ]

(#23046) hoffman_ válasza Tibiajax (#23045) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Én meg itt ülök a seggemen, mozipénz a zsebemben, film a MoMban, és nem tudok elmenni(nem akarok/akarunk), mert hiányzik a fél társaság. Jáj.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23047) Motion_Blur válasza Tibiajax (#23045) üzenetére


Motion_Blur
félisten

Mi este megyünk, de már teljesen készen vagyok...

Látta már valami feliratosan? Remélem nagyjából olvasható lesz :D

Stavelot 2, easily full throttle into another twenty second top gear flatout section

(#23048) hoffman_ válasza Motion_Blur (#23047) üzenetére


hoffman_
nagyúr

Látta már valami feliratosan?

Köszönjük a degradációt, kékvérű :DDD :P

De én is úgy tervezem, úgyhogy a véleményedre elsők között várok.

[ Szerkesztve ]

"The time you enjoy wasting is not wasted time."

(#23049) bobalazs válasza hoffman_ (#23046) üzenetére


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Nálunk meg nincs mozi ami adná. 50 km-re van innen Zeg., csak ott lehetne (talán) nézni. :O

(#23050) Zoo123 válasza Motion_Blur (#23047) üzenetére


Zoo123
senior tag

Én szinkronosan néztem 2x -Eurocenter, Westend-, de a film előtti bemutatók között volt több feliratos és egyik esetben sem raktak fekete sávot a fehér felirat alá, mint ahogy a Kick-ass nél sem, a betűtípus is kb olyan mint a DVD feliratok=okádék!
Ez mekkora igénytelenség már, ez botrányos! :(((

Nem lesz fekete sáv a fehér kisbetűs felirat alatt, a film nagyobb részében elég sok a sötét jelenet, ott nem lesz ezzel gond, de van egy komplett jelenet ami egy hómezőn játszódik, ott nem tudom mennyi látszik majd a feliratból.

Mindenesetre gratula a magyar moziknak hogy ezt a 21. században még nem sikerült megoldani :(((

Tavaly néztem filmet Kossuth4 moziba -ami azóta bezárt- ott bezzeg meg tudták oldani ezt a fekete sávot a fehér felirat alá.

''Nem vagyok komplett őrült... pár darab még hiányzik!''

Útvonal

Fórumok  »  Egyéb  »  Filmvilág - Archívum II. (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.